Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

3. terhesség kislány lesz?

Lili0215
Létrehozva: 2012. június 12. 08:29

Sziasztok fórumozók!

 

Ez a harmadik terhességem, még az elején járok (8.hét). Az első két terhességemet úgy vettem észre, hogy egyik napról a másikra nem tudtam meginni a reggeli kávémat, ami egyébként fontos a napom elkezdéséhez.   Mindkét esetben fiaim születtek.

 

Most viszont egyáltalán nincs gondom a kávézással, ugyanúgy megtudom inni a reggeli kávémat, mint a terhességem előtt. A költői kérdésem, hogy szerintetek ezúttal lehetséges, hogy kislányt várok és anyukájához hasonlóan kedveli a reggeli kávézás rituáléját?

Bocsi, ha "szőke" a kérdésem, de érdekelnének a tapasztalatok,  hozzászólások. Tudom nincs két egyforma terhesség, bár nekem az volt. Semmiféle rosszullétem nem volt sosem a fiúknál és most sincs sem émelygés, sem hányás. A jelenlegi annyiban különbözik csupán, hogy tudok kávézni.

 

Nos, szerintetek??

 

 

Címlap

top