Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Levél a miniszterelnöknek!

éva49
Létrehozva: 2012. május 30. 17:19

Mondhatnám, hogy "írok az Orbánnak egy "levelet"! De csak azért mert ő is írt nekem. Udvarias, dizájnos, szines, sok papírból álló levelet kaptunk ma, hárman élünk a lakásban, és mind a hárman kaptunk. Nincs kivételezés, mindenki véleményét szeretné látni.

 

Én is kérdezek? T. Miniszterelnök úr mennyibe került ez a megkeresés az adófizetőknek? Igaz a válaszborítékon rajta van, hogy az esedékes díjat a címzett fizeti, de....azok is a magyar állampolgárok, adófizetők, és nem a kormány t.tagjai.

A másik kérdésem, biztos kiváncsi minderre a miniszterelnök úr, hiszen teljesen mindegy mit válaszolunk, úgyis azt csinál amit akar, akkor minek is költi a pénzünket?

És még egy kérdés, meddig nézi hülyének, bírkának, orránál fogva vezethetőnek ezt az országot, ezt a népet?

Kinnt voltunk ma a piacon, ez volt a téma az árúsok között, sajnos 80-90 %-a azt sem érti mit kérdeznek tőle, így a választ sem tudja.

 

Hát ennyi, Ti mit gondoltok?

Kérek mindenkit rágalmazás, szidalmazás, opszcén szavak használata nélkül szóljon hozzá. A magyar nyelv olyan kifejező, érthető szavakat tartalmaz, nem kellenek a csúnya szavak. Köszönöm! 

  1. 2012. július 27. 13:05330.

    „…ennél a kormánynál csak jobb lehet…”

     

    Olyan nincs, hogy legrosszabb kormány, csak olyan, hogy eddigi legrosszabb. Van még itt potenciál, hidd el…

    előzmény:
    éva49 (329)
    2012-07-26  19:25
  2. 2012. július 26. 19:25329.
    Azt még nem tudom, de reménykedni lehet. Azt mondják egyesek, hogy ennél a kormánynál csak jobb lehet, igaz, hogy az előzőre is azt mondták, és látjuk az eredményt. 
    előzmény:
    Kundalini (328)
    2012-07-25  22:48
  3. 2012. július 25. 22:48328.
    És ki számoltatja el öket? ?:-)))
    előzmény:
    éva49 (326)
    2012-07-25  18:56
  4. 2012. július 25. 22:45327.
    Nem ezt irtam .Olvasd mégeszer:-)) Hozzá tettem "mi van akkor ha...."
    előzmény:
    éva49 (325)
    2012-07-25  18:53

Címlap

top