Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gáztúzhely zsiroldás

csippcsupp
Létrehozva: 2012. március 6. 06:34

szép reggelt!

 

"kedves" barátainknak megengedtük,hogy pár hónapig lakjanak a lakásunkban.

 

tegnap költöztek ki,és majdnem elájultam...

 

a gáztűzhely úszik a zsirban-trutyiban,de olyan szinten,hogy sirva fakadtam.

 

ma megyek takaritani,és ötleteket várnék,hogy mivel lehetne leszedni azt a trutyit???

 

hideg zsiroldó szerintem itt kevés lesz

 

sajnos újat meg nem tudunk venni.

 

köszi a segitséget előre is!

  1. 2018. január 12. 16:0633.

    Ne keseredj el, ez a termék csodákra képes és NEM BÜDÖS!


    Használd bátran és mintha új lenne a tűzhelyed utána. Évek óta ezt használom.


    Hasznos tippeket találsz az oldalukon és meg is tudod rendelni egyszerűen és gyorsan!


    Termék - https://tisztitoszer.hu/webshop/szuperkoncentratum/brilli ance-uzemi-zsiroldo-szuperkoncentratum-flakonnal/ 


    Cikk amiről beszéltem - https://tisztitoszer.hu/blog/most-vege-az-odaegett-zsirna k-es-sokaig-tarto-vakargatasnak


  2. 2012. március 6. 11:1032.

    Gumikesztyű használata kötelező, mert nagyon maró!!!

     

    Belélegezni sem szabad!!! egyik féle szert sem!!!

    előzmény:
    molly49 (31)
    2012-03-06  11:08
  3. 2012. március 6. 11:0831.

    Szia én már harcoltam ilyen gáztűzhellyel

     

    Levettem a fekete lángelosztós rácsszerkezetet beledugtam egy nagy műanyag szemeteszsákba, azon belül telifújtam az St Moritz nevű hideg zsíroldóval, majd bekötöttem a zsák száját. Két napig  hagytam dolgozni a zsíroldót, majd a fürdőkádban kibontottam és letusoltam róla a trutyit.

    Minden lejött róla.

    A tűzhely tetejét, pedig többszöri kezeléssel hoztam helyre.

     

     

    Ja igen nem az enyém volt a tűzhely, szivességből besegítettem az öreg szomszéd néninek. Szegény nagyon örült neki.

    előzmény:
    csippcsupp (1)
    2012-03-06  06:34
  4. 2012. március 6. 09:3330.
    Meleg víz és mosószóda, műanyag dörzsi, utána többször tiszta víz,utoljára ecetes letörlés. Tuti és nem büdös (jójó, az ecet igen..). Én a szagelszívó szűrőjét és a gáztűzhely rácsát is ezzel tisztítom.
    előzmény:
    csippcsupp (1)
    2012-03-06  06:34
  5. Torolt_felhasznalo_567762
    Torolt_felhasznalo_567762
    2012. március 6. 09:1229.
    Sajnos, az ilyen "kedves" barátok nem szokták úgy érezni. Elég sokan vannak, akik azt gondolják, nekik minden jár.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_494299 (21)
    2012-03-06  08:09
  6. 2012. március 6. 09:0628.

    A mosószóda nagyon jó!

    A bioboltban veszem,2 kg 680 ft.

    Benedvesíted a  tüzhelyt,és lehinted a mosószódával,és egy szivaccsal áttörlöd. 

    Kesztyű kell,mert mar,és melegszik.!

    Letörlöd,és újra kezded ,ha szükséges.

    Amikor már nincs vastagon a zsír,hagyod,kevés vízzel ázni,és a leégést vagy szappanos párnával,vagy műanyag dörzsivel,vagy műanyag dörzsi+súrolószerrel leszeded.

    Meglazítja,így jól használható!

    Előnye,nem fejleszt büdös gázt.

    Nagyon jó a csempe lemosásra is,csak tiszta vízzel,jól le kell öblíteni! 

     

    Remélem segítettem! 

    előzmény:
    csippcsupp (1)
    2012-03-06  06:34
  7. 2012. március 6. 09:0527.

    Gondolj arra, hogy legalább megszabadultál tőlük.

    Ez volt a tanulópénz.

     

    Hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak én is a hideg zsíroldót ajánlom, de szerintem ugyanolyan jó a Lidl-ben kapható saját márkés W5-s is, az ára viszont a fele.

    előzmény:
    csippcsupp (25)
    2012-03-06  08:17

Címlap

top