Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fikázós topic összesítő

pinkpearl
Létrehozva: 2012. március 2. 13:27

Már nagyon péntek délután van.

Mivel nlc úgy is szereti az ilyesmit gondoltam csinálok egy kis összefoglalót. Péntekre való tekintettel nem kell sokat gondolkodni ígérem.

 

 

1.,Kövér/sovány téma

a., sovány vagyok rühellem a kövéreket

b., kövér vagyok rühellem a soványakat

c., tökéletes vagyok rühellek mindenkit

 

2., Gyerek/nem gyerek téma

a., minden gyerek isten ajándéka, és vesszen aki máshogy vélekedik

b., nem minden gyerek isten ajándéka, csak a sajátom és vesszen aki máshogy vélekedik

c., minden gyerek egy istencsapása

d., nem minden gyerek egy istencsapása, csak azok akikkel találkozom

 

3., Dohányzók/nem dohányzók téma

a., még a bolygóról is kitiltanám őket

b., nehogymárnegyújthassakrá és úgy kezeljenek mint egy leprást

c., régen én is dohányoztam, de már nem ezért a.,

 

4., Idősek/fiatalok téma

a., a nyugdíjasok elviselhetetlenül agresszívek, mit képzelnek magukról

b., a mai fiatalok hihetetlenül neveletlenek, bezzeg az én időmben

c., majd te is megöregszel és akkor majd jól megtudod

 

 

Mivel ma reggel olvastam, hol másutt mint itt, hogy az emberek nem szeretik a sok kérdést így ennyi. Indulhat a bunyó!!!!

 

  1. 2015. június 3. 20:533729.

    Nem tudtam, hogy Te vagy az ujra koncertezo Majkell Dzsexon (ki mar Osloban van) "Siri csend es hullaszag" nevezetu elozenekara.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (3728)
    2015-06-03  19:32
  2. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. június 3. 19:323728.

    Atja gatja! :o


    megvan ez a topig még? igaz, két éve hullaszag van, de kénytelenedett (nemáá, hogy ez se piros szó!? ez is népi lyellegű kifejezés? amojan tályszólás?) voltam előkerinteni, mert túlbuzgómócsing moderációne elvette tőlünk a homokozólapetot a halódós topigban.


    szóval vagy szó nélkül, azaz Szárszónak is egy a vége: éljenek a Klotildok ééés jöjjetek, anyusok, de a magatokét NE rám! XD cupp

  3. 2012. december 16. 21:063727.

    Benéztem, hogy mizújs, és tessék!  Mari, bingó! Ez fikázós topic, de Te akkor is egy géniusz vagy! Bár e névválasztásom mögött egyéb indokok is vannak, de Neked:

    és tuggya, és tuggya, és tuggya!

    Maxi respect, akármennyire fikázás is! Lehetsz a sleppem, ha akarod!

    Majd talán karácsony előtt is benézek, hátha élünk még.

     

    Ja, és azéris: sziasztok, sziasztok, sziasztok; jó reggelt, jó reggelt, jó reggelt; jó napot, jó napot, jó napot; jó estét, jó estét, jó estét; jó éjt, jó éjt, jó éjt -> nyelvnyújtós-szamárfüles szmájli!

     

    És hát persze cuppikszdé!

    előzmény:
    HataMari (3726)
    2012-12-10  20:05

Címlap

top