Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tényleg jó szájsebész...

Enke
Létrehozva: 2012. január 13. 12:59

Sziasztok!

 

Ajánljatok nekem légyszíves tényleg nagyon jó szájsebészt Budapesten.

Leírom a kálváriámat, kizárólag erősebb idegzetűeknek.

 

Tegnap elmentem fogdokihoz, mert letört egy darab a fogamból, aki hosszas győzködés után a húzást javasolta, mer tömés alatt végig rossz volt a fog a gyökérben.

Persze a húzás bár elég sokáig kínzott nem sikerült, beletört a fog nem jött ki a csonkot a fogóval nem tudta már megfogni Elküldött szájsebészetre, először a Szentkirályi utcába mentünk, ahonnan elutasítottak, mert nem oda tartozunk, mentünk át a Rókus kórházba.

Ott a fiatal doktornő beadott 2 szurit, mert nagyon érzékeny és gyulladt fájós a fog és elkezdte feszegetni, kalapálni, amit én nem bírtam. Ekkor közölte, hogy akkor ez bennmaradt, maximum majd néha be fog gyulladni.

De én azt gondolom, hogy ez nem egy jó megoldás, ezért keresnék egy orvost, aki ki tudná szedni a fogam valami más módszerrel, vagy műtéttel akár.

Kérem, akinek van jó ismerőse, az írja meg nekem, akár priviben is, mert nagyon el vagyok keseredve és nem akarom, hogy így maradjon.

Ezek után már eleve fóbiám van az egésztől, tehát tényleg nagyon megértő és jó doki kellene nekem.

Köszönöm

  

  1. 2018. február 10. 16:4133.

    Milyen béna gerilla-marketing! 

    előzmény:
    Barnabás2014 (32)
    2018-02-10  15:46
  2. 2018. február 10. 15:4632.

    Budapesten a Harmónia Fogászat (harmoniadental.hu) az egyik legjobb a szájsebészeti kezelésekben!


    Kedvesség, profizmus, baráti árak :) öröm és boldogság!

  3. 2016. december 2. 10:5431.

    Bármelyik szájsebész fájdalommentesen felnyitja,úgyanis érzéstelenítés nélkül senki nem dolgozik!


     

    előzmény:
    jutkoci (30)
    2016-12-02  10:26
  4. 2016. december 2. 10:2630.

    Szerintem talyog van az inyemen, de csak erintesre faj. Kihez menjek, aki fajdalommentesen felnyitja?

  5. 2012. június 1. 14:1429.

    Sziasztok!

     

    Akik jártak dr.Hajdú Zsuzsannánál,mondanának árakat?Szeretnék hozzá elmenni altatásosra,de addig nem merek,amíg nem tudom,hogy meg tudom-e fizetni.Addig nem szeretném őt zaklatni árajánlatkéréssel,míg kb árat nem tudok.

    Aki tud kérem írjon!

    Nagyon köszi! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. január 16. 14:4628.

    Szia!

     

    hát, gratulálok a dokinak... ez azért elég durva, és nem így kellene mennie, bár nekem is voltak rossz tapasztalataim fogorvosokkal...

    Én javaslom Vecsésen a Dentident klinikát (www.dentident.hu), ha magán fogorvos is szóbajöhet, mert bár fiatal a szájsebész doktornő, de pillanatok allatt csodákra képes :)

    az öcsémnek negyed óra alatt szedte ki vágással és varrással együtt a rosszul növő bölcsességfogát, úgy, hogy utána egy cataflamot vett be, mikor elmúlt az injekció hatása, és semmi baja nem volt utána már :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2012. január 13. 19:2727.
    Köszönöm Mindenkinek aki válaszolt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top