Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elektromos fogkefe-milyet?

mipmopmip
Létrehozva: 2011. december 16. 13:42

sziasztok!

 

Kitaláltam, hogy elektromos fogkefét veszek páromnak és magamnak karácsonyra. De tanácstalan vagyok a hatalmas választék láttán, van 4-15ezer forintig mindenféle...azt tudom, hogy ici-pici a fürdőnk, szóval csak szimpla elektromos fogkefét keresek, nem kérek hozzá szájzuhanyt meg ilyen mindenféle szetteket....

 

Tudnátok segíteni, hogy mire érdemes figyelni választáskor, milyen a jó elektromos fogkefe?

Eddig 1db tippet kaptam, hogy jó, ha töltős, nem elemes.

 

Szerintetek mennyire fontosa  a márka?

 

Nektek milyen van, mit ajánlanátok?

köszi!

  1. 2019. február 18. 16:3229.

    Most látom csak, mikori a topik   na mindegy, hátha valakit érdekel a mondókám. 

  2. 2019. február 18. 16:3128.

    Hogy milyen a jó elektromos fogkefe, azt nem tudom, de azt igen, hogy milyen a jó összehasonlító cikk. A milyen a jó fogkefe? kérdésre a cikkben van pár jó válasz. Például, hogy nem mindig az olcsóbb a jobb, vagy, hogy attól függ, mi a célod? Ha fehérebb fogat szeretnél, ahhoz is másmilyen kell, és ha a fogszabályozód van, akkor is más a szempont. Bár a fehérebb fog inkább fogkrém kérdése lehet. Egyre többen esküsznek a szónikus fogkefe használatára (lásd a linkelt cikket), bár ez is megítélés kérdése. Sok sikert a válogatáshoz!

  3. 2011. december 16. 19:2527.
    Fogorvosom ajánlotta Oral B, s föeg kicsi legyen a kefe része. Nagyon egymás mellett vannak a fogaim. Miota el kezdtem használni, látni is a különbséget, mikor megyek vissza tisztitásra. Pedig mindent használtam, fogselymet, speciális fogpiszkálofélét..A nagyobb fejeket egyáltalan nem ajánlotta, hiába hirdetik, hogy miket tudnak. Minnél kisebb legyen.
    előzmény:
    mipmopmip (1)
    2011-12-16  13:42

Címlap

top