Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Páratlan harmincasok

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. október 21. 13:28
Bizonytalanság, bizalmatlanság és csalódások. Miért nehéz ma harmincon felül párt találni? A kérdésre a választ F. Várkonyi Zsuzsa párkapcsolati terapeutával kerestük.


Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. október 24. 22:24801.

    Hogy mondjam. A nickedet ismerem... és elég  izé. 

     

    előzmény:
    Frigyesur (791)
    2011-10-24  21:38
  2. 2011. október 24. 22:23800.

    Szia!

     

    Okés, további kellemes estét!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (793)
    2011-10-24  21:47
  3. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 22:23799.

    Okés, én elfogadom amit írsz, csak nagyon szembetűnő volt a változás. Korábban is jöttek-mentek a tanácsok (még Tőled is), és fel se vetted... aztán egyszer csak... :) Jött a hiszti ;)

     

    Én az "ugye hj"-t nagyjából úgy interpretáltam, hogy "ugyan már hj"... és ez nekem a kétségbe vonást jelentette. Na nem ez az első eset, hogy tévedtem... és nem is az uccsó :)

     

    Amúgy szegény mügét osztottátok, holott ő csak az én véleményemet próbálta lefordítani Neked. Na mindegy. Zárjuk le.

     

    Szó volt itt korábban a dimoszauruszokról. Kihaltak. Nagyon nagy veszteség lenne az emberiségnek, ha a hozzád hasonló emberek csoportja is erre a sorsra jutna. Azaz alkalmazkodnunk kell. De nem úgy, hogy megalkuszunk az elveink tekintetében. Erre kerestük/keressük a megoldást!

    előzmény:
    vlcs (796)
    2011-10-24  22:11
  4. 2011. október 24. 22:21798.

    Majd én sütök neked!

    Ne aggódj, úgyis folyton utánamjön, hiába menekülök mindig a szexelős topikokba előle...

    előzmény:
    Frigyesur (791)
    2011-10-24  21:38
  5. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. október 24. 22:19797.

    "Dzsonni! Ne forgasd ki a szavaimat! Sehol sem írtam, hogy mindig az igazat mondom. Viszont nem hazudtam. Nincs álprobléma, de ahogy hj mondta, nem voltam nyitott könyv. Bizonyos mértékig engedtem belelátni a dolgokba. Ennyi."

     

    Szándékosan forgattam ki a szavaid: Tehát amikor Te ezt alkalmazod -elhalgatást, tények és gondolatok nem pontosítása forog fenn - ,akkor az nem hazugság....

    Ellenben ha egy ffi csak szexelni akar, de nem mondja meg, -és konkrétan örök hűséget sem vall- ,mondván bármi lehet ebből, akkor már az pedig hazugság... Itten kérem kettős mérce forog fenn  

     

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  6. 2011. október 24. 22:11796.

    De senki sem beszél arról, hogy bárki kétségbe vonta volna, hogy Frici ismer. Azért lett kihansúlyozva, mert ő ismer, a többiek meg nem. Tehát a körülményektől függetlenül az ő hivatkozási alapja valós. Olyan értelemben valós, hogy az "igazi életben" is valós, nem csak a netesben, mert nyilván fórumszinten, aki beszélget velem, ópárdon, a nickemmel , az "ismer".

    Semmi óvatoskodás nincs benne, vegytiszta hülyülés.

     

    De bíztatott. Azzal, amit te is írtál, és valahogy úgy fogalmaztad meg, hogy a pasik félnek a határozott nőktől, és mutassak ismerkedéskor "kevesebbet" a határozottságból meg kevésbé legyek szofisztikált, hogy szexuálisan fantáziálhassanak rólam. Nem érted? Akinek nem kellek úgy ahogy vagyok, azzal nem tudok mit kezdeni. Viszont nem tudhatod, mennyit adok magamból ismerkedéskor. Mindenesetre, a ne mutasd meg milyen vagy, ergó mutasd ilyenebbnek magad, az már az önmagam feladása. Ezt le is írtam.

     

    Nem akarok bunkónak tűnni, de nem számít ki mit ír, mert az életemet úgy élem, ahogy. Viszont beszélgetünk. Ilyen szempontból számít.

     

    Megint el vagy tévedve. Senki sem befolyásol abban, mit írok a fórumra, és mit nem. Akkor is ezt írom, ha van ismerős, és akkor is, ha nincs. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850801 (789)
    2011-10-24  21:36
  7. 2011. október 24. 21:58795.

    Köszönöm szépen!

    Azért nem hiszem, hogy ilyen súlyos lenne a helyzet. Vagyis remélem, nem...

    előzmény:
    regan (788)
    2011-10-24  21:31
  8. 2011. október 24. 21:56794.

    Mennyit?

    Szia! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850801 (787)
    2011-10-24  21:24
  9. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 24. 21:47793.

    Szia!

     

    Jó, értem, elfogadom, amit írsz, szép tőled, hogy visszajöttél és elmondtad mindezt, és sajnálom, hogy így végződött a tegnap este.

    Viszont én nem tudok ezzel mit kezdeni. Mondhatom, hogy részemről egyelőre kimerítettem a témát. Úgyhogy hagylak titeket beszélgetni, talán jönnek még mások is...

     

     

     

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  10. 2011. október 24. 21:40792.
    Az a veszely nem fenyegeti
    előzmény:
    regan (788)
    2011-10-24  21:31
  11. 2011. október 24. 21:38791.

    Ugyan vlcs, ra se rants. Az egesz a te hibad, de mi elnezzuk neked *legyintes*

     

    Koszi a megerositest, tenyleg hibatlan vagyok 

     

    Jo, hogy jottel mielott meg reagaltam volna a zutolsora. 

     

    No arrebb libegek, mashol lettem megjatszos p*csa, pedig csak krumplis pogacsat akartam Es nem is kaptam, szoooohhhhrnyuuuu 

     

    No, mindenesetre te nem irtal ram semmi csunyat, ez eleg. Azer' a nagyfenekut osszad jol

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  12. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 21:38790.

    Óvatosan bánj azzal a szóval, hogy "túl".

    Én egyszer már megjártam :)

     

    Egyébként szerintem ezt a két szó "túl normális" együtt nem is értelmezhető (egyszerűen)

    előzmény:
    regan (788)
    2011-10-24  21:31
  13. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 21:36789.

    Van néhány félreértés 'itten' :)

     

     

    Én az a típusú ember vagyok, aki igyekszik addig nem feltételezni semmi negatívat a másikban, illetve abban, amit mond.

     

    Konkrétan: én egy percig sem vontam kétségbe, hogy Frici valóban ismer, hisz volt is egy jókora periódus, amikor jól elvoltatok mindenki más számára megfejthetetlen dolgokkal :) (ez se szemrehányás akart lenni)(de utálom ezt a kényszerű óvatoskodást :S). Szal ez is egy félreértés volt. Ahogy az is, amiről később írsz, hogy mi milyennek látunk Téged és hogy milyen véleményünk van arról, amit leírtál. Az én olvasatomban senki sem bíztatott az elveid feladására.

    De tényleg vlcs.... mit számít az, hogy mi mit írunk?! Hogy igaz-e, vagy sem!!! Sztem semmit. Talán azért alakult így mert volt vki, akiről tudtad, hogy neki nem csak vlcs vagy.

    De már nem is merek gondolkodni, mert megint elindul vmi lavina :)

     

    "ennyi"

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  14. 2011. október 24. 21:31788.

    szerintem neked azért nincs pasid, mert túl normális vagy

     

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  15. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 21:24787.

    Na véééégreee :)

     

    Ennyit várni egy nőre...  ;)

     

    Szia!

     

     

     

    előzmény:
    vlcs (786)
    2011-10-24  21:19
  16. 2011. október 24. 21:19786.

    Sziasztok!

     

    Először is szép estét mindenkinek!

    Aztán meg igen sajnálom, hogy ennyire elmérgesedett a topik.

    És elnézést, hogy a tegnapi reakcióim ennyire heves fogadtatásban részesültek, és erre elindult a lavina, de igen, kissé elszakadt nálam a cérna.

    Ugyanis a végére már annyira elszaladt a ló, hogy a valósághoz, és az általam itt felválzolt helyzethez sem sok kapcsolódási pontja volt. Próbáltam közben is felfedni a különbségeket, de nem akartátok észrevenni, és a végére olyan lett, mint az a játék, amikor valaki a mellette lévő fülébe súg egy mondatot, aztán tovább kell adni, és mire körbeér, már semmi köze nincs a kezdő mondathoz. 

    Én annyit írtam a problémámról, hogy nem találkoztam gyakran olyan férfiakkal, akiket komolyan érdekelnék. Erre olyan mese kerekedett belőle, meg jótanácsok és meglátások érkeztek, amit csak úgy tudtam volna megcáfolni, és azt megindokolni, (mivel a beszélgetés ilyen volt) ha olyan részletetfedek fel, amit nem akarok, és nem is fogok, mert nem az nlc közönségére tartozik.

     

     

    Friciről... Hát ha valaki, ő tényleg ismer, és nem vlcs nicket (ugye hj... ) hanem azt az embert, aki mögötte van. És nyilván, van az emberből a nickben, de aki nem ismer engem, az nem tudhatja mennyi. Amin én kiakadtam, ugyanazon akadt ki Frici is.

    Müge! Tudod nem feltétlenül értek egyet mindenben Fricivel, de tudom, mi volt a szándéka ezzel az egésszel, és nagyon köszönöm neki, mert tudom mi vezérelte. És ez is az egyik dolog, amiért szeretem őt. (Ha már a mély meg feltételes meg akármilyen szeretetről beszélünk, a hibáival együtt szeretem, úgy, ahogy van. -Persze, tudom, hibátlan vagy, csak nem mindenki érti meg, mit, miért hogyan... )

    "Csak" ugyanazt tette, amit ti. Az általa rendekezésre álló információk alapján véleményt alkotott. (A különbség annyi, hogy az ő véleménye közelebb áll az igazsághoz, és nem feltételezéseken alapul.)

     

    Müge, a szeretetes hozzászólásodban abszolút igazat írsz, épphogy így próbálok szeretni. (Nagy merészség lenne leírni, hogy "így" szeretek, mert... Áh, úgyis érted. ) A példáknak látom az árnyoldalát is, és mögötte lévő áldozatot és munkát. Nem vágyom tökéletesre, tudom, hogy nincs.

    És nem baj, hogy "velem volt foglalkozva", az volt a baj, hogy nem vettétek észre (és ez nyilván az én hibám is, mert nem jól kommunikáltam le, hogy) hogy mennyire elrugaszkodtok a valóságtól, és olyan mélységekbe mentek, amibe én nem szeretnék, és nem is volt meg hozzá a megfelelő információs hátteretek.

    Ha a stílusomban valami kifogásolnivaló lett volna, akkor elnézést, de ellenségeskedés egy csepp sem volt, inkább tehetlenség. (Például, hogy leírtam, hogy akkor vagyok boldog egy kapcsolatban, ha magam lehetek. Erre hosszú sorokon, háeszeken át taglaltátok, hogy legyek más, mint aki vagyok, mert akkor majd szóbaállnak velem. De én sehol sem írtam, hogy nem áll velem szóba senki, azt viszont többször kifejtettem, hogy nem óhajtok játszmázni. Legtöbbször téves felvetésekből indultatok ki, és az az én hibám, hogy túl sokáig semlegesen reagáltam rájuk.)

    Nade erről már eleget lengettem a nyelvem...

     

    Dzsonni! Ne forgasd ki a szavaimat! Sehol sem írtam, hogy mindig az igazat mondom. Viszont nem hazudtam. Nincs álprobléma, de ahogy hj mondta, nem voltam nyitott könyv. Bizonyos mértékig engedtem belelátni a dolgokba. Ennyi.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 17:50785.

    Én úgy gondolom, hogy senki sem gondolja közülünk, hogy nála lenne a bölcsek köve. Mindenki elmondja, amit gondol. Legalábbis nekem meggyőződésem, hogy ennek az egésznek ez lenne a célja. Az meg, hogy időnként személyessé válik a dolog... talán elkerülhetetlen, mert hiszen a nick-ek mögött mégiscsak hús-vér emberek vannak.

    Egyszerűen csak úgy kell(ene) hozzáállni mindenkinek, hogy nem egyből a rosszat próbáljuk dekódolni abból, ha valaki nem fogalmaz túl szerencsésen, hanem vagy vissza kell kérdezni, vagy hinni kell benne, hogy a jó szándék munkálkodik.

     

    És ha szerinted (hangsúlyozom: SZERINTED) valakinek nincs igaza, akkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül. Vagy megísérelheted meggyőzni a Te igazadról, de abban benne van annak a kockázata is, hogy kudarcot vallasz. Hiszen igazság is annyi féle lehet... 

     

    Szerintem ez annyira pofonegyszerű :)

     

    Egyébként nem akartalak degradálni, vagy minősíteni az előző hsz-al, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy a többiek hogy látták ezt a kis affért ... aminek - bízom benne - vége van már, és abban is bízom, hogy mégis lesz rá alkalmam ;)

    előzmény:
    Frigyesur (784)
    2011-10-24  17:21
  18. 2011. október 24. 17:21784.

    *sohaj* Nem azt irtam, hogy vlcs-nel vagyok szofisztikaltabb, hanem annal, hogy lebutazzak valakit. Tovabba mint mondottam volt, mar megbantam, hogy ideirtam (lsd. 767 hsz.). De nem azert, mert vlcsnek artottam vele (majd biztos megmondja ha megis ), hanem azert, mert a franc akarta azt itt zajlo szinvonalas tarsalgast megakasztani, amikor tkp. itt mar mindenkinel ott a bolcsek kove, amit bokezuen osztogat az abban szukolkodoknek szigoruan a tema kapcsan. Es a szemelyeskedest meg kifejezetten utalom. 

    Es azt se gondoltam, hogy vedelemre szorul, pusztan, konyorgom, a joeg aldjon meg titeket, csak annyit irtam, hogy tevedtek, erre ugy csinaltatok, mintha nem is tudom, de egy sereg ehes horcsognyi hadosztalyt eresztettem volna itt szabadon bosszubol es mindenkit leoltottam volna totalisan

     

    Biztosithatlak, hogy nem lesz ra alkalmad ;) Oszinten mondom en is :))) (Hogy elejet vegyem mindenfele iranyu megjegyzesnek, minositesnek, ez tenykozles volt.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850801 (783)
    2011-10-24  16:55
  19. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 16:55783.

    Nem tudom a többiek mit gondolnak erről, de számomra a Te eddigi hsz-aid sokkal kevésbé szofisztikáltak, mint a vlcs hsz-ai.

    Szerintem ahelyett, hogy védelmezted volna (na nem mintha azt gondolnám, hogy a segítségedre szorulna ebben), inkább ártottál neki (vagyis inkább csak a nick-jének :) ).

     

    Ez az én véleményem. Remélem lesz alkalmam megismerni az igényes(ebb) humorodat is, mert biztos vagyok benne, hogy ha vlcs barátja vagy, akkor képes vagy rá. Őszintén mondom.

    előzmény:
    Frigyesur (780)
    2011-10-24  14:42
  20. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 24. 15:20782.

    A királyfiról már egész megfeledkeztem!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (781)
    2011-10-24  15:18
  21. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 24. 15:18781.

    Vlcs E/3, várjuk őt, mint a Messiást!

     

    Godot is jöhetne már...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850801 (779)
    2011-10-24  14:38
  22. 2011. október 24. 14:42780.
    Magam miatt nem teszem, nem tenne jot a renomemnak. Eccer neveztem csak valakit oligofrennek, de amugy szofisztikaltabban szolok be. De ha szeretned lehulyezlek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850801 (779)
    2011-10-24  14:38
  23. Torolt_felhasznalo_850801
    Torolt_felhasznalo_850801
    2011. október 24. 14:38779.

    Pedig akár azt is megtehetnéd, hiszen ez csak egy fórum. :)

    Érezzük már jól magunkat!

     

    Amúgy itt vagyok én, csak úgy döntöttem, hogy addig nem szólok hozzá, amíg vlcs be nem köszön :)

    ...és dolgoznom is kellene :)

    előzmény:
    Frigyesur (777)
    2011-10-24  14:28
  24. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 24. 14:37778.

    Azért én remélem, hogy a modik nem törölnek semmit. Elvégre vlcs-t még visszavárjuk, hiszen szól neki egy-két hsz, ami  alapján folytathatnánk a topikot...

     

    Vagy akár vlcs is eltéritheti, ha úgy tetszik neki, ha van  ötlete, merre tovább...

     

    Persze nélküle is folytatjuk, csak közben más dolgunk is van, úgy látszik...

    előzmény:
    evszak (776)
    2011-10-24  14:22
  25. 2011. október 24. 14:28777.
    Konkretan rohadt okos vagyok , de semmikepp sem veszem a batorsagot, hogy lehulyezzek egy vadidegent forumon. A zanyukam tanitott nekem jomodort.
    előzmény:
    evszak (776)
    2011-10-24  14:22

Címlap

top