Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Észak-Amerika napjainkban

hus
hus
Létrehozva: 2011. október 12. 02:47

Azert nyitom, mert tudod miert nyitom Houstonkam.  Tekints el a haziasszonyi szerepemtol, ezt nem tudnam jol vegezni, ebben te vagy a nagyon jo.

 

Nagyon nagy szeretettel adom at neked, iranyitsd ezt a topikon kedved szerint.

 

 

Ez a topik is mint minden topik  szoljon a mindennapokrol, legyen benne egy kis ez, egy kis az, minden ami az itteni eletunkkel kapcsolatos.

  1. Torolt_felhasznalo_981444
    Torolt_felhasznalo_981444
    2012. október 24. 05:063001.
    Amerikaban  MINdenKI  a  sajat  szintjere  sullyed!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2999)
    2012-10-23  14:33
  2. 2012. október 24. 04:453000.
    Nekem meg 1 debate-re mar nem volt turelmem, eleg volt az elso 3.  Utana ugyis minden hir csatornan lehetett hallani a "kielemzeseket", erdekes, hogy mind ket oldalrol maskeppen elemeznek... Allitolag a Moderator jobban vegezte a munkajat mint elotte a 2 no, szoval nem csinalt olyat ami a szabalyokba utkozott.  Hetfon en mar szavaztam absentee ballottal
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2999)
    2012-10-23  14:33
  3. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 23. 14:332999.

    regi szep...

     

     

    hallgattam az utana valo "kiellemzest"....

     

    a baloldali szerint... Obama fantasztikus.. tudja a munkajat...

     

    a jobb oldal szerint... Romney looked presidential.. Obama kicsinyeskedo, nem mindig a temara valaszolo, meg a maganugyet is belekeverte...!!!!!

     

    (hova invesztal Romnay!) 

     

    a ket arckifejezes NAGYON SOKAT MONDOTT...

     

    no de a lenyeg a lenyeg... hogy Obama szepen tud beszelni... de az eredmeny ahova nezunk....

     

    hat akkor most valaszthatnak ki kell.. a szep duma.. vagy a tettek..

    es ha Obamara esik a valasztas.. akkor nem is erdemlunk jobbat!!!!!

    előzmény:
    hus (2998)
    2012-10-23  06:14
  4. hus
    hus
    2012. október 23. 06:142998.

    Be kell vallanom,  elaludtam.

    Kb.  5 perc utan, miutan elkezdodott a "nagy master bate" a ket ferfi kozott.  Most ebredtem fel.  Pedig a ferjem is jott nezni velem. 

    Azert sajnalom, mert holnap nem fogom tudni megnezni.

     

    De a helyzet  az, hogy  Romney nagyon feljott ahhoz kepest, ahogy indult.

    Obama nagyon izgul, lehetett rajta latni.

    Nem tudom meg most sem, hogy ki lesz a gyoztes.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=WO4wcNVbYOQ&feature=related

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2997)
    2012-10-23  05:16
  5. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 23. 05:162997.

    well.... ezen a ponton MEREM REMELNI...

     

    hogy elnok csere lesz!

     

    te mit gondolsz??????????

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  6. Torolt_felhasznalo_981444
    Torolt_felhasznalo_981444
    2012. október 23. 02:302996.

    H O L   vannak  a  ferfiak????  Mothball-ban!!

     

    Latszik,  hogy  ti  ketten ar 

     a mai  nok  MINDENHOL  vannak!  Kiturtak  mar  regen  a  hulye  ffiakat  mindenhonnan.

     

    amig  kellettek  foldet-turo  es  nehez  fizikai  munkasok,   addig  mi  no"k  hagytuk,  hogy  huzzak a ferfiak  az  igat.

     

    you see:  "  A  man  is  only good  for  2  things, 

    for physical work,   work  and  to  f..k. "---es  a  masodik  nem  is  olyan  fontos....

     

    Nem tudjuk mikor  voltatok  utoljara  Las  Vegasban,  meg  hasonlo  helyeken???

    Manapsag  mar  a  nocik  jarnak  pasi-kupikba!  1/2 hr.costs start at

    $ 100.-  a  jobb helyeken.  LEGALIS!!!

    Annyi ott  a  ven japan  mamuskak,  hogy  3  honapra  ELORE  kell  mar  rezervaciokat  csinalni....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2995)
    2012-10-22  22:44
  7. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 22:442995.

    szerintem a vilag nagyot valtozott az elmult legyen csak 100 ev...

     

    a nok akik csak a te nagymamadra gondolj.. es a te lanyodra...

     

    ugyan akkor gondolj a nagypapadra.. es a te vejedre...

     

    nem sok a differencia.. legalabb is a nagy tobbseg no es ferfi bizony 10000 % a valtozas. 

     

    a NOKNEL...

     

    a ferfiaknal...semmi!

     

    superno.. supermama.. superszereto... szupermunkas..superkarier...superalalk..superminden...MASKE PPEN NEM VAGY MAI NO...

     

    ugyan ekkor mi valtozott a ferfiaknal???????????

     

    zero.. nulla... nada.. 

    elmennek dolgozni... 

     

    egy no elmegy dolgozni... aztan jon a masodik muszak.. aztan jon a harmadik.. meg a negyedik.. es MINDRE KEPES...

    csodalkozunk a sok valasaon?

    nem turnek annyit mint nagyanyaink! 

    miert is turnenek????

     

    mint emlitettem neked a graduation ceremonian sokkal sokkal tobb volt a no...  es ezek MIND VEZETO ALLASU NOK LESZNEK..

     

    hol vannak a ferfiak?????????? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2994)
    2012-10-22  22:36
  8. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 22:362994.

    nezd az orszag kb fele no...

     

    hogy lehet oket megfogni?

     

    a bugyiban!

     

    hahahahaha

     

    mikor elkezdte Obama azt a szoveget hogy bezzeg ok!!!! 

    es bezzeg majd Romney... 

     

    ugye lattad azt a hulye p@@@@@ aki ott tette vette magat!

    hanyni lehetett tole!

    de van no aki ennek bedol!

     

    holott ha...van munka.. es nem abbol kell megelni hogy szetteszi valaki ... a karjat... akkor ugye jobb a helyzet... mintha semmi mas gondja nincs mint hogy a government kifizeti es egesz nep szep teheti a .... karjat..mert kap pirulat.. INGYEN... aztan ha megis valahogy bekovetkezik a "baj"... akkor sem kell a sajat zsebebe nyulni... majd Obama bocs... a szomszed aki fizeti az adot... kifizeti az abortuszat IS!!!!

     

    Az pedig hogy egyenlo munkaert EGYENLO BERT... NEM OBAMA hatarozza meg... erre MAR REGEN TORVENY VAN!

    amit majd Romney sem masithatna meg.. MEGHA AKARNA IS.. DE UGYE ERROL SZO SEM VOLT.. EZT IS OBAMAEK TALALTAK KI!

     

    Latod azert unom mar az egeszet... hazudnak ejjel nappal... van aki elhiszi... van aki nem... ILYEN EGYSZERU!

     

    Aztan mikor az utca emberet megkerdezik kire szavaz es miert...

     

    hat meg EGY INTELLIGENS VALASZT NEM HALLOTTAM!

     

    akkor mit szamit AZOK szavazata??????????

     

    nezd, szerintem hiba hogy az elnok (barki is az, es barmelyik part) beleszol az abortuszba!

    sem elnok, sem papa... sem a helyi papocska, sem az akarki NE SZOLJON BELE egy ennyire magan ugybe! mert ez aztan az!

    hagyjak mar hogy ELDONTSE AZ AKI FELNEVELI.. 

    es ha nem akarja.. meg felnevelni sem.. akkor hadd dontson mar az a no.. ne majd az utcan vegezze a szegeny gyerek .. meg agyonutik, meg hasonlo szornyuseg tortennek a NEM KIVANT GYEREKEKKEL...

     

    SZerintem mar abba kene mindengyik politikusnak ERROL BESZELNI.

     

    mellesleg , mar csak  hecc kedveert.. akkor amikor a demokratak annyira UGY CSINALNAK mintha ok lennenek a nok, a feketek , vedoi... 

    meg kell nezni a statisztikat.. hogy a republikanus kormanyban hany no van.. es a demokrataban hany!

    hogy melyik elnok tett maga melle tobb feketet MAGAS POZICIABA.. 

     

    tudod dumalni lehet.. az OLCSO.. de az EREDMENYEK tobbet ernek. 

    no most persze a baj, hogy soknak FOGALMA sincs semmirol.. nem er ra.. dolgozik ejjel nappal... ez ugye az a reteg AKI ELHISZI AMIT HALL... 

    mert ideje nincs hogy utana nezzen. 

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (2993)
    2012-10-22  20:49
  9. hus
    hus
    2012. október 22. 20:492993.

    Akartam mar kerdezni toled, hogy mit gondolsz, a noket miert akarjak ennyire bevonni a  valasztasoknal?  Hiszen amit egy ni szeretne elerni, azt csa onerobol lehet, vagy sehogy sem, ha azt akarjak, hogy egyforma legyen a keresetuk a ferfiakeval.

    Lehetetlen ilyen helyzetben, amikor ferfiak, csaladfenntartok nem kapnak munkat, hogy egy no egyenklo legyen ebben.

    Maganak tudja ezt csak kidolgozni minden no, nem az orszag elnoke kell, hogy torvenyt hozzon ebben.

    Majd, talan sok ev mulva, ha...   talan ugy, mint ahogy szavazni is csak mikor szavazhattak a nok eloszor. Tobb szaz ev mulva esetleg.

    Esetleg.  Gyongebb nem a noi nem, szeretik elhesegetni oket a ferfiak, ha tehetik. Barhol, barmilyen pozicioban.

     

    Kiveve egy dologban engednek a ferfiak a noknek, ha szettarja a ... karjat. 

    Munkahely, fizetes, pozicio?  Ferfiak elonyben. Pedig nagyon sok no tobbet er egy azon szakmaban, mint a ferfi.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=GhqbESuc2v8&NR=1&feature=endscreen

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2988)
    2012-10-22  17:48
  10. hus
    hus
    2012. október 22. 20:372992.

    Meg fogom nezni, de az esti boxmeccset akarom elotte.

     

    Soha nem gondoltam volna, hogy Romney igy felzarkozik, ahogy a mai adatokban lattam. 

     

    Az embereket jobban erdekli az economy mint barmi mas. Ezt viszont ugy szavaztak, hogy ebben Romney lenne a jobb.

    Na majd csak eltelik ez a 2 het es tobbet tudunk meg.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2987)
    2012-10-22  17:37
  11. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 19:512991.

    FYI....

     

    a masodik resz... NEM A KONYVRE VONATKOZOTT...

     

    az EGY RESZES!!!!

     

    hanem a FILMRE....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981444 (2989)
    2012-10-22  19:24
  12. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 19:492990.

     

    no hal Isten... megjott a mindentudo OKOS TOJAS!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981444 (2989)
    2012-10-22  19:24
  13. Torolt_felhasznalo_981444
    Torolt_felhasznalo_981444
    2012. október 22. 19:242989.

    Szegeny Ayn Rand a sirjaban  forog.

    Nem o"  irta  ezt  a  masodik-resz szemetet.

     

    Ne felejtse el, Az USAban mindenkinek joga van a velemenyenek a hangoztatasara.

    Maga  is  minden  nap  azt  teszi!!!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2988)
    2012-10-22  17:48
  14. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 17:482988.

    szerintem mar mindenki ELDONTOTTE hova kire mire fog szavazni...

     

    ez a ma este elore megmondom neked mi a velemenyem Obama kulpolitikajarol.. aztan figyeld hogy mi fog torteni...

     

    ez az ember amilyen gyakorlatlan volt mindenben, egyet elkepzeld..hogy szocializmus a jo ut... "for the good of people"... everything..

    ugyan ugy a kulpolitikajaban is... az izlam nem rossz.. terrorista nincs.. 

    majd o MEGSZERETETTI A VILAGGAL AZ USAT...

     

    no kerlek... lathatod EZT az elmelete is.. akarcsak a tobbi... NEM MUKODIK!

     

    nalatok mit meselnek ezzel a nagy lybiai "takarassal"????? hogy 8 nappal az eset utan meg mindig a UN beszedeben a karika tura filmrol beszelt, mikor mar MINDENKI tudta hogy elore megtervezett terror tamadas volt.

     

    o meg mindig ettete a nepet!!!!!

     

    aaaaaaaaaaaaaa... tudod, mar akarki lesz... CSAK LEGYEN VEGE.... 

     

    HA OBAMA GYOZ... TOVABB SULLYEDUNK... 

    ha Romney lesz... TALAN van lehetosegunk kimaszni a kakabol!!!!

     

    tudom.... tudom.. ahove Bush tett minket... (nem...nem Obama... aaaaa)illetve akik mogotte allnak.

     

    olvastad, vagy lattad ATLAS SHRUGGED?????

     

    kijott a masodik resz is... nagyon jo... 

    hallottal mar errol a konyvrol???

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  15. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 22. 17:372987.

    no ez tenyleg regi!

     

    en is kuldok neked valamit.. ha nagyon unatkozol... kezd el gyakorolni...

    hogy elobb utobb jo legyel benne... 

    :)

     

    http://www.youtube.com/watch?v=DW93DaRo_u8&feature=related

     

     

    előzmény:
    hus (2986)
    2012-10-22  08:41
  16. hus
    hus
    2012. október 22. 08:412986.

    Kellemes es szep hetet kivanok neked, jovok majd kerdezni valasztassal kapcsolatban  hozzad.

     

    Munkas hetvegem volt itthon,  a csempet kentem le 3 helyisegben, mert meguntam a Hamupipokest. 

     

    Addig is egy regi csemege.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=7NCZ4l8FCFc&feature=related 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2985)
    2012-10-20  16:20
  17. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 20. 16:202985.

    waooooooooooo

     

    ezt a valtozatat meg sosem lattam a Fantom-nak.

     

    milyen fiatal itt meg Sarah.... 

     

    koszi... 

     

    előzmény:
    hus (2984)
    2012-10-20  06:51
  18. hus
    hus
    2012. október 20. 06:512984.

    Kellemes kikapcsolodast,  hetveget, reggelt es viragozast. 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=GXm0lnNSJJ8&feature=plcp

     

    plusz

     

    http://www.youtube.com/watch?v=MmI9gAyNPyE&feature=related

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2983)
    2012-10-18  05:42
  19. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 18. 05:422983.

    igen.. .mar lattam ot...

    en nagyon kedvelem ezeket a talent show-kat..

     

    jopofak mikor jonnek a rosszak, es nagyon tetszik mikor talentot talalnak..

     

    koszi

     

     

    előzmény:
    hus (2982)
    2012-10-18  05:34
  20. hus
    hus
    2012. október 18. 05:342982.

    Edes egy gyerek, orom nezni edes kis pofijat, hallani hangjat, elvezni humorat a nagynenivel kapcsolatban. 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=HMNTlPa4Xi8&feature=relmfu 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2975)
    2012-10-16  22:20
  21. 2012. október 18. 00:382981.
    Ezen a Debaten Obama jobban szerepelt mint az utobbin, jobban fel volt keszulve, ugyan ugy Romney is. O B javara en csak annyit jegyzek fel hogy normalisabban viselkedett es nem bohockodott mint  suket Biden az alelnoki talalkozon.  Hillary hiaba vallalt feleloseget, meg lett hazudtolva
  22. hus
    hus
    2012. október 17. 07:302980.

    Aszondod hatalomehes, meg majom?   Azert jelentkeznek elnoknek az emberek. O sem kivetel. Obama, az Obama. De meg mindig nem tud olyan jol hazudni, mint Clinton. Fejlodhet meg.  Clintonnenak lattam hatulrol a frizurajat, igazan kislanyos. Bisztosz udvarloja van. 

     

    Na mondjak mar valamit as ma esti egyvelegrol is.

     

    Vegre, ennek legalabb volt valami ertelme. Obama osszeszedte magat es jol szerepelt.

    En Romneyt faradtabbnak lattam, Obama viszont majdnem elaludt egy ulto helyeben egy alkalommal. Milyen faraszto lehet egy ilyen verseny. 

     

    Tetszett most nekem, jok voltak mind a ketten. Vedtek magukat es probaltak megmagyarazni eleg gyengen, hogy mit is szeretnenek. Vagy talan azert lattam ugy, hogy gyengen, mert ismeteltek mar annyiszor magukat, hogy na. 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=MDszG-5MEWY&feature=related

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2969)
    2012-10-16  16:58
  23. hus
    hus
    2012. október 17. 07:102979.

    EZ a no politikus.   Ott sok mindent lehet tanulni. Nem beszelve arrol, hogy ugyved a szakmaja.

     

    Valamelyik nap gondolkodtam azon, hogy miert pont az amerikai politikusoknak kellene becsuleteseknek lenni ?  Amikor minden orszag politikusa mit csinal, -  keves kivetellel,  -   akkor nem nezne ez ki furcsan?  Minden politikus hazudik, csak ok maradnak ki ebbol?   Lehetetlenseg. Nem akarom elhinni, hogy meg lehet csinalni.  Korbe nezel a vilagban es megallapitod, hogy borzalom, amit az ember elkivan az elnoketol, mindig minden alkalommal mondjon igazat es minden embernek es mas orszag vezetojenek?   Mar megint az elvarassal van a baj.

     

    Mikor minden vezeto annak szokott orulni, hoigy jol atvagta a masik vezetot az orszaga erdekeben.   Elkepzelem oket egyutt.Egy kupacba a vezetok.   Es mindegyik igsazat mond. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2967)
    2012-10-16  16:19
  24. hus
    hus
    2012. október 17. 06:572978.

      Ne riazd el, ha ilyen jol ertesult, hogy tudja, hogy en canadai vagyok, akkor nagyon sok "kincs" szorulhat benne.   Kincs, ami nincs. 

     

    Ez egy film volt.  Megtalaltam. Gyerekkoromban lattam meg jaaaaaaaaj de regen. 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=iJVY0KN0eRI

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2973)
    2012-10-16  21:43
  25. hus
    hus
    2012. október 17. 06:492977.

    Hillary most    --------------------->  lasd a kepet.

     

    Obama a felelos erte, hiszen jeleztek neki honapok ota, hogy problema lesz, erositse meg a kovetseget.  Ha Hillary most a felelosseget magara vallalta, hogy fog indulni legkozelebb elnokvalasztason?   mMegint maga alatt vagja a fat, mint a szerbek idejebol kitalalt hazudozaskor?  

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2974)
    2012-10-16  21:52
  26. hus
    hus
    2012. október 17. 06:432976.

     

    Itt latszik meg az eletszinvonalbeli kulonbseg. 

    Az arabok fagylaltot kaptak, amikor tuntettek USA ellen es zaszlot egettek.

     

    USA-ban:

     

    " Hidden Camera: A union member outside the Massachusetts Senate debate in Springfield admits they would be fined $150 - $250 for not showing up to rally for Elizabeth Warren. " 

     

    Ez az Elizabeth ugy tele van gyulolettel, hogy rossz volt nezni a dempokrata valasztason.  Hogy lehet egy okos, ertelmes ember ilyen elvakult. 

    Vagy vakul  a paraszt?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2975)
    2012-10-16  22:20
  27. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 22:202975.

    now husika.. tudtad ezt???

     

    When you write out a check for union dues, you might as well make the check payable to the Democratic National Committee, because that's where the money is eventually going.

    Labor unions appear to be little more than fundraising machines — and pools of temporary manpower — for the Democratic Party.  But the Democratic Party supports a number of things that the average blue collar worker opposes, such as high taxes, gun control, abortion, same-sex adoptions, same-sex marriages, women in combat, radical environmentalism, radical feminism, race-based hiring quotas, and a permanent multi-billion dollar welfare state.

     

    ---

    ennek a tetejere! ezt nezd!

     

     

    Union Members Forced to Pay If They Don't Rally for Dems
    Pay attention to what this man is saying --(lattam a videot!!!  His union will take money out of his paycheck if he does not follow orders to attend a political rally in support of the Democrat. However, his union does not offer to pay extra for this forced political activity. With friends like that...

    Flashback: At least these union workers were paid to wear t-shirts and hold signs in support of the Democrat, despite secretly sharing that they would be voting for Republican Scott Brown.

    Hidden Camera: A union member outside the Massachusetts Senate debate in Springfield admits they would be fined $150 - $250 for not showing up to rally for Elizabeth Warren.


    (demokrata senat jelolt!!!!)
    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  28. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 21:522974.

    no lassuk be!

     

    EZ NEM AKARMI.. HILLARY MAGARA VALLALJA!!!!

     

    persze meg a hulyek is tudjak hogy a Obamat szeretNEK megvedeni..de nem hiszem hogy MOST Az egyszer sikerulni fog!

     

    a sok hazugsag, meg cover up .... most lebukott...

     

    es mikozben Hillaryt a busz ala vagjak.. a ferje.. a masik NAGY KARAKTER ... ENNEK A MAJOMNAK KAMPANYOL...

     

    egek.. azert van ott becsulet.. meg tisztesseg.. meg egyenes beszed..meg oszinteseg, meg akarmi amit a ket ferfinek kene csinalni..

     

    de mind a ketto magasrol.....

     

    ES EZT HIVJAK POLITIKANAK!

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  29. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 21:432973.

    imadom az ilyen GYORSAN torolteket...

     

    nem privat topik.. inkabb ugy mondanam tobb olvasonk van mint beironk..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534549 (2972)
    2012-10-16  20:57
  30. Torolt_felhasznalo_534549
    Torolt_felhasznalo_534549
    2012. október 16. 20:572972.

    Ugy ertettem,  hogy Te  vagy  itt  mint  USA-i  es  a  hus  nevzetu  mint  kanadai,   de  masok  nem nagyon jarnak  ide  be.

    Persze,  lehet  az  is,  hogy ez  a Ti  kettotok  privat  topikja,  es  ebben  az  esetben  elnezest  kerek  a  zavarasert.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2971)
    2012-10-16  20:25
  31. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 20:252971.

    ??????????????

     

    mirol beszelsz???????????

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534549 (2970)
    2012-10-16  19:24
  32. Torolt_felhasznalo_534549
    Torolt_felhasznalo_534549
    2012. október 16. 19:242970.

    Miert?

      Mert nehez  elhinni, hogy ekkora  a  nyomor .....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2966)
    2012-10-16  16:11
  33. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 16:582969.

    valaki behivott a radioba.. egyszeruen, de NAGYON JOL megmondta mi a baj Obamaval:

     

    you are the first to take credit

    and the last to take responsability

    THAT IS NOT LEADERSHIP...

     

    a real leader 

    LAST TO TAKE CREDIT

    AND FIRST TO TAKE THE BLAME AND RESPONSABILITY.

     

    ---------

    igen... ez a legnagyobb GYENGEJE ENNEK A HATALOM EHES MAJOMNAK. 

    MINDENKI hibas aki el.. ha mennek jol a dolgok..

    de ami jol megy (?) az mind az o tudasa jo  vezetese vegett...

     

    ---

    tegnap meginterjuoltak embereket akik koncerten voltak Los Angelesben es annak egy resze Obama kampany money.. 

    persze a majom is ott volt..

     

    el nem kepzeled mit valaszoltak emberek ... MIERT VALASZTJA OBAMAT...

     

    es EZEK FOGNAK VALASZTANI!!!!

     

    EGEK! SEGITSEG!!!!

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  34. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 16:212968.

    fogod nezni ma az ujabb box merkozest???? kozottuk?

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  35. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 16:192967.

    no husika...

     

    mit szolsz...?????????????

     

    a NAGY KARAKTERU Obama ur.. a legujabb ALDOZAT.. AKIT A BUSZ ALA VAGOTT HILLARY!

     

    hogy ez a no hogy birja ezt a sok sz..... elturni.. lenyelni... ????????????

     

    orok titok marad szamomra.. 

    a ferjetol...

    most meg ettol a bohoztol!!!!

     

    hogy a sajat mocskos vastag rinocerosz boret vedje aki az eleteben nem stimelt a hatalam megtartasahoz... puff... kitagadga.. megtagadja.. rafogja a  masikra..

    SEMMI NEM SZAMIT..

     

    emlekszel mikor a "preacher"-jet.. AKIHEZ 20 EVIG JART... tagadta meg!

    most meg Hillaryt..

     

    meg is latszik szegenyen.. ugy nez ki hogy az mar szegyen!!!!

    vagy nem telik penz... vagy IDO... egy fodraszra!

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  36. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 16:112966.

    ugy latszik!

     

    miert?????????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534549 (2965)
    2012-10-16  05:42
  37. Torolt_felhasznalo_534549
    Torolt_felhasznalo_534549
    2012. október 16. 05:422965.

    EZ  az  ESZAKAMERIKA  NAPJAINKBAN?????

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  38. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 16. 00:532964.

    tudod mi a TE legnagyobb bajod?

     

    hogy te azt hiszed hogy itt EGYETLEN EMBER IS KOMOLYAN VESZ TEGED..

     

    MERT senki nem hisz el egyetlen szavatad sem.... hogy egyedul vagy 100 magaddal... MAKE NO DIFFERENCE.. DARLING!

     

    CSAK TE HISZED MAGADROL hogy annyira itt valaki mellre sziv valamit amit TE mondasz...

    ne kepzelj mar magadrol ilyen sokat!

     

    senki nem vesz mellre semmit... de TEGED FOLEG NEM!

     

    gyakorolni? 

    meg rohogni jarsz ide?

     

    te vagy a forum legnagyobb bohoca.. itt EGYEDUL RAJTAD ROHOG MINDEN FORUMBAN MINDENKI !

    vedd mar eszre!

     

    tenyleg!

     

    nincs egy normalis szavad.. csak azt hiszed hogy "ugratod" a tagokat..

    senkit nem ugratsz.. tehat feleslegesen farasztod azt a keves eszecsket it ami meg van!

    de meg EZT sem veszed eszre...

     

     

    es a legnagyobb baj.. hogy AZT hiszed, hogy valaki is ELHISZI EGYETLEN SZAVAD... 

    NAGY HIBA.. KICSIM... NAGYON NAGY!

     DEHAT EZ IS a gyenge elmelyuseg miatt van!

     

    aztan meg valamit ...BABAM ! 

     

    HOGY MI MILYEN OREG MAMUSOK VAGYUNK... hat szeretnel te olyan oreg mamus lenni... de hat ami nem megy... mar Lenin elvtars megmonda...

     

    NE EROLTESSUK!!!!

     

    SZIA..

    jo forumozast kivanok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2963)
    2012-10-16  00:30
  39. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 16. 00:302963.

    ErdekeL?

     

    MIERT gondolod,  hogy kozulunk  barkit  is  "erdekel"?

     

    Nem vagyunk  sem  oregek,  sem  maganyosak,  sem  elmebetegek....

     

    Rajtatok, az   oregmamusokon,  es  a  teeney-babakon   kivul  senkit  sem  ERDEKEL   a  forumozas.

     

    NeeeeeeeeeM   "baratkozni"  jarunk  ide,   es   enne'l   fogva  nem  is  nyalunk  senkinek.

     

      nagyokat  rohogunk!!!!---es  nehanapjan  egyetertunk.  Olyan  is  van.

     

    De,  tenyleg,  egy valamire   megis  jo  ez  a NL----olvasni  es  a  nyelvet   gyakorolni.

     

    so  long   es  ne  szivj  tudore  semmit..................!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2962)
    2012-10-15  21:59
  40. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 15. 21:592962.

    JEZUS!!!!!!!!!!!!!

     

    es te komolyan azt hiszed HOGY VALAKIT ERDEKEL??????????

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2961)
    2012-10-15  17:29
  41. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 15. 17:292961.

    A Juca'k  sok forumba bele-olvasgatnak,   es  iruk  is. 

    Legalabb  8  ne'ven  vagyunk  bennt minden  heten.  Nem  is  tudod  kik  vagyunk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2960)
    2012-10-15  05:30
  42. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 15. 05:302960.

     

    te meg a ketto kozott keringesz , mint golyafos a levegoben!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2959)
    2012-10-15  03:43
  43. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 15. 03:432959.

    BASIC lesson  forumozashoz:    :-)))))

     

    Kerdes:  Hogyan  lehet  2  (ketto)  haldoklo  topikot  eletben  tartani???

     

    1.-a  PG  iTT  irogat

    2.-a  Houston   O T T    irogat

     

     ezt  nevezik   szolidaritasnak.

     

     

    Have  a  nice...................

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  44. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 14. 06:542958.

    pont ahogy mondod, volt olyan bokor is az arboratumban aminek a tetejen teli volt ilyen korte alaku gyumolcsel..

     

    olyat sem ettem meg.. 

     

    ha latok valamit amit nem tudom mit kell vele kezdeni, altalaban nem veszem meg... eleg sok minden van az uzletben amivel nem tudnek mit kezdeni...

     

    előzmény:
    PG13 (2956)
    2012-10-14  06:42
  45. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 14. 06:522957.

    igen, nalunk az uzletben kaphato, de meg sosem probaltam.. biztos azert mert fogalmam sincs hogy kezdjek hozza elkesziteni. pl a "hejat" le kell huzni, vagni, vagy csak ugy ahogy van megmosni es felvagni?

     

    te mar csinaltal ilyet??? 

     

    ird mar le hogyan! 

    előzmény:
    PG13 (2956)
    2012-10-14  06:42
  46. 2012. október 14. 06:422956.

    Nem csak ezt a tuske nelkuli kaktuszt eszik, hanem a tuskes valtozatat is. Nopalesnek hivjak. Mexikoban keszitenek belole valoban savanyusagot is, de lehet felszeletelni is, egy kis hagyma hozza, rautni nehany tojast, nagyon finom-) 

    A tetejen husos zold vagy piros viragok (kaktusz korte) szokott noni, az pedig finom gyumolcs.  Sok apro mag van benne, de en nagyon szeretem. 

     

    Latod, peldaul ez is egy "virag", de egyben gyogynoveny is. Nagyon jo hatassal van a diabetesre. Nyersen erdemes fogyasztani annak, akinek cukra van.  Egy nagyteljesitmenyu turmix geppel remek turmixot lehet belole kesziteni, osszekeverve gyumolccsel es mas zoldsegekkel.

     

    Ujabban gyogyszert is keszitenek belole, es eleg borsos aron aruljak. Ugy tudom mar Magyarorszagon is kaphato, szinten Nopales neven fut.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2949)
    2012-10-13  05:58
  47. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 14. 06:382955.

    jeeeeeeeeeeee....nem is tudtam hogy ISMERSZ MINKET!

     

    ORULOK HOGY FELISMERTEL!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2954)
    2012-10-14  05:57
  48. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 14. 05:572954.
    Jo az a kep,  rolad  es  a  ferjedrol!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2953)
    2012-10-14  05:36
  49. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 14. 05:362953.

    no ma elmentunk megnezni a baba kiallitast.. tobb mint 1200 babaval..

     

    es kiderult hogy meg 2 masik kiallitas is van ott, berendezesek meg harci eszkozok a del harca idoszakbol.. es egy nagyon kulonleges biblia kiallitas.

     

    csinaltam kepeket.. de tudod hogy sajnos elobb le kell mindent kicsinyiteni.. 

    majd hozok kepeket jovo heten.. mert holnap megyek besegiteni a korhazba.

     

    erdekes volt.. ugy eltsataltuk a maj 4 orat, hogy eszre sem vettuk, csak azt hogy igen elfaradtunk.. es nem tudtuk mitol.. 

     

    szep hetveget...

     

    muszaly hogy megmutassam neked a csodas mandeville bokrom.. 

     

    es hoztam neked egy francis mester altal keszitett rongybabat..

    nezd az arcukat!!!! a baba keszito az utcan setalva figyelt arcokat hgy scatch keszitsen rola.. majd annak alapjan kikepezte harisnya szovetbol az arcokat.

    csodasak... tobb is van.. most ez kezdesnek.. 

     

    KETSZER KATTINTS A KEPRE.. 

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  50. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 13. 19:272952.

    ez  az  a  bizonyos:

     

    "szemet  szeme'rt

    fogat foge'rt.."

    ugye?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2951)
    2012-10-13  16:38
  51. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 13. 16:382951.

    meg ezt akartam meselni...

     

    tegnap hallottam az iteletet annak az "anyukanak"... 23 eves, aki a 2 eves kislanyt toalett trainingeles modja vegett....

     

    crazy glueval a falhoz ragasztotta a kezet, es a fejet addig verte, hogy a kislany elajult.. 3 napig volt komaba. mert beverzett egy er az agyban...

     

    EL TUDOD EZT KEPZELNI???????????

     

    99 evet kapott...

     

    szerintem egyszerubb lenne..  BUNOZOKKEL UGYAN AZT ELVEGEZNI MINT AMIT OK TETTEK AZ ALDOZATTAL!

     

    nekem semmi problemam nem lenne vele.. es nem tartanam a tarsadalmat kegyetlennek!

     tegnap esti hirekben megint egy 10 eves kislany testet talaltak meg.. 7 milesra a haztol ahol lakott.. penteken elment iskolaba.....

     

    mind felakasztanam!!!!  az osszes gyermek eroszakolot aki aztan megoli oket.

    mindet!!!!!de elobb levagatnam a "you know what".... aztan otthagyni elverezni!!!! kegyetlenebbnel kegyetlenebb halal nemet tudnak nekik kitallani...

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  52. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 13. 16:322950.

    husika , neked megvan meg a kislanykori babad?

     

    ma megyek egy houstoni kiallitasra, tobb mint 1200 baba gyujtemeny... 

     

    majd hozok kepeket.. 

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  53. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 13. 05:582949.

    hoztam nektek valamit a ma latogatott Austin wild flower gardenbol...

     

    ezek termeszetes fuvek.. az a lila eppen most nyillik az ut menten amerre jarok..nagyon szepeseges mint a fatyol olyan... 

    es a masik oszi Astin (nem tudom magyarul mi lehet a neve) ez is az utak menten viragzik.. osszel.

     

    a tuske nelkuli kaktusz pedig eheto.. felvagjak es savanyusagkent keszitik. (en meg nem ettem, bevallom) 

     

    ha ketszer kattintasz a kepre feljon eredeti nagysagban. 

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  54. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 13. 04:082948.

    az nagyon tetszett ma reggel korai hirekben mutattak kepet hogy vigyorgot hogy mint a 99 foka ki volt..

     

    aztan kozoltek.. hogy

     

    az igazi gyoztese ennek a debate-nek BIDEN FOGORVOSA!

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  55. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 13. 04:062947.

    nekem soha nem az ORSZAGROL van rossz velemenyem... ezt mar tobbszor elmondtam tobbnek..

     

    a politikusok NEM AZ ORSZAG!

     

    A Politikusok csak szeretnek tonkretenni.. persze nem az orszagot.. annal okosabbak. Hanem a NEPET.. LESZEGENYITENI.. hogy uralkodhassanak felette...

     

    NINCS ITT MASROL SZO!!!!

     

    Obama csalad semmivel nem el rosszabbul mint a valamikor carok.. kiralyok..

    mikozben arrol pofazik a nepnek hogy kell sporolni!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2944)
    2012-10-12  21:53
  56. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 13. 02:152946.

    A Bide'  teljesen  be  volt rugva.

    Undorito  volt  a  folytonos  vigyorgasa............

    előzmény:
    Tova57 (2945)
    2012-10-13  00:08
  57. 2012. október 13. 00:082945.
    Neztem en is tegnap este a Debatet, Biden lejaratta magat a viselkedesevel (vigyorgas, kozbe szolas..) habar ez a megrogzott hiveinek nem szamit, de ezzel a viselkedesel az  ingadozo es fuggetlen szavazoknal rossz pontokat szerzett.  Termeszetesen a lib. media otet koronazta meg gyoztesnek. 
  58. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 12. 21:532944.

    Tudod,  hogy nem szeretem  a  jelenlegi  Pres.-t  !!!!

     

    De,  szerintem,  a  szerencsetlen  nem  is  udta, amikor  elnok lett  belole,  hogy  mi  va'r  ra....

    Mert  buta  a  szegeny,  es  nagy  dicsoseg  volt neki,  hogy  O"  a   elso  fekete,  elnok.  BUTA  VOLT!!!

     

    Szerintem  a  felesegenek  tobb  esze  van....  igazsag  az,  hogy  kar  ezen  mar  toprengeni,  vagy sirankozni.

     

    Azt  azonban  nem  hiszem,  hogy  az  USA-nak  "ve'ge  van".

    NINCS  ve'ge,  mert  rengetg  de  rengeteg  sok  a 

     NAtURAL  RESOURCE-jaink,  

    amik  me'g   a  fold  alatt  vannak,  ---arany,  ezust,  olaj,  uranium,  stb  stb.

    Canadanak  is  van  rengeteg!!!!

     

    a vilag  tobbi  reszenek  NINcsEN!!!

     

    Szoval, barmi  is  tortenik,    nem  kell  felni! 

     Fel  a  fejjel!

     

    Isten ald  meg----a good  old  USA-T!!!!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2939)
    2012-10-12  05:29
  59. hus
    hus
    2012. október 12. 07:432943.

    Mit mondjak erre?  Ez a polikika.  De miert kellene tobbre varni? Minel nehezebb egy orszag helyzete, annal tobb a problema es ezt a politikusok is tudjak, az embereknek is meg kell tudni.

     

    Ki a joeg tudja, hogy merre halad most a vilag?   Meg miert?  Kis hangyacskak vagyunk mi, emberek ezen a vilagmindensegen.

     

     

     

    " no most akkor melyiknek drukkoljak? "  - irod. 

     

    Magadnak Houstonkam, magadnak.    Minel tovabb eljel egeszsegben, eroben es boldogsagban.  Azt nem tudjak toled elvenni.  

     

    Jo fele haladsz, ragyogoan nezel ki, csodas a kerted, gyonyoru csaladod van es ertekes, MI KELL MEG?   Joforman mindent elertel amit akartal, ha jobb lenne, az talan a szerencse kereke tette volna be neked az ajtodon. 

    Politikaban is jo fele haladsz. Le se semmizd oket.  Vannak dolgok ami ellen nem lehet tenni.  Szoktam mondani.  Vannak dolgok, ami miatt nem erdemes tenni semmit. Ezt is szoktam mondani.

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=4Mak-pumyRM&feature=related 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2942)
    2012-10-12  07:09
  60. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 12. 07:092942.

    miert vagyok elkeseredve?

     

    hogy meg nincs vege???

     

    nem is erdekes hogy vege van vagy nincs...

    hanem hogy ide jutottunk... hogy ILYEN OCSKA POLITIKUSOK VEZETIK az orszagot.. hazudnak.. .bele a pofadba..

     

    es az orszag felenek IGY IS OKAY!

     

    mint valamelyik nap mondta a riporter:

     

    miert adtuk le ennyire a moralt?

     

    (kezdve Clintonnal.. aki megb... a fel Feher Hazat.. es mi volt az 50% orszag velemenyen...NEM ERDEKES.. SEMMI KOZE AZ EGESZNEK.. JO VEZETO..

     

    tudod mit?

    bulshit!

     

    hogy a papok gyerekeket hasznalnak, hogy a rendor letartoztat not, hogy megeroszakolja, hogy a vezetok a nep pofajaba rohognek, es belehazudik a kepedbe.. ES MINDEZT ELFOGADJUK!!!!

     

    EZERT VAGYOK ELKESEREDVE...

     

    hogy ennyire sullyed minden ami ertek! mert az orszag felenek ha szemen kopik is letorli es megkoszoni!

    hogy szetosztjak a nepet, hogy kihasznaljak, hogy ket kezzel dobaljak a penzt amiert a nep nehezen megdolgozik.. hogy aztan leuljon egy elnok helyettes es vegig rohogjon masfel orat! 

    aki eleteben CSAK allami alkalmazott volt, aki (mint McCAin... az sem volt jobb a deakne vasznanal!) Kennedy... reszeges.. kurvak voltak a fo dolog az eleteben.. 42 evig... a nep penzen jatszottak a kiralyt, most meg Obama a csaszart.. es ezek dumalnak hogy a gazdagok vegett vannak a szegenyek... mert kihasznaljak.. kizsakmanyoljak... 

    nem ezen a hulye propaganda szovegen NOTTUNK FEL MINDNYAJAN????

     

    a rohadt kizsakmanyolo kapitalistak...

    aztan ki ultek be a car apoka hazikojaba... a KOMCSIK!

     

    FUJ.........

     

    MEGYEK IS A KISKERTEMBE... NEM ERDEMES POLITIZALNI.. 

    latnad milyen szep a kertem.. pedig csak par honapja kezdtem el... 

    es mar meghalalja.. 

     

    teljesen mindegy ki gyoz husika... 

    itt olyan botranyok , mocsok es szemetseg lesz ha Romney gyozne amilyet meg nem lattal...

    ha meg Obama.. akikor meg bedonti az orszagot! 

    no most akkor melyiknek drukkoljak? 

    előzmény:
    hus (2941)
    2012-10-12  06:35
  61. hus
    hus
    2012. október 12. 06:352941.

    Nem ertelek, most el vagy keseredve?   Miert?

     

    Eloszor meg nincs vege a valasztasoknak. Masodszor, ha Romney nyerne is meg, nem lenne meg olyan latvanyos a javulas, mint sokan szamitanak ra.

     

    " de ha meg a kovetkezo 4 ev is az ove.. AKKOR MEG IS ERDEMLI AZ ORSZAG... ES EGY PERCIG NEM FOGOK SAJNALNI EGYETLEN MUNKANELKULI, HAZAT , MUNKAJAT ELVESZETT UTCARA KERULO , MEDICAL-ON ELO  ES CSAVARGOVA VALO UTCASARKON KOLDULOegyent. "

     

    Minden embert sajnalj, aki elveszit mindenet.

     

    De az az ember, aki nem akar semmit es nem akar elorebb lepni a sajat hibaja miatt, azt nem erdemes sajnalni . Az jol es nagyon jol erzi magat ugy, ahogy van, mert az kell neki.  Elvezi, hogy o anelkul, hogy sokat, vagy valamit is tenne a z ugy erdekeben, megteremtik helyette a tobbiek.

     

    Sajnalni azt kell, aki minden igyekezete ellenere elveszitene allasat, hazat es mindenet, mert valakik becsaptak es kihasznaltak, vagy munkaja megszunt es nem tala maganak, vagy egeszsegugyi problemai vannak.  Ezeket az embereket erdemes sajnalni, mert nem sajat akaratukbol kerultek oda, ahova kerultek.

     

    De, hogy az orszagotok hova fog kerulni, azt meg pontosan nem tudjuk.  Remenykedjunk, hogy minel elobb kivergodik a nehezebol, tul megy rajt.

    Vagy Obamaval, vagy Romneyval.

     

    Nezd a kepet roluk. 

     

    http://www.reuters.com/article/2012/10/12/us -usa-campaign-idUSBRE8981EM20121012

     

     

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2939)
    2012-10-12  05:29
  62. hus
    hus
    2012. október 12. 05:372940.

    Figyeltem le ne  maradjak a nagy naprol. Vendegunk van, es  keves, meg kevesebb  idom  napok ota.  

     

    Kicsit csalodott vagyok. 

     

    Csalodott vagyok, mert  Marta valaki olyan sok idot toltott a kulpolitikaval, amit ugyan hianyoltam a ket elnokjeloltnel, viszont itt tul lett beszelve. Amiert ott hianyoltam, az a fontossaga az elnokok reszerol, mivel veto joga van az elnoknek.

     

    Itt viszont nagyon sokj idot toltottek  kulpolitikavan, kozelkeletivel es nincs olyan nagy ertelme, epp azert, mert egy elnok mindent felul tud biralni eppen a vétó joga miatt. 

     

    Nekik sokkal tobb kerdest kellett volna feltenni a belpolitikarol.

     

    Bidenrol mit mondjak?  Csalodtam benne.  Sokkal uriemberebbnek gondoltam. Tobb mi nt fele idejeben nevetett, mosolygott, gunyosan, lenezoen, nagykepuen, azt mondtak 82-szer beleszolt a  masik szavaban, 

    nem hagyta beszelni rendesen, meg sem koszonte neki a beszelgetest.

    Faragatlan paraszt volt.  Na azt ugye tudod, hogy ilyet nem nagyon szoktam emberekre mondani, de egy alelnok jeloltnek kellene tudni viselkedni 10x jobban. 

    Hatarozottan jobb volt az allami ismeretekben,az adott kulpolitikaban, amit kerdeztek tole,  ami termeszetes, hiszen mar miota munkaja ez.  Ezen nem lepodtem meg, termeszetes.

     

    Nem ertettek egyet joforman semmiben.  Ryan nem erthetoen valaszolt egy kerdesre, de miutan a demokratak 3 eve nem keszitik el a tervuket, nem tudtam nagy hibanak venni, hiszen ez akkor nem "letkerdes".

     

    Bele kell majd neki jonni es kicsit lassabban beszelni szerintem.

    Elso bemutatkozasra jo volt, sokkal jobban viselkedettr alelnokjeloltnek, mint Biden.  (mondom, csalodtam benne, lehet, hoigy emiatt is maskepp latom az egeszet.

     

    Lenyeg a lenyeg, belpolitikavan kapcsolatban kerdezhettek volna tobbet.

    Esetleg magasabbra vitte volna a rep. part mercejet, habar igy is jol allnak.

     

    Biden elonye a gyakorlottsag, Ryan elonye a megfontoltsag es nyugodtabb viselkedes verre meni vita eseten.

    Biden apo  kismiskanak nezi ellenfelet.   Nagyon rossz jel.

     

    Na kivancsi vagyok, hogy mi a velemenyed.

     

    Meg kellett volna hallgatnom a nagyojos kritikusokat, de jottem hozzad irni.

     

     

    Meselj!    Neked mi jott le az egeszbol. Te ott elsz. Most ereztem, hogy hianyzik a tajekozottsagom, hogy nem ott elek.  Erdekes modon az elnokjelolteknel nem volt ilyen erzesem. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2937)
    2012-10-11  19:56
  63. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 12. 05:292939.

    minden tarsadalom egyszer eleri a csucsot!

     

    ugy tunik az USA is elerte!

     

    en meg lattam... az igazi.. AMERIKAT!

     

    aztan jottek a liberalisak.. a verzoszivu, mea culpe banda.. es ez lett a VEGEREDMENY!

     

    DIVIDE AT IMPERA!!!!!!!!!!!!!

     

    a multban is mukodott... es jelenleg is!

     

    maskeppen nem lenne 49 % meg mindig Obama!

     

    az elert EREDMENYEI ALAPJAN!!!!!!!!!

     

    de ha meg a kovetkezo 4 ev is az ove.. AKKOR MEG IS ERDEMLI AZ ORSZAG... ES EGY PERCIG NEM FOGOK SAJNALNI EGYETLEN MUNKANELKULI, HAZAT , MUNKAJAT ELVESZETT UTCARA KERULO , MEDICAL-ON ELO  ES CSAVARGOVA VALO UTCASARKON KOLDULOegyent.

     

    ES ha 10 dollar lesz a benzin... halalba rohogom magam....

     

    LEGALABB ENNYI OROMEM LEGYEN OBAMABAN!

     

    mig hallom Califban mar 5 felett van nehol... mi a 3.49 tartunk!

     

    igaz, nem vagyunk mint allam bankcrupt.. mint a liberalis Calif. 

     

    azok is megerdemlik... meg majd a mgas biztositast, magas benzint, meg tobb foodstamp... 

     

    es senki ne irjon vissza hogy miket irok.. mert meg EGYENLORE.. legalabb EHHEZ JOGOM VAN!

     

    ki tudja meddig!

     

    utalat volt nezni a mai debate=t

     

    persze azt hitte, hogy ha mar bizonyitani szamokkal meg a valosaggal nem tud.. majd ELROHOGI... A VALOSAGOT!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257239 (2938)
    2012-10-12  05:17
  64. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 12. 05:172938.

    Hat,  mit  mondjak...  ahogy az a bide'  vegig  milyen  sunyin  es  szarkasztikusan  vigyorgott,  attol  felfordult  a  gyomrunk.

     

    Sz..  egy  tarsasag  egy  ege'sz  banda,  jobrol is,  balrol is.

     

    Mi lett  veled,  te  szegeny  USA????    :-(((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2937)
    2012-10-11  19:56
  65. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 11. 19:562937.

    husika, ha van modod ma este nezd a VP es a jelolt "versenyt"...

     

    szerintem ez igen erdekes lesz.. aztan majd kielemezzuk! :)

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  66. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 11. 18:092936.

    Nem  fog  semmi  vizet zavarni.

     

    Az  emberek  nem  a  fotok  miat  mennek  valasztasokra.  

     

    Ez,  szerintem  csak  "publicity".  Hulye  aki  betette  a  kepet az  ujsagba,   es  me'g  hulyebb  aki  ilyenekkel  foglalkozik.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2935)
    2012-10-10  07:57
  67. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 10. 07:572935.

    jaj de beindult a gepezet... mennyire alacsonyra lehet leszallni.. a CEL erdekeben???

     

    mint a riperter mondta, ez az ember, pont mert mormon leven.. egyenes eletet el.. mint egy nyil... meg kavet sem iszik.. becsulettel felnevelt 5 gyereket..

     

    es ilyen kepet tesznek be rola.. 

     

    MOND.. HOVA LEHET SULLYEDNI?????????? es vajon hany NORMALIS erzesu ember reagal erre a kepre ugy hogy Romeny erkolcstelen... 

     mert hogy kipupicsja a hatsojat a kislanyra!!!!

    ----------

    A pic of Mitt Romney bending over, while a seemingly astonished schoolgirl stands behind him, mouth agape. 

    The photograph, posted Monday by The Associated Press for all to see, has since surged across the Internet. The candidate riding a wave of confidence from last week's debate performance was suddenly made, pardon, the butt of jokes.   

    So was it a cheap shot? 

    Tim Graham, media analysis director at the Media Research Center, said absolutely

     

    Steve Manuel, senior lecturer at Penn State's College of Communications and an award-winning photojournalist, said the AP must have known how the image would be perceived when they published it. 

    "In this photo, while it may appear funny, AP knows exactly what viewers are thinking," he wrote in an email. "It's not legitimate news. AP knows that viewers are going to chuckle and imagine what the little girl is seeing, and it makes Gov. Romney appear a bit foolish. That isn't the purpose or mission of photojournalism. ...  Candidate or not, it is not the mission of a news organization to place anyone in a position to be ridiculed or made fun of. Reporting the news is, and this is not newsworthy."



    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  68. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 8. 23:062934.

    oh de aranyos  vagy, nagyon szepen koszonom hogy en is azok koze tartozom az eletedben akiket meg kell/lehet koszoni!

     

    igen, mi itt nagyon szepen elbeszelgetunk, nem hiszem hogy meg sokan EZT igy el tudnak mondani!..

    buszkek lehetunk magunkra!!!

     

     

    hat akkor nagyon boldog halaadasi unnepeket kivanok nektek!

     

    nelunk november utolso csutortoken lesz. 

     

     

    előzmény:
    hus (2932)
    2012-10-08  21:48
  69. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. október 8. 22:582933.

    Magyarorszagon  is  VAN  "thanksgiving"  holgyeim!

    Meghozza,  szinten  AUG.  20-an!!

       a hivatalos neve:   ARATO-UNNEP

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  70. hus
    hus
    2012. október 8. 21:482932.

      Nem tevedtem, hivatalosan ma van nalunk, mi tegnap kezdtuk, este viszem haza a vendegek egy reszet.

     

    Koszonom neked az eltelt egy evet,  a sok szeretetet , igen jo beszelgeteseket, nevettunk, mekkkkmondtuk egymasnak a velemenyunket  es a szepet amit kuldszesz nekem mindig.

     

    Millio puszi, oleles neked, sokat gondoltam rad.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2931)
    2012-10-08  21:19
  71. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 8. 21:192931.

    husika, nem tevesztetted el a honapot?

     

    nalatok most van???

     

    nalunk novemberben... 

     

     

    előzmény:
    hus (2930)
    2012-10-08  19:54
  72. hus
    hus
    2012. október 8. 19:542930.

    Minden  kedves olvasonak  aki  ertintett:

     

     

     

                                     HAPPY    THANKSGIVING!    

     

    Legyen nagyon jo napotok, erezzetek magatokat csaladotok, szeretteitek koreben  kulonlegesen jol es emlekezzetek meg a legkulonlegesebb napotokrol. 

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  73. hus
    hus
    2012. október 6. 17:362929.

    El tudod kepzelni, hogy mi megy egyetemeken a hatalomert, az allasert, a politika mit hoz ki a tanarokbol? AZ  egyenesen hanyingert kelto, mondta valaki, aki tanit ott.  Aztan ott dolgozni, hogy politikailag  semleges legyen valaki, hat az az illeto az igazan  eros jellem.

     

    Kutatasok meg akkor kapnak tobb penzt, ha  a csoport ahhoz a parthoz tartozik, amelyik eppen a vezeto part.

    Aztan hova mennek a politikusok mandatumuk lejartas utan? Tobben egyetemekre tanitani, orakat adni.

    Pl. Clinton egy beszedeert 250 ezret kap.  Aaaaaaaaa, en elhisem, hogy adozik utana  es nem fekteti be. Mert minek. Haladni csak a korral kell, fejlodni meg minek mar. 

    Ez az, amit egy  " fiatal megeszik." Persze akkor, ha nincs mogotte csaladi befolyas.  Az, pedig, hogy a vacsora asztalnal soha egy gyermek sem hall a szuleitol politikat, az sem igaz. Neznek e annyira fel a szulokre, hogy befolyasolja oket? Mind, mind apro, de nagyon fontos dolgok az ember erdekeben.

     

    Jaj, most irnek annyit, de mennem kell, mert nalunk nagytrakta lesz holnap es keszulok.

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=lQqbQE38hHQ&feature=related

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2927)
    2012-10-06  16:32
  74. hus
    hus
    2012. október 6. 17:232928.

    Erdekes az, hogy ki miert es milyen gondolatokkal itel vagy dicser kulonbozo dolgokat, emberi tetteket.

    Minden keppen vissza kell menni embereknek a neveltetesre, a csaladban es kornyezetben.

    Mi egesz maskepp itelkezunk, mas tapasztalatokkal rendelkezunk es mas kornyezetben nottunk fel, mit az itt szuletettek, akar a gyermekeink is. 

     

    Ezert probaljak a politikusok befolyasolni a fiatl korosztalyt, mert azokat tudjak forditani sajat partjuk fele.

     

    Elmekszel ra, hogy egy par evvel ezelott vizsgaltk azoknak az agyat, akik azt allitottak, hogy ok  biztos, hogy demokratakra fognak szavazni? 

     

    AZt allapitottak meg, hogy nem mondtak igazat, az agy maskepp rezgett.  Tehat mindegy,, hogy ki es mit mond, ott dol el a szavazas, amikor az x-et behuzigatja az ember.  Aztan, hogy ki mit ragodik utana, hogy jol tette, vagy sem, megbanta, vagy sem az is egy mas dolog. Akkor, ott, abban a pillanatban az x-et kire tette. Ott dol el. Meg csalas nelkul is. Hat, ha egy kicsit rajatszanak. Mert miert is ne? Hiszen emberek es sok forog kockan.

    Aztan a masik, nezd csak ezt.

     

    http://politicalticker.blogs.cnn.com/2012/10/06 /obama-raises-183-million-in-september-campaign-says/

     

    Ez beszel, a tobbi az vakkantas. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2926)
    2012-10-06  16:19
  75. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 6. 16:322927.

    Van egy nagyon kedves magyar ismerosom itt, akik termeszetesen az a bizonyos "kozeposztaly" tagok.. papa mernok, mama (baratnom) pedig

    dental hygenist.. van 2 gyerekuk, mindketto egyetemen van, a fiuk mar a dr. dolgozik, a lany ugyvednek tanul. 

     

    tipikus konzervativ csalad.. mind a legtobb kozeposztalybeli aki nagyon kemenyen dolgozik.

     

    no mit gondolsz a ket "gyerek" mi? termeszetesen Obama imadok.

     

    kiellemeztuk a baratnommel miert...

     

    evek ota egyetemi professzorok keze "gyurja" az agyukat.. 

    es mindkettot teljes mertekben a szulok FINANSZIROZTAK.. apartment vettek ki nekik (Austonba jartak) mama feljart vagy papa vinni a kajat, finom sutemenyt.. a fenekuk ki van nyalva.. a mai napig.. 

     

    JA... IGY KONNYU IDEALIS SZOCIALISTA GONDOLOTOKKAL BUSZKELKEDNI.

     

    de majd ha egy napon elvegzik az oskolat, ahol KIOKOSODTAK.. es munkaba allnak.. pontosan OK AZOK AKIK AGYON LESZNEK ADOZTATVA..

     

    vajon akkor is ugy gondoljak hogy bizony bizony.. azert tanultam, dolgozom hgy odaadjam annak aki nem olyan "szerencses"... 

     

    tudod en nem vagyok ado ellenes, hiszen tudjuk Canadaban is USA-ban is azert van minden ilyen szep mert a nep jol elt, dolgozott, adozott.. es ez VISSZA LETT FORDITVA a tarsadalomra. Utak, parkok, iskolak, van latszana hogy adozunk. csak amikor arrol beszelnek akar O akar a vice president hogy FAIR ADOZAS.. akkor en ugy gondolom hogy a fair az lenne HOGY EGYFORMA %. es tegyuk fel 15-20 % lenne.. akkor aki csak 1000 keres az is 15% fizet aki 200.000 az is 15% ... 

    nem ertem hogy aki tobbet keres annak miert kell KETSZER ANNYIT.. ES AZT NEVEZIK A "SZEGENYEK" FAIRNEK...

     

    szerintuk a PROGRESSZIV ADOZAS FAIR...

     

    neked mi a velemenyed?????

     

     

    előzmény:
    hus (2925)
    2012-10-06  05:50
  76. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 6. 16:192926.

    no errol beszeltek az egyik tv esti hirekben, hogy kicsit megijedtek hogy O ilyen rosszul szerepelt.. hat Istenem.. mondanak hogy rossz napja volt.

     

    hiszen hogy rossz volt meg a vak is LATTA !

     

    de hogy a demokrata partot kepviselo egyszeruen kijelenti 

     

    ROMNEY HAZUDOTT....

     

    azert ez nem tesz jot O-nak.

     

    miert? mert a legtobb ember nem hulye! es ilyen egyenes kijelentes egy masik jeloltre ... eleve negative erzest valt ki LEGTOBB normalis emberbol.

     

    kategerikusan kijelenteni hogy R. hazudott...kesz.. el van intezve!

     

    a te dolgod, pedig aki ezt hallotta.. hogy ELHIDD hogy aki EZT mondta, az NEM!

    előzmény:
    hus (2925)
    2012-10-06  05:50
  77. hus
    hus
    2012. október 6. 05:502925.

    Mit is lehetne varni  azoktol a diakoktol egyebet, akik esz nelkul kivanjak Obama ujravalasztasat.  Tantok bisztosz megmagyaraztak nekik miert van szukseg ujra Obamara.  Mert az egyetemek altalaban liberalisok.

     

    Mert oszinten tudniuk kellett volna, hogy ez egy kerdesekre valo felelet , ha  eszuk lett voln, akkor tudhattak volna, hogy a kerdeseket eloszor fel kell adni es utana arra a valaszt a ket jelolt adja meg.  

     

    Mit is magyarazott 2 nappal ezelott az egyik no  a Harvard Egyetemrol ?

    Nem Elizabeth Warren volt, o a jelolesnel alakitott "nagyot." 

    Ez egy masik volt, biztos igaz demokrata baratnok. Termeszetes, hogy vedi, csak ne ikyen atlatcoan, hogy azzal ervel, amit az o emberei is epp ugy csinaltak.

     

    Persze ez a politika, mindenki a maga lovat dicseri. 

    Miert volt Romney rosszabb.  Csak eszembe jutna a neve. Na majd beurik.Kielemezte a fejtartastol kezdve a kezmozgasig, miert es mikor volt ideges es haragos, stb.   Nem  szerette, hogy a kezevel gesztikulalt.

    Na mit ad a teremto, masnap reggel mutatjak az elnokoket szinten a demokratikus valasztasok idejen, hat a demokrata elnokokjeloltek is mind azt csinaltak.

     

    De en megertem oket, nagyon akarjak hogy nyerjen.  Majd jobban fog a penztsraba nyulni, ha adni akar.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2924)
    2012-10-06  05:25
  78. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 6. 05:252924.

    No igen erdekes riportot lattam...

     

    az egyetem (direkt nem irok nevet...mert szerintem teljesen mindegy melyik lenne.. a tapasztalat ugyan az lenne)

     

    szoval az egyetemistakat..  JOVO VEZETOI.. REMENYEI.. megkerdeztek mit gondolnak hogy Obamanak kellett volna e hasznalni a telepromtor-t

     

    mit gondolsz mi volt a valasz! ????

     

    igen.. akar hiszed akar nem... KELLETT VOLNA NEKI ...HASZNALNI...

     

    igazsagtalan volt e hogy nem hasznalta.. nem HASZNALHATTA...

     

    IGEN.. mondtak az EGYETEMISTAK.. A JOVO INTELLIGENCIAI....

     

    --------

     

     ugye erted mi a problema husika?

     

    EGYETEMISTAK.. ES LILA GOZUK NINCS HOGY EGY DEBATE.. az spontan beszelgetes.. nem mas altal megirt hulye szoveg!!!!

     

    ezek az egyetemistak...

    ezek akik Obamara fognak szavazni... 

     

    MIT VARUNK AKI MEG IRNI OLVASNI IS ALIG TUD.. ES FOODSTAMP-EN EL...

     

    azzal kapcsolatban hogy IRFORMALT LEGYEN!!!!!!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  79. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 18:582923.

     

    jol van , most mar tudjuk miert blockolt le Obama agya! 

     

    nem CSAK az oxygen hiany okozta...hanem ROMNEY ANNYIT HAZUDOTT HOGY EGYSZERUEN NEM TUDTA MELYIKET VEDJE KI!

     

    Egyszeruen leblokolt.. ennyi HAZUGSAG hallatan!!!!!

    szegeny igazmondo Matyas! 

    ez a mai demokrata ellemzes a szomoru debate-jere...

     

    anyam............. te ennek az embernek 0.000000000% SZIMPATIAT adsz...

     

    szomoru vagyok! 

    hogy ennyire nem ismered fel.. mikor igazi CON MAN-re nezel!

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  80. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 18:152922.

     

    csodak csodaja...egyik honaprol a masikra... VEGRE.. HALA A TEREMTONEK.. 

     

    8.3 -ROL 8 ALA ESETT A MUNKANELKULIEK SZAMA.. (4 evig 8 felett volt..

    30 nappal valasztas elott.....zuhan....zuhan...zuhan....)

     

     

    ha minden jol megy.. a gazolin is lemegy.. ahol volt 4 evvel ezelott...

     

    (legalabb egy honapral...mig megvalasszak!)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2921)
    2012-10-05  17:53
  81. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 17:532921.

    jovo csutortokon lesz a vice president es a jelolt "szo vetelkedoje"...

     

     

    EZT okvetlen nezd!

     

    a jelenlegi v.p. arrol hires hogy csupa hulyesegeket mond allandoan.. ez egy olyan joindulatu, nem a "legelesebb kes a fiokban" ahogy itt mondjak..

     

    ezzel szemben a jelolt super duper szamok embere and nagyon intelligens.

     

    ezek ketten osszejonnek szo csatara... hat ez lesz egy valami!

     

    KI NE HAGYD!!!!

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  82. hus
    hus
    2012. október 5. 16:512920.

    Al Gore mosomacizik. 

     

    http://www.americanthinker.com/video/2 012/10/al_gore_blames_the_altitude_for_obamas_poor_performan ce.html 

     

    Aztamindenit! Micsoda kifogast tudott talalni. 

     

    Emlekszem a gorog olimpia egyik magyar aranyermesere.

     

    Miutan megnyerte az elso helyezest, azt mondtak neki, hogy pisiljen.

    Nem pisilt. Azt mondta, nem tud, ha nezik.  Mondyak, hogy igyon vizt, hjobban fog menni es gyorsabban. Nem vott, nem pisilt, vagy 5 ora mulva megsertodve tavozott.

    Elvettek tole az ermet.  Megsertodott.  Nem tartotta be a torvenyt es meg neki allt fejjebb.  De, ha azt gondolod, hogy doppingszerrel erte el, akkor te egy nagyonrosszindulatu valaki vagy.  Egy eletet vegig sportolt ezert a helyezesert es pisilni mar nem volt kepes. 

     

    SZerettei dicshimnuszt es igazsagtalansagot hirdettek ezek utan. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2918)
    2012-10-05  05:42
  83. hus
    hus
    2012. október 5. 16:392919.

    Mind a ket csalad sokat tett a gyermekeiert, mert a neveles sokat szamit.

     

    Tudod hiaba is probaljak lenyomni Romneyt, ahany gyereket vallaltak, azt felneveltek a felesegevel, pedig nekik is volt nehez idoszakuk.  Sok kis unoka ul veluk egy asztalnal unnepek alatt, na latod azt nem lehet semmivel sem potolni. A meleg szeretetben felnott gyerekek elete egesz mas. Meg akkor is, ha vannak esetleges problemak. Mert az is elkerulhetetlen neha.

     

    Na Romneynak kellett jot produkalni.   Most vakarhatja le magarol  a sok rosszindulatu megjegyzeseket.

     

    Persze az is attol fugg, hogy ki mondja felette az iteletet. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2918)
    2012-10-05  05:42
  84. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 05:422918.

     

    persze... igy igaz!

     

    Cool-Aid=at isznak egesz nap!

     

    tudod mi az???? 

     

    igen, sajnos "jol fesult" haverom nem indul... pedig nagyon szivesen szavaznek ra..

     

    mellesleg megfigyelndo hogy neki is Romney-nak is micsoda stram SOKAT DOLGOZO gyerekeik vannak..

     

    nem drogos hollywoodi csodagyerekek...

     mint a sok hires, iszakos, drogos liberalis fiatalok Califban.. 

     

    erdekes a ketto kozott a kulonbseg! 

    előzmény:
    hus (2917)
    2012-10-05  03:48
  85. hus
    hus
    2012. október 5. 03:482917.

     " de ne allitsd hogy Obamanal nagyobb GYAKORLATTAL, TOBB TAPASZTALATTAL,  ES JOBB MULTTAL MINT AMI NEKI VOLT nem volt az egesz orszagban a demokratak kozott!!!!! "

     

    A felhozatalt lattuk, honapokon keresztul mutattak nekunk a TV-ben. Mindket reszrol.  Hat arrol az emberek nem tehettek, hogy  nem allt ott tobb e,mber, mint jelolt.  Igy is felsorakoztak a podiumon, az ember csak nezett, hogy miert fontos az, hogy tizenakarhany ember alljon elo mindket fel reszerol.  A teny az, hogy  Obamat az emberek valasztottak meg. Persze, hogy volt tole jobb,

    de  az nem indult. Vagy lemondtak. 

     

    Sem a demokratak kozul, sem a republikanusok kozul.

    (Pedig indulhatott volna jolfesult baratod is.   Meg idei valasztasoknal is. )

     

    Az emberek kul es belhonban Obamara adtak   a bizalmukat.  Azt, hogy a demokrata pártiak neveben  o kepviselje az orszag erdekeit.

     

    Nem lehet tudni, hogy milyen lett volna az arab vilag gyulolete egy masik elnok alatt.   Soha. Ezert felesleges ezen gondolkodni.

     

    Ez tortent az utolso 4 evben, van akinek teljesen mas a velemenye, mint a tied, nekik Obama igy jo, ok igy fogadjak el es tobbet er nekik, mint egy masik elnok. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2916)
    2012-10-05  03:31
  86. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 03:312916.

    Hidd mar el, ha ez nem tortenik meg, USA helyzete meg szomorubb lett volna. Ugy belpolitikailag, mint kulpolitikailag. Atan nezhette volna meg magat az USA. 

     

     

    No erre kivancsi lennek.. hogy velemenyed szerint hogy lehetne ROSSZABB A KULFOLDI GYULOLET FOLEG AZ ARAB ORSZAGOKBAN.. azok utan hogy vegig hajlongta!

     

    sajnos a republikanus jelolt sem ert semmit.. en nem azon csodalkozom hogy demokrata lett az elnok.. mindegy milyen van.. 8 ev utan eleg belole..

    ez mindig igy volt.

     

    de ne allitsd hogy Obamanal nagyobb GYAKORLATTAL, TOBB TAPASZTALATTAL,  ES JOBB MULTTAL MINT AMI NEKI VOLT nem volt az egesz orszagban a demokratak kozott!!!!!

     

    (feher es Amerikat gyulole pap ahova 20 evig jart.. komcsi professzor haverok stb. ) 

     

     

    előzmény:
    hus (2915)
    2012-10-05  02:13
  87. hus
    hus
    2012. október 5. 02:132915.

    A vallasert nem lehet megszolni Romneyt, ugy mint Obamat sem.

    Sem mormon, sem muszlim vallasu elnokrol nem lenne szabad velemenyezni, mert nem az a fontos, hanem az a fontos, hogy mit tud elerni egy elnok az orszaga javara.

     

    Obamat nem lehet hibaztatni azert, mert megvalasztottak. Azert sem, mert ures volt a penztarca.  Azert sem lehet hibaztatni, mert nem tudta a vilagot megvaltani. Probalta a szerinte legjobbat tenni. De ezert is nagyon meg kellett neki dolgozni, hogy ilyen velemenyt kapott, mint amit  elert tegnap este.

    Miert nem valasztottak meg Mrs.Clintont?   Mert linkelt. Olyanokat llitott, ami nem volt igaz szerbiaval kapcsolatban.  Ki kerte meg ra?

    Elfordultak tole az emberek. De tudott volna jobbat, mint Obama? Hiszen mindent megbeszelnek egyutt. Clinton meg ki is mentette a sullyedo hajot az utolso beszedeben.

     

    Houstonkam edes,  hiaba mondod, hogy vedem Obamat, egyszeruen nem

    volt szabad  republikanus jeloltet megvalasztani elnoknek.

    Hidd mar el, ha ez nem tortenik meg, USA helyzete meg szomorubb lett volna. Ugy belpolitikailag, mint kulpolitikailag. Atan nezhette volna meg magat az USA.  Legyunk realisak es nem koromfeketenek lassuk az elnokot, aki meg lett valasztva 4 evvel ezelott.  Vedd ugy, hogy jot tett az orszagnak,  belattatta az emberekkel, hogy meg o sem tudott kihozni USA-bol tobbet.  Most vagy sikerul megkoszonni neki, hogy eddig elnok lehetett, vagy meg 4 evig demokratak fogjak vezetni a Feher Hazat.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2912)
    2012-10-05  00:14
  88. hus
    hus
    2012. október 5. 01:552914.

    Az biztos, hogy ilyen eloadasert, amit tegnap nyujtott ,  kapott megjegyzest.

     

    Vagy ha nem, akkor nem fog kapni segitseget es akkor be kell osztania azt a penzt  amit eddig osszegyult. 

     

    Mindentol eltekintve, kepzeld el azt az erzest, ami Obamanak  volt ma. Mert ha nem mentek el otthonrol neki, akkor erzi a hianyossagat.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2913)
    2012-10-05  00:18
  89. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 00:182913.

    JA.. es persze OBAMA ELVTARSTOL...NAGY HANGON.. COLORADOBAN!

     

    szegyentelen egy pasi! meg kell hagyni!

     

    nagyon megdorgalhattak akik a milliokat adtak!

     

    Ocskos szedd ossze magad..mit gondolsz miert kaptal annyi milliot! ott aludj a debaten???

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  90. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 5. 00:142912.

    Romney

     

    megjatszotta magat

    szineszkedett

    hazudott

    nem volt igazi

     

    ezek a jelzok amik most ROPKODNEK OBAMA PARTOL...

     

    sot,  haverok mar torik a fejuket.. kene valami ujjat hozni, talalni.. Romeny ellen... talan a vallas...

     

    jovoheten felkeszulhetunk.. jon a MORMON VALLASA...

     

    jaj de jo kiralynak lenni!!!!

     

    es meg husika ott ul... es sajnalja ezt a hazug embert. aki egyet tudott...hazudni, igerni, meg az orszagot leszegenyiteni ...

     

    es MEG MINDIG HISZNEK NEKI.. 

     

    erre mondtam en, ha az anyjat megolne aki OBAMABA BELEESETT.. AZ AZT IS MEGBOCSATANA.. CSAK A BARSONYSZEKBE LATHASSA.

    nem mintha UGYANUGY NEM SZEGENYEDNE LE KOZBEN!DE MEG AZT SEM BANJAK!

     

    ha ez nem agymosas.. akkor semmi!

     

    en nem kell meselni, meg mellebeszelni.. CSAK KORULNEZNI!

     

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  91. 2012. október 4. 23:072911.
    Romney magasan folenyben volt, elvezte a debe'tet es hogy kiteregethette a terveit. Obaman latszott: azert vagyok itt mert muszaj... Volt 1-2 mondata amikor minden szot 2x ismetelt meg.  Szerintem nem csak oxygenre volt szuksege, hanem a TELEPROMTER-re is! Annak a segitsegevel sokkal lelkesebben tud beszelni.
  92. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 4. 21:082910.

    ugylatszik hoztak oxygent.. mert NAGYON MEGJOTT A HANGJA..

    A szokasos uvoltes.. persze most nincs aki raszoljon.. hogy alljon meg a menet.. NE HAZUDJ!!!!

     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  93. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 4. 19:532909.

    jaj... nem hallottad? miert volt ilyen gyenge????

     

    hahahaha el vagy maradna anyus!

     

    A MAGAS DENVERI LEVEGO... NEM VOLT ELEG AZ OXIGEN!!!!!!

     

     

     

     

    anyam!!!!!!!!!!!! 

    nem hagyta cserbe senki, husika... NINCS MIROL BESZELNI.. 3.5 EV ELMULT ES CSAK ROSSZ EREDMENY.. KAKAVA VALT AMIHEZ NYULT!

     

    nincs itt mirol beszelni... 

    es ha ujbol bekerul.. meg tobb es magasabb lesz majd a kaka... 

     

    mondjal mar egy jo dolgot amit tett????????????

     

    es teljesen igaz amit R mondott.. az orvsok korhazak MAR MOST NEM AKARJAK FOGADNI A BETEGET AKIK MAR NYUGDIJASOK es a medicare -ren vannak..

    MERT LEVAGTAK... 

     

    ugyan akkor amikor Egyiptomnak meg Pakistannak meg Afganisztanak BILLIOKAT ADNAK!!!!!!!! HOGY TAPOSSAK A ZASZLONK, ES OLJEK A POLGAROKAT!

     

     te aki szereted ot vedeni.. PROBALJ EGY VALAMIT FELHOZNI AMI BEVALT AMIT TETT!!!!! 

    NINCSEN...SEMMI.. EZT FOGJUK FOLYTATNI HA MARAD.. 

     

    FORWARD...

     

    ez most a jelszo.. elore..meg nagyobb lukat vagni.. 

     

    ja.. es ma reggel hallottam ujbol a kampanyon... kinn..

    jaj.. MEGTALALTA A HANGJAT! hahahahaha

    a szokasos arrogans.. es leszolja hogy Romney nem az igazi volt... 

    bezzeg o igen!!!! jaj anyam... cirkusz.. cirkusz.. cirkusz...

    es akik ma hallgattak nevettek amikor Romney-t leszolta... 

    micsoda vastag bor kell ehhez legyen a POFAJAN VALAKINEK!!!!!!!!!!!!!!

     

    ezt ELISMEREM... AZ VAN!!!!!!!!!!! SEMMIT NEM SZEGYEL.. ES UGY TUD HAZUDNI MINT HA OLVASNA... HAHAHAHAHA...MERT OLVASSA...

    es tegnap nem volt mit... 

     

     

    előzmény:
    hus (2908)
    2012-10-04  18:16
  94. hus
    hus
    2012. október 4. 18:162908.

    Na valami tortent, ossze-vissza ugralt a kep elottem es nem tudtam befejezni, elkuldtem.

     

    Itt van eloben.

     

    http://www.americanthinker.com/video/2012/10/ carville_mitt_romney_came_in_with_a_chainsaw.html

     

    Ninc s mit magyarazni.

    Sajnaltam Obamat, tudta, erezte, hogy o nem ellenfel akkor, ha ketten vannak.   Raadasul voltak dolgok amit azert nem piszkalhatott meg, mert kovette volna egy visszapiszkalas, ami szinten csak neki artott volna.

     

    Jobban fel kell keszulnie legkozelebb. 

     

    De hol voltak a tanacsadoi?    Mivel engedtek fel a podiumra?

     

    Nem, Houstonkam, en nem hiszem, hogy egy elnok annyira faradt lenne, ebben az esetben faradt lett volna, hogy nem tudott volna a szaja jarni es elmondani partja erdekeben a lenyeget. Valami miatt ezt az embert cserben hagytak es o sajat maga is azt tette. Belefaradt az egesz eddigi nehez munkajaban.

     

    Nem szamithat semmi masra, csak arra, hogy szimpatiabol megvalasszak ujra. Ez a velemenyem.  Igazan es tiszta szivbol azert sajnaltam, mert amikor meg lett valasztva elnoknek, hiszem, hogy az tette ami a legjobb volt az orszagnak.  Kozben ment az ido. Most masra van szuksege az orszagnak.

    Az emberek is elgondolkodnak azon, hogy nekik mitol lesz jo a tovabbiakban.

     

    Ettol a Romney gyozelemtol meg Obama becammoghat ujra  elnoknek.

    Nehez feldat fogja varni.   Ez latszott rajta tegnap este.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2906)
    2012-10-04  08:52
  95. hus
    hus
    2012. október 4. 18:032907.

    Nem kaptak a republikanusok nagyobb elismerest, mint amit az egyik  nagy demokrata mondott tegnap este,  James Carville.

     

    Romney lancfuresszel szedte szet  Obamat.

     

    " Carville: "Let's be real. They have run a very good campaign thus far. I don't think that President Obama did what this campaign wanted him to do. I think he was off his game tonight. But let's don't go overboard here. It will be like a big sort of push-back. ... My point is this -- President Obama came in, he wanted to have a conversation. It takes two people to have a conversation. Mitt Romney came in with a chainsaw. He's trying to talk to a chainsaw." 


    Read more:  " 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2906)
    2012-10-04  08:52
  96. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 4. 08:522906.

    mindkettojuk vegso 2 perce nagyon jo volt.. szerintem oszintenek hangzott mindketto.. hogy AMIT CSINAL UGY GONDOLJA HOGY AZ A JO..

     

    Romney pedig arra mutatott ra, hogy 4 ev bizonyitja, hogy lehet hogy a szandek jo.. de az EREDMENY NAGYON ROSSZ.. IGY NEM LEHET FOLYTATNI.

     

    ES SZERINTEM EBBEN A KET MONDATBAN BENNE VOLT A LENYEG. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2905)
    2012-10-04  08:48
  97. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 4. 08:482905.

    igen, lattam..

     

    szerintem Obama teljesen le volt merulve.. 

    hulla faradnak nezett ki, beesett arc, szemek.. szo szerint sajnaltam.

     

    amit mondott abban uj nem volt, igy az nem lepett meg.. de hogy ennyire 

    lemerult, ezt valahogy nem vartam. 

     

    vagy tul sokat kampanyolt, es mire ideert.. mar lement az energiaja, vagy

    egyszeruen a sok negative kritika kikeszitette. 

    mert attol hogy a media isteniti meg a nep nem igen.. kiveve azok akiknek mindegy mit mond, mit csinal..

     

    Romney nagyon fel volt keszulve. 

     

    amit megjegyeztek hogy vegig O. nezett.. hozza beszelt.. 

    Obama pedig vagy a moderatorhoz..legtobbet, vagy a kameraba, mikor nagyon a nephez akart szolni.. es nagyon sokszor lefele..

     

    meg valami erdekesseg.. elkezdett egy mondatot.. es mikor a vegere ert, jott a kovetkezo de a ket mondat kozott BUT.. SZOT HASZNALT..

     

    tudvalevo hogy ez a szo amit elotte mondtal.. mindent eltorol..

     

    a beszed stilusa is normalis hangnem volt.. nem a szokasos arrogans (mondat vegen felvitt ) hangsuly.

     

    mindent osszevetve jo volt a debate 

    annak ellenere hogy nem sok ujjat hallottunk.. de igy egyutt meg nem. 

    előzmény:
    hus (2904)
    2012-10-04  05:50
  98. hus
    hus
    2012. október 4. 05:502904.

    Nem tudom mirol van szo, mert nem hallgattam hireket, nem neztem az amerikai csatornakat sem.

     

    Meselj, mi tortent ma.   Kit lepleznek, miert.

     

    Ne haragudj, de en ugy meglepodtem ma este.  Nem akarom felfogni ezt a kulonbseget a ket elnokjelolt kozott.

    Meg a CNN riporterek, politikai analistak sem  vartak  Romney nyereseget, errol beszeltek meg az elobb. 

     

    Na kivancsi vagyok a holnapi ujsagok, politikai elemzok mit fognak mondani.

    Fejembol nem megy ki az eset. Oszinten megmondom, nem szamitottam arra, hogy Obama nem sok mindent mondott es vedekezett, hanem csak az erdekli, mivel masodik elnokseget szeretne megnyerni, a nepre szamit, hogy betoljak a popojat a celvonalban.

     

    Hallani akarom igazabol a velemenyed. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2902)
    2012-10-04  01:00
  99. hus
    hus
    2012. október 4. 05:412903.

    Igen itt is mutattak es kicsist kesve erkeztem a TV ele, de neztem.  Te lattad? 

     

    Wooooooooooooow!   Micsoda gyozelem Romney reszerol! Mindenkit meglepett a felkeszultsege, a hatarozottsag, a szakmai tudasa az uzlet teren, meg a demokratakat is.  Obama behuzta fulet-farkat, neha merges volt, nem tuidott Romeyra  nezni sokszot, labdaba nem nagyon tudott rugni.

     

    Feltetlen tudni akarom, hogy lattad-e.  

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (2901)
    2012-10-04  00:56
  100. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2012. október 4. 01:002902.

    errol jut eszembe, nalatok beszeltek a tape=rol ami "most kerult elo?????

     

     

    hahahahahaha

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47

Címlap

top