Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi-Csapat 2011

ZsociLondon
Létrehozva: 2011. október 9. 16:40

Sziasztok!!

 

Lenne e valaki vallakozo szellemu holgyemeny aki elkezdene velem a fogyit?? En mar rengetegszer megprobaltam, sosem sikerult. De most nagyon elszant vagyok, hiszen most latom hogy honaprol honapra csak egyre tobb kilo jon felfele, es ezt meg kell allitanom!!

Jo lenne biztatni egymast, es egyutt csinalni! 

  1. 2011. október 14. 23:2680.

    Sziasztok! Bocsi, hogy csak így belevau csak két terhesség után kétszer sikerült lefogynom (nem is akár hogy) a tapasztalataim alapján csináltam egy internetes oldalt: www.sportmelltarto.hu/ folyamatosan töltöm információval és regisztráció után megnézhetitek a fényképes naplómat és ti is tudtok csinálni magatoknak. Pempem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 10. 09:2379.
    Elvileg mindenkit felvettem az uj forumra aki eddig itt hozzaszolt(ha megis kimaradtal akkor bocsanat es dobj emailt) Folytassuk ott!
    előzmény:
    ZsociLondon (1)
    2011-10-09  16:40
  3. 2011. október 10. 09:1878.

    Szia!

     

    Köszönöm, hogy válaszoltál!

     

    Igen, csoki minden mennyiségben!   MOndtam is a dokimnak, hogy nálam a terhes a normál állapot...

    A hétvégén olvasgattam, elég sokat, sok helyen (NOrbi, Body Builder stb...) és nehéz átlátni, hogy hogy is kellene, mit is. Pl. a Body Builderen azt írják, hogy nem jó, ha 6 után nem eszünk, és 6 étkezésre osztja a napi testsúly/kg kcal-t. Ez egész tartható szerintem.

    Kíírtam magamnak az 1-es kódú NOrbis alapanyagokat (mondjuk elég NOrbi ellenes vagyok, a kódrendszer az ok, de a kajái.... a nővérem nagy Norbis, most volt itt a keróletben bolt nyitásuk, elkísértem és hááát mondott érdekeseket)

     

    Reggekire zabkását ettem, igaz, kevés cukorral. helyettesíthetném nyírfával, de nem tudom más hogy van vele, de nekem csípi a nyelvem (talán allergia). De ha bírod az édesítőt, meg a zabkását (párom szerint babahányás....), akkor az lehetne édesség, mert a zabpelyhet, korpát engedik többnyire a diéták. Szerintem olyan amúgy, mint a tejbegríz.

    előzmény:
    newseeka (77)
    2011-10-10  09:07
  4. 2011. október 10. 09:0777.

    Szia Csokimano

     

    Talána a csoki a gyengéd???????Mily meglepő

    Nekem is.Még az étrendkiegészítőből is a csokisat veszem!

    Rendesen ingadozott a súlyod....

    A 90 napos sztem kibírhatatlan, ahhoz tényleg vasakarat kell....ami úgy látom belőlünk hiányzik

    Én tavasszal elkezdtem futni de sajnos pár métereket tudok csak....ez nem az én sportom pedig nagyon elszánt voltam.Így maradt a bringa de hát az nem egyenlő a futással.Most elipszis tréner van és persze "alig" eszem!Legalábbis ma ezzel a szándékkel ébredtem 

    Eddig jól bírom, épp az előbb ittam meg fél liter vizet, ezzel most elvagyok egy darabig

    Ki kéne találnunk vmi "0" kalóriás édességet..... mert ugye nagyon rossz egyik napról a másikra lemondanunk arról amit imádunk

    előzmény:
    csokimano (74)
    2011-10-10  08:55

Címlap

top