Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Stahl Judit a fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. szeptember 15. 12:19
Kedves fórumozók!

Hétfőn, október 10-én déli 12 órától a fórum vendége lesz Stahl Judit gasztroíró, szerkesztő, tévés személyiség, lapkiadó.



Akit érdekelnek Stahl Judit kulináris titkai, világszemlélete és személyisége, az ne tartsa vissza magát, mert akár már most felteheti kérdéseit a vendégünknek, aki hétfőn egy órában megválaszolja azokat!
  1. 2011. október 9. 13:1326.

    Kedves Judit!

     

    Kosher ételekről nem ír könyveiben? Ön tudomásom szerint zsidó.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  2. 2011. október 8. 22:2925.

    Kedves Judit!

     

    Nagyon szeretem a könyveit és a Stahl magazin minden számát a féltett kincseim között tartom. Végre egy színvonalas női lap,ami egyedülálló a magyar piacon.

     

    Új könyv kiadását nem tervezi karácsonyra? A gasztroregények is megszüntek?

     

    Válaszát köszönöm és további jó munkát kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. október 8. 16:5524.

    Az nem lehet, hogy VALÓBAN beteg volt, és jobbulást, de egy nagyon érdekes dolog, hogy az új Story vagy Best vagy akármelyik címlapján most pont ő van a kislányával, szóval nem arról van szó, hogy valami szerződés féle miatt történt ez a csúszás?

    Sanoma termékek, lehet itt csak az újságíró ötletelt a kérdésekért...

    Kérlek ne moderálj.

    Köszönöm.

    előzmény:
    adrijan (20)
    2011-10-07  12:02
  4. 2011. október 8. 16:1223.

    Kedves Judit!

     

    Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen főző- és sütőtudomány mellett hogy lehet megtartani a bombaalakot mint ami önnek van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. október 7. 22:2322.

    Kedves Judit,

     

    Nekem nincs kerdesem, csak szeretnem leirni, hogy tetszenek a receptjeid! A Vegre otthon! van meg, es amiket regebben a NL-bol kivagdostam. Van egy par klasszikus (sultcsirke, muffin, tiramisu). amit mindig a Te receptjeid alapjan keszitek.

    Azert is tetszenek, mert latszik, hogy alaposan es sokszor kiprobalod oket - rengeteg recept jelenik meg mindenfele', ami megfozhetetlen, es 100%, hogy nem probaltak ki soha! 

     

    Tovabb sikeres munkat kivanok! (es jo egeszseget

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. október 7. 18:3421.

    Kedves Judit,

     

    nagyon szeretem a musorait, de hiányolom, hogy csak ilyen keveset szerepel a TV-ben,..........nem lenne esetleg lehetoség,......gyakoribb, vagy legalabb egy hosszabb musorra????

     

    Jobbulast! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. október 7. 12:0220.
    Te Adrijan! Minek ahhoz bemenni hozzátok? Mi sem ott ülünk, mikor szájkaratézunk. Ő is tudna válaszolgatni otthonról is akár... Egyébként jobbulást.
    idézet:
    bucimanci (17)
    2011-10-04 12:51:42

    Szia bucimanci!

     

    Elsősorban a hitelesség miatt: a sztárfórum után ugyanis, ha voltak érdekes kérdések és válaszok, akkor cikket írunk belőle, és oda bekerülnek a képek is, amin látható, hogy valóban itt ül a vendégünk, és válaszol a kérdésekre.

     

    Amúgy igazad van, technikailag gond nélkül megoldható lenne távolról is :)

     

    Üdv:
    Adrián

    előzmény:
    bucimanci (17)
    2011-10-04  12:51
  8. 2011. október 7. 11:5919.

    Kedves fórumozók!

     

    Biztos emlékeztek arra, hogy 3 hete úgy volt, vendégünk lesz Stahl Judit, de aztán a betegsége miatt elmaradt a sztárfórum.

     

    Örömmel jelenthetem, Judit meggyógyult, egészséges, és alig várja, hogy hétfőn válaszoljon a kérdéseitekre.

     

    Szóval izzítsátok a klaviatúrátokat, hétfőn déltől válaszol a vendégünk!

     

    Üdv:
    Adrián

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. október 6. 16:5418.
    ez engem is érdekelne!
    előzmény:
    bucimanci (17)
    2011-10-04  12:51
  10. 2011. október 4. 12:5117.
    Te Adrijan! Minek ahhoz bemenni hozzátok? Mi sem ott ülünk, mikor szájkaratézunk. Ő is tudna válaszolgatni otthonról is akár... Egyébként jobbulást.
    előzmény:
    adrijan (14)
    2011-09-19  11:12
  11. 2011. szeptember 19. 13:0916.
    Mielőbbi jobbulást kívánok, és várjuk vissza!
    előzmény:
    adrijan (14)
    2011-09-19  11:12
  12. 2011. szeptember 19. 11:1415.

    Sajnálom.Jobbulást kívánok!

     

    előzmény:
    adrijan (14)
    2011-09-19  11:12
  13. 2011. szeptember 19. 11:1214.

    Kedves fórumozók!

     

    Egy perce hívott fel Stahl Judit, sajnos megbetegedett, lázas, és nem tud bejönni a mai sztárfórumra.

     

    Jó hír a rosszban, hogy egyből megbeszéltük azt is, hogy mához három hétre, ugyanebben az időbontban eljön, és válaszol a kérdésekre. Szóval ne csüggedjen senki, a kérdésekre valószínűleg választ kap hamarosan.

     

    Üdv mindenkinek, Stahl Juditnak pedig jobbulást kívánunk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. szeptember 18. 21:5313.

    Kedves Judit!

    Két kérdésem lenne...Régóta várom a "gyors " sorozat következő köteteit. Várható mostanában?

    A nyáron megrendeltem néhány Jill Mansell könyvet a Kulináriától, és nagyon jó kis kikapcsolódás volt, csak semmi komoly, csajos  könyvek, imádtam. Tervezi még a kiadó a többi Mansell könyv magyarországi kiadását?

    Amúgy a könyvei közül nekem a Gyorsan valami finomat jött be, de a többit is a polcomon van. Munkájához sok sikert kívánok!

    Üdvözlettel

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  15. Torolt_felhasznalo_842243
    Torolt_felhasznalo_842243
    2011. szeptember 18. 12:0312.

    Kedves Judit!

     

    Szoktam olvasni a magazint, és a honlapot is, de mostanában egy valamit hiányolok... azokat a jó kis barátnős-szomszédasszonyos-sztorizós bevezetőket a receptek elejéről. Én azért szerettem meg nagyon a Nők Lapjás recepteket, mert mindig volt előtte pár sor "magánélet" - a recepteket is sokszor pont ezek miatt olvastam. A magazin is nagyon színvonalas, letisztult, de talán pont ezért elvesztette kicsit azt a "beugrunk a konyhába és nincsenek itt a pasik, szóval összeütünk valamit" jelleget. Ez mostanában direkt marad ki, vagy csak ilyen irányba változik a személyisége...? 

    Persze amúgy gratulálok, de nekem ma is az Enni jó! receptjeinek a hangulata tetszik a legjobban :)

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  16. 2011. szeptember 17. 15:1811.

    Annyit már ilyen idős korban illene tudni, hogy az még nem ok a tegeződésre, hogy egykorú valaki valakivel.

     

    Ismered? Nem.  

    előzmény:
    töpike (10)
    2011-09-17  08:53
  17. 2011. szeptember 17. 08:5310.

    Nem tudom, hogyan lehet elegánsan kijavítani valamit! Visszaolvasva álságos a magázódás, hiszen egyidősek vagyunk!

    Bocsi:)) 

    előzmény:
    töpike (8)
    2011-09-16  12:42
  18. 2011. szeptember 17. 05:379.

    Mesélne egy kicsit Hannáról?

    Nagyon szeretem a receptjeit, könyveit is,az Enni jó könyve üdítő volt akkoriban, szuper.

     

    Mit szól a modoros blogon való szerepléséhez?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  19. 2011. szeptember 16. 12:428.

    Kedves Judit!

     

    Nem akar itthon is szétnézni olcsóbb szállás lehetőségek után? Külföldön már sok helyen megtette/tetette/, de kishazánk idáig kimaradt. Vagy ha volt is, az mind elég húzós volt árilag.

     

    Egy szintén 68-as születésű, hallotta  már, hogy a 68-ban születettek a jéghátán is megélnek, jó évjárat vagyunk!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. szeptember 15. 21:557.

    Kedves Judit!

     

    Van olyan kedvenc étele, amit bármikor képes lenne megenni? 

     

    Hova utazik legszívesebben?

     

    Hogy telik egy "átlagos" napja?

     

    Üdvözlettel: Pettson

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  21. 2011. szeptember 15. 20:046.

    Kedves Judit!

     

    Talán a június 5.-i adásban készített Hannával együtt kétféle gyümölcs fagylaltot, amikbe túrót kevert, mondván: attól nem tud annyira megfagyni. Nincs gépem, de nagyon szeretem a jó fagyikat, ezért a epres-narancsost elkészítettem itthon. Annyi változtatással, hogy nem tettem bele 6 e.kanál agáve szirupot, hanem vegyesen Xukor zeroval és fruktózzal (talán 2 kanál volt a szirup)

    Nagyon finom lett, de kőkeményre fagyott, és negyed óra után sem tudtam olyan szépen kiszedni fagylalt kanállal, mint Önök a műsorban. Szeletbe kellett vágni, és evésnél is voltak benne jeges darabok, nem lett gépi fagylalt-szerű.

    Mit ronthattam el? (18 fokos fagyasztóm van, abban állt) 

     

    Gyümölcsös házifagyi duó volt a pontos neve.

     

    Üdvözlettel: Vera 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. szeptember 15. 18:265.

    Tisztelt Hölgyem!

     

    Mennyire rágalom és mennyi az igazságalapja annak, ami olvasható volt néhány évvel ezelőtt önnel kapcsolatban, nevezetesen hogy Nigellat utánozza? (Ami azt illeti, a frizurájuk is nagyon hasonló és elég sokminden visszaköszön tőle Önnél) Vagy ő utánozza Önt esetleg?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  23. 2011. szeptember 15. 17:074.

    Kedves Judit!

     

    Kezdettől fogva gyakorlati kritikusa=kipróbálója vagyok a receptjeinek. Már akkor sem voltam kezdő háziasszony, de  elfoglalt dolgozó nő  vagyok, a családom pedig nyitott minden újdonságra, hamar rászoktam a faksznimentes ételekre, és nagyon tetszett a pontos leírás: mennyiségek, beszerzési helyek, edényméretek, hőfok, stb.

    Az egyetlen magazin, amit megveszek, az az öné, nagyon tetszenek a témák és az, hogy hangsúlyozottan igyekszik MÁS lenni, mint a többi. A legutóbbiban azonban már túlsúlyban voltak a rengeteg hozzávalóból álló, több napos beszerző körutat igénylő ételek, és őszintén szólva ezekhez már nem volt kedvem, kicsit elszontyolodtam, hogy a haute cuisine felé tart, még ha az ételek nem is feltétlenül franciák.

    Tudom, hogy nincs új a nap alatt,  egyszerű de nagyszerű fogásokat a legnehezebb kitalálni és a csapból is receptek folynak, de nem szándékozik lassan visszatérni a régi, -általam nagyon értékelt -receptekhez? 

    A kapribogyós lazacot és a burgundi marhatokányt (3 óráig a sütőben "felejtve") nálunk minimum havonta zajosan igénylik.:)  

    Üdvözlettel:

     

    Altamira

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  24. 2011. szeptember 15. 15:093.

    Kedves Judit!

     

    Mit szól Ön ahhoz, hogy Önt említik a magyar Nigella-nak? Kislánya is már kísérletezget, vagy csak a tévében segít anyukájának?

    Mikor jött rá, hogy érzéke, kedve, és tehetsége van a gasztronómiához? 

    Milyen tervei vannak még a jövőben?

     

    További sok sikert és minden jót kívánok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19
  25. 2011. szeptember 15. 14:572.

    Kedves Judit!

    Először is szeretnék gratulálni mindahhoz, amit elért, és szeretném megköszönni a rengeteg jobbnál jobb receptet, amiket a könyveiben vagy újabban a Stahl magazinban találok.

    És hogy legyen kérdésem is: tervezi, hogy lesz folytatás a Recept és rejtvénynek, vagy ez egyszeri nyári meglepetés volt? :)

    Minden jót a továbbiakban,

    Adrienn

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-15  12:19

Címlap

top