Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 januári babák

Torolt_felhasznalo_284513
Torolt_felhasznalo_284513
Létrehozva: 2004. május 5. 19:41
sziasztok! én ma tudtam meg, hogy újévre babát "kapok". :)))

  1. 2012. július 14. 13:5961704.

    Sziasztok!

     

    Ahogy elnézem nem sokan néznek már be ide. De hátha...

    Hogy sikerült az első év a suliban?

    Roland a vártaknak megfelelően kitűnően végezte, jó magatartással és abban a megtiszteltetésben volt része, hogy a ballagó nyolcadikosok előtt ő vihette a csengőt :) Nagyon büszkék vagyunk rá! 

    Remélem a többi gyerkőc is hasonló jó teljesítménnyel zárt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  2. 2012. január 3. 18:3261703.

    Sziasztok!

    Van még néha itt valaki?

    Boldog szülinapot a 7 éveseknek! Hogy megy a suli? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. május 31. 22:0661702.

    Sziasztok!

     

    Ha valaki benézne... :)

     

    Roland is megy suliba szeptemberben, ide Kulcsra. Nagyon jó híre van az iskolának, jók a felvételi eredmények és visszajelzések a gimikből, szakközepekből. A diákok visszajárnak, annyira szerették. Itt meg van még a régi falusi iskola szigora és légköre. Tanítóbácsija lesz, nagyon várja már. Logopédushoz mi is járunk és még folytatjuk a suli alatt is, mert az R hang nem akar kijönni. Nyáron csináljuk a gyakorló feladatokat, hátha...

    2 fog már kiesett kb. 1 hónapja és már ki is nőtt a csontfog, s újabb lazult meg. Lesz dolga a fogtündérnek. :)

     

    Ramóna is szépen fejlődik, bár rajta látszódik, hogy én sem foglalkoztam vele annyit, mint Rolanddal és az oviban is rosszabb óvónőket fogott ki. De majd belerázódik. Őt mások érdeklik, szívesebben rajzol és táncol, tornázik, míg Roland pont ezeket nem szereti. Ő kis okos, szereti a számokat, műszaki dolgokat. Magától megtanul olvasni, ügyesen számol fejben... Azt hiszem az első osztály kicsit unalmas lesz. :)

     

    Hát dióhéjban ennyit. Minden kis lurkónak boldog iskolakezdést kívánok!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top