Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fluor Tomi a fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. június 23. 13:11

Kedves fórumozók!

 

Az utóbbi hetekben-hónapokban futótűzként száguldott végig a hazai popzenében Fluor Tomi Mizu című száma.

 

A tinik megőrülnek érte, a finnyásabbak felhúzzák az orrukat. Van aki lelkesedik, van aki legyint - tény, hogy aki találkozik Fluor Tomi zenéjével, az ritkán marad közömbös.

 

Hétfőn délután 1-től a fórum vendége lesz Fluor Tomi, és válaszol a kérdéseitekre!

 

Ha bármit szeretnétek megtudni róla, már most írhattok!

  1. 2011. június 27. 13:4551.

    Ja még annyit, hogy Király L Norbi is előadja a Mizu számodat amikor fellép valahol,multkor itt Dharasztin is előadta,bevallom tőle is tetszett..gondolom nem engedted volna ha nem tetszene Neked is ahogyan ő elkrákogja :D

     

    Neked lesz olyan nagkyoncerted mint SP-nek volt és ha igen mikor lehet számítani rá? :))

     

    Esetleg a koncertjeiden dobálhatnál sapikat :P :D Hátha elkapok egyszer egyet....jaaa ZP-ben nem fogsz fellépni?? 

     

    Mégegyszer üdv és szép napot!

     

    Ancsa :)

    idézet:
    Majadelfi (27)
    2011-06-27 12:47:13

    jaaa, nagyon mókás, ahogy király l norbi nyomja. :)

    nem tudom, lesz-e nagykoncert, egyelőre más tervek vannak, más dolgokon agyalok. zépés fellépésről nem tudok.

     

    szép napot neked is! 

    előzmény:
    Majadelfi (27)
    2011-06-27  12:47
  2. 2011. június 27. 13:4450.

    Én bírom amit csinálsz, a negatív visszajelzésekkel meg ne foglalkozz,

     

    Én meg azt mondom, hogy igenis foglalkozzon a negatív visszajelzésekkel is, azokból akár még okulni is lehet, elgondolkodtathatja őt.

    idézet:
    anita70 (26)
    2011-06-27 12:45:51
    szoktam foglalkozni a negatív visszajelzésekkel, de a leszarozást, buzizást nem tudom elfogadni kritikaként. ha nem elmebeteg parasztoktól kapom a gép mögött, akkor elgondolkodom rajta, egyébként meg azt hiszem, megválogathatom, kitől fogadok el bármit. valószínűleg nem az ismeretlenség homályába burkolozó, unatkozó emberek lesznek azok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (26)
    2011-06-27  12:45
  3. 2011. június 27. 13:4149.

    Szia Tomi!

     

    Hol veszed a sapijaidat? Az a magnókazettás nagyon kemény, szeretnék egyet.. :D 

    Dunaharasztiba nem jössz fellépni vmikor? Vagy a környékén vhova? 

    Lájkolnám... :D

     

    Én bírom amit csinálsz, a negatív visszajelzésekkel meg ne foglalkozz, nem érdemes...ezt üzenem SP-nek is. :)

     

    További sikereket, a féjszen minidg látom az aktuális dolgaidat mert lájkoltalak már jó régen.. :) 

     

     

    Üdv.:

    Ancsa :)

     

     

    idézet:
    Majadelfi (25)
    2011-06-27 12:28:01

    a sapijaimat a fullcap.hu-tól kapom, a kazettás is onnan van.

    a fellépéseimről itt találsz infókat: http://www.fluortomi.hu/fellepesek/aktualis

     

    pacsii 

    előzmény:
    Majadelfi (25)
    2011-06-27  12:28
  4. 2011. június 27. 13:3948.

    Szia Tomika,

     

    Örülök hogy a fórumon tudok Tőled kérdezni,látom itt egyelőre nem sokan akarnak értelmes kérdéseket feltenni,én rögtön jövök kettővel is:

     

    1.

    A saját műfajodon kívül szeretsz más stílusú zenéket is hallgatni,elkalandozni teljesen más irányba,tudnál meglepetést okozni nekünk,hogy miket hallgat Fluor Tomi a szabadidejében?

     

     2.

     

    Megítélésed szerint milyen  külső és belső tulajdonságokkal,értékrenddel kell rendelkeznie egy igazán "jó" nőnek,számodra milyen az ideális nő,partner?

     

     

    Köszönöm előre is a válaszokat,további sok sikert!

     

    a rosszindulatú és irigy embereknek meg OFF!

     

     

     

     

     Zöldike 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    idézet:
    Zöldike2010 (24)
    2011-06-27 00:44:33

    sokféle zenét hallgatok, de első helyen persze az elektronikus zene áll, nem véletlen csinálok mostanában egyre több dirty dutch-os, dubstepes dalt. de ezen kívül nagyon szeretem például a heaven street seven-t, és az mr2-s vonalon mozgó előadók egy részét, vagy a magyar underground hip-hop képviselőit, a hősöket, norbát.

     

    nincs kifejezett ideálom, ha megvan a varázs, a szikra, és jó a lány kisugárzása, akkor bármennyire is sablonos, eltörpülnek a külső tulajdonságok.

    szeretem az őrült lányokat.

     

    köszönöm szépen! :) 

    előzmény:
    Zöldike2010 (24)
    2011-06-27  00:44
  5. 2011. június 27. 13:3647.

    Büszke vagy a Gecigránát c. számodra? (FLUOR FILIGRAN) 

    Szerinted értékes alkotás?

    idézet:
    kiscsibe (21)
    2011-06-25 13:46:06
    miért kéne mindenben értéket keresni? nem értem. vagy nincs más kapaszkodó tarisznyás bölcsészként? :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_308966 (21)
    2011-06-25  13:46
  6. 2011. június 27. 13:3446.

    No, én most úgy írok, hogy talán egyszer hallottam ezt a számot, mivel nem hallgatok rádiót meg zenecsatornát. Egyébként rock/metál rajongó vagyok. Néha engem is megfognak a bugyuta számok mert valamilyen különös módon felvidítanak, és pár pillanatra elfelejtem az esetleges gondjaimat.

    Nem mellesleg meg nem biztos hogy ezt a stílust vagy ezt a számot a Tomi találta ki és ő írta. Elnézést a fanatikus rajongóktól. Pl egy ideig én is beleláttam az ilyesmibe. amit én láttam: 3 lány szépen tudott énekelni. Felfedezte őket egy ismert zenestúdió. Populáris zenét akartak, könnyen befogadhatót. A lányoknak nem tetszett a zene, az se amit képviseltek, de elfogadták. Pénz miatt, hírnév miatt, gondolták majd lesz jobb is vagy tovább is. Lehet Tominál is ez a helyzet. Lehet az is, hogy ő valójában ilyen mint amilyen ez a szám. Ez a stílusa, esetleg ő is írta. Lehet szeretni illetve nem szeretni. De szerintem a tiszteletet adjuk meg. Reméljük Tomi is meg fogja :)

    idézet:
    Scathach (18)
    2011-06-24 20:10:28
    szerintem engem pont ez különböztet meg a "kitalált" előadóktól, hogy saját magam írom a szövegeimet, és saját magam építem fel immáron tizedik éve. teljesen szabad ez az egész, minden mozdulatommal azt képviselem, amit a dalaimban, 100%-ban én vagyok.
    előzmény:
    Scathach (18)
    2011-06-24  20:10
  7. 2011. június 27. 13:3345.

    Szerinted az, hogy egy irdatlan gagyi számmal idáig jutottál az téged, vagy a magyar befogadó közönséget minősíti?

     

    Szerinted meddig lehet ebből megélni? 

     

    Szerinted te is olyan "egyslágeres" leszel, mint volt pl. az UFO együttes?

     

     

     

    idézet:
    Nap_csi (17)
    2011-06-24 19:31:02

    az, hogy kinek mi a gagyi, ízlés kérdése. 

    sajnos a világ nem a te kifinomult ízlésedhez igazodik. ismerek embereket, akik ezt tragédiaként élik meg, de azért szeretném, ha nem keserednél el.

    az ufo meg nem is egyslágeres, én például a párizsi lányt, a tarzant és a napolajat is kívülről fújom. :D :P 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_494056 (17)
    2011-06-24  19:31
  8. 2011. június 27. 13:3244.

    Szia Tomi!

     

    Nyáron lesz időd pihenni is vagy csak a "munka"? :)  Mit szoktál csinálni a szabadidődben?

     

    Szió,

    Learningangel (21)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. június 27. 13:3143.

    Szia Tamás!

     

    Én úgy döntöttem,hogy tanúságot teszek,a 30asok között is van aki kedveli a zenéd,ha nem is fajul el odáig,hogy 1-1 bulidon tomboljon,mert mondjuk amúgy rock zene rajongó:)

    A lényeg,hogy miután megkedveltem a híres-hírhedt nótádat,kíváncsi lettem,mi mást tud még a srác,és azt kell mondjam,hogy az off, a csicskalángos és az egy életen át,egyszerűen zseniálisak,abba most ne menjünk bele,hogy vajh miért nem azok a slágerek??? talán mert szólnak is valamiről??? Jut eszembe,végül is azért ragadtam billentyűt mert baromira idegesít a sok korlátolt ember,aki úgy nyilatkozik valamiről vagy valakiről,és itt ugye most nem csak rólad van szó,hogy egyáltalán nem ismeri. De a te esetedben legtöbbször az hangzik el,hogy nincs értelme a dalaidnak(mintha az összeset hallották volna) és hogy értelmtlen.Na amikor én értelmet keresek akkor elmegyek a könyvtárba,mert ott van bőven,baromi hasznos.De a zenetörténelem már többször is bizonyította,hogy bizony a "bugyutácskának" tartott nóta valamiért baromi nagy sláger lesz! És mivel a zene leginkább az érzelmeinkre akar hatni,engedjük már meg neki,hogy ne mindíg legyen olyan nagyon értelmes,hadd legyen néha butácska,és egyszerűen hallgatás közben csak okozzon örömöt,minden magyarázat nélkül.Persze nem azt mondom,hogy egy zene ne szóljon semmiről,de ha néha nem az miért baj? Na mindegy nem akartam ilyen hosszúra,csak remélem,hogy továbbra is maradsz ilyen bolondos,és hogy ennek következtében születnek még a fent említett dalokhoz hasonlóak.

     

    üdv,

    egy nem sikítozó és kevésbé hisztérikus "rajongó" 

    idézet:
    sebobo (14)
    2011-06-24 16:38:13
    köszönöm szépen, nagyon örülök, hogy tetszik a többi dal is! :)
    előzmény:
    sebobo (14)
    2011-06-24  16:38
  10. 2011. június 27. 13:3042.

    Szia Tomi!;)

    [ öhm.. ne tévesszen meg a nevem nem ez a nevem, és a korom sem.]

     

    Szóval ha már van egy ilyen lehetőség élek vele,és én is kérdezek.

    Szóval azt szeretném előszőr is megkérdezni, hogy mit szólsz ahhoz hogy most pár ilyen ** ember a youtubeon írogat neked olyanokat hogy 'térj vissza, legyél a régi fluor' meghogy ' elszart a média' stb.. Te ezekhez mit szólsz,? Szerinted is megváltoztál? Mármint úgy hogy régen ilyen rappes zenéket írtál mostmeg már inkább átcsúsztál a popp-ba.? Olyanokat is irogatnak, hogy SP tett  téged 'tönkre'. Szoktad te ezeket olvasgatni amm? [ Nos ennyi lenne, amúgy én régen nem szerettelek, az sp-vel együtt sőt az sp-t rüheltem, de így ahogy elnézlek titeket, meg láttam youtubeon ilyen kis filmeket rólatok, egészen megkedveltelek titeket x)

    14/L 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. június 27. 13:2941.

    Van egy feldolgozása ennek a Mizu c. számnak, jazz stílusban adja elő valami Kesh nevű zenekar és egy csaj énekel benne, szenzációs hangja van!Nekem az nagyon bejön

    Az eredeti viszont szerintem elég gyengus, nem akkora nagy szám a srác hogy ekkora hűhót kellene csapni körülötte, szerintem  

    idézet:
    Kriszta78 (13)
    2011-06-24 15:20:20
    az tök jó, csak az eredeti nélkül nem lenne a kesh-verzió sem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751114 (13)
    2011-06-24  15:20
  12. 2011. június 27. 13:2940.

    Amit kérdezni akartam azt kimoderálták, azaz, most már nincs több kérdésem ....

     

    De talán egy van, mégis:

     

    30 év múlva is büszke leszel Kedves Tomi erre a számra???

     

     

     

    De mielőtt ez a hozzászólásom is csípné, mint a füst, a modik szemét, eltűnök mint a kámfor...

     

     

    idézet:
    Ittésmost (12)
    2011-06-24 14:54:32
    nem látok a jövőbe, majd kiderül. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_628072 (12)
    2011-06-24  14:54
  13. 2011. június 27. 13:2739.
    azért flour ,mert pék vagy?
    idézet:
    johnny23 (11)
    2011-06-24 13:38:20
    nem, mert nem flour, hanem fluor! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850563 (11)
    2011-06-24  13:38
  14. 2011. június 27. 13:2638.
    Szia Tomi! Hogy tetszik az Irigy Hónaljmirigyes paródia? :)
    idézet:
    VirágszálBp1986 (10)
    2011-06-24 12:57:37
    nagyon tetszik, igazán megtisztelőnek tartom, hogy hat év után az én dalom ihlette meg őket újra egy videoklip elkészítéséhez. :)
    előzmény:
    VirágszálBp1986 (10)
    2011-06-24  12:57
  15. 2011. június 27. 13:2537.

    Akkor a sztori és a kérdés:

    A fiam (8.5 éves) honapokkal ezelőtt a mizuval tért haza, ezt kellett hallgatni, nézni. A könyökömön jött ki. Akkor most jött ez az új pár száma, ami szintén napi szinten megy nálunk. De!! A mizu után megnéztem, hogy milyen számai is vannak ennek a Tomi gyereknek, nos az eredmény megdöbbentő. Megtiltottam, hogy a google-ban és a yout.on rákeressen és halgassa, ugyanis vállalhatatlan szövegű és stílusú az összes egyéb zenei terméke. Lehet, hogy akkor még nem gondolta, hogy sikeres lesz, de ez a szöveg nem való se 8évesnek, se 10, se 14 évesnek. Keressetek rá, és utána engedjétek, hogy Fluorra találjanak a neten.  Örülök, hogy a zenéje (az a 4 szám) megvan cd-n, mert így nem kalandozik a gyerek a neten utána. Tomi! Felháborító a szöveg, hogy ezzel lettél példakép! Elismerésem, mert van munka benne. Most meg főleg, de a jövőben vállalható szöveggel írd a számokat, mert akkor még talán én is meghallgatom.

    idézet:
    csupakéz (6)
    2011-06-23 22:02:15
    értem az aggodalmat, példaképnek viszont nem tartom magam, és azt gondolom, nem is az én feladatom a nevelés. én sem szeretném, hogy 4-6 éves gyerekek a trágárabb szövegű dalokat hallgassák, de nem csak nekik zenélek. már nincsenek olyan dalaim, többek között azért is, mert tisztában vagyok a dolog súlyával. meg mert anyukámnak sem tetszenek. :D 
    előzmény:
    csupakéz (6)
    2011-06-23  22:02
  16. 2011. június 27. 13:2336.

    Szia!

     

     

    Halvány gőzöm sincs ki vagy te.

     

    Ki vagy?Mit csinálsz?Miért nyomatnak gőzerővel egy ilyen széles fórumon?

    idézet:
    Csendike (5)
    2011-06-23 21:00:06
    google a barátod.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (5)
    2011-06-23  21:00
  17. 2011. június 27. 13:2235.

    Üdv Tomi!

     

    Bizony, már az óvodába is begyűrűzött a Mizu címü szám. Nagycsoportos ovis fiam is fennhangon énekelte társaival együtt ezt a számot, mi szülők csak nevettünk rajta. Hisz rengeteg dal szövege ilyen kis egyszerű, felnőttek számára bugyuta, de nincs benne semmi negatív.

     

    Viszont kérdésem az lenne, hogy a későbbiekben is maradsz Tomi az egyszerű, popzenénél, vagy vannak a fejedben ennél komolyabb és igényesebb dalszöveg és zene? Mert, mint tudjuk a hírnév múlandó és neked sem mindegy hogy fognak emlékezni rád.

     

    További sok sikert!

    idézet:
    duma (4)
    2011-06-23 14:20:01

    először is köszönöm szépen! :) másodszor: tíz éve reppelek, rengeteg albumon és dalon vagyok túl, többek között olyan számaim is vannak, amiket az mr2 játszik, van hogy költői esteken reppelek, sok, komolyabb dalom is van.

    előzmény:
    duma (4)
    2011-06-23  14:20
  18. 2011. június 27. 13:2034.

    Én csak azt kérdezném, hogy MIZU? 

    Komolyra fordítva a szót: te magad értéknek tartod a zenét, amit csinálsz, vagy inkább csak jó buli és kihasználod, hogy ennyi is elég a slágerlistákra való felkerüléshez?  

    idézet:
    *bandi* (3)
    2011-06-23 13:22:42
    nem attól lesz valami értékes, hogy világot fejt meg. a mizu egy egyszerű dal, de sokak arcára csal mosolyt, sokakat hoz össze, és sokan szeretnek rá bulizni. van, amikor az ember könyvtárba jár, van amikor egy party-ba. nyilván nem gondolom, hogy óriás megfejtés lenne a dal, de nem is az a célja.
    előzmény:
    *bandi* (3)
    2011-06-23  13:22
  19. Torolt_felhasznalo_879276
    Torolt_felhasznalo_879276
    2011. június 27. 13:1833.

    Juhéééé! Már vert a víz, hogy mégsem jön el

     

    De hogy kérdezzek is:

     

    Ha egyszer véletlenül felnő, és esetleg lesznek gyerekei, hogy fogja nekik kommunikálni a vállalhatatlan megnyilvánulásait?

     

    előzmény:
    adrijan (29)
    2011-06-27  13:15
  20. 2011. június 27. 13:1832.
    mióta gyúrnak sp-vel? :D
    idézet:
    Passenger (2)
    2011-06-23 13:21:34
    csak sp gyúr, én speedfitnessre járok.
    előzmény:
    Passenger (2)
    2011-06-23  13:21
  21. 2011. június 27. 13:1731.
    csháááá! megérkeztem, lehet kérdezni bátran! tomika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. Ant
    Ant
    2011. június 27. 13:1730.

    Uff nagy indián törzsfönők!

     

    Mit csinál most az indián törzsed? Talán labdázik?

     

     Na csáó

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. június 27. 13:1529.
    Sziasztok! Egy negyed órás csúszással bár, de kezdhetjük, megérkezett Fluor Tomi! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. június 27. 12:4828.

    Igen végülis igaz....

     

    ha pl egy kritikáról van szó, de ha csúnyán beszólnak neki akkor avval nem érdemes foglalkozni inkább így értem amit írtam.

     

    De persze ami nem öl meg az megerősít. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (26)
    2011-06-27  12:45
  25. 2011. június 27. 12:4727.

    Ja még annyit, hogy Király L Norbi is előadja a Mizu számodat amikor fellép valahol,multkor itt Dharasztin is előadta,bevallom tőle is tetszett..gondolom nem engedted volna ha nem tetszene Neked is ahogyan ő elkrákogja :D

     

    Neked lesz olyan nagkyoncerted mint SP-nek volt és ha igen mikor lehet számítani rá? :))

     

    Esetleg a koncertjeiden dobálhatnál sapikat :P :D Hátha elkapok egyszer egyet....jaaa ZP-ben nem fogsz fellépni?? 

     

    Mégegyszer üdv és szép napot!

     

    Ancsa :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top