Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyászat - Te fizetsz?

Hialin
Létrehozva: 2011. május 28. 16:48

Magánrendelőbe járok, jó orvosom van. Meg vagyok vele elégedve, nagyon normális. Egy ami kicsit nyugtalanító, hogy soha nem kapok tőle leleteket, eredményeket, pedig megnézném. Magánrendelőben (miért) nem adnak eredményt?! Mindig csak azt mondja, hogy felhív telefonon, ha gond lesz az eredményekkel.

Sajnos úgy alakult, hogy nem engedhettem meg magamnak a magánrendelőt, és a helyi kórházba jelentkeztem be a panaszommal. Számomra idegen orvos volt az ambulancián. Iszonyú lekezelő volt, (csak úgy mint az asszisztense) és durván vizsgált. Ráadásul nem voltak leleteim, (fent említettem) így még ezért is lehordott. Nem mertem mondtam neki, hogy van orvosom, mert akkor azt mondja menjek oda, és még lekezelőbben bánnak az emberrel. De úgy látszik, ha nem (neki) fizetsz, akkor meg nem is érdemelsz jobb modort. Mostantól akárhogy is állok anyagilag, soha nem megyek idegen orvoshoz. Nem akarom azt hinni, hogy csak a pénz miatt rendesek, bár valahol tudom. De mégis azt kell mondjam, nekem hatalmas lelki nyugalom, hogy magánrendelőben tudom mire számítsak az orvostól, és még az asszisztens is nagyon kedves. Ti hogy vagytok ezzel?

  1. 2011. május 30. 14:2752.
    Hét én vagyok fővárosi, de azt tudom, hogy a legtönn kórház nem fogad területen kívüli beteget. Hát próbáld meg, hátha...
    előzmény:
    cicasziv (40)
    2011-05-28  23:31

Címlap

top