Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kolosi Péter a Fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. Április 27. 13:59

Kedves fórumozók!

 

Május 2-n, hétfőn délután 1 órától a Fórum vendége Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója!

 

Most itt a lehetőség, hogy feltegyetek a vendégünknek minden olyan kérdést, ami az RTL műsorával kapcsolatban foglalkoztat bennetek!  

  1. 2011. május 2. 14:0476.
    Köszönöm a válaszait, további szép napot Önnek is!
    előzmény:
    Kolosi Péter (73)
    2011-05-02  14:01
  2. 2011. május 2. 14:0375.

    Kedves fórumozók!

     

    Vendégünk befejezte a válaszadást, köszönjük a kérdéseket! hamarosan videón is láthatjátok az e heti sztárfórumot!

     

    Üdv:
    Adrián 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. május 2. 14:0274.

    Szerintem ez várható volt. Biztos voltam benne, hogy Kolosi úr nem fogja itt azt mondani, hogy "hölgyeim, igazuk van, tényleg borzalom, ami az RTL Klub képernyőin látható."

     

    A topik konklúziója: az RTL Klub marad azon a színvonalon, ahol eddig.  

    előzmény:
    pinkpearl (65)
    2011-05-02  13:44
  4. 2011. május 2. 14:0173.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Fogadja elismerésem. 

    Azt hiszem a sztárfórum történetében Ön az első, akinek sikerült pontosan érkezni. Nálam ezzel már szerzett egy jó pontot. Várjuk a válaszokat.

    idézet:
    pinkpearl (39)
    2011-05-02 12:57:56

    Köszönöm szépen, igyekeztem :)

    Viszont sajnos, pontosan kell távoznom is..

     

    Köszönoöm szépen az érdeklődést.

    Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! 

    előzmény:
    pinkpearl (39)
    2011-05-02  12:57
  5. 2011. május 2. 13:5772.

    Még egy utolsó kérdés, aztán befejeztem:

    Eljutott Önhöz valami az itt olvasott kritikákból? Mert úgy tűnik, hogy nem.

    Bevállalná a csatorna, hogy egy az interneten bárki számára elérhető és kitölthető közvélemyény kutatást tesz közzé magáról, a sugárzott műsoraikról?

    (nem csak)Szerintem érdekes tanulsággal szolgálhatna Önök számára.

    idézet:
    pinkpearl (65)
    2011-05-02 13:44:28
    Folyamatosan készíttetünk közvéleménykutatásokat. nagyon különbözőeket. Ezen kívül a közösnégszolgálatunkhoz is bármikor fordulhat, rendszeersen összesítjük a véleményeket.
    előzmény:
    pinkpearl (65)
    2011-05-02  13:44
  6. 2011. május 2. 13:5671.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Nagyon szeretem ezt a csatornát és a műsorvezetőket is. Grutulálok az RTL sikereihez! Volt még pár  jó műsor:  Kész átverés, Celeb vagyok.... ezek nem lesznek? Olivért, Vadon Janit el tudnám képzelni bármelyik műsornál.  

    Amit hiányolok minden csatornától, az a színházi előadás. 2 hetente be lehetne tenni egyet, mondjuk az Operettből, Tháliából..... . Ennek anyagi okai vannak, vagy nézettségi?

    Détár Enikőtöl való megválást megértem, nagyon szeretem Őt, de nem a képernyőre való és nem a kora miatt, mert azért nem szégyenkezhet!

     

    Köszönöm a válaszát!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  7. 2011. május 2. 13:5570.

     

     

     

     1.: Miért válogattak be a VV4-be csupa médiaközeki, vagy egymást régebb óta ismerő embereket??? Gondolok itt Olivérre aki Balázs és Lilu egykori kollégája, Béci aki Bereczki Z. mögött táncol, Zsuzsi, aki régről ismeri Béla barátnőjét, Éva aki volt már képernyőn és Havas H. kollégája, Anikó, akit ismerősként üdvözölt Katus Attila, Gigi győzikével kavart, stb. Miért???

     

    2.: Illetve: mivel magyarázza a VV bakikat? Elsősorban amikor Jerzi egy párbeszéd alatt (Alekosszal nőnapkor) 3 féle ruhában volt látható, de átöltözni nem láttuk, a felvétel pedig egybefüggőként volt "tálalva".

     

    3.: A Showder klub heti kétszer jó lenne! Lehet? Az az egyik legjobb műsora az RTL-nek, szégyen a heti 1 óra hétfőn késő este!!! 

     

    4.: Détár Enikőt kár volt elküldeni elengedni! 

     

     

     

    idézet:
    Feketeöves szájkaratés és profi cyber-boxoló (57)
    2011-05-02 13:32:39

    Nagyon sok összeesküvés-elméletet olvastam, hallottam már az elmúlt időszakban, ezekre sokszor válaszoltunk is, úgyhogy most csak röviden teszem.

    Azok közül válogattunk, akik jelentkeztek. voltak olyanok is a jelentkezők között, akik már máshol is próbálkoztak a médiában, ez nem volt kizáró ok. Vagy az kellett volna, hogy legyen például az, hogy valaki bereczki Z. mögött táncol???

     

    Az ön által idézett "baki" nem baki. be is mutattuk a valóvilag.hu-n a teljes vágatlan felvételt, még most is meg tudja nézni, ha rámegy az oldalra.

     

    Showder Klub nem lesz gyakrabban, mert nem is lenne elég stand up-os ahhoz, hogy több adást csináljunk.

     

    Én is sajnálom, hogy elment Enikő. 

  8. 2011. május 2. 13:5369.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Csatlakozoom egy-két előttem szólóhoz, valóban nagyon sok a reklám, de azt is tudom, hogy ez bevétel a csatornának, mert ebből vesznek új filmeket.

     

    Na, de akkor hol vannak az új filmek? Miért kell leadni 1000 éves Terence Hill-t, vagy a 66 milliószor látott rendőrakadémiát, és még sorolhatnám, a rengetegszer ismételt filmeket.

     

    Tényleg legyenek új filmek, hamár ennyi a reklám.

     

    Kitartást és jó egészséget kívánok a további munkájához.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  9. 2011. május 2. 13:5368.

    Tudtam én, hogy nem kapok választ a kérdéseimre, de sebaj, kitartó vagyok!

     

    Érdekes dolog ez, hogy Ön szerint az emberek ilyen színvonalú műsorokat igényelnek, mint a VV, Győzike és Tsai... Nos, lehetséges, de kérdem én, a televízió egyik célja (a szórakoztatás mellett természetesen) nem valamiképpen  az ÉRTÉKEK átadása lenne? Mert igenis a média nagyban tudja befolyásolni a közízlést. Ha éveken keresztül szemetet néznek, egy idő után el is hiszik, hogy az a jó, az a követendő.Ha így haladunk pár éven belül a fán ülünk és vakarózunk. A televízió  - mint ahogy Ön is írta - fontos része a társadalomnak. Akkor miért nem arra törekednek, hogy pozitív változásokat idézzenek elő? Ha a nézők többsége olyan szinten lenne, hogy reggeltől-estig Teletubbies-t nézne, akkor  "kiszolgáva" az igényeket, az menne a TV-ben naphosszat? Nem lehetne ezen változtatni esetleg? Ja, hogy a nézettség meg a pénz? Végülis minden Istennek maga felé hajlik a keze...

    Elég szégyen társadalmunkra nézve, hogy ezekre van a legnagyobb igény, elég elkeserítő jövőképet fest.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  10. 2011. május 2. 13:4967.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    A korábbi kérdésekre adott válaszait olvasva szeretném megkérdezni, hogy Ön kit tekint a csatorna célközönségének? 

    idézet:
    pinkpearl (52)
    2011-05-02 13:25:04
    Legfőképpen a 18-49 éves korosztályt. Ez az elsődleges célcsoportunk. Az ország legagyobb és legnézetteb televíziójaként, viszont a teljes lakossághoz szeretnék szólni. Persze, úgy, hogy elsősorban a 18-49 évesek igényeit szolgáljuk ki.
    idézet:
    Kolosi Péter (56)
    2011-05-02 13:32:06

    Az itt fórumozók nagyrésze szerintem szintén ehhez a korosztályhoz tartozik, mégsem azt látom, hogy találkozna a kereslet és a kínálat.

    De lehet, hogy bennünk van a hiba.

    idézet:
    pinkpearl (58)
    2011-05-02 13:35:49

    Tudja, sokszor, sokan követik el azt a hibát, hogy a barátaik, szűkebb környezetük, vagy mondjuk egy ilyen fórum alapján próbálják megítélni, találkozik-e a kereslet és a kínálat.

    Ha valaki viszont professzionálisan végzi a dolgát (remélem, mi azt tesszük), nem tesz ilyet.

    Sem ez a fórum, sem egy baráti közösség nem lehet reprezentatív az egész országra, de szerintem még akár csak az nlcafe-ra nézve sem. Ez nem baj, ez a természetes, hiszen nyilvánvalóan sokkal többen olvassák ezt az oldalt is, mint ahányan hétfőn 1 és 2 között fórumoznak. 

    előzmény:
    pinkpearl (58)
    2011-05-02  13:35
  11. 2011. május 2. 13:4566.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Tudja nem irigylem magát, hogy ebben a világban programigazgatóként kell úgy helytálljon, hogy közben emberi igényeket szolgál ki.

     

    Érezte már úgy, hogy nem minden a nézettség, a csatornák között dúló harc akár a  nézők kárára is válhat? Meddig szabad egy ilyen háborúban háborúzni???? Vannak határok, amiket nem lépne át, vagy a pénz irányít mindent?

     

    Hogyan találták meg a VV4 jótékonysági akciójának alapítványát? Hol tart a jótékonykodás? Hogyan került szétosztásra a felhalmozott összeg?

     

    A tegnapi hírműsorokat félfüllel hallgatva jutott el hozzám valamennyire  az a hír, hogy az Operaház vezetője, azt nyilatkozta, hogy akár az elől sem zárkózik el, hogy tehetségkutató versenyen keressenek opera műfajában született tálentumokat. Ön mint programigazgató mit szólna ehhez? Vallalná, hogy a RTL Klub műsorán bonyolódjon egy ilyen jellegű, műfajú  verseny?

     

    Továbbá egy kéréssel fordulok Önhöz: Kérem tegyen annak érdekében valamit, hogy a műsorok közötti reklámblokkok szignálzenéje ne legyen hangosabb soha, mint az előtte hallott műsor! Nagyon zavaró, sokszor már pont ezért nem ülök le még egy jó film elé sem!!!

     

    Előre is köszönöm a segítségét!Köszönöm a válaszait!

    Tisztelettel: Sz. Zné.

    idézet:
    Ittésmost (18)
    2011-04-29 08:35:52

    Nem hiszem, hogy a nézőkért folytatott verseny a nézők kárára válhat, sőt, szerintem az a nézők igazi érdeke, hogy a tévék versenyezzenek értük.

    Nagyon szigorú határok vannak, amelyeket nem lépnénk át és nem is lépünk át soha.

     A Minden Gyerek Lakjon Jól Alapítványt úgy találtuk, hogy tudtuk, milyen célra szeretnénk gyűjteni  és kerestünk egy olyan alapítványt, amelynél biztosnak láttuk, hogy a pénz valóban célba ér majd. Folyamatos az Alapítványnál a vetőmagok és kisállatok osztása. Erről lehetett többször látni nálunk a Fókuszban is. 

    Az általunk gyűjtött összeget viszont még csak ebben a hónapban kapja majd meg az Alapítvány (hiszen a szavazók az áprilisi mobilszámlájuk kifizetésével fizetik ki valóban a küldött sms-ek árát).

    Létezik a viéágban már operás tehetségkutató, de nem hiszem, hogy nagy sikerrel meg lehetne csinálni (máshol sem volt nagy siker, legalábbis nem olyan, hogy a legnagyobb tévére kerülhessen).

    A reklámok (nálunk) már nem hangosabbak, mint a többi műsor. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_628072 (18)
    2011-04-29  08:35
  12. 2011. május 2. 13:4465.

    Még egy utolsó kérdés, aztán befejeztem:

    Eljutott Önhöz valami az itt olvasott kritikákból? Mert úgy tűnik, hogy nem.

    Bevállalná a csatorna, hogy egy az interneten bárki számára elérhető és kitölthető közvélemyény kutatást tesz közzé magáról, a sugárzott műsoraikról?

    (nem csak)Szerintem érdekes tanulsággal szolgálhatna Önök számára.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2011. május 2. 13:4364.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Rendszeres nézője vagyok a BK-nak, de olyan bakik vannak benne, hogy borzasztó.Ezekre nem lehetne odafigyelni?

    2007ben ment el a Szilágyi Andi terhesen, erre visszajön egy legalább 10 éves gyerekkel.Szintúgy a Berényi Timi.

    Erre mi a magyarázata?

     

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. május 2. 13:3963.

    Húha!

    Sajnálom, ha Á.A. a tévén keresztül félretájékoztatott.

    Akkor felejtsük el amit írtam, senkit nem szeretnék megbántani.

    előzmény:
    Kolosi Péter (59)
    2011-05-02  13:36
  15. 2011. május 2. 13:3862.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Tervezik-e Barabás Évát logopédushoz küldeni? Szörnyen zavaró az "s"  betűje.

    Illetve ha nem, nem lehetne nem beszédhibás műsorvezetőre cserélni?

     

    Mélyen egyetértek az előttem szólókkal.

    idézet:
    natika75 (17)
    2011-04-29 07:29:38
    Nekem nem tűnt fel Barabás Éva beszédhibája, ráadásul nagyon jó műsorvezetőnek tartom.
    előzmény:
    natika75 (17)
    2011-04-29  07:29
  16. 2011. május 2. 13:3761.

    Bevallom, már szégyenkezve, hogy kezdetben hallgattam a VV-t (vasalás és munka közben), de már nem, mert elegem lett a sok alkoholistából, marakodóból. Honnan szedtek össze ennyi primitív figurát? Miért kell az ilyen műsorral butítani a népet? Ugye befejezik ezt a továbbhülyítő műsorokat?

     

    Már annyi "tehetségünk" van, minek kell még tovább keresni őket? 

     

    S ami a legbosszantóbb, hogy fő műsoridőben megy mindez!  Egy jó filmet szívese(bbe)n megnéznék, de így...maradnak a természetfilmek a külföldi csatornákon!

    idézet:
    Angyallány (15)
    2011-04-29 07:16:20
    Szinte mindent megválaszoltam már a további válaszokban.
    előzmény:
    Angyallány (15)
    2011-04-29  07:16
  17. 2011. május 2. 13:3760.

    Köszönöm válaszát!

    Igen, valóban nagyon válogatós vagyok, de nem egysíkuan teszem.

    Önnek jó egészséget  és További sikeres munkát kívánok.

    Tisztelettel:

    Éva.

    előzmény:
    Kolosi Péter (54)
    2011-05-02  13:28
  18. 2011. május 2. 13:3659.

    Érdekes az ellentmondás!

    A VV kitalálója, Árpa Attila is szégyeli, sőt, nem is nézi ezt a műsort!

    A jogdíjakat sem veszi fel érte, alapítványnak utalja nemesebb célokra. Ezt Ő nyilatkozta, és nagyon becsülöm érte.

    Volt egy jó ötlet egy silány megvalósítással.

    idézet:
    Vadvirág2000 (49)
    2011-05-02 13:22:28

    Először is: Árpa Attila és a sajtó valóban szereti a VV kitalálójának nevezni magát. Erre mi soha nem reagáltunk. Most sem fogok, de nem azért, mert nem lenne mit mondani.

    Legyen elég annyi, hogy egy fillér jogdíjat sem kap a ValóVilágért, nem is járna neki, úgyhogy örülök, ha Ön becsüli mert ezt nyilatkozta, de ha valóban ezt nyilatkozta, akkor ebben (sem) mondott igazat.  

    előzmény:
    Vadvirág2000 (49)
    2011-05-02  13:22
  19. 2011. május 2. 13:3558.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    A korábbi kérdésekre adott válaszait olvasva szeretném megkérdezni, hogy Ön kit tekint a csatorna célközönségének? 

    idézet:
    pinkpearl (52)
    2011-05-02 13:25:04
    Legfőképpen a 18-49 éves korosztályt. Ez az elsődleges célcsoportunk. Az ország legagyobb és legnézetteb televíziójaként, viszont a teljes lakossághoz szeretnék szólni. Persze, úgy, hogy elsősorban a 18-49 évesek igényeit szolgáljuk ki.
    idézet:
    Kolosi Péter (56)
    2011-05-02 13:32:06

    Az itt fórumozók nagyrésze szerintem szintén ehhez a korosztályhoz tartozik, mégsem azt látom, hogy találkozna a kereslet és a kínálat.

    De lehet, hogy bennünk van a hiba.

    előzmény:
    Kolosi Péter (56)
    2011-05-02  13:32
  20.  

     

     

     1.: Miért válogattak be a VV4-be csupa médiaközeki, vagy egymást régebb óta ismerő embereket??? Gondolok itt Olivérre aki Balázs és Lilu egykori kollégája, Béci aki Bereczki Z. mögött táncol, Zsuzsi, aki régről ismeri Béla barátnőjét, Éva aki volt már képernyőn és Havas H. kollégája, Anikó, akit ismerősként üdvözölt Katus Attila, Gigi győzikével kavart, stb. Miért???

     

    2.: Illetve: mivel magyarázza a VV bakikat? Elsősorban amikor Jerzi egy párbeszéd alatt (Alekosszal nőnapkor) 3 féle ruhában volt látható, de átöltözni nem láttuk, a felvétel pedig egybefüggőként volt "tálalva".

     

    3.: A Showder klub heti kétszer jó lenne! Lehet? Az az egyik legjobb műsora az RTL-nek, szégyen a heti 1 óra hétfőn késő este!!! 

     

    4.: Détár Enikőt kár volt elküldeni elengedni! 

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  21. 2011. május 2. 13:3256.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    A korábbi kérdésekre adott válaszait olvasva szeretném megkérdezni, hogy Ön kit tekint a csatorna célközönségének? 

    idézet:
    pinkpearl (52)
    2011-05-02 13:25:04
    Legfőképpen a 18-49 éves korosztályt. Ez az elsődleges célcsoportunk. Az ország legagyobb és legnézetteb televíziójaként, viszont a teljes lakossághoz szeretnék szólni. Persze, úgy, hogy elsősorban a 18-49 évesek igényeit szolgáljuk ki.
    előzmény:
    pinkpearl (52)
    2011-05-02  13:25
  22. 2011. május 2. 13:2955.

    Csatlakoznék az előttem szólókhoz annyiban, hogy igazán lehetne inkább hétvégén reggelente valami szép , léleksimogató mese a gyerekeknek a sok agresszív , gyermekeknek nem való, mesének nem nevezhető borzalmak  helyett.

    Komolyan kérdezem,Ön szerint  ezekre kinek van igénye?

    Olyan félelmetes, fel nem ismerhető figurák vannak benne,hogy komolyan ijesztő egy kisgyereknek, nem beszélve az "öljük meg", "győzzük le" mondatokról, amik percenként hangzanak el.

    Iszonyatosak, szörnyűek, félelmet keltőek, adjanak kérem normális, szép, tanulságos meséket a kicsiknek, írom ezt úgy, hogy bizonyos mértékű változást tán már lehet tapasztalni. Így tovább!

    idézet:
    Like aVirgin (14)
    2011-04-28 20:32:12
    Ilyen meséket szerintem nem nálunk látott, mert a hétvégi gyereksávunk kifejezetten kis gyerekeknek szól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948022 (14)
    2011-04-28  20:32
  23. 2011. május 2. 13:2854.

    Tisztelt Kolosi Úr!

    Egyetértek és osztom a véleményét az előttem szólóknak.

    Mégis,  szeretnék pozitívumot is írni!

     

    Az "Ezel" c. sorozat telitalálat volt, sok ismerősömnek is tetszik.

    Török filmet még magyar csatornákon nem láttam, már csak ezért is kíváncsi voltam rá.

    Általában a sorozatokat nem nézem, kár rászánni az időt.

    A többi műsor is siralmas, és a hangmérnököt kérjük lecserélni.

    Tisztelettel:

    Éva.

    idézet:
    Vadvirág2000 (13)
    2011-04-28 17:06:40

    Örülök, hogy tetszik az Ezel, én is nézem.

    A véleménye többi részére nehezen tudnék reagálni, mert kicsit általánosító. Kérem, adjon más műsoroknak is egy esélyt, mint az Ezelnek, biztosan találna még kedvére valót! :) 

    előzmény:
    Vadvirág2000 (13)
    2011-04-28  17:06
  24. 2011. május 2. 13:2553.

    Tisztelt Kolosi Péter!

    Csatorna tervei között szerepel e, igényesebb műsorvezetők alkalmazása ? Konkrétan gondolok itt a reggeli műsorvezetőkre, nem szeretném bántani, de, nem tartom Csonka Andrást sem alkalmasnak a műsorvezetésre, annyira zavaró, hebegő-habogó stílusa. annyira oda kell figyelni arra, amit mond, sokszor, utóbbi időben gyakran fel adom, gyakran a duna tv. műsorát nézem már, annyira kevés idő jut reggel -készülődés közben-, nincs idő/türelem kivárni, hogy mit is szeretne mondani.Természetesen Csonka Andrást nagyon jó művész embernek tartom, ami nem egyenlő a jó műsorvezető titulussal.

    Ahogy olvastam már az előttem hozzászóloknál többen jogosan kifogásolták, a Győzike féle "botcsinálta" műsorvezetőt, kinek-meddig, jön be, meggyőződésem, hogy a nézők döntő többsége nem kér már belőle.

    Köszönöm válaszát, további munkájához sok sikert kívánok .

    idézet:
    fe-zsu (12)
    2011-04-28 16:18:59

    Szerintem nagyon sok jó műsorvezetőnk van, Csonka Andrást is nagyon sokan kedvelik.

     

    előzmény:
    fe-zsu (12)
    2011-04-28  16:18
  25. 2011. május 2. 13:2552.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    A korábbi kérdésekre adott válaszait olvasva szeretném megkérdezni, hogy Ön kit tekint a csatorna célközönségének? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top