Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kolosi Péter a Fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. Április 27. 13:59

Kedves fórumozók!

 

Május 2-n, hétfőn délután 1 órától a Fórum vendége Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója!

 

Most itt a lehetőség, hogy feltegyetek a vendégünknek minden olyan kérdést, ami az RTL műsorával kapcsolatban foglalkoztat bennetek!  

  1. 2011. május 2. 13:2451.
    Kérdésem : Rokona Kolosi Bélának , aki csodálatos empátiával és humanizmussal vezette a rádió éjszakai műsorait. Mennyire tartja példaképének, megkísérelte-e az ő emberségét felhasználni , vagy csak az üzlet a lényeg ?
    idézet:
    szizsuzsóka (11)
    2011-04-28 07:17:11
    Ismertük egymást, de nem voltunk rokonok. Ha jól tudom, ő nem is így írta a nevét.
    előzmény:
    szizsuzsóka (11)
    2011-04-28  07:17
  2. 2011. május 2. 13:2350.

    Szeretnék kérdezni, bár most azon gondolkozom, mennyire lehet/szabad erre egy nyilvános csatornán, fórumon őszintén válaszolni...na mindegy, próba cseresznye....

     

    Szóval az érdekelne, kedves Kolosi Péter, hogy milyen lenne álmai csatornája. Akkor, ha nem számítana se a pénz, se a konkurencia, se a trendek, a politika, a gazdaság....

    Milyen lenne az arculat, milyen műsorokat lehetne többségében látni, ha csak Önön múlna....

     

     

     

    Előre is köszi a választ!

     

    Üdv: S.

    idézet:
    sercli (10)
    2011-04-27 18:42:37

    A kérdés valóban sokkal hosszabb választ igényel annál, mint amire itt és most lehetőségem van.

    Így most csak általánosságban tudok válaszolni: álmaim csatornáján kizárólag a csatonra számára készült itthoni gyártású műsorok és filmsorozatok lennének, az biztos. Sok műsor lenne az RTL Klub jelenlegi kínálatából is.

    A trendektől viszont egyáltalán nem szeretném függetleníteni magam: a televízió része, fontos része egy-egy társadalomnak, így nem is lehet, nem is jó függetleníteni attól. A trendek pedig szintén fontosak egy társadalomban, hiszen arról árulkodnak, azt határozzák meg, hogy mi érdekli az embereket, mit szeretnek, és mi az, amire kevésbé "vevők".

    Azt sem hiszem, hogy jó lenne, ha nem számítana a konkurrencia. Az az egészéges ugyanis, ha van konkurrencia. 

    előzmény:
    sercli (10)
    2011-04-27  18:42
  3. 2011. május 2. 13:2249.

    Érdekes az ellentmondás!

    A VV kitalálója, Árpa Attila is szégyeli, sőt, nem is nézi ezt a műsort!

    A jogdíjakat sem veszi fel érte, alapítványnak utalja nemesebb célokra. Ezt Ő nyilatkozta, és nagyon becsülöm érte.

    Volt egy jó ötlet egy silány megvalósítással.

    előzmény:
    Kolosi Péter (38)
    2011-05-02  12:56
  4. 2011. május 2. 13:1648.

    Már nagyon régóta csak ritkán nézem az RTL műsorait

    Délutánonként unalmas és egy kaptafára készült sorozatok, este a még inkább unalmas Barátok közt. Ha véletlenül van egy új film, ami érdekelne az 10 óra után kezdődik  /tudom, felvehetném videóra, de nem teszem/  - változatosság képpen nem lenne lehetséges néhány szinvonalassabb filmmel próbálkozni a fő műsor időben? A reklám már lassan hosszabb, mint a film részlet, ebben lesz valami változás - a film javára? 

    Rendjén lévőnek tartja, hogy a délutáni és kora esti időpontokban ennyi értéktelen műsort adnak, mint a VV, régebben a Mónika show és a Győzike/brrrrrr, kiráz a hideg a gondolattól is/? Mi a véleménye az ezekben látott viselkedési mintákról? 

    Tényleg ez kell a nézőknek? Az igényesebb nézők számára is lesz valami a későbbiekben? 

     

    idézet:
    Eira (8)
    2011-04-27 15:32:57

    Sok állítására válaszoltam már a korábbi kérdésekben, így nem ismétlem magamat.

    A Barátok Közt a legnézettebb tévésorozat, több, mint tíz éve, a nézők többsége egyáltalán nem tartja unalmasnak.

    Nem hiszem, hogy a legnagyobb csatornának az lenne a feladata, hogy főleg filmekkel töltse meg a főműsoridőt (arra ott vannak a kisebb csatornák), de azért lehet nálunk is látni filmet bőven. 

    Azt sem hiszem, hogy kevesebb reklám lesz a jövőben. Valamiből ugyanis finanszírozni kell a műsorok vásárlását és gyártását, és ezek a költésgek sem csökkennek, sőt! Egyébként nemzetközi összehasonlításban Magyarországon nincs több reklám, mint máshol.

    A ValóVilág, annak idején a Győzike, a Mónika mind nagyon nézett és sikeres műsorok voltak. Így a kérdésére a válaszom egyértelmű: igen, a nézők ezeket a műsorokat szívesen nézték, (illetve nézik), azaz igen, ez kell a nézőknek.

    előzmény:
    Eira (8)
    2011-04-27  15:32
  5. Torolt_felhasznalo_114605
    Torolt_felhasznalo_114605
    2011. május 2. 13:1547.

     

    Tisztelt Kolosi Péter Úr

    Elolvastam, végig szemezgettem az előttem lévő topicokat. A többség pfujjozza a VV-t.

    Hiába a magas nézettség?

    Mit ad a fiataloknak?

    Én ezen elgondolkodnék!

    Nem minden a pénz!
    A tévé egy hatalom, s példát kellene mutatni. Egyszerűen szörnyű, hogy ilyen műsorral tömik az amúgy is setét, buta, fiatal tömegeket. Sajnos az okatásunkkal is baj van, milyen példát vesznek le erről a fiatalok?

    Új melleket, új vastag szájplasztika? Az a menő? Meg a bekiabálás? Mindaz, ami elképzelhetetlen volt a mi családunkban, az én környezetemben, sőt abban a körben, ahol mozogtam. Sem én, sem a gyerekim, sem a barátaim, szűkebb környezetem nem nézi. Néha rákattintok, s azonnal, sürgősen EL INNEN gombot nyomom meg a távirányítón. Higgye el, az értelmesebb NÉP ezt teszi....

    Borzalmas!

    Én az Ön helyében elgondolkodnék! Nem mindegy, mitől és hogyan gazdagodunk meg?!

    Ezt NEM ÖNRE értem, de a csatornára.

    Tudom, ez fontos!

    Dőljön a hirdetési bevétel, az sms-ekből is a pénz, no a jósok? Ez meg azután valóban a mocsár alja.

    Tudom, vannak kelletlen dolgok, amiket a cél érdekében fel kell vállalni. De okvetlenül, ,,MUSZAJ" ????  - Bojana*

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. május 2. 13:1346.
    Sajnálattal hallom, hogy ezt Ön nem érzékeli. Ez olyan mértékben zavaró, hogy ellenérv csatornaválasztáskor.
    előzmény:
    Kolosi Péter (42)
    2011-05-02  13:00
  7. 2011. május 2. 13:1045.

    Tiszztelt Kolosi úr!

     

    Én is azok közé tartozom, akik azért nem nézik az RTL műsorait, mert számomra színvonalon aluli. Már idejét sem tudom mikor adtak igazán jó filmet, amiért érdemes lenne kései időpontban is fennmaradni.

     

    Azt kérdezném én is, hogy terveznek-e olyan szórakoztató műsort, vagy műsorokat ami színvonalas is egyben és nem a pénzről (sms szavazatok) szólnak.

     

     

    idézet:
    duma (7)
    2011-04-27 15:22:49

    Szerencsére kevesen gondolkodnak úgy, mint Ön, hiszen az RTL klub messze a legnézettebb televízió Magyarországon.

    Azt sem hiszem, hogy ne lehetne nálunk jó filmet látni, de aki filmet akar nézni, az manapság a filmcsatornákon is keresi a mozifilmeket, mi inkább a saját gyártású műsorokban hiszünk.

     

    Az X-Faktor, a Csillag Születik nagyon szinvonalas műsor meggyőződésem szerint, de a reality showk között a Való Világ is az. Szintén annak tartom a Showder Klubot, az Esti Showdert és a Heti Hetest, vagy akár a XXI. századot vagy a Házon Kívült. Szóval nagyon sok színvonalas műsort adunk. Amikor kitaláljuk, hogy milyen műsort csináljunk, kizárólag az érdekesség, a várható nézettség számít, egyáltalán nem szempont, hogy sms-ek is jöjjenek. És azt sem hiszem, hogy azok a műsorok, amelyekben szavazás van, az sms-ekről szólnak. Az sms arra jó, hogy a néző beleszólhasson a műsor alakulásába.

    előzmény:
    duma (7)
    2011-04-27  15:22
  8. 2011. május 2. 13:0344.

    A mentalista 3. évadja hamarosan vége a külföldi csatornákon.

    Mikor lesz a magyar sugárzása?

     

    Köszi!

    idézet:
    r3meny (6)
    2011-04-27 14:53:39
    A 3. évad az USA-ban ér nemsokára véget, a legtöbb országban még nem. Sok helyen nem adják még. Nálunk ősztől lesz látható, a tavasz a Vészhelyzet utolsó évadáé most kedden.
    előzmény:
    r3meny (6)
    2011-04-27  14:53
  9. Torolt_felhasznalo_114605
    Torolt_felhasznalo_114605
    2011. május 2. 13:0143.

    Tisztelt Kolosi Péter Úr!

    Sebestyén Balázs telitalálat volt ! Nagyon jól vezette a széf c. műsort, mikor kezdik újra? 

    El kell mondanom, a médiában dolgoztam, jól ismerem a hátteret. Fontos a pénz, fontosak az sms-ből befolyó összegek, a VV erre nagyon is megfelel. Ezenkívül sok fiatalt oda szegez a képernyő elé, s ezért magasak a hirdetési bevételek is. Ezek mind, mind számítanak. De kérem, nagyon kérem legyenek ,,veretes" műsorok is. Ha későn, akkor későn, csak legyenek.

    A TV1 nagyon feljött, mert a sok ismétlés mellett, igenis olyan műsorok vannak, melyek építőek.

    Sajnos nagyon sok a képzetlen, buta, primitív ember. Ezekből van a több. Tudom, ezeket lehet megszólítani, mert ezeknek fontos, hogy ki milyen színű bugyit visel.

    Ön is tudja - szíve legmélyén, hiszen tanult ember! - vannak ennél fontosabb dolgok is.

    Kérem, szólítsák meg azokat is, akik mívesebb szórakozásra volnának kihegyezve.

    Sebestyén Balázst nagyon szeretem, okos, talpraesett, penge eszű és nem beképzelt! Ez fontos! S, valóban egy kulcsember, akárhová betették, azt a műsort felvitte...

    *

    Volna egy újításom, kérésem!

     A Heti Hetesbe be kellene vinni néha, néha egy-egy OKOS, TALPRAESETT, JÓ BESZÉLŐKÉJŰ, TISZTA AGYÚ - Mari nénit is... Aki megmondja a tuttttit.

    Nem pocskondiázik, nem káromkodik, nem röpködnek a 4 betűjű szavak a szájából, de megmondaná azt ami a szívén... A piac embereként. A piacokon mindig igazat mondanak, csak fülelni kellene... Kicsit jobban.

    *

    Jó egészséget, magas nézettséget kívánok, boldogságot munkájában és a családjában - Bojana*

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. május 2. 13:0042.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Elképzelhetőnek tartja-e, hogy a csatorna minden műsora, szignálja és reklámja ugyanazon a hangerőn szólaljon meg? (különösen idegesítő a Barátok közt szünetében a hírek felbődülő szignálja) Tudom, ez nem csak az RTL kiváltsága, de jó lenne, ha ezzel is elindítanának egy "divatot". Még mielőtt bűntetni kezd az NHH!

    idézet:
    Harci Manci (5)
    2011-04-27 14:46:45
    Én nem hallom, hogy más hangerővel szóénának a főcmek, ez nem is cél. Egyébként az új törvény ezt a reklámok, és nem a szignálok esetében tiltja.
    előzmény:
    Harci Manci (5)
    2011-04-27  14:46
  11. 2011. május 2. 12:5941.

    Tényleg, sorozatok! (Köszi, pinkpearl!)

     

    Láthatjuk még képernyőn a Hazudj, ha tudsz! és A mentalista c. sorozatot? Nekem nagyon tetszenek.

    idézet:
    Darling (4)
    2011-04-27 14:21:13

    A Mentalista új részeit is lehet majd látni (3. évad), illetve még egyszer látható lesz a 2. évad is.

    Lesz Hazudj, ha tudsz! is. 

    előzmény:
    Darling (4)
    2011-04-27  14:21
  12. 2011. május 2. 12:5840.

    Kedves Péter!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy számíthatunk e rá, hogy valaha befejezésre kerül a csatornánál a LOST sorozat?

    Vagy inkább nézzük meg az utolsó szériát + az egész estés befejező részeket  az AXN-en, biztos ami biztos?

     

     

    Továbbá: Ugye az elkövetkező 10 - 15 évben nem lesz új való világ?

     

     

    Válaszait köszönöm!

    idézet:
    pinkpearl (3)
    2011-04-27 14:15:19

    A Lost utaolsó évada nem lesz látható az RTL Klubon, mert a sorozat első két évada ugyan nagyon nézett volt, de a későbbi szezonok nézettsége nagyot esett. Így végül úgy döntöttünk, hogy az utolsó évadot meghagyjuk a kábelcsatornáknak.

     

     

    előzmény:
    pinkpearl (3)
    2011-04-27  14:15
  13. 2011. május 2. 12:5739.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Fogadja elismerésem. 

    Azt hiszem a sztárfórum történetében Ön az első, akinek sikerült pontosan érkezni. Nálam ezzel már szerzett egy jó pontot. Várjuk a válaszokat.

    előzmény:
    adrijan (37)
    2011-05-02  12:52
  14. 2011. május 2. 12:5638.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    - Tervbe van véve a "Való Világ 5"? (Remélem, nem.)

    - Láthatjuk még a Széf c. vetélkedőt? (Remélem, igen.)- 2012-ben hány tehetségkutató műsor indítását tervezik? Egyelőre ennyi.

     

    idézet:
    Darling (2)
    2011-04-27 14:14:55

    A Való Világ pillanatnyilag az egyik legnézettebb tévéműsor, nagyon nagy siker. Minden televízió gondolkozna ilyen eredmények láttán a folytatásban.

     

    Lesz Széf, de hogy mikor, még nem árulom el.

    Ha sikeres lesz a Csillag Születik (egyelőre nagyon sikeres), akkor biztos látható lesz jövőre is. Ezt tudom elmondani az X-Faktorra is. 

    előzmény:
    Darling (2)
    2011-04-27  14:14
  15. 2011. május 2. 12:5237.

    Kedves fórumozók!

     

    Kolosi Péter extrapontos volt, már meg is érkezett, úgyhogy  5 perccel hamarabb el tudjuk kezdeni a társalgást! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. május 2. 11:5736.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Kérdésem a következő (bár tudom úgysem fog rá válasz érkezni, legalább megtettem amit megkövetelt a haza):

     

    Lesz a csatornán belátható időn belül valami értelmes, színvonalas műsor is sugározva, vagy továbbra is csak a 80-as IQ-val rendelkezők a célcsoport? 

    UGYE nem lesz Valóvilág, Mónikasó, Győzikesó, XY feleséget keres a következő 70-80 éven belül? 

    Még 1 kérdés: Amint vége lesz a Csillag születiknek és az X-faktornak, kezdődik is a következő széria? Esetleg kitalálnak még egy harmadikat mondjuk "Kishazánk tálentumai" címmel?

     

    Válaszait előre is köszönöm!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  17. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. május 2. 11:4335.

    No 1 zúzós kérdés,amire valszeg nem adhatsz választ:

     

    Mit tippelsz, szerinted ki nyeri a VV4 et? :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. május 2. 11:4034.

    Szervusz Péter!

     

    Elég régen és ahogyan látom a nézettségi adatokból, + szakma szerint is jól ellátod ezt a bionyos posztot. Nem unalmas esetleg? Nem érdekel  más szakma, más terület (akár a médián belül-hasonlóan magas beosztás) ,ahol  izgalmas, feladatoknak kell megfelelni?

     

    Tényleg, mit gondolsz, a köztévében,hasonló poszton is meg tudnád állni a helyed? :))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. május 2. 10:4433.

    Miként könyveli el magában az ön pozícióját az erkölcsiség hanyatlásáért felelős műsorokkal?

     

    Gyermekeinek, ha felnőnek, mit fog mondani?

     

     

     

    Máskülönben Ön milyen programokat/műsorokat néz?

    Van ideje tévét nézni?

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  20. 2011. május 2. 10:4432.

    Tisztelt Kolosi Péter!

     

    Hallássérül társaim nevében kérdezem,hogy Önök miért nem tartják be a 2010.07.01-el életbe lépett akadálymentesítési törvényt?

     

    A 23.15-kor kezdődő feliratos film az Ön szerint főműsoridőben van? Nézi azt valaki egyáltalán?

     

    És ha már feliratoznak nem lehetne azt úgy csinálni,hogy a nemhallók is élvezzék?

    Itt az elcsúszásokra gondolok!

    Higgye el,gyorsolvasó vagyok,de azt még én is képtelen vagyok összerakni,hogy amit éppen látok,annak a felirata vagy előbb vagy később jelenik meg,hogy azt ki mondta és kinek.

     

    Mikor jutunk el végre oda, hogy választhatok a tv műsorok között,nem pedig azt kell néznem és akkor,amikor van rajta normális feliratozás.

     

    2002-ben Skóciában már az élő műsorokat és reklámokat is feliratozták.2011-et írunk.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  21. 2011. május 1. 20:5331.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Ha már törvénybe hozták, hogy a reklámokat nem lehet hangosabban adni, mint a vetített filmeket, miért nem tarják be? Vagy Önökre nem vonatkozik a szabály. Néz az ember egy filmet, majd megszakad a reklám miatt, és azonnal a távkapcsolóhoz kell nyúlni, meg fülsiketítően hangosan nyomják a reklámokat. Pedig erre már törvényt is alkottak.

     

    Tudom, hogy a kereskedelmi adók reklámbevételekből élnek. De nem sok egy kicsit ez a reklám? Egy este az ember 4 x 5 x látja ugyan azt. Én úgy vagyok vele, akkor már juszt se veszem meg a reklámozott árut. Gondolom más is. 

     

    A "valóvilágról" pedig csak annyit, ilyen ocsmány műsort mint az, nem tudom ebből mit tanulnak a mai fiatalok? Azt, hogy ez a VALÓVILÁG? Nem a való világ a meló, nem az ivászat, a trágárkodás, a henyélés és egymás szidása. 

     

    Egy jó filmet nem tudnak adni, nincs pénzük megvenni a vetítés jogát? Mert igény lenne rá! Végül eljutunk oda, hogy a TV készülék csak egy jó virágtartó lesz a lakásba, mert az ember már be se kapcsolja.

     

    Elég már ebből a VV-ből, meg asszonykereséses műsorokból. Vagy már eddig süllyedtünk, hogy csak ezt tudják adni? Akkor be kell zárni a bótot. 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  22. Torolt_felhasznalo_978174
    Torolt_felhasznalo_978174
    2011. május 1. 16:0230.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Elismerem, hogy a kereskedelmi adók nem kifejezetten a színvonalra, hanem sokkal inkább a reklámbevételekre törekednek.

     

    Meggyőződésem, hogy egyes műsorok szinvonala (inkább színvonaltalansága!!!) alapvetően meghatározza a nézők összetételét.

     

    Feltételezem a hírdetőiknek sem éri meg, ha olyan nézőközösségnek játsszák le a reklámot, amely olyan színvonaltalan műsor közben megy, amelynek célzott nézője az otthon ülő, alulképezett, esetleg iskolázatlan, segélyből élő réteg, amelynek vásárlóereje nulla.

     

    Mi értelme van ezen műsoroknák a nézettséget mérni, értékelni?

     

    Egy kereskedelmi televíziónak mi érdeke ennyire színvonaltalan műsorokat készítenie (inkább összedobnia),  hiszen inkább az lenne az érdeke, hogy vásárlóképes nézőközönséget ajánljon hírdetőinek.

     

    Elismerem, válság van, de olykor a profit érdekében olykor beruházni is kellene.

    Nem lehet csak "filléres költségvetésű" vagy "töltelékműsorokból" elvegetálni!

     

    Gondolok itt a délutáni jóslós rettenetre, vagy a délutáni VV burleszkre,  Mónika, Joshi és ki tudja milyen beszélgetős " addig se legyen fekete a képernyő" rettenetre.

     

    Az, hogy időnként olyan műsort adnak, amelyet egy normális (vásárlóerővel rendelkező!) néző csak mosolyogva továbbkapcsol,  nem biztos, hogy hosszútávon megéri önöknek.

     

    Mert akkor igaz, hogy nézettség még mindig akad, csakhogy  a hirdetők nem ezt a közönséget célozzák meg.

    Mert a vásárlóerővel nem rendelkező néző számára hírdetni értelmetlenség.

     


     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  23. 2011. május 1. 11:2729.

    Tisztelt Kolosi Úr !

     

    A XXI. század és a Házon kívül miért az éjszakai órákban kerül adásba? VV előtt/helyett megférne ! A VV nem az a műsor ami jóra neveli a többségében fiatal nézőket, az állandó ivászat, dohányzás, intrika, rendetlenség, trágárság, erkölcstelenség követendő példaként szolgál?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. Április 30. 21:0228.

    Tisztelt Kolosi úr!

     

    Az egyik észrevételem az lenne, hogy olyan miért kap műsort Önöknél, aki állandóan bakizik (D. Tóth András)? 

     

    A jó sorozatokat ((Dr. Csont, Vészhelyzet; Grace klinika; Döglött akták stb.) miért késő este adják? Amikor egy dolgozó ember 21. 30-kor kezdődő filmek végébe bealszik! 

     

    A Való világ helyett nyugodtan be lehetne tenni őket, mert ez a Való világ valami szörnyű- trágárság, italozás valami iszonyat!! 

     

    A Barátok közt-öt is nyugodtan tehetnék korábbi időpontba!!

    Reggeli c. műsor nagyon jó, mert nem a politikáról szól, és nyugodtan tarthatna tovább is. 

    A Fél kettő is lehetne hosszabb, mert érdekes témák vannak benne, csak az a baj,hogy ez is rövid! 

     

    A jóslós műsoruk, dél-amerikai sorozatok helyett inkább a régi, jó sorozatokat ismételnék meg, például: Bors, Onedin család, Nem kell mindig kaviár és még sorolhatnám! 

     

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  25. 2011. Április 30. 20:3027.
    T.Kolosi úr!A filmeket miért késő estére teszik be?A "Való Világ" már eléggé unalmas. A szappanoperák helyett is adhatnának normálisabb sorozatokat.Szörnyű az a sok nyávogás.sirás,rivás.A reklámoknál bevágják őket.Onnan látni miről szól.A Pataki Zita aranyos,csak az öltözékére odafigyelhetne.Nem neki való ruhákat hord!  A reklámok annyira hangosak,hogy mi rögön kinyomjuk a hangot,úgyhogy sokszor nem is tudjuk miről szól.Gondolom sokan így vannak vele. A reggeli müsorkat is az RTL-en nézzük.Nincs benne politika,jó a müsor összeállitás a reggeli ben!Az a betelefonálós jóslásos müsor hát az ciki.Tényleg van rá igény? akkor már inkább a Miki meg az Eszter lenne.Azok tündériek voltak!
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59

Címlap

top