Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kolosi Péter a Fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. Április 27. 13:59

Kedves fórumozók!

 

Május 2-n, hétfőn délután 1 órától a Fórum vendége Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója!

 

Most itt a lehetőség, hogy feltegyetek a vendégünknek minden olyan kérdést, ami az RTL műsorával kapcsolatban foglalkoztat bennetek!  

  1. 2011. Április 30. 13:3126.

    Tisztelt Kolosi úr!

     

    Csatlakozom azokhoz akik színvonalasabb műsorokat várnak. Nyilván megemlíti a nézettséget mivel állítólag érdeklődve figyelik az emberek a Való világban szereplőket. 

    Itt jegyzem meg , hogy aki nem kíváncsi rájuk azok is állandóan találkozhatnak velük, mert minden médiában emlegetik őket.

    Elrettentő példának nagyon jó személyiségeket válogattak össze, sznite az egónk szárnyal hogy nem ilyenek vagyunk.

     

    Érdeklődni szeretnék , hogy az igazán érdekes ,és szerintem jó sorozatot mint a "Döglött akták" , miért olyan késői időpontban adják? 

    Fél évvel ezelőtt esti időpontban ismételték , csak bekavart a Való világ ebbe a szórakozásomba.

     

    Köszönöm válaszát!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  2. 2011. Április 30. 13:3025.

    Most olvasom, hogy a műszeres közönségmérés mindössze kb. 2200 embert jelent. Én úgy gondolom, hogy ez igen kevés.

    Gondoltak arra, hogy készítsenek az RTL honlapján egy igazán jó igényfelmérést? A mai internetes világban nem 2200 ember töltené ki, hanem több tízezren. És annak függvényében lehetne esetleg megmaradni az eredeti terveiknél, vagy átgondolni néhány dolgot és azokon változtatni.

    (És most megyek továbbolvasni a szakdolgozatát) :)

    előzmény:
    duma (24)
    2011-04-30  12:53
  3. 2011. Április 30. 12:5324.

    Szeretnék még valamit kérdezni Kolosi Pétertől.

    Nagyon megkedveltem D. Tóth Andrást, igazán figyelemreméltó fiatalember. Gondolt-e a csatorna vezetősége már arra, hogy ilyen tehetséges fiatalokat alkalmazzon? A celebműsorvezetőktől már a hideg is kiráz (Győzike, stb....). 

     

    A neten nem mindíg tudom megnézni a Fókusz Portrét. Jó lenne, ha legalább hétvégén, akár az Asztroshow (szőrnyű) helyett meg tudnám nézni, elvégre olyan későn adják, hogy képtelenség hajnali 1-ig várni rá.


     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  4. 2011. Április 30. 07:4423.

    Kedves Kolosi Úr!

     

    Terveznek-e új műveltségi vetélkedőt, melyből tanulni is lehet, felfrissíteni a tudásunkat és egyben szórakoztató is? Akkor talán én is visszatérnék az RTL-hez, mert amióta a Való Világ van már a Híradót is a TV2-n nézem.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  5. 2011. Április 30. 06:5322.

    ...a14.sz. hsz-emhez engedjen meg egy kis kiegészítést!

    A VV. ragyogó reklám arra vonatkozóan, hogyan füstöljünk el márkás dohányárúkat, és vedeljünk márkás italokat.

    Talán most, hogy a dohányzást egyre több helyen tiltják, nincs itt az ideje ennek az őrjítő reklámfogásnak!

    Emlékszik a Dallas sorozatra? Ott soha senki nem gyújtott rá, és most már a magyar sorozatokban sem.

    További sikeres munkájához a kemény hozzászólások alapos átgondolását, megszívlelését szeretném javasolni.

    Jó egészséget kívánok tisztelettel:

    Éva.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  6. 2011. Április 29. 17:5021.

    Kedves Kolosi úr!


    Egyet értek az előttem szólókkal.

     

    Mikor indult ez a csatorna, érdekes, színvonalas műsoraik voltak. Bevallom, hogy sem a Győzike, sem a VV-t nem nézem, néztem...Most már csak ritkán kapcsolok erre a csatornára, annyra szinvonalon aluliak a műsorok.....azt gondolja, hogy mindenkinek ezek a műsorok a mércék?  Nem...

    Gondolom a fiatalokat célozza meg, de ezekből a műsorokból jót nem tanulnak...vagy nem is ez a cél, hanem minnél több reklám?

    Elszomorító.


    Gondolhatja, mondhatja, ha nem tetszik, akkor nézzek mást, kapcsoljak máshova. Ezt teszem...

     

    Annyi féle  műsorral lehetne szinesíteni  úgy a gyerekeknek, mint a felnőtteknek.Nincsenek tanácsadói, munkatársai, akik segítenek?

     

    Nem lehet estleg  egy-egy színdarabot is betenni? De nem késő este? Valóban a Duna tv sokkal  sokkal színesebb műsorokkal áll elő


    Kívánok önnek egészséget, nyugalmat, s széles látókört:-))))


    Gotinagyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. Április 29. 09:5520.

    Kedves Kolosi úr,

    eszébe jutott már Önnek vagy az RTL központi vezetőségének, hogy az igényesebb műsorokkal nagyobb lenne a nézettségük? Biztos, hogy ilyen alacsony minőségű összeállítás a nyerő? Annyi szép természetfilm, családi mozi és igazán kiváló sorozat készül, miért mindig a legcsapnivalóbbat választják /kivétel az Ezel/? Tényleg érdekelne, hogy megelégszenek-e a jelenlegi célközönségükkel? Persze, nem beszélgetős és politikai műsorokra vágyunk, abból már így is túlkínálat van.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  8. 2011. Április 29. 09:3719.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Tegnap láttam, hogy alighogy véget ér végre a való világ nevezetű borzalom, valaki ismét feleséget keres majd.

    MIÉRT????

    Tényleg úgy gondolják, hogy ez kell, erre van igény?

    Hogyan végzik ezeket az igényfelméréseket? Kiket kérdeznek meg arról, hogy mit szeretnének látni?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  9. Torolt_felhasznalo_628072
    Torolt_felhasznalo_628072
    2011. Április 29. 08:3518.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Tudja nem irigylem magát, hogy ebben a világban programigazgatóként kell úgy helytálljon, hogy közben emberi igényeket szolgál ki.

     

    Érezte már úgy, hogy nem minden a nézettség, a csatornák között dúló harc akár a  nézők kárára is válhat? Meddig szabad egy ilyen háborúban háborúzni???? Vannak határok, amiket nem lépne át, vagy a pénz irányít mindent?

     

    Hogyan találták meg a VV4 jótékonysági akciójának alapítványát? Hol tart a jótékonykodás? Hogyan került szétosztásra a felhalmozott összeg?

     

    A tegnapi hírműsorokat félfüllel hallgatva jutott el hozzám valamennyire  az a hír, hogy az Operaház vezetője, azt nyilatkozta, hogy akár az elől sem zárkózik el, hogy tehetségkutató versenyen keressenek opera műfajában született tálentumokat. Ön mint programigazgató mit szólna ehhez? Vallalná, hogy a RTL Klub műsorán bonyolódjon egy ilyen jellegű, műfajú  verseny?

     

    Továbbá egy kéréssel fordulok Önhöz: Kérem tegyen annak érdekében valamit, hogy a műsorok közötti reklámblokkok szignálzenéje ne legyen hangosabb soha, mint az előtte hallott műsor! Nagyon zavaró, sokszor már pont ezért nem ülök le még egy jó film elé sem!!!

     

    Előre is köszönöm a segítségét!Köszönöm a válaszait!

    Tisztelettel: Sz. Zné.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  10. 2011. Április 29. 07:2917.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Tervezik-e Barabás Évát logopédushoz küldeni? Szörnyen zavaró az "s"  betűje.

    Illetve ha nem, nem lehetne nem beszédhibás műsorvezetőre cserélni?

     

    Mélyen egyetértek az előttem szólókkal.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  11. 2011. Április 29. 07:1816.
    Ja: és ez a Fórum a lehető legjobb időben van, amikor a legtöbb ember dolgozik! Vagy olvashatjuk a válaszait itt munka után?
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  12. 2011. Április 29. 07:1615.

    Bevallom, már szégyenkezve, hogy kezdetben hallgattam a VV-t (vasalás és munka közben), de már nem, mert elegem lett a sok alkoholistából, marakodóból. Honnan szedtek össze ennyi primitív figurát? Miért kell az ilyen műsorral butítani a népet? Ugye befejezik ezt a továbbhülyítő műsorokat?

     

    Már annyi "tehetségünk" van, minek kell még tovább keresni őket? 

     

    S ami a legbosszantóbb, hogy fő műsoridőben megy mindez!  Egy jó filmet szívese(bbe)n megnéznék, de így...maradnak a természetfilmek a külföldi csatornákon!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_948022
    Torolt_felhasznalo_948022
    2011. Április 28. 20:3214.

    Csatlakoznék az előttem szólókhoz annyiban, hogy igazán lehetne inkább hétvégén reggelente valami szép , léleksimogató mese a gyerekeknek a sok agresszív , gyermekeknek nem való, mesének nem nevezhető borzalmak  helyett.

    Komolyan kérdezem,Ön szerint  ezekre kinek van igénye?

    Olyan félelmetes, fel nem ismerhető figurák vannak benne,hogy komolyan ijesztő egy kisgyereknek, nem beszélve az "öljük meg", "győzzük le" mondatokról, amik percenként hangzanak el.

    Iszonyatosak, szörnyűek, félelmet keltőek, adjanak kérem normális, szép, tanulságos meséket a kicsiknek, írom ezt úgy, hogy bizonyos mértékű változást tán már lehet tapasztalni. Így tovább!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. Április 28. 17:0613.

    Tisztelt Kolosi Úr!

    Egyetértek és osztom a véleményét az előttem szólóknak.

    Mégis,  szeretnék pozitívumot is írni!

     

    Az "Ezel" c. sorozat telitalálat volt, sok ismerősömnek is tetszik.

    Török filmet még magyar csatornákon nem láttam, már csak ezért is kíváncsi voltam rá.

    Általában a sorozatokat nem nézem, kár rászánni az időt.

    A többi műsor is siralmas, és a hangmérnököt kérjük lecserélni.

    Tisztelettel:

    Éva.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  15. 2011. Április 28. 16:1812.

    Tisztelt Kolosi Péter!

    Csatorna tervei között szerepel e, igényesebb műsorvezetők alkalmazása ? Konkrétan gondolok itt a reggeli műsorvezetőkre, nem szeretném bántani, de, nem tartom Csonka Andrást sem alkalmasnak a műsorvezetésre, annyira zavaró, hebegő-habogó stílusa. annyira oda kell figyelni arra, amit mond, sokszor, utóbbi időben gyakran fel adom, gyakran a duna tv. műsorát nézem már, annyira kevés idő jut reggel -készülődés közben-, nincs idő/türelem kivárni, hogy mit is szeretne mondani.Természetesen Csonka Andrást nagyon jó művész embernek tartom, ami nem egyenlő a jó műsorvezető titulussal.

    Ahogy olvastam már az előttem hozzászóloknál többen jogosan kifogásolták, a Győzike féle "botcsinálta" műsorvezetőt, kinek-meddig, jön be, meggyőződésem, hogy a nézők döntő többsége nem kér már belőle.

    Köszönöm válaszát, további munkájához sok sikert kívánok .

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  16. 2011. Április 28. 07:1711.
    Kérdésem : Rokona Kolosi Bélának , aki csodálatos empátiával és humanizmussal vezette a rádió éjszakai műsorait. Mennyire tartja példaképének, megkísérelte-e az ő emberségét felhasználni , vagy csak az üzlet a lényeg ?
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  17. 2011. Április 27. 18:4210.

    Szeretnék kérdezni, bár most azon gondolkozom, mennyire lehet/szabad erre egy nyilvános csatornán, fórumon őszintén válaszolni...na mindegy, próba cseresznye....

     

    Szóval az érdekelne, kedves Kolosi Péter, hogy milyen lenne álmai csatornája. Akkor, ha nem számítana se a pénz, se a konkurencia, se a trendek, a politika, a gazdaság....

    Milyen lenne az arculat, milyen műsorokat lehetne többségében látni, ha csak Önön múlna....

     

     

     

    Előre is köszi a választ!

     

    Üdv: S.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. Április 27. 18:009.

    nekem is lenne kerdesem de inkab osszegeznem a tobbiekevel.

    MIERT KEZDODIK KESO ESTE A NORMALIS FILMEK????

    MIERT VAN HOGY A REKLAM VAGY A SZIGNAL SOKKAL HANGOSABB????

    MIERT NEM TUDNAK NORMALIS GYEREMEK MUSOROKAT ADNI FOLEG HETVEGEN A GYEREKEKNEK???

    MEDDIG KELL MEG NEZNI A ROMANTIKUS SE-VEGE-SE HOSSZA SOROZATOKNAK????

    HA ERDEKES SOROZAT MEGY,(nem szappanok)MIERT VAN VEGE 2-3-10. SOROZAT UTAN??????

    A REGGELI MUSOR ERDEKES VOLT.MOSTANSAG AZERT NEM ERDEKEL MERT HA RA KAPCSOLOK A MOSTANSAG MUTOGATOT EMBERKEKET KERDEZGETNEK MINDENROL.

    SOKKAL ERDEKESEBB A DUNA TV REGGELI MUSORA,LEGALABB OLYAN DOLOGGAL FOGLALKOZNAK AMIVEL AZ EMBEREK IS NEM PEDIG pl kis joska(pelda) mikor kell fel es mit csinal egesz nap!!!

    KICSIT ERDEKESEBB ES ERTELMESEBB MUSOROKAT SZERETNE A NEZOK!!!!!!! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. Április 27. 15:328.

    Már nagyon régóta csak ritkán nézem az RTL műsorait

    Délutánonként unalmas és egy kaptafára készült sorozatok, este a még inkább unalmas Barátok közt. Ha véletlenül van egy új film, ami érdekelne az 10 óra után kezdődik  /tudom, felvehetném videóra, de nem teszem/  - változatosság képpen nem lenne lehetséges néhány szinvonalassabb filmmel próbálkozni a fő műsor időben? A reklám már lassan hosszabb, mint a film részlet, ebben lesz valami változás - a film javára? 

    Rendjén lévőnek tartja, hogy a délutáni és kora esti időpontokban ennyi értéktelen műsort adnak, mint a VV, régebben a Mónika show és a Győzike/brrrrrr, kiráz a hideg a gondolattól is/? Mi a véleménye az ezekben látott viselkedési mintákról? 

    Tényleg ez kell a nézőknek? Az igényesebb nézők számára is lesz valami a későbbiekben? 

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  20. 2011. Április 27. 15:227.

    Tiszztelt Kolosi úr!

     

    Én is azok közé tartozom, akik azért nem nézik az RTL műsorait, mert számomra színvonalon aluli. Már idejét sem tudom mikor adtak igazán jó filmet, amiért érdemes lenne kései időpontban is fennmaradni.

     

    Azt kérdezném én is, hogy terveznek-e olyan szórakoztató műsort, vagy műsorokat ami színvonalas is egyben és nem a pénzről (sms szavazatok) szólnak.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. Április 27. 14:536.

    A mentalista 3. évadja hamarosan vége a külföldi csatornákon.

    Mikor lesz a magyar sugárzása?

     

    Köszi!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  22. 2011. Április 27. 14:465.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    Elképzelhetőnek tartja-e, hogy a csatorna minden műsora, szignálja és reklámja ugyanazon a hangerőn szólaljon meg? (különösen idegesítő a Barátok közt szünetében a hírek felbődülő szignálja) Tudom, ez nem csak az RTL kiváltsága, de jó lenne, ha ezzel is elindítanának egy "divatot". Még mielőtt bűntetni kezd az NHH!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. Április 27. 14:214.

    Tényleg, sorozatok! (Köszi, pinkpearl!)

     

    Láthatjuk még képernyőn a Hazudj, ha tudsz! és A mentalista c. sorozatot? Nekem nagyon tetszenek.

    előzmény:
    Darling (2)
    2011-04-27  14:14
  24. 2011. Április 27. 14:153.

    Kedves Péter!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy számíthatunk e rá, hogy valaha befejezésre kerül a csatornánál a LOST sorozat?

    Vagy inkább nézzük meg az utolsó szériát + az egész estés befejező részeket  az AXN-en, biztos ami biztos?

     

     

    Továbbá: Ugye az elkövetkező 10 - 15 évben nem lesz új való világ?

     

     

    Válaszait köszönöm!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59
  25. 2011. Április 27. 14:142.

    Tisztelt Kolosi Úr!

     

    - Tervbe van véve a "Való Világ 5"? (Remélem, nem.)

    - Láthatjuk még a Széf c. vetélkedőt? (Remélem, igen.)- 2012-ben hány tehetségkutató műsor indítását tervezik? Egyelőre ennyi.

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-04-27  13:59

Címlap

top