Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki tart velem?-Fogyókúra

Torolt_felhasznalo_663429
Torolt_felhasznalo_663429
Létrehozva: 2011. Április 12. 17:48

Sziasztok!

 

A mai nappal betelt a pohár, ma estétől diétába kezdek, mert kezdem elviselhetetlenül dagadtnak érezni magam. :D tavaly feljött rám 3-4 kiló, amire nem figyeltem, így nem is tudtam leadni. Szeretném, ha a tavalyi ruhák sem állnának hülyén rajtam.

 

A cél az életmódváltás, és mondjuk 4 kiló leadása.

 

Kezdősúly: húh, nincs mérlegem de sztem 62 kiló, 158 cm, 22 év.

 

A tagoktól elvárom, hogy napi rendszerességgel jöjjenek, és támogassuk egymást. :)))

 

Nincs lacafaca, oda kell figyelnünk.

 

Van kedvetek?

  1. 2011. Április 13. 12:2976.

    csüngőhasú kismalac Ez nagyon tetszik.

     

    Probaltatok mar a RR hasizom eroseto gyakorlatait, csak 20 perc, de utana biztos halal. 1-2 alkalom utan nagyon fog fajni a hasad, de aztan megszokod. Sztem jo gyakorlatok, csak elotte, 20-30 perc kardio.

     

     

     

     

     

    Vki nem tud vmi jo dietas, konnyen elkeszitheto receptet, amit mar ki is probalt?? 

    előzmény:
    tomimami (75)
    2011-04-13  12:22
  2. 2011. Április 13. 12:2275.
    szia sorstárs :) egyelőre hozzám sem szólt még senki, úgyhogy maradunk pillanatnyilag egymásnak. nekem is pociproblémáim maradtak a szülés után, és akármennyire is lement minden plusz rólam a hasam maradt. mint egy csüngőhasú kismalac
    előzmény:
    Zsoan (74)
    2011-04-13  12:09
  3. 2011. Április 13. 12:0974.

    Sziasztok!

    Ha nem gond, szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Andi vagyok, 35 éves. Van két lányom, a nagyobb 6 éves, a pici 9 hónapos. Jelenleg 78-79 kg vagyok, ebből szeretnék lefaragni 15 kg-ot. Ennek nagy része közvetlenül a terhességem előtt és közben jött fel rám. A szülés óta rászántam magam párszor a fogyókúrára, de úgy látszik nem vagyok elég kitartó, mert eddig mindig feladtam. Pedig nagyon kellene, mert nem vagyok kibékülve magammal. Ráadásul a plusz kg-ok jó része a hasamra ment. Most megpróbálok én is Norbi módszere szerint étkezni, remélem meg lesz az eredménye. Jó, hogy van egy ilyen kis csapat, motiváljuk egymást!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. Április 13. 11:2773.
    Nálunk is így megy. Hétvégén bevásárlunk egy hétre és legutóbb csak egészséges dolgokat vettünk. De aznap szörnyen vagyok. Ott az a sok fini, friss zöldség, gyümölcs, üdítő, joghurt, ... minden és kb mindenből ennék.
    előzmény:
    Ariettina (71)
    2011-04-13  11:11
  5. 2011. Április 13. 11:1872.
    Sziasztok! Nem tudom csatlakozhatok e hozzátok. Én 167 cm vagyok, és 80 kg. És olvasva a Ti súlyotokat... de rég volt..... Az nekem az álom!!!! (63 -65kg). Persze voltam én is annyi, és akkor szerettem volna abból leadni. Judit vagyok, 32 éves, két lányom van 2,5 és 4,5 éves (óvodában bölcsődében). Én dolgozom, könyvelő vagyok. Diéták. Hát a 90 napos diétát csinálom már 4 hónapja. Eredmény 0 mert mindig megszegem, újrakezdem. De volt a két lány között sokat fogytam vele, így próbálom. Egyre szimpatikusabb az a gondolat hogy norbi update szerint eszek, mert ez a 90 napos nem megy most nekem. De azért próbálom. Ja a tornák. Nagy kedvencem a callanetics, bár tényleg nehéz, de én is szeretem Norbi kidboxát is. Mindenesetre holnapra bejelentkeztem Zumba órára, igaz holnap elvileg egész nap gyümölcsöt eszek... Á. Egész nap bírom, este meg bezabálok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. Április 13. 11:1171.

    nekem is vásárlás még a délutáni program, kell venni almát, kefírt, joghurtot pár napra, mert vasárnap fogunk nagyobb bevásárlóközpontba eljutni :) És akkor bespájzolok egy hétre.

     

    Mustáros husi:

    marha nem tudom mi volt, só, bors, bekenve vastagon magos mustárral, ebben állt egy ideig, aztán pedig serpenyőben megsült szépen, pici olajon :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429968 (70)
    2011-04-13  11:01
  7. 2011. Április 13. 11:0170.

    Húha! Ezt a mustáros húst hogy kell csinálni? Asszem hétvégén ez lesz az ebéd, nagyon jól hangzik!

    Én eddig egy virslit ettem egy szelet búzacsírás kenyérrel (meg egy túrórudit, de azt már letornáztam ).

    Ebéd zöldségágyon sült joghurtos csirke, salival és fetával.

    Aztán vacsira joghurtba keverek műzlit és mellé gyümölcsök, amit még be kell szerezzek.

    előzmény:
    Ariettina (69)
    2011-04-13  10:42
  8. 2011. Április 13. 10:4269.

    Hmm, a joghurtba tett befőtt tetszik :) Ki is fogom próbálni holnap.

     

    Ma eddig ettem 2 joghurtot.

    Ebédre rizs van, párolt mustáros marhahússal, alig várom, h megyem :)

    Uzsonna: műzliszelet

    Vacsora: uborka, parika, lilahagyma, virsli, káposzta, kefírrel.

     

    És ma kirpóbálom a sportpályát, megnéztem, 21 ig van nyitva. Szerintem olyan 6 körül, vacsi előtt eljutok :)

    előzmény:
    Matra (67)
    2011-04-13  10:29
  9. 2011. Április 13. 10:3768.

    sziasztok!

     

    én is beszállnék ha lehet még, pár szó rólam

     

    33 leszek májusban , van egy 16 hónapos kisfiam. 65 kilóval kezdtem a terhességet (az is sok volt akkor), 90-el mentem szülni . nem volt kicsi a gyerek, úgyhogy védelmemre szól a 90 kg. most 60 körül billegek, már az összes régi ruhám nagy rám, de a hasammal nem tudok mit kezdeni.

     

     

    ma egy fél szelet kenyérke volt a reggeli májkrémmel, amit a ygerek meghagyott. ebédre brokkolikrém leves lesz, pörkölt tarhonyával, amit asszem én kihagyok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. Április 13. 10:2967.

    Szia!

     

    Nekem manoanya 58. hozzászólásában leírt linkről letöltött norbi duci tréning jött be. Amikor csináltam, egyszerre csak 10-15 perceket csináltam meg, annyit, amennyi jól esett.  Kiegészítettem néha párperc jógával.

     

    Az 5x-i étkezés kiváló.  Norbi ebédjét eszem most, de jövőhétre lehet, hogy csak levest rendelek majd délre.

     

    Tízóraira és uzsonnára szeretek édeset enni.

     

    Kekszízű Görög joghurtba turmixolok meggy befőttet, vagy kiolvasztott málnát, ami nagyon fini és elég is.

     

    Fontos hogy meglegyünk elégedve az ételek ízével és jól essen a torna is, mert ha ez nem így van, nem sokáig lesz az ember kitartó azt gondolom.

    előzmény:
    Ariettina (33)
    2011-04-12  20:08
  11. 2011. Április 13. 10:1766.

    Sziasztok!

     

    Részemről is oké a zárt topic!

     

    A mai reggelim 2 szelet vajas pirítós volt felvágottal,az ebédem valószínű tojásos nokedli lesz és ezzel be is fogom fejezni a mai kajálást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. Április 13. 10:1265.

    Az első hónapban 5 kg ment le, de én akkor csak centikben számoltam. Ez 5-5 cm-t jelentett mindenhonnan. (mell, derék, csípő) Aztán mindig-mindig kevesebb, de november végéig összesen 12 kg. Decemberben kórházba kerültem - nem volt összefüggésben a fogyással - és akkor a betegségem miatt több mint egy hétig kekszet, rizst és krumplit ehettem, és folyton éhes voltam. Nehéz volt visszaállni a tervemhez, de sikerült. És hála az égnek nem sok kárt okozott ez a "diéta". Azóta kg-ban nem, de centiben fogytam. Nem sportolok (sajnos), mégis aktívabb/fittebb lettem.

     

    2010.04.27. 177 cm és 84 kg voltam, ez mára 72 kg. A célom 2010. szeptemberére a 68 kg volt, de hamar beláttam, hogy az én módszeremmel az nem lesz meg, és mivel elégedett vagyok az eddigi eredményemmel, nem is bánom. Még 3 cm-t szeretnék fogyni a hasamról, és akkor nagyon elégedett leszek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429968 (63)
    2011-04-13  09:30
  13. 2011. Április 13. 09:4864.

    Tudom, h fogyokuras topik, de most kicsit irigyellek titeket, h tudtok enni. Nekem egy falat sem megy le a torkomon, kajara ra sem birok gondolni, de azert reggelire lenyomtam egy kis muzlit, h legyen bennem vmi.

     

     

    Nem tudom ki mire szeretne tornazni, de ha szeretnetek innen is konnyen le tudtok tolneni videokat, igaz ezek csak RR es Norbi tornak.

    http://www.megaupload.com/?f=OF5CTMQ9

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. Április 13. 09:3063.
    Milyen eredményt értél el egy év alatt?
    előzmény:
    Uborkata (62)
    2011-04-13  09:25
  15. 2011. Április 13. 09:2562.

    Sziasztok!

    Igaz, hogy én már lassan egy éve változtattam az éveshez való hozzáállásomon, de ha lehet csatlakoznék. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663429 (1)
    2011-04-12  17:48
  16. 2011. Április 13. 09:1361.

    Én már eljutottam arra a szintre, hogy egy kis torna után nincs izomlázam, de megszenvedtem érte.  Mindig csak este tornázgattam valamit, ami eszembe jutott, de most rászánom a délelőttömet és megyek egy kört a szobabicajjal

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_674732 (57)
    2011-04-13  08:43
  17. 2011. Április 13. 08:4960.

    Sziasztok.

     

    Nekem szerencsére nincs gondom a  reggeli evéssel, mert soha nem tudok reggel enni. Legtöbbször 10 körül eszek, de van, hogy csak 12 -13 körül érek oda. Addig meg kávé, abból sajnos elég sok :-(

    Tornát még mindig nem kezdtem el én sem, ma délben a déli alvásnál szerettem volna, erre ma reggel mondták, hogy az oviból ha lehet, hozzuk el a gyerekeket ebéd után. Úgyhogy ma is sztorno.

     

    Na lépek, mert rohan a ház a reggeli indulás utána.

    Majd valamikor még bekukkantok.

    Aletta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663429 (1)
    2011-04-12  17:48
  18. 2011. Április 13. 08:4859.
    Kicsit sok a szóismétlés, de még nagyon reggel van
    előzmény:
    manoanya (58)
    2011-04-13  08:47
  19. 2011. Április 13. 08:4758.

    Innen nagyon sokféle tornát tudtok letölteni ingyen.

    http://barbara-dvd.blogspot.com/

     

    tornára nekem is nehéz rávenni magam, pedig muszáj lenne. De nagyon nehezen tudom megszervezni még azt is hogy itthon tornázzak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. Április 13. 08:4357.

    Jó reggelt:)

     

    De jó nekek,hogy reggel tudtok enni gyümölcsöt. Nekem muszáj valami kenyérfélét enni, különben fáj a gyomrom meg egy időután a fejem is. Meg mint már irtam reggel jó belakmározom:) Ugyhogy mehetek is a boltba reggeliért. 
    Torna megvolt tegnap és érzem is a lábaim:) Nem tudom ma mennyire fog menni:)
    Én is leadom a voksom a zárt toppik mellett. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. Április 13. 08:3356.

    Sziasztok!

     

    Felőlem is mehetünk zártba.

     

    Kitartást mindenkinek mára is! Jó érzés reggel úgy öltözködni, hogy érzi az ember, egy kicsit megint könnyebb begombolni a nadrágot. :)

     

    Én bevallom, a tornázáshoz egyelőre lusta vagyok, mindig csak akkor tornáztam rendszeresen, amikor már a rendes súlyomnál voltam, mert akkor élveztem is. Addig marad a napi rendszeres séta, meg a takarítás ez ezerrel. :)

     

    És most iszok egy finom cappuccínót. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. Április 13. 08:2255.

    Jó reggelt mindenkinek!

     

    Ma még nem ettem semmit, ez már valami

     

    Szerintem én is a délig csak gyümi, ebéd, és 5-ig csak valami laza uzsi szisztémát fogom követni, nekem elég tarthatónak tűnik. 

    Plusz citromos víz, mert a simát képtelen vagyok meginni.

     

    Kávé tej nélkül nem fog menni, picit mindenképp rakok bele + édesítő.

     

    Jó sokan összejöttünk de jó lenne ha így is maradna. A zárt topic szerintem is jó ötlet!

     

    Ez a Leslie Samsone torna is tetszik nagyon, megpróbálom letölteni a dvd-t. 

     

    Szép napot mindenkinek és kitartást és hajrá!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. Április 13. 08:0854.

    Sziasztok!

     

    Én is csatlakoznék. Nekem ugyan jóval több mint 4-5 kilót kell leadnom, és már el is kezdtem egy hónapja. -9 kiló az eredmény eddig, de bőven van még hátra. 

     

    Elég sokan összejöttünk. Nem akartok zártba menni inkább?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. Április 12. 22:2253.

    Amíg szárad a lakk a körmömön keresgéltem  kicsit. Ezeket találtam, nem nagyon néztem végig őket,de mint érdekesség meg lehet nézni,hogy mekkora mozgások vannak benne

     

    http://www.youtube.com/watch?v=cA_6wUpaejw

     

    itt lehet olvasni róla magyarul is,illetve letölthető verziója is van,bár nem ingyenes

     

    http://www.callanetics.hu/

     

    Lassan lépek,mert reggel 6-kor könyörtelenül  csörren a vekker.

    előzmény:
    kiamar (52)
    2011-04-12  22:04
  25. 2011. Április 12. 22:0452.

    Nem  tudom,hogy neten fellelhető-e valahol, nekem dvd van  meg.

    Minimális mozgásokat kell végezni 1-2 cm., és mindig csak annyit,amennyi még " jól esik " és idővel növelni az adagot, és tényleg nagyon hatásos.

    Ahol a problémásabb területek vannak ott rá lehet dolgozni.

    Nekem pl a vádlim szélesebb a kelleténél (fiatal koromban sokat sportoltam és ez lett a mellékhatása ) arra a területre jobban ráteszek, és szépen alakult.

    2  lemez van nekem meg

    Alapprogram és a joga-s változata.

    előzmény:
    KisCleo (46)
    2011-04-12  21:18

Címlap

top