Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk Vastag Csaba

adrijan
Létrehozva: 2011. március 11. 15:02
Kedves Fórumozók!

Ma, szerdán, 12 órától vendégünk itt a Fórumon az X Faktor győztese, Vastag Csaba!!!

Ha esetleg valaki nem ismerné (bár ezt kétlem), elmondanám, hogy Csaba hét évet töltött a veszprémi Petőfi Színházban táncosként. Korábban rock zenekarok énekese volt. A 2008-as év magyar zenész TOP100-ban a 4. helyezést érte el. Ő volt 2008. legnépszerűbb musicalénekese.

Legfrissebb híreink Csaba életmódváltozásáról szólnak (egészséges táplálkozás), illetve arról, hogy az X Faktor óta nagyobb fordulatszámra kapcsolt előadó egymás után kapja a felkéréseket.

Fogadjátok szeretettel!
  1. 2011. március 23. 18:47107.
    Nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy nem tudtam fórumozni, amikor itt volt a Csabi, de hát ez van , én igy jártam, sajnos suliban voltam. Pedig mindenképp el szerettem volna neki mondani, hogy mennyire imádom, meg hogy mennyire tehetséges, és hogy a nagy kedvencem ő. De remélem hogy elolvassa az előbbi üzenetet és tetszik neki az a pár hangulatjel, mert nekem nagyon tetszenek, olyan kis cukik, de sokkal cukibb a Csabi! remélem visszair ide. Remélem, még fog ide irni, és el jön ide, Szlovákiába. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. március 23. 18:22106.

    Szia Csabi! Remélem nem baj, ha igy irtam le. Nagyon örülök annak, hogy te nyerted meg az X-Factort, mert te vagy a kedvencem. Fantasztikus hangoddal, kitünő mozgásoddal, példaértékű emberi értékeiddel, kedvességeddel, sármoddal levettél engem a lábamról. Már amikor megláttalak, akkor is nagyon szimpatikus voltál és nagyon ismerős, mivel már a Popdarálóban is láttalak, csak miattad néztem a műsort,  hogy végre hallhassam azt a fantasztikus hangod. Te egy igazi őstehetség vagy, akiben benne van az a bizonyos X, és igen, jobb vagy, mint a Nikolas, bár ő is nagyon jó, de te vagy a legjobb. Bár vannak rosszindulatú megjegyzések, ne hidd el ezeket, csak azoknak a véleményére adj, akik szeretnek, ahogy én is. Nagyon drukkoltam neked innen, Szlovákiából, bárcsak tudtam volna szavazni rád, de végül nyertél és nagyon örülök. Nagyon szeretlek már az első pillanattól kezdve és mindig a rajongód leszek, mert nagyon birlak és nem a külsőd miatt. Egyszerűen annyira kedves, érzékeny és nagyon jó ember vagy, akit nagyon lehet szeretni. Csodálatos hangod egyszerűen természetfelletti, olyan eszméletlenül jó.

    Remélem, majd visszairsz ide, mert nagyon nagy rajongód vagyok.

    1. Eljössz majd hozzánk, Szlovákiába koncertezni(hátha esetleg tudok kérni aláirást)?

    2. Lesznek angol nyelvű számaid?

    3. Szeretnél nemzetközi szinten is sikeres lenni(nagyon örülnék, ha világsztár lennél)?

    Most egyelőre erre a 3 kérdésre vagyok kiváncsi, de az is lényeges, hogy nagyon nagy rajongód vagyok és gyere majd el Szlovákiába is koncertezni, mert nagyon jó lenne találkozni veled. Nagyon szomorú lettem volna, ha kiesel és a legutolsónál persze, hogy megrikattam magam, de amint megmondták az eredményt, megnyugodtam. Tudom, hogy hosszú, amit leirtam, de remélem elolvasod, majd legközelebb. De ha nem, az se baj, mert akkor is te vagy a legjobb és senkinek nem drukkoltam még úgy, mint neked és nagyon örülnék, ha visszairnál ide. Tudom, hogy hosszú, de remélem elolvasod, mert én csak közölni akartam veled, hogy mennyire klassz vagy és te vagy Mr.X-Factor! A legjobb!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. március 16. 19:05105.
    Köszönjük a képeket!
    előzmény:
    adrijan (103)
    2011-03-16  14:28
  4. 2011. március 16. 17:35104.

    köszi a választ!

    előzmény:
    Vastag Csaba (95)
    2011-03-16  13:10
  5. 2011. március 16. 14:28103.

    Sziasztok!

     

    Lefotóztam Csabát fórumozás közben, a háttérben láthatjátok a fórumtopikot :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 16. 14:06102.

    Kedves Csaba!

     

    Szeretnék gratulálni az elért eredményhez és további sok sikert és kitartást kívánok Neked és az öcsédnek is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top