Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőies a rövid haj?

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. január 20. 09:40
A férfiak egy része a mai napig is kizárólag a hosszú hajat tartja igazán nőiesnek, mások szerint viszont ez a hajviselet unalmas, és sokkal vonzóbb az a nő, aki bevállal egy stílusos, rövid frizurát. Nos, ezen próbáljunk meg kiigazodni...

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_324086
    Torolt_felhasznalo_324086
    2011. augusztus 15. 19:24105.

    Szerintem egy rövid haj is lehet nőies!

     

    Én is olyanra vágynék, csak nincs fodrász ebben a koszfészekben, ahol élek, aki a hosszú hajamat levágná olyan rövidre, hogy még nagyon fésűt se kelljen használni. Amikor frufrut akartam vágatni, azt sem vágta le egyik sem - kontárokat felvállalnák, de őket kerülöm -, mondván, hogy nagyon karakteres arcom lenne tőle. Görögország után berobbantam a fodrászomhoz és mondtam, innen addig fel nem állok, még rövidebb nem lesz a hajam, megmutatta mennyit vág, vágott is annyit, de a végén nem tudtam rábeszélni, ha már annyit vágott, akkor kurtítsa meg rendesen. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. július 27. 10:17104.

    Aha, a fodrász is mondta, hogy először szárítsam majdnem készre lelógatott fejjel, és utána essek neki kefével. De lehet, hogy nekem is be kellene szereznem valami kefés hajszárítót...Én nem szeretem a belőtt sérót. Nem csak azért nem, mert én nem tudom megcsinálni, hanem mert alapból nem tetszik.

    A fodrászom is le van tiltva a beszárításról, lakkozásról, tupírozásról stb. Van, akinek meg pont ez jön be.

     

    Egyébként én is képeket szoktam vinni hozzá, de ő többnyire felvilágosít, hogy az én hajam nem fog úgy állni, mert azok a képen be vannak lőve, vasalva, szárítva, egyebek... S tényleg. Volt olyan, hogy megcsinálta pont úgy, de nekem már nem sikerült. (ahogy már írtam)

    előzmény:
    Télapó*** (98)
    2011-07-27  09:48
  3. Torolt_felhasznalo_907450
    Torolt_felhasznalo_907450
    2011. július 27. 10:12103.
    Engem a padlizsán fiatalít:DDDDDDDD nekem meg a világosak nem jók. Ugy éreztem magam mint az anyám:XDDDDDDDDDDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751114 (101)
    2011-07-27  10:09
  4. 2011. július 27. 10:10102.
    Nekem is volt rövid vörös hajam, de nem tartottam magam unalmasnak...Nekem tetszik a rövid vörös haj, meg a vörös haj úgy általában...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751114 (99)
    2011-07-27  09:51

Címlap

top