Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hypotónia-Dévén y Anna

Csigácska
Létrehozva: 2004. Április 14. 18:33
Kedves Szülőtársak!
Kisfiam 18 hónapos lesz és még nem indult el. Mászni is lemaradással, egyévesen kezdett.
Arányosan kicsi, filigrán kisfiú, élénk, figyelmes és nagyon fürgén mászik.
Ma voltunk egy Dévény módszerrel masszírozó gyógytornásznál, holnap kezdődnek a foglalkozások.
Várom tapasztalataitokat!!! :-)))
  1. 2012. május 29. 14:3080483.

    Sziasztok!

     

    Hát nem tudom néha benéz-e még valaki. Született egy kisfiam időközben, aki nekem gyanús, hogy szintén laza. Rózsa Adrienn sajnos nem tud minket vállalni. Kérdésem lenne, hogy XVII. kerület környékén tudtok e valakit ajánlani? Dr. Halász Veronikát ismeri valaki? Tapasztalatok? Hozzá kaptam időpontot, de a lányomnál voltak rossz tapasztalataim is, így már kérdezősködöm előre.

    Előre is köszönöm az infókat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. február 24. 16:0580482.

    Szia!

    Remélem nem lettetek betegek. Mi mostanra kervergőztünk ki belőle( le is kopogom gyorsan). Eljutottunk végre Adriennhez. Ő is azt mondta, hogy hipotón. Nagyon lazák a lábai. A csípőjéről nem mondott semmit, remélem neki van igaza. Kaptunk mi is házi feladatot, nem is tudom, hogy ezentúl mikor fogok házi munkát végezni. Ha kúszik, (egész nap mást sem csinál) akkor a bal lábát le kell rakni a földre, és segíteni használni.  Plusz négykézlábra húzni, és ringatni. Hát nem is tudtam, hogy ilyen erős. Alig birom négykézlábra húzni, úgy kifeszíti magát. Azt, hogy egész nap a fenekében vagyok, nagyon élvezi. Persze mondta Adrienn, hogy nagyon késő mentünk. És, hogy nem mondta eddig senki, hogy hipotón? Állítólag minden tipikus jelet mutat, na de mostmár mindegy. Lényeg, hogy gyorsan meg fog erősödni.

    Sajnálom, hogy nem múlt el a ti problémátok sem, de mivel nagyon hamar mentetek, bizos gyors siker lesz.

     

    előzmény:
    Kisanna (80481)
    2011-02-17  13:32
  3. 2011. február 17. 13:3280481.

    Sajnos nem múlt el a biccentés. :-(

    Úgy tűnik, most mi is megbetegszünk (nekem fáj a torkom, fiam taknyos, szeritnem mire felébred, láza is lesz). Ha meggyógyulunk, én is hívom Adriennt.

    előzmény:
    spcs (80480)
    2011-02-17  11:16
  4. 2011. február 17. 11:1680480.

    Szia!

     

    Sajnos nem tudtunk menni, lebetegedtünk. Magas láz, hányás:(.

    A porszívó 1 méteres sugarából nem tudunk elszakadni. Kaptunk jövőhétre új időpontot. Remélem addigra kilábalunk ebből a nyavajából. Nálatok mi a helyzet. Elmúlt az oldalra biccentése? Remélem igen. Majd jelentkezem, ha eljutunk Adriennhez. A betegség sosem jó, de most tényleg a legrosszabbkor. Már úgy vártam, hogy mehessünk.

    előzmény:
    Kisanna (80479)
    2011-02-16  19:38
  5. 2011. február 16. 19:3880479.

    Szia!

    Voltatok ma Adriennél? Mit mondott?

    előzmény:
    spcs (80478)
    2011-02-10  09:56
  6. 2011. február 10. 09:5680478.

    Hát mostmár én is tudom ,hogy nem szabad másra hallgatni, csak a megérzéseimre a babával kapcsolatban. Pont tegnap mondtam, hogy ha lesz kistesó akkor mindenképp elviszem Dévényeshez, hogy tényleg időben legyünk. Mi is úgy jöttünk haza a korházból, hogy egy kortyot nem tudott kiszívni.Kellett 2 hét mikorra sikerült, persze magamat okoltam, hogy biztos rosszúl csinálok valamit, közben meg szegénykém tényleg nem tudta, hogy mit is akarok. Szerencsére azóta belejött. Az evéssel nekünk is van problémánk, nem igazán akar kanalazni. Ha már 40ml megeszik akkor jó napunk van. Remélem a torna segít ezen is, mert már kevés a tejcsi neki.

    jövőhét szerdán megyünk Adriennhez, már várom nagyon. Közben a lányom  elkezdett négykézlábazni, csak éppen nem tudja összezárni a lábait, hanem teljesen szétcsúszik neki, rossz látni, hogy küzd. De igazad van, és hamarosan nem fogom utólérni.

    előzmény:
    Kisanna (80475)
    2011-02-09  20:09
  7. 2011. február 9. 20:5180477.

    Én lányomnak a nyelés nem megy. Csak tartogatja a szájában a kaját, meg valahogy előre gyűlik a szájában, csak nagy sokára nyeli le, de a szárazabb kajákat annyira lassan eszi, hogy nem is érdemes próbálkozni vele (kenyérféle). Szopni ő is csak nehezen tudott, vagyis akkor nem tekintettem problémának, de egy szoptatás eltartott egy órán át is és egyéves korára duplázta meg a születési súlyát. Ráadásul végigordította az első hónapokat, úgyhogy mai eszemmel úgy gondolom, hogy mindig éhes lehetett:-(

     

    előzmény:
    Kisanna (80476)
    2011-02-09  20:12

Címlap

top