Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mosógép vélemény

Torolt_felhasznalo_663429
Torolt_felhasznalo_663429
Létrehozva: 2010. december 21. 10:34

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek erről a mosógépről?

 

 

Én nagyon jónak látom, sok fontos dologgal rendelkezik. Egyet nem tudok, elektronikus vezérlés van-e benne? Ez apukám mániája, szerinte nagy előny ha elektronikus vezérlésű. Számomra ilyen árnál ez már nem kérdés...vélemény?

 

Vagy ajánljatok hasonló kategóriájú gépet, minimum 1000 fordulat/perc, gyorsmosás.

 

Nektek milyen gépetek van?

  1. 2021. január 10. 17:2432.

    Hello! 


     


    Az alábbi linken keresztül elértek egy választási útmutatót, ahol a szerző összegyűjtötte a legfontosabb szempontokat. Szerintem ennél több infóra nem nagyon lehet szükségetek:


     


    Termékszakértő.hu - Szárítógép vásárlási útmutató

  2. 2020. július 28. 14:2131.

    Sziasztok!


     


    Ajánlom figyelmetekbe a mosógép választás témában írt cikkemet. Bízom benne, hogy találtok benne számotokra érdekes tippeket.


    A cikk:


    Mosógép választás - 5 tipp az okos vásárláshoz


     


     

  3. 2011. szeptember 18. 18:4830.

    Sziasztok!

     

    Nagyon úgy néz ki, hogy új mosógépet kell vennem, mert a régi Zanussi gépem  megadta magát Először megpróbálkozom egy szerelővel, de nem sok reményt fűzök hozzá. Tartok attól, hogy olyan összeget mond, ahol már nem érdemes megcsináltatni, hanem inkább újat kell venni. És itt jön az én gondom. Lassan két napja bújom az internetet, de teljesen tanácstalan vagyok, hogy MILYEN MOSÓGÉPET válasszak...

     

    Mi va véleményetek a Fagor gépekről? Találtam egyet, ami nagyon elnyerte a tetszésemet. 

     

    De nagyon szívesen veszk más javaslatokat is

     

    Előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. szeptember 2. 15:4229.

    Halihó mindenkinek!

    Ha tanácstalanok vagytok mosógép vásárlás terén akkor picit segíteni szeretnék.Nem azért mert mi foglalkozunk ezzel hanem mert elég sok tapasztalatunk van és sok emberrel beszéltem már e-téren. Szóval szerintem a leg tuttibb gép a MIELE.természetesen nem az újra gondoltam hanem használtakra.Mivel az új ára mondhatni nekünk Magyaroknak megfizethetetlen.250000-350000 ft között van.Mi használt mieleéket árulunk és csak pozítív tapsztalatunk van.Aki ezt egyszer megismeri annak nem kell más.Írhatnék még sok mindent  róla,de inkább ha van kérdés szívesen válaszolok! Írjatok nyugodtan.Üdv mindenkinek Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. augusztus 22. 13:4028.

    Sziasztok!

     

    Én írtam, nekünk Ariston van. A legjobb. És ötéve működik.Egyszer volt kijelző csere, de garanciába, azóta se volt gond.És nálunk nem keveset megy. Ezt nézzétek meg, ennél nincs jobb.Remélem lesz majd mosó-vasaló-összetűrő, szortírozva elpakoló robotgép is, amit megtudunk fizetni.Akor elsők közt vevő leszek.

     

    eszterlili 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. augusztus 22. 08:5827.

    Nekem AEG öko lavamat 21000 van. 12 éves. Lekopogom, de nagyon szépen mos, halk és nem ugrál. Igaz, akkor volt majd 150 ezer, de a szerelő szerint lehet javítani, úgyhogy még véletlenül se dobjam ki. (vagy szóljak hol és mikor dobom ki, mert akkor ő rá is csap rögtön.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top