Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vastag tesvérek

Emke64
Létrehozva: 2010. december 4. 22:26

Mindössze gratulálni szeretnék a fiúknak. Tehetségesek és jó testvérek. 

Az édesanyjuk igazán boldog és büszke lehet rájuk!

Minden jót kívánok Nekik!

Lehet csatlakozni...

  1. 2011. március 28. 13:5555.
    Imádom őket! Ritkaság, hogy egy családban egyszerre két fiú is ennyire  okos, céltudatos, helyes, sikeres, szimpatikus legyen! Nekem egy 2 és fél éves kisfiam van és csak remélni tudom, meg persze mindent megteszek annak érdekében, hogy majd felnőtt korára Ő is hasonló értékrendet képviseljen! Én mindenesetre tiszta szívből irigylem a szüleiket és nagyra becsülöm őket! Lennék a helyükben! Sok mai elkényeztetett, céltalan fiatal meg példát vehetne róluk.
    előzmény:
    Emke64 (1)
    2010-12-04  22:26
  2. 2011. március 20. 16:2854.

    Valóban jó testvérek és jó fejek is, stb., de ha csak az éneklést nézem, én nem találom őket annyira nagy számnak.

    Olyan volt ez a győzelem is, mint a németeknél az "Alexander".

    előzmény:
    Emke64 (1)
    2010-12-04  22:26
  3. 2011. március 11. 13:4753.
    Nagyon tehetségesek, remélem még hallunk róluk:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. március 11. 13:3652.

    Nagyon tehetségesnek tartom a Vastag testvéreket!

    Igaz Csabi stílusa hozzám közelebb áll,de Tomit is nagyon szeretem!

     

    Nagy kedvencem volt mikor Csabi Callingtól énekelte a wherever you will go-t 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top