Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A luxusprosti válaszol

adrijan
Létrehozva: 2010. november 4. 13:00
Sziasztok!

Nemrég megjelent egy érdekes kötet.

A szerző, Szalai Vivien egy, a médiában sokat látható, ismert nőt faggat, aki titokban luxusprostiként dolgozik külföldön. (Interjúnk a szerzővel)

A könyvben is álnéven (Szofi) meséli történeteit, és igyekszi megőrizni inkognitóját. (Részlet a könyvből)

Nos, jövő hétfőn, november 8-n, délután 2 órától 4-ig ő fog válaszolni a kérdéseitekre itt, a fórumon.

A titoktartás teljes: Szofi nem jön be a szerkesztőségbe, még nekünk sem fedi fel a kilétét - valahonnan távolról fog nektek válaszolni.

Társaságában ott lesz Szalai Vivien, a könyv szerzője, úgyhogy hozzá is intézhetitek kérdéseiteket.

Addig is itt, ebben a topikban tudtok kérdéseket feltenni.

Kérjük,hogy a topikban kizárólag témába vágó kérdéseket tegyetek fel!
  1. 2010. november 8. 16:02155.

    Sziasztok!

     

    Délután 4 óra van, Szofi befejezte a válaszolást. Köszönjük a kérdéseket! :)

     

    Üdv:
    Adrián 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 8. 16:01154.

     

    Gyereked lehet?

     

    (Úgy értem: képes vagy teherbe esni?)

    idézet:
    essenza (150)
    2010-11-08 15:57:14

    Én azt gondolom, a természet mindig igazságot tesz. Nem gondolom, hogy valaha is jó anya lennék.

     

    Köszönöm a kérdéseket!

     

    Szofi

    előzmény:
    essenza (150)
    2010-11-08  15:57
  3. 2010. november 8. 15:59153.

    Van akinek nemet mondtál?Ha igen,milyen okból?

    Volt abortuszod a "szakmád" miatt?

    Mindig "dolgozol"? Vagy ünnepek,családi okok vagy akármi neked is fontosabb?

    Sokan tudják,hogy Szofi neve kit takar? Több nő van akiről szólhatna,tehát van még rajtad kívül több luxusprosti is?

     

     

     

    idézet:
    tiketike (75)
    2010-11-08 12:17:34

    Csak nagyon néha.

     

    Volt abortuszom sajnos.

     

    Nem vagyok az az ünneplős típus.

     

    Van rajtam kívül több is. De nem sok. 

    előzmény:
    tiketike (75)
    2010-11-08  12:17
  4. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2010. november 8. 15:59152.

    Szofi, a barátaid melyik tulajdonságaid miatt szerettek meg? Ők inkább férfiak, vagy inkább nők?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top