Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A luxusprosti válaszol

adrijan
Létrehozva: 2010. november 4. 13:00
Sziasztok!

Nemrég megjelent egy érdekes kötet.

A szerző, Szalai Vivien egy, a médiában sokat látható, ismert nőt faggat, aki titokban luxusprostiként dolgozik külföldön. (Interjúnk a szerzővel)

A könyvben is álnéven (Szofi) meséli történeteit, és igyekszi megőrizni inkognitóját. (Részlet a könyvből)

Nos, jövő hétfőn, november 8-n, délután 2 órától 4-ig ő fog válaszolni a kérdéseitekre itt, a fórumon.

A titoktartás teljes: Szofi nem jön be a szerkesztőségbe, még nekünk sem fedi fel a kilétét - valahonnan távolról fog nektek válaszolni.

Társaságában ott lesz Szalai Vivien, a könyv szerzője, úgyhogy hozzá is intézhetitek kérdéseiteket.

Addig is itt, ebben a topikban tudtok kérdéseket feltenni.

Kérjük,hogy a topikban kizárólag témába vágó kérdéseket tegyetek fel!
  1. 2010. november 8. 15:12126.

    Szia!

    Szeretném megkérdezni, hogy:

    1. Van kedvenc megrendelőd?

    2. Élvezted vkivel az együttlétet?

    3. Mit tartasz normális szexnek?

    4. Kedvenc ételed?

    5. Melyik ajándéknak örültél a legjobban eddig amit megrendelőtől kaptál?

    6. Milyen gyakran jársz szűrésekre?

    7. Mit gondolsz, miért Téged választanak a megrendelőid?

    További szépet!

    Üdv, Ree

    idézet:
    Ree (30)
    2010-11-04 21:38:59

    Van.

     

    Igen.

     

    Nekem minden szex normális.

     

     Ami egészséges.

     

    Egy autónak.

     

    Nagyon gyakran.

     

    A külsőm és a tudásom miatt. 

     

     

    előzmény:
    Ree (30)
    2010-11-04  21:38
  2. 2010. november 8. 15:12125.

    Kedves Viven!

     

    Először is szeretnék gratulálni a könyvhöz! Ne foglalkozz a rosszmájú megjegyzésekkel, sajnos ma Magyarországon a legjobban botránnyal, vagy celebekkel lehet felkelteni az emberek érdeklődését.
    Nekem nagyon tetszik a téma. Jelenleg a szakdolgozat börtönében vagyok, de már alig várom, hogy olvashassam.
    Munkámból kifolyólag én is sokat mozgok ilyen lányok között, a kérdésem pedig az lenne, hogy nem jutott-e még eszedbe egy kcisit más szemszögből megközelíteni a témát. Úgy értem rengetek könyvet írtak már szegény szerencsétlen sorsú táncos lányokról, stb, akiket elrabolnak, nem fizetnek ki, és egyebek. Ez sok esetben sajnos az emberi butaságon, illetve a lányok hülyeségén múlik. Erről még soha senki nem mesélt.
    Sok sikert kívánok a továbbiakra!
    Üdv.: Holly
    U.I.: lesz vmikor valahol dedikálás? :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 8. 15:11124.

    Jól van, Adrián, értek én a törlésből. :)

    Akkor felteszem kérdés formában a kérdést: 

     

     

    Kedves Luxusprosti!

     

    Nem lehet, hogy Ön Szalai Vivien? Nem lehet, hogy a könyv egy (újság)író termékeny fantáziájának és a közönség bulvárgagyi iránti szenvedélyének kétes értékű gyümölcse?

     

    És hogy még témába (és színvonalba) vágóbb legyek:

    Milyen krémet használt berepedezett ánuszának kúrálásakor?

    Milyen különbséget vélt felfedezni az európai és az arab kurvahasználói szokásokban? 

    Ön szereti az állatokat?

    Mennyi pénzért vállalt állatos szexet? A teve már Önnek is extrém, vagy még belefér?

    Becslése szerint az Ön által Dubaiban elhasznált óvszerek körbe érték volna a Földet, ha egymás után fekteti őket? Hányszor?

    Szokott a kliensekkel álmodni? Van közben orgazmusa? 

    Nem zavarja, hogy a teste után itt a lelkébe is mindenki beletörli a lábát? Vagy a sok tízezer euró ezt is kompenzálni tudja?

    Ön szerint egyszerűen irigyek és féltékenyek vagyunk a sikerére vagy csak jó esik látnunk, hogy van, aki nálunk is alantasabb? 

     

    Köszönettel.

     

     

     

     

     

     

    idézet:
    mandy89 (29)
    2010-11-04 20:02:56

    Nem én vagyok Szalai Vivien.

     

    Hirtelen nem jut eszembe a krém neve. De megnézem otthon, és ha ad egy elérhetőséget, átküldöm a márkát. De ajánlom, használjon sikosítót.

     

    Nincs olyan nagy különbség.

     

     

    Szeretem az állatpokat, de nincs állatom.

     

    Nem szoktam velük álmodni. A kliens szempontjából mindig van orgazmusom.

     

    Pontosan jól látja, elég jól kompenzál.

     

    A kérdései alapján hosszasan vitatkozhatnánk, melyikünk az alantasabb...

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_849281 (29)
    2010-11-04  20:02
  4. 2010. november 8. 15:09123.

    vagyis mégis kérdeznék Vivienntől: nagyon sok bántás kritika éri a könyv miatt?

    Hogyan tudja feldolgozni őket? Egyszerűen nem foglalkozik velük?

    előzmény:
    Vaniko (122)
    2010-11-08  15:08
  5. 2010. november 8. 15:08122.

    Én nem szeretnék kérdezni és csak a gratulációmat szeretném az írónőnek kifejezni és ne foglalkozzon a sok primitívvel gondolom kap most hideget meleget!

     

    Szofinak meg csak annyi tök jól teszi amit tesz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_400997
    Torolt_felhasznalo_400997
    2010. november 8. 14:59121.

    Bár én hívő ember vagyok, de eszembe sem jut elítélni senkit, aki nem az, vagy nem az én értékrendemnek megfelelő életet él. Őszinte érdeklődéssel olvastam Szofi történetét, hiszen bizonyára az én életemben is vannak kevésbé erkölcsös dolgok.

    Valaki írta, hogy ha minden férfi csaló, akkor megmaradtunk az állatok szintjénél. Tapasztalatom szerint egy pasi akkor is fordul prostituálthoz, ha egy kis odafigyelésre vágyik, hiszen otthon csak egy kiégett, megkeseredett nő várja. Ha pénzért is vett ez a megvásárolt szeretet, az állatok nem érzik ennek hiányát, kizárólag az emberek. Az, hogy miért jut erre a szintre nagyon sok kapcsolat pedig már egy hosszabb tanulmány témája lehetne.

    előzmény:
    °°°Martina°°° (115)
    2010-11-08  14:51
  7. 2010. november 8. 14:59120.

    Tisztelt Szalai Vivien!

     

    Egy nyugati orszagban elek. 

    Egy idoben itt a nyultenyesztes rengeteg penzt hozott a mezogazdasagi vallakozo penztarcajaba... Nagydobra lett verve , vigasztalodjon az EU miatt egyre szegenyedo parasztsag , hogy van mivel penzt  keresni , csak otlet kell .....
    Kovetkezo evben egy sereg mezogazdasagi vallalkozo kezdett nyultenyesztesbe es kis idon belul a nyul ara annyira lement , hogy kevesebbert lehetett eladni a kilo nyulat , mint megtermelni ....
    Egyike a  csodbement parasztoknak  a tojasba fektetett be , es a vallakozas sikeres lett ... ezt is trappolva kovette a tobbi mestersegbeli es tultermeles miatt a tojas ara is lement....

    Ugye erti a kerdesemet : mibe fog kezdeni , ha a pelda , amit mutat, odacsoditi a piacara a nyomorgo noket , prostituciora sarkallja oket ? 

    Az ironohoz is van kerdesem :  mit fog venni a kislanyanak karacsonyra , ebbol a penzbol ?

     

     

    idézet:
    Mozdonj (28)
    2010-11-04 19:39:32

    Kedves Mozdonj!

     

    Körülbelül tízezer prostitált él ma Magyarországon, ennek a számnak aprócska hányada az, akinek  anyagilag, és itt hangsúlyozom, hogy kizárólag anyagilag - jövedelmező ez a szakma. A könyv nem titkoltan azzal a céllal is íródott, hogy felhívja a figyelmet a prostituáltak helyzetére, és arra, hogy a fiatalok lányok többsége által áhított életnek olyan ára van, hogy nincs az a ruha, táska, cipő, vagy bármi, ami miatt érdemes lenne ezt az utat választani. Noha a könyv nem közönséges, itt többen kritizálták a dubai részt. Akkor hadd említsem meg, hogy annak éppen az elrettentés volt a célja. És nem az arab férfiaktól, vagy az országtól, hanem attól, hogy a lányok prostituálódjanak. Akárhol a világban.
    A nyúltenyésztésről érdemben nem tudok nyilatkozni, hiszen soha nem tenyésztettem állatokat, és olyanról nem vitatkozom, amihez nem értek.
    Azt csak remélni tudom, hogy Ön úgy nyilatkozik érdemben a könyvemről, hogy el is olvasta azt. 

     

    Nincs kislányom, de nagyon szeretnék egyszer. 

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (28)
    2010-11-04  19:39
  8. 2010. november 8. 14:56119.
    Mikor sírt utoljára, és miért?
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-04  13:00
  9. 2010. november 8. 14:55118.

    Bocsanat, meg egy kerdest lehagytam - a szerzotol kerdeznem -

     

    Amikor a kislanya/kisfia/unokaoccse/unokahuga megkerdezi, hogy mivel foglalkozik, bemutatja-e nekik szerzoi tevekenysegenek gyumolcset?

    idézet:
    lorkababa (27)
    2010-11-04 19:13:15

    Kedves lorkababa!

     

    Egyik sincs, úgyhogy nem tudom nekik megmutatni. De mint már elmondtam, büszke vagyok a könyvre. 

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    lorkababa (27)
    2010-11-04  19:13
  10. 2010. november 8. 14:54117.

    Latom, torlik a "nem topikbavago" hozzaszolasokat.

     

    A kerdeseim a "lejegyzonek" szolnak -

     

    Akinek iroi ambicioi vannak, miert eppen ilyen temat valaszt?

     

    Kamaszkoraban, amikor ugy elkepzelte a karrierjet, ilyen konyvre gondolt, (vagy hogy van ez iroi berkekben)? Ami tema jon, minel jobban borzol kedelyeket, Karacsonyi ajandekkent a tisztelt publikumnak, megprobalni piacra dobni csucsidoben?

     

    Es a folytatas (mert az is kell ugye)? Reszletes utmutato/hasznalati utasitas "egyenesen a profitol"?

     

    (nem titkolom, hogy felhaboritonak talalom, hogy a nok lapja cafe ennyire futtatja ezt a temat).

    idézet:
    lorkababa (26)
    2010-11-04 19:07:20

    Kedves lorkababa!

     

    Mindig is írni akartam, számomra fantasztikus érzés volt átélni, ahogy ez a regény megszületett. Szeretem ezt a könyvet és büszke vagyok rá. Megértem, és elfogadom, ha valakinek nem tetszik, vagy nem érdekli a téma. Az a csodálatos bennünk, hogy különbözőek vagyunk, ettől megy előre a világ. Végtelenül unalmas lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene.
    Emellett azt gondolom, a Hamis gyönyör közel sem csak a prostitúcióról szól, hanem messze túlmutat azon. Szól felelőtlen, a saját frusztrációjukat a gyermekükön levezető édesanyákról, nagyravágyásról, gátlástalanságról, a nőket semmibe vevő férfiakról, kapcsolatokról,  félrelépő férjekről, és mindenekelőtt a pénz mámorító hatalmáról.

    Nem nevezném próbálkozásnak a piacra dobását. Hiszen megjelent az Alexandra kiadó gondozásában, Ön elolvasott belőle egy részletet, sőt még arra is vette a fáradtságot, hogy ide írjon.

    Egyelőre nem gondolkodtam folytatáson. Ha részletes útmutatót szeretne a témában, kérem olvassa el mondjuk a Káma szútrát. Abban vannak hasznos tanácsok.

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    lorkababa (26)
    2010-11-04  19:07
  11. 2010. november 8. 14:52116.
    Szofinak csak jó, hogy van ez a "társadalmi probléma, különben már éhen döglött volna, nem?"
    előzmény:
    Szalai Vivien (112)
    2010-11-08  14:43
  12. 2010. november 8. 14:51115.
    Végre egy érdekes hsz!!!És nem gyalázkodó!Ez engem is nagyon érdekelne,mivel követünk el mi nők hibát egy kapcsolatban?
    Amugy pedig kár Sofit szidni emberek!!!Inkább a csalfa férjeket kéne megkövezni!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_162301 (113)
    2010-11-08  14:48
  13. 2010. november 8. 14:49114.

    Engem az nem erdekel, hogy mi a neve, es az sem kivel, es hogyan.

     

    Egyetlen tema korul forog  a kerdesem:

     

    A szuleid (anyukad es apukad) tudjak-e, hogy a konyv rolad szol? Ha nem akkor, tudjak-e azt, hogy valojaban ebbol elsz. Ha tudjak, akkor hogyan fogadtak mind ezt?

     

     

    idézet:
    ANDREA * (25)
    2010-11-04 18:43:04
    Anyám tudja, és nem ítélkezik. Neki csak az számít, hogy elégedett legyek. És az vagyok.
    előzmény:
    ANDREA * (25)
    2010-11-04  18:43
  14. Torolt_felhasznalo_400997
    Torolt_felhasznalo_400997
    2010. november 8. 14:48113.

    Szia Szofi és Vivien!

     

    Igazán köszönöm, hogy megosztottad a történetedet velünk, Viviennek pedig azt, hogy ilyen magas szinten, kiváló stílusban fogalmazta meg a könyvet. Egyetértek veled, hogy hűséges férfiak nem léteznek, magam is tapasztaltam a saját magam életében és szűkebb környezetemben is. Mégis érdekelne, hogy szerintetek mi az elsődleges oka annak amikor egy férfi pár hónap vagy pár év után elveszti az érdeklődését a párja iránt, aki még akkor is szerelemmel szereti? Kizárólag a vadászösztön okolható ezért vagy mi nők, követjük el a hibát, amivel csökken az érdeklődésünk? Kedves Vivien és Szofi, mindkettőtök véleménye érdekel és köszönöm a kérdezés lehetőségét nektek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. november 8. 14:43112.

    Ezzel a könyvvel a karácsonyi időszakot céloztátok meg? Gondoljátok, hogy jól fog mutatni a fa alatt?

    Amúgy a részlet a könyvből abszolút mű. Claire Kenneth feltámadt?

    idézet:
    Angolközgazd. (22)
    2010-11-04 16:13:42

    Kedves Angolközd.!

     

    Sajnálom, hogy műnek találta, de természetesen elfogadom a véleményét. Csak remélni tudom, hogy lesznek olyan olvasók, akik érdemesnek találják arra, hogy a karácsonyfa alá tegyék. Mivel nem közönséges, nem bántó, nincs benne trágár kifejezés, és az a célja, hogy felhívja a figyelmet egy társadalmi problémára, a prostitúcióra, és az anyagias világ ürességére, nem gondolom, hogy összeegyeztethetetlen lenne az ünneppel.
    Mellesleg nem a karácsonyi időszak volt a cél, ha valaki kíváncsi a témára, az karácsonytól függetlenül is megvásárolja.
    Horror filmek is készülnek október-novemberben, ez a könyv mostanra lett kész, nem december 24-én dobtuk piacra és nem is hoztuk összefüggésbe az ünnepekkel.  

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    Angolközgazd. (22)
    2010-11-04  16:13
  16. 2010. november 8. 14:41111.

    Egyébként igaza van abban, hogy mi vagyok.

    De a szakmámban viszont a legjobb. 

     

     

    előzmény: alexzsu (20) 2010-11-04  15:13

     

    Ezt honnan tudja? Csak mert valaki többet ajánlott Önnek, mint egy másiknak? Még jó, hogy a qrvákat nem jutalmazzák prémiummal :)

    bár gondolom a kuncsaftok igencsak bőkezűek... :)

    előzmény:
    Szofi (109)
    2010-11-08  14:39
  17. 2010. november 8. 14:39110.

    Kedves Szofi!

     

    A topik kérédseit végig pásztázva csak arról esett szó, hogy Ön vajon kell-e valakinek a múltjával?

    Nos az én kérdésem az,- hogy ennyi becsületes férfi közül - maradt-e annyi párkapcsolatba vetett hite, hogy Önnek is kell-e majd ezek közül a derék hűséges férfiakból akár egy is?

     

    Üdvözlettel : lolkabolka2

    idézet:
    lolkabolka2 (21)
    2010-11-04 15:37:30
    Nem hiszek a derék hűséges férfiakban. Derék még lehet, de hűséges soha
    előzmény:
    lolkabolka2 (21)
    2010-11-04  15:37
  18. 2010. november 8. 14:39109.

    Keves Szofi!

    Nem kell  néha hánynia magától?

    A legfőbb kérdés: Az édesanyja vajon büszke magára? Ilyen életet szánt önnek?

     Őszinte válasza nagyon érdekelne! Csak nem tudom, ebben a közegben lehet-e őszinteségről beszélni...amikor minden hazugság....

    Amúgy a qrva csak qrva marad, hiába hívják luxusprostinak !

    idézet:
    alexzsu (20)
    2010-11-04 15:13:10

    Jó a gyomrom.

     

    Nem tudom, mit érez, de nem ítélkezik.

     

    Egyébként igaza van abban, hogy mi vagyok.

    De a szakmámban viszont a legjobb. 

     

     

    előzmény:
    alexzsu (20)
    2010-11-04  15:13
  19. Torolt_felhasznalo_485742
    Torolt_felhasznalo_485742
    2010. november 8. 14:37108.

    Ha majd befejezed,fel kell e majd dolgozni a történteket,tükörbe tudsz e nézni? 

    Leendő párod büszke lesz?? Mert csak egy tárgy voltál,akin keresztül mentek. 

    (sajna a könyvet nem olvastam,csak úgy idekeverettem) 

    előzmény:
    Szofi (99)
    2010-11-08  14:29
  20. 2010. november 8. 14:36107.

    En azt kerdeznem,miert nem meri felvallalni onmagat? Talan csak nem szegyenli amit csinal? Azt ugye tudja,hogy ezzel a fene nagy titkolozassal egy csomo masik un. celebet hoz hirbe,megindultrak ugyanis a talalgatasok a szemelyet illetoen.

     

    idézet:
    boldogka208 (19)
    2010-11-04 14:54:39
    Mindenki a saját hírnevéért felel. Akit ez a dolog hírbe hoz, az azért van mert ő is lehetne.
    előzmény:
    boldogka208 (19)
    2010-11-04  14:54
  21. 2010. november 8. 14:34106.
    törölve lett... no lám! ;)
    előzmény:
    Kristanna (104)
    2010-11-08  14:33
  22. 2010. november 8. 14:34105.

    Előfordul-e még, hogy megkíván egy pasit? Tud-e kötődni egyáltalán bárkihez.

    Megfordult-e a fejében, hogy nemet mondjon bármire, és nem azért, mert kevés pénzt ígértek?

    Komolyan elhiszi-e, hogy nem derül ki a kiléte?

    Nem fél-e a pasik bosszújától?

    Amikor éppn nincs ügyfél, nincs meló, akkor mi tezi ki az életét? (Persze azon kívül, hoogy vásárol és szűrésekre jár.

    idézet:
    tittibaba (18)
    2010-11-04 14:52:29

    Persze, gyakran megkívánok. Kötődni nem igazán.

     

    Megfordult. De a pénz motiváló erő. 

     

    Igen.

     

    Nem vagyok félős típus.

     

    Olvasok és utazom. 

    előzmény:
    tittibaba (18)
    2010-11-04  14:52
  23. 2010. november 8. 14:33104.
    És hol van a korábbi hozzászólás, kedves Adiján? :)
    előzmény:
    adrijan (97)
    2010-11-08  14:29
  24. 2010. november 8. 14:32103.
    vagy nem is erezted soha ezt egy sulynak?
    előzmény:
    berni29 (101)
    2010-11-08  14:31
  25. 2010. november 8. 14:32102.

    Én azt szeretném még megkérdezni, hogy hágy 1 000  eurót kap Zsófika ezért a sikersztoriért, mert gondolom nem ingyé tálalt ki??????????????

    idézet:
    bellezza (17)
    2010-11-04 14:46:01

    Volt belőle hasznom.  Csak nem az, amit gondolnak.

    De Zsófika nem tudom ki.  

    előzmény:
    bellezza (17)
    2010-11-04  14:46

Címlap

top