Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egy magyar prosti Dubaiban

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. november 2. 07:28
Sok magyar lány köt ki a prostitúció arab fővárosában. Vajon milyen élet jut nekik Dubaiban? Milyen testi-lelki kínokat élnek át? Egy „túlélő” elmesélte Szalai Viviennek, aki megírta Hamis gyönyör című könyvében. Ebből közlünk részletet.

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_522612
    Torolt_felhasznalo_522612
    2010. november 4. 19:44201.
    Ez a részlet arcpirító. Ez már az ingerküszöbömet meghaladja, pedig hozzászoktatott már minket a bulvár a celebek életéhez, többet tudok róluk, mint a szomszédomról, ha akarom ha nem. De most szinte én szégyellem magam, hogy hozzászóltam ehhez a témához, bár úgyis törölve lett a kommentem uebben a témában a másik fórumon. Azon a soron a könyvből, hogy: "Szofi nem kért semmit. Nem tudott ellazulni, csak a folt járt az eszében." - újra leírom, ettől a röhögőgörcs kerülgetett, és a könyv szerzőjével készült interjútól szintén. De most... szégyenérzetem van. Hogy sétálhattam bele ebbe a fertőbe? A kötet kiadója pedig, és mindenki aki e remekművet gondozza, teret nyújt... beteg. Még magamat éreztem hülyének, ha megkértek rá, hogy kérdést írjak ne beszólást, mit értetlenkedek. Most már értem. Csak nem vagyok újságíró, hogy kérdést tudjak kovácsolni az indulataimból. Döbbenet. Sz. V. remélem lesz egy pár álmatlan éjszakád. A szereplők kiléte pedig fórummoderátor ide vagy oda, már nem érdekel, azért nem lesz nyilvános, mert a gázsi rámenne a pereskedésekre ha kiderülne a főszereplő hölgy és a vendégeinek kiléte. Szóval ide is leírom. Több tiszteletet a publikumnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 4. 19:11200.

    Sanmina. Megvan a 10000 Euro rejtelye ime: Éreztem a nyers hús repedését és a vér borzongató melegségét. Majd utána már nem éreztem semmit. Nem tudom, hány óra telt el, vagy pontosan mi történt, de a szobámban ébredtem, felöltözve, körülöttem a csomagjaim hevertek. Egy szolga volt velem, aki angolul elmondta, egy orvos ellátott, és azonnal haza kell mennem. A kezembe nyújtott egy borítékot, és felsegített. Kába voltam a fájdalomcsillapítóktól, rettenetesen fájt az ölem és a fenekem. Alig tudtam járni. Mielőtt elindultam volna, megnéztem mi van a borítékban: tízezer euró volt.

     

    Hat igen. ha igaz, akkor befogtak a szajat, es tudtak ennyi is eleg. 

    Kidobtak. Micsoda megalazas !

    Akarki is elhiszi, hogy ilyen ha megtortenne, meg lenne tobb alkalma is arra hogy a fenti korokbol akarki is erdeklodne utanna?

    En biztos vagyok benne hogy nem. 

     

    Meg le is irni nyilvanosan eme gusztustalansagot,

    Ha kitudodik Dubaiba ez a ponyva es hogy mik vannak benne, akkor jobb ha gyorsan pakolunk es hazamegyunk. Mielott minket is szerencsetlen aldozatokat, kirugnak es meg 10000 euro se lesz boritekba. Esetleg egy nagy piros pecset az utlevelunkbe hogy NEM KIVANT SZEMELY

     

    Betegseget jobb megelozni mint gyogyitani, hova is tettem az ismerosom szamat?

     

     

    előzmény:
    Sanmina (182)
    2010-11-04  11:48
  3. 2010. november 4. 18:14199.

    Szent igaz amit irsz. A  Dubai nev mint egy markanev. Minden sza.t el lehet adni e nev vonzasaban. Ponyvat is, tele hazugsaggal.

    A mai idok betegsege hogy a mas igazi baja, nem erdekel senkit. 

     

    A nagy baj hogy sokan megveszik az ilyen firkalmanyt, de az ettol is nagyobb baj, hogy sokan meg meg el is hiszik. Nem jartak soha Dubaiba, csak hallomasbol ismerik esetleg. Aki volt mint turista, az meg csak a nagy csillogo hoteleket, shopping mall-okat latja. Kivancsi lennek arra is, hany turista volt a Bur Dubai Muzeumba, vagy Deiran a Maktoum hazba. Al Ain-be a hegyen, ahol a vilagon egyedinek mondhato geologiai kulonlegessegeket lehet latni, a Sharjah-i vagy a Fujeirah-i muzeumba,  az Omani hatarnal levo termal viznel,  es sorohatnam. Szerintem nem sokan. Igy amit latnak, az a csillogas csupan, de a valosagot soha nem fogjak megtudni. Sok evig kell itt dolgozni, hogy valamit megtudjon az ember. Olyan munkahelyet kell kifogni, ahol a helyiek kozelebe, bizalmaba lehet ferkozni. Nem igen sok ilyen munkahely van.

     

    Mar jo par eve hogy tele a varos kelet europai lanykakkal. 

    A hasznalati dijak? hat elegge alacsonyak. Hallottam hogy van aki mar egy heti elemiszer bevasarlassal is boldog. Ha kifizetik a rentjet meg a szamlait. Meg igy is jobb neki mint a total nyomor a hazajaban.  Allitolag 500 dirham a top. Aztan vannak a rafinalt eszak Afrikai lanyok. Ezek mar tudjak hogyan kell egy arabust elbolonditani. Ezeket a helybeli nok gyulolik mert ferjvadaszok. Ha megkaparinthatnak egy penzes zsakot, akkor azt nem engedik el konnyen. Aztan vannak egy masik arab orszag lanyai, akik valosagosan a legszebbek a leg "noiesebbek". Csakhogy nem mennek el konnyen, attol okosabbak. 

    Ezek keresnek szerintem a legjobban, mar ha adjak, mert nem agyba bujo tipusuak. 

    Szerintem ilyen megalazo gusztustalansagokat egyik lany se csinal, meg penzert sem. 

    Egy luxus "modell" aki tenyleg luxus, annak egy pasija van! Gazdag, aki eltartja. 

    Akin atmennek naponta tobbszor? hat az minden csak nem luxus. 

     

    Van egy mondas Dubaiba.

    Amilyen nagy a varos, olyan kicsi is. Egy magasrangu ember se kockaztatna meg olyat, hogy egy ilyen "luxussal" kapjak rajta. 

    Vannak hazibulik, ahova hivnak lanyokat, vege a bulinak, hazamennek a lanyok. De hogy a "palotaba" tartsanak egy pucer utcalanyt es napokig? na ezt mar komolyan ketlem.Mit szolna a leany, ha valaki felfedne kirol is van szo. Vagy netan a fulebe jutna par embernek hogy van itt egy "luxus" aki tiszta jokat mesel roluk. Hisz nem nagy dolog megtalalni egy ilyet. Eleg egy ismeros a CID-nel. (Dubai Police) Ovszer nelkul uzi az ipart es lehet hogy beteg. Ennyi eleg hogy rovid idon belul megtalaljak. 

     

     

    Lehetne irni sokat, ennyi eleg azthiszem, mert mar en is konyvet irok

    Hogy en milyen hulye vagyok? Irhatnek en is es a valosagot. No nem szexrol! Dubairol es hogy milyen itt elni-dolgozni. 

    előzmény:
    Lulu76 (197)
    2010-11-04  15:18
  4. 2010. november 4. 16:39198.

    Te jo eg, meg hogy bevonjam a fonokot.

    Mondd, munkanelkulive akarsz tenni?

    En egy atlagos, egyszeru, nem foltos de par kilo felesleggel, jo humorral megaldott teremtmeny vagyok. ertem nem kapkodnanakhogy a temanal maradjunk. Ingyen meg nem adom

    előzmény:
    Sanmina (189)
    2010-11-04  14:20
  5. 2010. november 4. 15:18197.

    Sziasztok,

     

     

    Olvastam a cikket, meg a könyv nagy beharangozóját, sikerét megalapozó részletet a dubaji mocskos izéléséről stb. Nekem is eszembe jutott, hogy vannak itt biztosan ilyen igénytelen arabok is, de kevesen. szerintem dubaj az egyik húzónév a sztoriban...a lóvé meg???   meg a legmegalázóbb a szerencsétlen nyomorult eszetlennek, aki a testét úgy adja veszi, mint más a mobiltelót, a golfozós rész. Én konkrétan röhejesnek tartottam , ez volt a legmegalázóbb? Utána meg végigmentek rajta sokan elől-hátul...egymás után (én sem hiszem, hogy valós a dubaji arabokkal, főleg az elit szinten kapcsolatban ez a a fajta igénytelenség! Sőt!) és kapott néhány maflást. Ez lenne a legmegalázóbb egy ilyen ribancnak? Nem hiszem, még a magyar felnőtt filmes "művésznőink" is durvábbakat alkotnak  khmmm Európában, nem is kell ehhez messzire, meg arabok közé menni.

    Ilyen ribancok mindig is voltak, valószínűleg nem véletlenül...van rá kereslet, de nagy probléma, hogy mostanában modellnek, celebnek hívjuk őket és büszkén és öntudatosan nyilatkozgatnak az útszéli "üzletasszonyok".

    A másik belinkelt interjúban is halál öntudatos a stílusos, ffiakat feletti hatalmát fitogtató ribi...érdekes, hogy egy ilyen szupercsajnak nem sikerült kihalászni egyetlen pénzeszsákot, akitől van lakás, autó és 80-100 milla a bankszámlán. Annyi stílusa és esze már nincs, ellenben büszke üzletasszony, akin végigmennek több százan, pohárból issza a ....., közben persze védekezés nulla.

    Sajnálom őket, szánni való nyomorultak, csak ne büszkélkedjenek vele, hogy szarból vannak. Normális társadalomban fel sem merülne pl. hogy egy ilyen ribi egy kategóriában fut egy pénzt szerető és pénzes ffit választó feleséggel. Vagy hasonlítgatni ki a nagyobb qrva? Az ilyen több 100-al óvszer nélkül, bármit bevállaló igénytelen mocsadék életet élők vajon mennyi hasznot hoznak (nem csak adó, anyagiak formájában) egy közösségnek? Nagyon keveset, bár hasznuk, hogy az ököl az ő arcukon csattan, rajtuk élik ki magukat az arra hajlamos hím nyomorultak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481656 (179)
    2010-11-04  11:32
  6. Torolt_felhasznalo_271241
    Torolt_felhasznalo_271241
    2010. november 4. 14:50196.

    Nem tudom, szerintem ehhez nem kell az átlagosnál "nagyobb szív". A pénzüket nem irigylem, azért meg sajnálom őket, amit magukkal tesznek.

     

    Pláne, ha ez végső soron arra vezethető vissza, hogy gyerekkorukban történt velük valami baj. Pl. erőszak.

    előzmény:
    rahan (195)
    2010-11-04  14:45
  7. 2010. november 4. 14:45195.

    Már beszélgettünk erről tegnap is :) Persze, valamilyen szempontból a társadalom perifériáján él, mint ahogy a politikusok, a "celebek" , a bankigazgatók is. (még biztos sorolhatnánk)

     

    Neked viszont nagyon nagy szíved lehet, hogy együttérzést (sajnálatot?megértést?) tudsz tanúsítani ezek iránt a lányok iránt, nekem nem megy:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271241 (193)
    2010-11-04  14:42
  8. 2010. november 4. 14:44194.

    Csakhogy egy ilyen nem is veszi észre, mennyire megalázzák.

     

    Még ennyi esze sincs. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271241 (193)
    2010-11-04  14:42
  9. Torolt_felhasznalo_271241
    Torolt_felhasznalo_271241
    2010. november 4. 14:42193.

    "Egy luxuskurva NEM a társadalom perifériáján él, hidd el."

     

    De igen. Nem anyagi értelemben.

     

    És egy luxuskurvnál is lehetnek okok a pénzen kívül is, amiért ide jutott. Hiszen a legtöbb ember szeret jól élni, de ezért nem alázza meg magát.

    előzmény:
    rahan (192)
    2010-11-04  14:37
  10. 2010. november 4. 14:37192.

    Menj le egy aluljáróba és máris kérdezhetsz bármit a társadalom perifériáján élőktől.

    (Ha jól dereng, dec. 15-ig, a lordmayor  addigra ígérte, hogy kipucolja a hajléktalanokat a "látható" területekről)

     

    Egy luxuskurva NEM a társadalom perifériáján él, hidd el.

    De most, hogy mondod, kíváncsi vagyok, hogy H.Gizike kiskorú könyvét ki venné meg arról, hogy prostitúcióra kényszerítették, eladták, elrabolták, drogokra szoktatták, satöbbi, pedig AZ az igazi tragédia, nem az, hogy valakinek "muszáj" havi ötmillát eltapsolni és ezt más munkából nem tudná megtenni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271241 (191)
    2010-11-04  14:29
  11. Torolt_felhasznalo_271241
    Torolt_felhasznalo_271241
    2010. november 4. 14:29191.
    Érdekes ez a mi társadalmunk...ritkán tehet föl az ember kérdést olyan embernek, aki valamiképpen a társadalom perifériáján van. Most van egy kérdésfeltevős topik, mégsem a kíváncsiság dominál benne, hanem inkább a megvetés...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 4. 14:24190.

    azok a prostitualtak, akik vedekezes nelkul nyomjak az ipart, -szerintem- nem a luxusqrva, hanem a hulyeqrva kategoriba tartoznak. a sok "nyelesert", a sok undorito aktusert kapott penz melle nagy esellyel kaphatnak ajandekba nehany gyogyithatatlan betegseget, es a sok "munka" egyetlen pillanat elmegy a pocsekba...bar arra jo, hoyg a kulonbozo szinten-tarto kurakat, gyogyszereket ki tudjak fizetni. (de ugye felmerul a kerdes, hogy akkor minek...?)

    orosz rulettet jatszanak.... nagyon ostoba modja ez a luxus hajszolasanak....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 4. 14:20189.

    :)) Ha eszre is veszi, akkor vond be ot is forumozasba, hadd szoljon a temahoz o is, angolul gondolom csak beszel

    Lehet hogy erdekeset tudna meselni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481656 (187)
    2010-11-04  13:30
  14. 2010. november 4. 13:56188.
    Tetszik, amiket írsz. Baromira érdekelne az érem másik oldala. Nyilván egy férfi sem veri nagy dobra, hogy igen, abberrált vagyok, és imádok durván elkapni nőket. Valaki mesélte, akinek elég sok szír ismerőse van, hogy valóban nem sokra becsülik a nőket, és valóban van prostitúció, de szerinte olyan, mint egy szerződés, vagyis a felek fixálják, hogy miért mit vállalnak, níújtanak, és ha az egyik fél nemet mond, akkor nincs erőszakoskodás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481656 (187)
    2010-11-04  13:30
  15. 2010. november 4. 13:30187.

    Sajnalja a poszmete az o mocskos penzet

    Felolem mint csemege a fulebe is dugathatja, ott is van hartya meg allitolag erogen zona

    na de lelepek mert ha a sarmos gazdag Dubai-i fonokom eszreveszi hogy en itt milyen jokat nevetgelek munka idoben, akkor az eletben nem fogom neki kimagyarazni hogy mi a tema .

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_874733 (186)
    2010-11-04  13:10
  16. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. november 4. 13:10186.
    Ne sajnald mar azt a 10 e eurot tole, hat megdolgozott erte! :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481656 (184)
    2010-11-04  12:18
  17. 2010. november 4. 12:55185.

    Ennek az írócsajszinak igen élénk fantáziája van.. bizti sok 'Taken'-t nézett :-) De már megérte megírni a könyvét, mert beszélnek róla...

     

    Ugyan már nincs az a pénz, amiért ezt bármelyik prosti végigcsinálná.. Nem azt mondom, hogy nincs olyan modell-prosti (hű milyen szó), aki nem járt még Dubaiban. Pl itt van Molnár Anikó, aki szintén jót kaszált, hogy elszórakoztatta az arab sejkeket (persze nem kellett semmit csinálni :-)).. Lehet ez volt az alaptörténet (mondjuk Anikó mesélt a csajnak ezt-azt).

    Viccet félretéve, amúgy meg miért pont egy számára ismeretlen újságírónak tálalna ki egy ismert modell-prosti, veszélyeztetve ezzel az "egzisztenciáját". Baromság az egész.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. november 4. 12:18184.

    valszeg ez is a "hiteles" elmondasai alapjan lett leirva.

    Hidd el, helyes a szamitasom, vagyis 50X200.

    Aztan a 10000-t mar o tehette boritekba, hogy ugy erezze tiszta penz. 

    50 arabus/6 nap, az majd 8-9 pasi naponta, egy nap szabaddal szamolva a hetet.

    Nem semmi teljesitmeny. 

    Csak annyi a gond hogy nem minden arabus fizet meg 200 eurot sem egy ilyenert. 

     

    előzmény:
    Sanmina (182)
    2010-11-04  11:48
  19. 2010. november 4. 11:56183.

    Egy intelligens, magara ado es igenyes ferfi biztosan hogy nem venne el egy ilyen not.

    Viszont azt el tudom kepzelni, hogy majd egy ven penzes aberalt elveszi hogy sajat kedvere "szorakozhasson" vele. Jarnak majd luxus swinger clubokba vagy a luxus villajukban rendezik orgia-partykat.

    előzmény:
    livilla (181)
    2010-11-04  11:47
  20. 2010. november 4. 11:48182.

    10 000 eurot kapott boritekban az egy hetes kintletert. Ha ezert a penzert 50 arab atment rajta, akkor 200 euro per arab. Es azt mondja ez "az uzletasszony", hogy ujra felszallna arra a gepre, holott a mostani tarifaja 1000 euro / kuncsaft.

    Vagy konnyen lehet, hogy en felertelmeztem valamit :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481656 (179)
    2010-11-04  11:32
  21. 2010. november 4. 11:47181.

    "Célom, hogy találjak egy milliomost, aki elvesz, akinek gyermekeket szülhetek. Nem hiszek a klasszikus értelemben vett szerelemben. Én a sikeres, gazdag férfiakat körüllengő kisugárzásba szeretek bele. Nem tudok érdek nélkül szeretni, vagy lángolni."

     

    Ki az a hatökör, aki elvesz egy ilyet, nem hogy még gyereket is csináljon neki???

     

    Kiváncsi leszek. 

    előzmény:
    Sanmina (180)
    2010-11-04  11:33
  22. 2010. november 4. 11:32179.

    Volt a ciccolina, aztan a "kissebbsegiek" mert ha magyar akkor kissebbsegi, a gulyasleves es a lovasszeker, hogy loposak a magyarok, aztan most ez a ponyvaregeny es hosnoje.

    Mert ugye ilyenekkel azonositanak be minket szegeny magyar parakat kulfoldon. Meg veletlen se hazank nagyjai utan. 

    Hat mostmar csupan ez hianyzott, egy ocska ponyvaregeny meg egy megalazott"szepseg", aki valoszinuleg igen megkapta a magaet a "szepseges gazdag"  Dubaiban, valamelyik depravalt arabtol, ezert most itt bosszut all es meselget ossze-vissza. 

    Egy normalis arab ferfinak az utcai macska tobb tiszteletet erdemel es kap, mint egy magat arulo nocske. Ponyvahosunk is eszre vehette, megis odajart ahol megalaztak, akkor jo volt? most meg minek jon ide elmeselni a mocskos dolgait. Eddig onnan szedegette a tejbe apritani valojat, most meg bemocskolja ahonnan evett? 

    Mindehez itt egy irkafirka aki az "elmondottak" alapjan, mert ezt maga mondta hogy:

    . 90 százalék „dokumentarista” – azaz egy az egyben a lány valós elbeszélése. A maradék 10 százalék inkább csak kis „színezésekre” vonatkozik…

    Meg jo hogy a documentarista szot idezojelben irta. 

    Nagyon ertelmes. es "meszirol jott ember azt mond amit akar" alapon, masokat karosit. 10% a valos es 90% a szinezek talan igy meg elmegy. A nagy okossagaban a helyet is korbe irhatta volna, nem kiirom hogy Dubai.

    Nesze nektek itt elo magyarok!  Meghogy valos elbeszeles?

    Ugyan mar, hogyan ellenorizte a valosagat eme elbeszeleseknek Dubaibol? 

    az 1000 euro meg talan 1000 Dirham? Ami csupan 52 ezer es parszaz Forint. Ezert gyulik olyan lassan a 1oo-as. 

    Akkor mar azt is mondjuk el, Dubaiba a felso korokbeni ferfiaknak, fiatal, gyonyoru, mas orszagok leanyai a baratnoi, akik meg esetleg szuzek is.

    Nem egy agyon hasznalt keleti nocske kepzi tiltott almaik alanyat. 

    A Dubaiaknak pszihozisa van a betegsegektol, fertozesektol. A legjobban figyelnek a hygeniara. Majd akkor ovszer nelkul egy utcanovel. 

    Utolsokent, hire volt egy szoke magyar teremtmenynek, akirol azt mondtak meg valahogy kinez, csak meg ne szolaljon, mert szornyen buta. (Jumeirahi korokben)

    Zarnam azzal hogy:

    A kuncsaftjaim nem viselik el, ha valamilyen testi hiba van rajtam, hiszen ők egy tökéletes nőért fizetnek. Átlagos, foltos nőket megkaphatnak ingyen is

    Na kedvesem, a TOKELETES fogalmahoz az inteligencia, kultura is parosul. Ami neked nagy hiany. Lehet hogy te lennel az a szornyen buta? 

     

    Egy Dubaiban elo "atlagos" nem foltos csak kivancsi ember, aki sokmindent megtudhat ha akar.  

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. november 4. 08:58178.
    Szerintem egyre tobb penz kell neki, azert nem hagyja abba a melot.
    előzmény:
    rahan (177)
    2010-11-04  08:22
  24. 2010. november 4. 08:22177.

    Biztos befizeti adóban a jövedelme nagy százalékát :)

    (Meg nem dolgoznak szerintem 150 órát, biztos van "gyógyulási idő" a "nehéz munkák" után)

    Ettől még én sem értem, hogy hogy nem tudnak "nyugdíjba menni" 1-2 év után.

    előzmény:
    Szoljanka (175)
    2010-11-04  01:29
  25. Torolt_felhasznalo_218346
    Torolt_felhasznalo_218346
    2010. november 4. 02:55176.
    Ez az a könyv, ami minimális szinten sem érdekel. Egy pénzéhes kurva siránkozása egyáltalán nem megindító. Szétrepedt a picsája, de örült a pénznek. Ez egy lotyó. Semmi több.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  26. 2010. november 4. 01:29175.

    Újabb részlet

     

    http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101103/kik_e zek_a_ferfiak_egy_magyar_luxusprosti_vallomasa/

     

    Elolva stam a topikba belinkelt 4részes cikksorozatot is Merci-ről.

    20 évesen kezdte a csaj,saját önszántából,független nő volt.Középosztálybeli családi háttér jön le.

    Nem sajnálom.

    Nem a rákos gyereke gyógyulásáért kényszerült így pénzt szerezni,hanem a saját hiú vágyainak kielégítésére(Ferrari,mert ciki a Ford, Gucci,mert ciki a Mango, Mauritius,mert ciki a Balaton).

    Azt sem értem,hogy ha 300.000 ft az órabérük,akkor hogy nem sikerült még eddig megkeresni a 100 milliót?

    300.000 órabér,egy hónapban ,ha dolgozik 150 órát,az 45 milla,ebből elkölt 7 millát,mert luxusszinten él ,az 38 milla, szűk három hónap alatt kész a 100 milla,akkor miért él évek óta prostiként? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  27. 2010. november 3. 23:51174.

    na elolvastam. nem sajnalom, nem irigylem, nem szanom. siman csak nem erdekel.

     

    viszont az zavar, hogy ok "sztarok" na jo hivjuk oket modellnek. Igazabol mindenki tudja, hogy mibol elnek, honent jon a penz es megis. Ok folynak a tv-bol, az ujsagokbol stb.

    A playboy fotozas celja is leginkabb csak az aruk novelese. (Pl, milyen gaz, hogy egy playboy modell legenybucsukra jar x exer forintert es lehet tequilat nyalni a mellerol?)

     

    A baj az, hogy a kamaszlanyok aztan oket tartjak kovetendo peldanak. Ennek nyilvan az is az oka, hogy ma magyarorszagon egy no egyedul, sgitseg nelkul nagyon nehezen ervenyesul. Vegulis sokkal vonzobb ez a ragyogo elet, mint jo esetben berelni egy lakast, es honap vegen ott allni egy filler nelkul. 

    A magyar lanyoknak (ha csak nincs szuloi segitseg, vagy kimagaslo szorgalmuk, kitartasuk) atlagos keresettel, alternativa az onallo eletre ha osszebutoroznak a pasijukkal, vagy egy baratjukkal, vagy elmennek kurvanak. Vagy nagyon nagyon osszehuzzak magukat. De ez 18 evesen nem tunik valami csabitonak, igy meg hibaztatni sem tudom oket:( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  28. 2010. november 3. 22:21173.
    Mármint Virág. :)
    előzmény:
    Pánikkifli (161)
    2010-11-03  15:01
  29. 2010. november 3. 22:16172.

     

    "Szépségszalonok ékszere, Drága éttermek gyöngyszeme, A férfiaknak az álma vagy, De csak addig míg az ágyba vagy, Nagy műköröm, kis telefon, Fogd inkább a mikrofonom, Gyerünk gyorsan beszélj bele, Úgysem vagy jó más semmire
    Refrén: Hipó szőke haj, Szolis barna arc, Ideális mutogatni, Megbaszni és jól ott hagyni
    Nem kell feleségül venni, A lóvé csak az érdekli, Akárkivel nem áll szóba, Anyagias luxuskurva, A szép szilikon melled, A zsírleszívott segged, A pénzed befektetted, Hogy eladhasd a tested, Naív lány vagy, nincsen agyad, Istennőnek hiszed magad, A munkához túl buta vagy, Amíg szép vagy szedd meg magad
    Refrén: Lábad között az ózonlyuk, Csak pénzért tágíthatjuk, Rúzsos száj, széles mosoly, Meglesz majd a sportautód
    Tudja jól hogy jól néz ki, Az utcán mindenki megnézi, A feltünés lett az élete, A löttyedt test a végzete!"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-02  07:28
  30. 2010. november 3. 21:10171.

    Szia!

    Én sem ítélek el senkit. 

    De mi az, hogy semmi más kiút nincs? Nem egy szerencsétlen, szegény asszonyról szól a történet, aki eladja a testét az út szélén, hogy tudjon enni adni a gyerekének.

    Ez a csaj Dubaiba ment ki, pontosan tudta, hogy miért, minek."Élményei" ellenére bármikor visszamenne, mert többre értékeli a pénzt, mint saját magát. Aki ide eljut, az nem a szegényházból indul a repülőtérre, hidd el.

    Az ok ebben az esetben a "könnyű meló, sok pénz".Nem kell áldozatot csinálni mindenkiből, aki úgy határoz, hogy kurvának áll.

    előzmény:
    Verbéna (165)
    2010-11-03  19:26
  31. 2010. november 3. 20:42170.

    Hát akkor én beteg vagyok. Jelentem bennem megvannak azok az állati ösztönök amikkel a leírt pasik is rendelkeztek. Véleményem szerint jórészt a kultúra és a társadalom ami visszafogja,kioltja ezeket. A macska is gyilkol játékból kedvtellésből, ahogyan a gyerekek is kitépkedik a hangyák lábát, mégis szeretem őket,és nem elítélem.

     

     

    idézet:
    malacka (112)
    2010-11-02 11:19:30

    Pontosan erről van szó.

     

    Azokat a fickókat senki nem világositotta fel hogy vannak érzések is a világon 

     

    12 éves koromig nekem sem jutott eszembe hogy a nőket ne kizárólag gyönyörforrásként kezeljem , azután kezdtem el érdeklődni és beszélgetni róla másokkal.

     

    Kistársaim tökéletesen semmit nem tudtak róluk, de nagy magabiztosan mondogatták 

     

    "Akkor előkapod a lompit és belevágod mint állat,  nekem az összes csajom imádja ha nyomom mint süket a csngőt"

     

    Na ezek a fiúk a kevéssé prűd és szégyenlős társadalom miatt itt ott később megtanulták hogy a szex nem csak róluk szól , van ott egy nő is.

     

    Az arab társadalmak nagy részében olyan prüdéria tombol, hogy olyan beszélgetésre még gondolni sem lehet amiben leírná egy tapasztalt, hogyan is gondoljunk ezekre a dolgokra.

     

    Azoknak a gazdag, szégyenkezésben és tiltásban nevelt férfiaknak soha senki nem mondta hogy "légy kedves a nőhöz", honnan tudnák hogy emberként kellene kezelniük a nőket is ? 

     

    Gondoljátok a feleségeikkel kedvesebbek ezek az emberek ? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807251 (111)
    2010-11-02  11:19
  32. 2010. november 3. 20:31169.

    Most hogy figyelmesebben elolvastam több dolgot jegyzek meg

     

    Egyetlen esetben sem tiltakoztak a lányok

    Egyetlen esetben sem utasították vissza a pénzt vagy az ajándékokat

    Egyetlen esetben sem közölték a megrendelőkkel hogy elég, hazamegyek .

     

    Orvosi ellátást kaptak 

    Végül boldog volt a kis hülye mert pénzt az kapott bőven meg öszevissza göncökat

     

    Ez egy végtelenül romlott "ordas" nőszemély, ezerszer roszabb mint a megrendelői, hiszen ők soha sehol nem tanultak szexről, csak a rájuk jellemző kezdetleges, szexkultúra jellemző rájuk, nem mind romlottak, egyszerűen durvák, mert senki nem tanitotta meg nekik hogyan kell egy nővel bánni.

     

    Ez a nő viszont mindent megtett nekik tiltakozás nélkül 

     

    Egy mocskos ordas kurva.

    Ismerek én is  lányokat akik ezt a mesterséget űzték régebben, panaszkodtak ők is, de nem úgy mint a szűzlányok akik hófehérek 

     

    Azt mondták ha valaki kurvának meg ne csodálkozzon ha megbasszák 

     

    Kis ribancunk mit gondolt ? 

     

    Elmegy, szinházba viszik és megkoszorúzzák őt aztán aranyvonattal viszik haza amit megtarthat ? 

     

    Egy kurvának baszni kell ő meg kurva.

     

    Bocs ha túl őszinte voltam 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-11-02  07:28
  33. 2010. november 3. 20:28168.

    Sziasztok! Én mindenkit megértek,van aki eladja magát pénzért,DE ájulásig birni,utána korházba is került,és azt irta kimenne legközelebb is,hát Én ezt nem csinálnám egyszer sem.Bár ő volt a butus,mert a másik lány megnevettette,ez volt a bi-bi a dologban.

     

    Sajnálom ezt a NŐT. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  34. 2010. november 3. 20:17167.

    Vajon ki a beteg, aki ilyesmit akar a pénzéért vagy aki ilyesmit ad pénzért?

     

    kb 36 lehettem amikor egy 15 éves kislány ajánlotta fel hogy ha megcsiálok neki egy CD-t amin énekel "mindent megcsinál nekem"

     

    Bármit amit akarok.

     

    Egyébként nagyon tehetséges volt, minden kérés nélkül megcsináltam volna neki és nem is csak egyet, egy fillér nélkül sőt a zenészeket is én fizettem volna, de mondtam neki hogy egy dolgot akarok, takarodjon kifelé innen.

     

    Biztonság kedvéért mivel a studióban voltunk bekapcsoltam a felvételt és rögzítettem mert azonnal eszembe jutott hogy hátha bosszúból azt hazudja hogy ezt én követeltem tőle cserébe a felvételekért, de szerencsére nem történt ilyesmi.

     

    Ez a lány azóta már biztos valami ilyesmi luxusribanc, mert nagyon szép is volt, amellett hogy már akkro megélhetett volna a hangjából.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  35. 2010. november 3. 20:10166.

    Én azt boncolgatom, hogy miért veti alá magát önként megaláztatásnak? Csak történhetett vele valami gyerekkorában, amiért ilyen lett...

     

    Nem a test kényszerből történő kihasználására gondolok. Gyulladt hangszállal énekelni nem megalázó, legfeljebb kellemetlen. Pláne ha azt tekinted, hogy a művészi tevékenység az egyik legmagasabbrendű lelkiség. Nem említhető egy sorban a szexuális megaláztatással.

    idézet:
    Vívódós (92)
    2010-11-02 10:32:58

    MEgmondom én mi történt vele

     

    Egész életében a pénz imádatára nevelték, előbb a szülei, aztán az iskola társai mert  maásiknak rózsaszinebb volt a tolltartója, később a pasik akik dicsekedtek a pénzükkel .

     

    Nem gondollta meg mit csinál amikor elment oda ahol azok a dolgok történtek amik miatt most "meg van döbbenve"

     

    Senki nem kényszeritette.

     

    A másik kérdés hogy melyik nagyobb szégyen vajon, birtokolni az alantas vágyakat vagy kielégíteni azokat pénzért ? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271241 (92)
    2010-11-02  10:32
  36. 2010. november 3. 19:26165.

    Sziasztok!

    Nem ítélek el senkit!

     

    Aki emellett dönt, annak oka van bizonyára. 

    Énabból indulok ki, hogy ha az illető helyében lennék, mit tennék.

    Néha már semmi más kiút nincs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  37. 2010. november 3. 16:43164.
    Feleslegesnek találom a buta és nem édeklődő emberrel folytatott beszélgetéseket. Az nem zavar egyébként, hogy nem is akarod megérteni, ám ez csak egy újabb indok arra, hogy ne folytassam. Minek? Úgysem megérteni akarod.

    Vagy arról szeretnél diskurálni, hogy miért nem akarod megérteni? Nem kell megindokolnod, tökre elfogadom. Engem sem érdekel minden.
    előzmény:
    Gorgon Lilith (143)
    2010-11-02  17:10
  38. 2010. november 3. 16:22163.

    Ez a no -legyen az akar ismert celeb vagy ismeretlen- szamomra szanalmas. Nem vagyok prud,de amit o tesz az a noi nem meggyalazasa.Nem a szexre gondolok,hanem azokra a dolgokra amikre a penzert hajlando. Valaki parhuzamot vont a penzert ferjhez menok es kozte. Hatalmas a kulonbseg a ketto kozt. 

    Meg az allatokkal is kulonbul banunk,mint amit ezzel a novel muvelnek. Szo szerint megalazzak,belerugnak,noi mivoltjaban gyalazzak meg- erthetetlen szamomra,hogy egyeseknek letezik az a penz,amiert mindezt hajlandoak elturni. A szememben a hetkoznapi sarki k@rvak tobbet ernek mint o,hiaba luxusprostinak vagy tudomisen minek nevezi magat.

    Soha ne legyen ezer meg tizezer eurom,ha ilyen aron kell megkeresnem. A noi buszkesegemet,lelkemet nem adom senkinek ,inkabb elek szerfenyebben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  39. Torolt_felhasznalo_271241
    Torolt_felhasznalo_271241
    2010. november 3. 15:29162.

    Én egészen másról beszélek.

     

    A megaláztatás az nem művészet. Inkább olyan valami, ami a művészettől a lehető legtávolabb áll.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_783768 (154)
    2010-11-03  05:14
  40. 2010. november 3. 15:01161.
    Szerintem irág. Belőle simán kinézem.
    előzmény:
    Vaniko (81)
    2010-11-02  10:23
  41. 2010. november 3. 09:30160.

    Elolvastam a második részt. Undorító, hogy mennyi beteg, perverz pénzes faszkalap van ebben az országban és szerte a világban. verik magukat a pénzükre, meg a pénzen vett hatalmukra, közben meg aberrált barmok, akik vinnyogva visítanának egy sarokban ha egy karakán nő helyretenné, akit nem tud a pénzével irányítíni.

    Debil egy világ ez, az tuti.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. november 3. 08:38158.
    Jesszus! Melyik az a forum? Ha lehet tudni.
    előzmény:
    malacka983 (157)
    2010-11-03  08:28
  43. 2010. november 3. 08:28157.

     Ezt nézzétek egy másik fórumban találtam!!!! Naaaaaagyn durva

     

     

     

    "Bódy Sylvi biztos, hogy luxusprosti. Ezt onnan tudom, hogy konkrétan a férjem is befizetett hozzá egy menetre. Odáig már nem fajult a dolog, hogy azt is megkérdezzem, mennyi volt, de Bécsben kellett találkozzanak, egy szállodában, hogy sylvikét ne ismerjék fel.
    Most folyamatban van a válóperünk...... És van egy kicsi gyerekünk......
    :( :( :(

     

    A főszereplő nős pasi szerintem a férje

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  44. 2010. november 3. 07:55156.

    Hottentottának:

     

    Én utána néztem, és megvan a megoldás!!!!!!!! Az írónő nyár eleján csinált egy interjúsorozatot a könyv szereplőjével egy napilapba és ez alapján született a regány. 

     

     Csak ezt átvették gondolom más site-ok is, de azokat a cikkeket is ő írta.

     

    Ezért hasonlít.

    Én is elmehetnék oknyomozónak., hihi:))) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  45. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2010. november 3. 05:20155.
    okay
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_783768 (153)
    2010-11-03  05:13
  46. Torolt_felhasznalo_783768
    Torolt_felhasznalo_783768
    2010. november 3. 05:14154.

    marmint  a  "vivodos"-nevu beironak.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_783768 (153)
    2010-11-03  05:13
  47. Torolt_felhasznalo_783768
    Torolt_felhasznalo_783768
    2010. november 3. 05:13153.

    B O C S A N AT!!!

     

    Ezt  az  ELOBBI  beironak  szantam.  NEM  Neked  Amarynda!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_783768 (152)
    2010-11-03  05:06
  48. Torolt_felhasznalo_783768
    Torolt_felhasznalo_783768
    2010. november 3. 05:06152.

    Szerinted,  "SZexualis  muveszek  (MUVESZNOK)  NEM  LETEZNEK????

     

    ja,  te  gyermek...

     

    peldaul,  a  20-k  szazad hires  Gabor  lanyait  hogy  karakerizaltad  volna??

    Plusz,  plusz,  azt a  millio  es  millio  no"t  akik szaz es  szaz  vek  ota  penzert  mennek  ferjhez?   eh?

     

    Hires  courtesanokrol  sem  hallottal   soha?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (151)
    2010-11-03  04:53

Címlap

top