Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyás!!! Nekem SIKERÜLT!!

Torolt_felhasznalo_699716
Torolt_felhasznalo_699716
Létrehozva: 2010. szeptember 26. 17:10
Segítek!!!!! Ha valaki abban reménykedik valami csodáról írok ki kell ábrándítanom . Ha valaki azt hiszi 10 nap alatt 5 kg -t fogyhat azt is. És ne várjatok sablont, azt sem tudok írni, személyre szabott ,függ attól is mennyi súlyfeleslege van,csontozat, emésztés...De ha valaki nem akar éhezni annak tudok SEGÍTENI.
  1. 2010. október 1. 12:23101.
    szerintem hiába fogynál le a kívánt súlyra, akkor is találnál kifogásokat, hogy miért olyan a szexuális életed amilyen, miért nem kellesz a férfiaknak stb stb... lelkileg békülj meg önmagaddal, szeresd magadat olyannak, amilyen vagy, és hidd el, hogy a kilóktól is könnyebben szabadulsz meg, és a férfiakat is vonzani fogod. ha te sem tudod szeretni saját magadat, hogyan várhatod el, hogy mások szeressenek? 
    előzmény:
    fitospanni (99)
    2010-09-30  14:54
  2. 2010. október 1. 09:53100.
    57 kiló 44-es???? Akkor hogy lehet, hogy én a 80 kilómmal hordok 44-es ruhákat??? 65-tel meg 40-est....
    előzmény:
    fitospanni (99)
    2010-09-30  14:54
  3. 2010. szeptember 30. 14:5499.

    5. Hát az en mereteimmel nemigen. Szamolj csak, az a sulyomnak 5-7%-a! Azert senki ne mondja, hogy pl. az 54 és 57 kilo azonos ruhaméret! Mert +2 meret az, 40-es helyett 44-es.

    Igen, igazad van, egy zsakban is lehet jarni, de ha az embernek homokora alakja van, akkor azt nem rejti el, hanem pontosan alakra / derékra simuló ruhadarabokat hord, a kabatot is beleertve, tehat nekem + 2-3 kilo annyit tesz, hogy még a kabatomat is kihizom.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (89)
    2010-09-27  00:26
  4. 2010. szeptember 27. 14:4598.

    szia! nem lehet, hogy amit te kevés evésnek gondlosz,  a szervezetednek sok? mi az a kevés és mennyi amit megeszel egy nap? és mit és mennyit iszol mellé? mert lehet, hogy lassú az anyagcseréd és lehet, hogy mennyiségben tényleg nem sok az amit eszel de minőségileg nem jó. 

    én a helyedben elkezdenék táplálkozási naplót vezetni. minden egyes evés után (ha egy szem kekszet elrágsz akkor is) feljegyezném, hogy mit ettem-ittam aznap. ezt csinálnám egy hétig. és ha valóban azt látod, a naplód alapján, hogy keveset eszel és az a kevés jó minőségű étel ital és mégsem fogysz, akkor keress fel egy dietetikust. 

    mi a jóminőségű? semmi cukros (delikát sem pl. mert abban is van cukor, ilyen apróságokra is oda kell figyelni) semmi lisztes, semmi sültkrumplis...

    egyél sok tejterméket (de cukrozatlant) tojást, húst, zöldéseget, gyümölcsöt délelőtt mértékkel,magokat(de nem sós mogyorót) és ha pékárút eszel, azt is csak is délig, teljes kiörlésűt és mértékkel. inni lehetőleg csak vizet. a gyümölcslé hízlal. édesítéshez felejtős a cukor. a fruktóz, szőlőcukor és társai is. vegyél jó minőségű édesítőt és azzal édesítsd a kávéd, teád. másra ne nagyon használd. nem jó a sok édesítő sem. ja! és gyümölcsök közül én elfelejteném a banánt és a szőlőt mert azok bizony keményen hízlalnak. de hanyagolnám a krumplit is. 

     

    és még egy jó tanács. délután 4-kor egyél utoljára. utána már ne egyél semmit!  

     

    egyszerűen nem hiszem el, hogy ha ezeket betartod, és nincs a pajzsmirigyednek semmi baja, akkor ne tudj fogyni.  

     

    összefoglalva: semmi cukros, krumplis, lisztes, (rizs csak ritkán). sok tejtermék, hús, tojás, zöldség. kevés gyümölcs és kevés mag. (pl egy fél maréknyi dióbél/nap...)

      

    előzmény:
    fitospanni (61)
    2010-09-26  20:56
  5. 2010. szeptember 27. 10:4697.

    Én a fogyással úgy vagyok, hogy igyekszem tartani magam, de nem akarom, hogy az egészségem rovására menjen. Az ilyen havi 10-20 kilós fogyások nagyon megterhelik a szervezetet. Persze türelmetlen az ember, de egészségesen, különösebb önsanyargatás nélkül is le lehet adni a súlyt. A még elfogadható ütem kb 1 kg/hét.

    Persze én nem küzdök sok felesleggel, de úgy vélem a türelem rózsát terem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. szeptember 27. 08:5396.

    Mit gondolsz, másnak nem kell ruhát próbálnia???? Nézd csak meg, mindenütt van próbafülke, és abba be is mennek!Én is utálok próbálgatni, s vagyunk még páran, de ha muszáj??

     

    Megnéztelek, hobbinál: tánc

     

    Szuper!Járj táncolni, társaságba, és lesz eredmény, mindenféle vágyadban!

    előzmény:
    fitospanni (92)
    2010-09-27  00:37
  7. 2010. szeptember 27. 08:4695.

    Ingyen sem kellene, ez csupa átverés! Energiaátadás, ne már!!!!!!

     

    Javaslom, nézd meg ma -ha van ilyen csatornád- a DoQ tv-n, 23,00 órakor kezdődő műsort, ami arról szól, milyen butaság ezekben a hókuszpókuszokban hinni!

     

    Az egyik legismertebb magyar szkeptikus, Vágó István műsora.

     

    Magadnak kell a problmáidat megoldanod, Benned van az energia!

    Csak elnyomod! Fogadd el Magad, ez az első lépés! Miért tetszenél másnak, ha azt gondolod Magadról, nem tetszhetsz??? Fogadd el magadat!

     

    Tévedés, ha azt hiszed, némi pluszkilón múlik!

    http://velvet.hu/trend/2010/01/13/a_magyar_ferfiak _a_legelegedettebbek_a_sulyukkal/

     

    Ha meg mégis le akarsz adni pár kilót -bár írod,arányos az alkatod!- sportolj, egyél sok gyümölcsöt, salátákat, párolt zöldséget!

     

    Meglátod, a sporttól lesz erőd, és önbizalmad! Esetleg kérj tanácsot profi edzőtől, milyen gyakorlatoknak milyen a hatása az alakodra.

     

    Nem mindig tetszünk annak, akinek akarnánk! De az ok nemigen a pár kiló plusz!

    Másoknál is előfordul, de túllépnek ezen, tedd Te is!

    Na bumm! Majd megtetszel másnak!

    előzmény:
    fitospanni (71)
    2010-09-26  21:30
  8. 2010. szeptember 27. 00:5094.
    3 hónap alatt -15 kg
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_427131 (1)
    2010-09-26  17:10
  9. 2010. szeptember 27. 00:3893.

    Sok sikert és kitartást hozzá!

    előzmény:
    fitospanni (91)
    2010-09-27  00:34
  10. 2010. szeptember 27. 00:3792.

    Jo, akkor 1,5 eves korom ota vagyok duhos attol, hogy probalni kell az uzletben a ruhakat, cipoket, és hogy nem szeret viszont az, aki nekem tetszik. De szerintem 1,5 eves az még csecsemő.

     

    Nemtom, hogy miert nem jon ossze a viszonossag.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (90)
    2010-09-27  00:32
  11. 2010. szeptember 27. 00:3491.

    Jo, majd szolok, ha fejlemeny lesz.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (89)
    2010-09-27  00:26
  12. 2010. szeptember 27. 00:3290.

    :D :D :D

    Ne vicclej már! Egy csecsemő nem vásárol és nem szexel.

    Miért csak olyanok figyelmére vágysz, akiket nem érdekelsz? A párkapcsolatok "titka" a kölcsönösség...

    előzmény:
    fitospanni (88)
    2010-09-27  00:23
  13. 2010. szeptember 27. 00:2689.

    2. Hát majd megismersz. Ha valakinek meg nem te kellesz (akármi miatt), akkor lépj tovább.

    3. "Érdekes" ismerőseid és tapasztalataid vannak. Ez merrefelé dívik? Csak mert az "én világomban" nem így működnek a dolgok. Az meg, hogy valaki megnéz, marhára nem a gyengéd érdeklődés jele, csak "megsúgom".

    4. Akkor nem elég jó a kondid, ezen dolgozz, erre koncentrálj, ne a negatív dolgokat sulykold magadba.

    5. Nyilván nem, de azért 2-3 kilós tűréshatára van a ruháknak. Lehet, hogy túl szűk ruhákat hordasz, vagy akkor vegyél olyan ruhát, amiket "tól-ig" is tudsz hordani. Probléma megoldva.

    6. Akkor ne kineziológushoz járj. Más ember amúgy sem fogja helyetted megoldani az életed, maximum tanácsokat ad, amiket betartasz, vagy nem, használnak, vagy sem, de csak te fogsz tudni bármin is változtatni az életedben.

    7. Mikor voltál 51 kiló? Barátnőm gimi után 8 éven át 10-20 kilóval volt több annál, mint amennyi szeretett volna lenni. Amióta rendezte a lelki okait, fogyókúra nélkül álomsúlya lett.

    előzmény:
    fitospanni (86)
    2010-09-27  00:10
  14. 2010. szeptember 27. 00:2388.

    De mi a csudat tegyek rendbe? Nincs semmi bajom magammal, csak duhos vagyok a vasarlasra és a szexualis visszautasitasokra. De ez mindkettő szuletesem ota duhit.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (87)
    2010-09-27  00:11
  15. 2010. szeptember 27. 00:1187.

    Ezek a méretek azonos magassághoz teljesen más arányt mutatnak.

    De nem ez a lényeg.

    Először "tegyél rendet" belül. A harmonikus belső teljesen más megvilágításba teszi a külsőt.

    előzmény:
    fitospanni (85)
    2010-09-27  00:03
  16. 2010. szeptember 27. 00:1086.

    2. nem ismerek oylan fiukat.

    3. nem az a fontos, hanem hogy barmifele szexualis erdeklodest tanusitsanak irantam fiuk, az a fontos. De ferfinak tekintenek joforman, akihez csak belekotni jönnek, sose tapasztaltam egy gyenged erdeklodest, hogy nőként tekintenének rám, és ugyanezt tapasztaljak hasonlo testalkatu ismeros holgyek is - ellentétben csontkollekcio ismeroseimmel.

    4. sajnos nem felelek meg a testsulynormanak, es nem is tudom felvenni kondicioban a versenyt a 15 kiloval konnyebb tarsaimmal sem...

    5. Mert meztelenul nem mehetek ki az utcara.

    6. Mar 4-et probaltam...

    7. Gyonyorunek latom 51 kilos onmagamat, mert az pont azt fejezi ki, amilyen vagyok belul, fizikailag is akkor erzem magam egeszsegesnek, és a mostani allapotot egeszsegi egyensulytalansagnak élem meg (más tuneteim is vannak), aminek keresem az okát, szeretnem megoldani.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (83)
    2010-09-26  23:53
  17. 2010. szeptember 27. 00:0385.

    160 centi voltam mar akkor is, azota nem nőttem.

    Mittomén akkor voltak a méreteim 85-55-95, most meg 98-78-108.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (84)
    2010-09-26  23:58
  18. 2010. szeptember 26. 23:5884.

    Azonos magasságnál fizikai képtelenség olyannak lenni az alakodnak 14 kiló különbséggel. :) (Gondolom nem 15-20 centivel voltál alacsonyabb 12 évesen...) Főleg ha most a 2-3 kiló is látványosan más külsőt kölcsönöz. Ne haragudj, de össze-vissza irogatsz.  

     

     

    előzmény:
    fitospanni (82)
    2010-09-26  23:49
  19. 2010. szeptember 26. 23:5383.

    1. Nokomment.

    2. Hogyan nevezheted azt az ember kedvesednek, aki csúfol? Ismerj meg olyan fiúkat, akik téged szeretnek és nem a lapos cicit meg a zörgő csontokat.

    3. Miért olyan nagyon fontos neked, hogy az utcán vadidegen emberek megnézzenek? Mi fog akkor történni, ha megnéznek?

    4. Attól is függ milyen ágán, de ha tényleg annyira jó a mozgásod és tehetséges vagy, akkor miért ne csinálhatnál táncos karriert?

    5. Ha ennyire utálsz a ruhatáraddal fogalkozni, miért kapsz idegösszeomlást? Akkor ne foglalkozz vele. :)

    6. Válts kineziológust.

    7. Miért nem akarod elfogadni magad? Ez nem azt jelenti, hogy ne tegyél semmit azért, hogy jobban nézz ki, de amíg nem vagy magaddal jó kapcsolatban, senkivel sem leszel.

    És a szépség egyrészt relatív, másrészt meg "nem minden".

    előzmény:
    fitospanni (81)
    2010-09-26  23:33
  20. 2010. szeptember 26. 23:4982.

    Amugy nekem 12 eves koromban is oylan volt mar az alakom, mint most. Mar 1,5 éve menstrualtam, a cicim is elérte a végleges méretét, és a széles csípőm is kész volt már.

     

    előzmény:
    éjjelilepke (80)
    2010-09-26  23:20
  21. 2010. szeptember 26. 23:3381.

    1. Mert a szuleim csufoltak, amikor gombolyodni kezdtem, és mindennap bantalmaztak vele, hogy el vagyok hizva.

    2. Mert a fiuk, akiket ismerek, a vekony lanyokat preferaljak, a lapos mellett, stb., én tulsulyos vagyok nekik, és ők is csufolnak evvel, a kedveseim is csufoltak a sulyommal mindig.

    3. Az utcan is akkor neznek meg, amikor sokkal vekonyabb vagyok, mint most.

    4. Szeretnék tancmuveszetekben is karriert csinalni, és ahhoz tulsulyosnak szamitok.

    5. Sajnalom a ruhaimat, idegosszeomlast kapok, ha uj ruhatarat kell kialakitanom, annyira utálok evvel foglalkozni.

    6. Az a kineziologus is, akinel legutobb evvel a problemaval voltam, mondta, hogy kell fogynom, mert tenyleg van foloslegem.

    7. Csúnya igy az arcom, húsos, férfias. 53 kilo alatt kezd apadni az arcom , 51 kilonal kezd el nekem nagyon szépnek tűnni.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    éjjelilepke (80)
    2010-09-26  23:20
  22. 2010. szeptember 26. 23:2080.

    Teljesen normális a súlyod. Nem vagy sovány, de kövér sem. A test alakján (bizonyos határok között) zsír- víz- és izomszázalékán meg lehet változtatni.

    Miért akarsz gyerek lenni? Vajon mi lehet az oka, hogy nem akarsz nő lenni? Szerintem a lelkedet kéne "megnézetni", mert az "gyanús", hogy valaki olyan testre vágyik, mint egy 12 éves kislány. 

    Pár nap alatt lehet hízni/fogyni 2-3 kilót, főleg ha az ember lelkileg nincs rendben. Nem véletlenül normálisak a laboreredményeid. Elképesztő testi tüneteket tud produkálni a lélek sérülése.

    előzmény:
    fitospanni (79)
    2010-09-26  22:47
  23. 2010. szeptember 26. 22:4779.

    Pl. mert kisebb, vekonyabb akar lenni. Pl. Fekete Laszlonak is normalis a testzsirszazaleka, de azert ha én akkora volnék, negyedakkora szeretnék lenni súlyban.

     

    előzmény:
    sinnesro (75)
    2010-09-26  22:05
  24. 2010. szeptember 26. 22:4578.

    Szia, uszogumim soha nem lesz, mert homokora alkat vagyok, mindig 40 centivel vekonyabb a derekam a csípőmnél, pedig alig nehany alkalommal volt szexulais elmenyem, rendszerint hianyzik az eletembol.

    "az alapokra mit gyerekorba ismertünk - megáltunk az evéssel he már elég volt még akor is ha csak két falás volt a tányéron "

    Sajnos ez forditva van. Amiota egyedul lakom, azota engedhetem meg magamnak, hogy CSAK annyit egyek, amennyit kivanok. Gyerekkoromban mindig hiszterias rohamokkal kenyszeritett nagyanyám arra, hogy egyem meg, amit ő főzőtt, mert az az ő megcsufolasa, ha nem eszem meg azt a mennyiseget, ami ő gondol. Mindig rosszul voltam, de megettem, es sovany is maradtam egeszen 12 eves koromig.

    Az osszes tobbi nagyon erdekes, majd elmelyedek benne, koszonom szepen!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (72)
    2010-09-26  21:54
  25. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2010. szeptember 26. 22:0977.
    A gyílkosgalocának is természetes összetevői vannak
    No meg számit ,hogy hol termesztik  az összetevőket
    De elég ha a helyet leirod  ahol termesztik
    és én kirom mit fogyasztotál

    Játszunk ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_427131 (63)
    2010-09-26  21:01

Címlap

top