Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum: Falusi Mariann

adrijan
Létrehozva: 2010. szeptember 22. 15:12
Sziasztok, fórumozók!

Falusi Mariannt, a Pa-Dö-Dö egyik tagját nyilván nem kell bemutatnunk nektek, úgyhogy ettől itt most eltekintenék 

Egyszerűen csak szólok: október 22-n, péntek délelőtt fél 11-től fél 12-ig Falusi Mariann a fórum vendége! Ti kérdeztek, ő pedig igyekszik minél több kérdést megválaszolni!

Addig is ebben a topikban gyűjthetitek a kérdéseiteket!

Gondolatébresztőnek pár friss hír Falusi Mariannról:

videóinterjú a Cafe TV-n (2010. szept. 13.)
kishír az énekesnő rosszullétéről (2010. szept. 6)
  1. 2010. szeptember 27. 20:4226.

     

     jó macerás időszak lesz, nem irigyellek :)) miért nem Györgyivel közösen csináljátok végig? 

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  2. 2010. szeptember 27. 20:3925.

     

    tetszik hogy nem napra kitűzött a 40 kiló mínusz, hanem ahogy és amennyi sikerül...
    ha eléred a kedvedre való súlyodat, akkor abbahagyod és megígéred hogy eztán is figyelni fogsz az étkezésedre, vagy továbbra is igénybeveszed a szakértők segítségét?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  3. 2010. szeptember 27. 20:3724.

     

    milyen kiegészítő mozgást javasoltak, és mit választasz? :)

    tényleg.. úszni tudsz? :))

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  4. 2010. szeptember 27. 20:3623.

     

    egy ilyen közös öö.. projektnél figyelembeveszik az egyéni vágyaidat.. hogy mik azok az ételek amiket szeretsz és mik azok, amiket azért inkább nem?

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  5. 2010. szeptember 27. 20:3422.

    remélhetőleg a felmentősereg már régesrégen megmentette Mariannt és vidáman készülődik újra közibénk :D


    kérdés :)


    körülöttem minden fogyókúrás nő írtó harapós ha fogyózik éppen, nem félsz attól hogy morcos leszel ha nem eheted amit kívánsz?


    mert pár napot akár guggolva is ugye, de amikor már hetek óta figyelned kell folyton hogy mit ehetsz mivel és pláne mikor, azért az elég idegtépő szokott lenni :)))

    előzmény:
    adrijan (19)
    2010-09-27  15:04
  6. 2010. szeptember 27. 15:1221.

    olalaja...?  ajajj :)))

    nembaj, szeretettel megvárjuk... mi itt leszünk holnap is meg azután is.. csak ne idegeskedjen :))

    üdvözöljük mi is persze.. és reméljük hogy nem csuklik nagyon :D

    előzmény:
    adrijan (19)
    2010-09-27  15:04
  7. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. szeptember 27. 15:0620.
    Kellemetlen, de legalább nem lett nagyobb baj!
    előzmény:
    adrijan (19)
    2010-09-27  15:04
  8. 2010. szeptember 27. 15:0419.

    Sziasztok fórumozók!

     

    Végül sikerült utolérnünk Mariannt, akivel sajnálatos módon egy kisebb baleset történt: az autójával ráfutott Pesten kívól valamilyen nagyobb kőre, elfolyt az olalaja, és most az út mentén áll, és várja a gyorssegélyt...

     

    Már esélytelen, hogy beérjen fél 4-ig - mindenesetre megpróbáljuk holnapra vagy holnaputánra leszervezni a fórumot.

     

    Sajnos a balszerencse közbeszólt, de Mariann mindannyiótokat üdvözölt telefonon keresztül is, és azt mondta, mindenképp igyekszik lehetőleg még a napokban pótolni ezt a mai alkalmat...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  9. 2010. szeptember 27. 14:5518.
    ... fotózni se felejts el ;))
    előzmény:
    adrijan (17)
    2010-09-27  14:38
  10. 2010. szeptember 27. 14:3817.

    Sziasztok!

     

    A laptop beizzítva, én is itt ülök az erre fenntartott helyiségben - amint befut Falusi Mariann, kezdjük a sztárfórumot... :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  11. 2010. szeptember 27. 13:5616.

    Sziasztok!

     

    Ide gyűjtöm még azokat a kérdéseket is, amiket a Facebook oldalunkon kérdeztek Marianntól, hogy ezek a kérdések se sikkadjanak el.

     

    Bálint Judit:

    Milyen diétába kezdtél?

    Sok sikert és kitartást hozzá! 

     

    Balog Zsuzsanna: 

    Hogy érzi magát most kedves Mariann és mennyi idő alatt szeretné lefogyni azt a fránya 40 kilót? Köszönöm :o)) 

     

    Piros Szirom:

     

    1.

    nem gondolsz-e hasonló műsorra, mint a Lányok angyalok volt?

     

    2.

    Mariann, a Miattad eszem c. előadóested tovább folytatod ugye? szeretném megnézni, csak még nem jutottam el..:)

     

    3. 

    a dagiság hozzátartozik az egész padödöséghez... nem lesz furcsa hogy nem leszel annyira látványos? meg lehet hogy kicsit hosszabb haj illik majd jobban hozzád... és mi lesz a ruhákkal?!??:O

    új ruhatár.. az mondjuk jó dolog :)) 

     

    Nagy Viktória:

    Mariann: hol találunk koncert kirást ?? Miért nem űködik a Padödő web oldala rendesen?...hogy van Györgyi,jó egészséget kívánok!!

     

    Többen is kérdezték: 

    Készül-e valahogy a fogyás utáni plasztikázásra, foglalkozik-e ezzel a kérdéssel? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. szeptember 27. 13:3415.

    Tényleg nem akarlak megbántani és nagyon korrekt a felajánlásod, de képtelen vagyok szó nélkül hagyni.

     

    Minek kell anyagi tehetség a fogyáshoz? Az tény, hogy az ételfutárok diétás menű árát nem egy átlag fizetéshez szabták, de az is tény, hogy megnézed az étlapot és hasonló ételeket készítesz ugyan ott vagy.. Maga az nlc is tele van diétás fórumokkal , amiben felsorolnak egy csomó diétás ételt vagy elkészítési módot. 

     

    Falusi Mariann ismert és a cégnek aki segít neki nagyon jó reklám lehetőség lesz, ha sikerül neki, de ez nem az ételeken fog elsősorban múlni, hanem azon, hogy Mariannba mennyi akaraterő van.

    Nálad is ezen múlik csak, hogy jobban érezd magad a bőrödben.

     

     

     

    előzmény:
    Berta Béláné (14)
    2010-09-27  13:24
  13. 2010. szeptember 27. 13:2414.

    Kedves Mariann!

     

    Örülök, hogy legalább itt tudok veled beszélni, én 57.éves vagyok szeretnék én is lefogyni 30 kg, de nekem nincs semilyen segítségem sem anyagi tehetségem, ha segíteni tudnál ebben nagyon megköszönném. Cserében fel tudom ajánlani a segítségem, idősgondozás, takarítás,bevásárlás, vasalás, kert ápolás. Előre is köszönöm és kívánok sok jó egészséget és kitartást: Éva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  14. 2010. szeptember 27. 12:4513.

    Szia Mariann!

     

    A csajokkal az irodában többen küzdünk súlyproblémákkal, így összírtunk pár kérdést :-) Tuti, hogy itt leszünk 4-ig, nagyon kíváncsiak vagyunk a véleményedre, A Te elhatározásod most megint elgondolkodtatott minket, ha neked sikerül, talán nekünk is.

     

    Mi az, amivel Te lélekben erősíted magad? Van valaki, aki végig segíteni fog a fogyásban, és erőt ad?

    -          Ha sikerül a fogyás, plasztikában is gondolkozol?

    -          Nem tartasz attól, hogy miután lefogytál, nem fogod tudni tartania  súlyodat?

    -          Nem félsz, hogy a jókedved is elszáll a súlyokkal?

    -          Az édességekről hogy tudsz lemondani?

    -          Stílusválátásra is számathatunk? a hajad marad ilyen, amilyennek megszoktuk? Esetleg nőiesebbre váltassz?

     

    Sok sikert a fogyókúrához! 3-kor találkozunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. szeptember 27. 08:3012.

    Kedves Mariann!

     

    Olvastam, hogy nem akar gyereket illetve hogy volt már terhes.

     

    Így 50 túl sosem bánta meg, hogy nem vállalta az anyaszerepet?

    Nem érezte még soha úgy, hogy annak az elvetetett babának mégis csak élni-e kellett volna? 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  16. 2010. szeptember 26. 13:0811.

    Én nem kérdezek.

     

    GYÖRGYINEK ÉS MARIANNAK: 

     

    KÍVÁNOK MINDKETTŐTÖKNEK JÓ EGÉSZSÉGET ÉS TOVÁBBI SOK SIKERT! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. szeptember 25. 22:0810.

     

    Kedves Mariann!

     

    Drukkolok Neked a fogyáshoz, kitartást kívánok!

     

    (Egy zárójeles kérdés: sose értettem, hogy lehet kutyáknak emberi neveket adni, pl. Zoli meg Zsuzsi. Ez rém fura! Ott a rengeteg jó, fantáziadús kutyanév, pl. Morzsa, Borzas és társai...)

     

    Ja, és hallottam, hogy fogsz írni egy blogot. Hol lehet olvasni?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  18. Torolt_felhasznalo_167488
    Torolt_felhasznalo_167488
    2010. szeptember 25. 20:379.

    Kedves Mariann!

    Beteg lányom is nagyon szerette a zenéteket, de ma már igazán nem tudja megérteni, de kérlek benneteket, ne égessétek a gyertyák mindkét végén. Gyöngyivel együtt még szeretnénk benneteket sokáig hallgatni. Bár túl vagyok a 60-on szertem zené-

    teket, szövegeiteket. Jobbulást kívánok mindkettőtöknek.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  19. Torolt_felhasznalo_167488
    Torolt_felhasznalo_167488
    2010. szeptember 25. 20:348.
    Ne haragudj, de letöltöttem ezt a versedet. Több, mint megindító. Nekem a gyermekem az, aki nagyon beteg. Szia Ani
    előzmény:
    csillag033l (2)
    2010-09-22  16:31
  20. 2010. szeptember 24. 20:157.

    Kedves Mariann!

     

    Hogy érzed most Magad? Jó lenne, ha vigyáznál Magadra, és betartanád az orvos utasításait, mert nekünk még sokáig szükségünk van a Pa-Dö-Dö mindkét felére, és a zenédre, hangodra!!

     

    Mik a közelebbi és távoli terved? Mármint zenei terveid. 

     

    Nagyon sok sikert és kitartást kívánok a diétában! 

     

    Üdv: Maszi 

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. 2010. szeptember 24. 18:296.

    Kedves Mariann!

     

    Nem bántad meg így utólag a Benkő Dániellel való közös szereplést? A feleségkeresős, borzasztó színvonaltalan ultragagyi műsorra gondolok.

     

    Nekem fura volt, hogy ilyesmiben résztveszel....

     

     

    Köszi előre is! 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  22. 2010. szeptember 24. 17:555.

    Kedves Mariann! 

     

    Nagyon szeretem a Pa-Dö-Dö együttes zenéjét, és szimpatikus vagy nekem. Szívből drukkolok, hogy legyen lelkierőd e nagy harcban, és sikerüljön leadnod az áhított 30 kilót! Remélem, a szíved nem fog rendetlenkedni többé! Örülnék, ha az nlcafe olvasóit folyamatosan tájékoztatnád arról, éppen hol tartasz, és milyen módszert alkalmazol. (pl. Atkins-diéta, Norbi Up-date, stb.)

     

    Üdv: Rublika  

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  23. 2010. szeptember 23. 00:164.

     

    Kedves Mariann,

     

    érdekelne, hogy mikor kezdted a Zsírégető diétát, és fogytál-e már. Ha nem titok, mennyit?

     

    És hol lehet e blogodat olvasni?                                                                                     

     

    Köszi és sok sikert, én drukkolok Neked!

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-09-22  15:12
  24. 2010. szeptember 22. 17:123.
    Mennyire igazad van !
    előzmény:
    csillag033l (2)
    2010-09-22  16:31
  25. 2010. szeptember 22. 16:312.

    Sziasztok! Magam is Mariann problémájával kűzdök gyerekkorom óta. Amikor négyévesen félrekezeltek egy betegségem után, belém vágtak ötven hormoninjekciót, aztán a betegségem megmaradt, a hormonháztartásom meg tönkrement. Orvostól-orvosig rohangálás, kórházból ki, másikba be... Aztán elfogadtam magam. Ez van. Ne ítélkezzünk, jó? Annyiféle fájdalmat cipel minden ember, minek ezeket hatványozni a meg nem értés dühével felszorozva?

    Ha ránézek valakire, őt akarom látni, nem a kilóit, a ruhája márkáját, vagy a bankszámlája végösszegét.

    Sok sikert, Mariann! Én kiírom, te kiénekeled magadból, amit megértettél az életből. Sokat bántva sokat lehet tapasztalni, Igaz, fájni is. A rendszer igazságos.

     

    Jóbarátok

      

     

    Ha szólok, jössz, ha szólsz, jövök, nem kutatva a miértet.

    Ha kérek, adsz, ha kérsz, adok, nem méricskélve a mennyit és miértet.

    Ha csak összefutunk is, nem feledett szavaink újra puha kerekké simulnak.

     

    Képzeletben mindig egymás mellett, csöndben, közben összeér a vállunk…

     

     

     

    Mindannyiunknak ajánlom az egyik versemet, van már öt-hat éve, hogy írtam. Összekapaszkodva szebb az élet... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top