Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tarot tanfolyam itt

Kendra1
Létrehozva: 2010. szeptember 1. 17:16

Akik szívesen olvasnának,beszélgetnének a tarot kártyákról és jelentésükről,de nincs lehetőségük elmenni egy tarot tanfolyamra,és akit érdekel ez a téma,azt várom szeretettel ebbe a topicba.

 

 

 

 

  1. 2012. június 5. 16:52537.

    Kövessétek most ingyen a cigánykártya tanfolyamot videóban :)

     

    http://www.asztro-show.hu/ciganykartya-iskola-5 

     

    http://www.asztro-show.hu/ciganykartya-iskola-6 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. Április 10. 22:27536.
    Minden rendben megvan
    előzmény:
    r-deis (534)
    2012-04-09  20:41
  3. 2012. Április 9. 21:50535.

    Kedves Kendra!

     

    Én nem követtem annak idején az online tanfolyamodat, nem is tudtam róla még akkor, hogy van ilyen, csak lkezdtem áttanulmányozni a topicot, sok érdekes és jól érthető leírást magyarázatot találok rajta. Azt szeretném kérdezni tőled, hogy milyen hiteles szakirodalmakat tudsz ajánlani, illetve ennek a kis tanfolyamnak van-e valamiféle jól használható gyüjteményes jegyzete.

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. Április 9. 20:41534.

    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni? Az alábbi helyek egyikén le lehet tölteni a Kazanlár Fatima könyvét pdf-ben, viszont hiányzik belőle vagy 20 oldal a 90-től a 111 oldalig. Ha valakinek megvan a könyv, jó volna kiegészíteni, esetleg bescannelve elküldhetné nekem.

     

    Előre is köszönöm a segítséget.

    üd

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. március 31. 21:07533.

    Sziasztok!

    Jó régen jártam errefelé,de ma ismét megkeresett valaki tarot-tal kapcsolatos kérdéssel,és eszembe juttatta a topikot.

    Bizony,sokfajta tarot kártya létezik.Nagyon népszerű a festőművészek körében is,hogy saját kártyákat festenek.Így esett,hogy pld. maga a szürrealizmus atyja,Salvador Dali is festett tarot kártyát.Megjegyzem,a Mágus lapjára a "mester"SZERÉNYEN a saját arcképét festette fel.De megemlíthetem a Nyolcadik utas a halál című film rendezőjének nevét,Ridley Scott-ot is,aki szintén belevágott a tarot kártyák megfestésébe.Mondanom sem kell talán,hogy lapjai körülbelül olyan félelmetesek,mint a sci-fi-horror filmje volt.

    Mégis mi a közös ezekben a lapokban?

    Hogy a nagy arkánumokon szereplő szimbólumok éppen úgy megtalálhatóak ezeken a lapokon,mint évszázadokkal ezelőtt.

    További kellemes olvasást kívánok azoknak,akik rendületlenül érdeklődnek a kártyák titokzatos és misztikus világa iránt.

    Kendra

    előzmény:
    Solvejg (532)
    2011-04-21  13:02
  6. 2011. Április 21. 13:02532.
    A Tarot kártyának több fajtája létezik.:)
    előzmény:
    gege789 (531)
    2011-01-05  21:51
  7. 2011. január 5. 21:51531.
    Igaz hogy több tartott kártya fajta is van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. január 3. 16:02530.

    Sziasztok!

     

    Úgy látom nem csak én jártam erre régen.

    Új év alkalmából elővettem a kártyákat és kiraktam a 12 laposat.

    Nincs kedvetek segíteni értelmezni?

     

    1. Kard lovag - ez vagyok én? Ezek szerint erősnek, bátornak kell lennem...jobb szeretnék inkább gyenge nő lenni 

    2. Ördög - ?? ez a vágyam? 

    3. Bot 10 - Kapcsolataim révén valamilyen üzleti lehetőség kínálkozik?

    4. Érme 4 - Na ennek nem örülök, de sajnos nagyon is igaz.

    5. Torony - Hát ez se éppen öröm, valami romba dől, de mi?

    6. Főpap - Bízzak a képességeimben..

    7. Érme 2 -  A társam oldja meg az anyagi problémákat?

    8. Diadalszekér - Új irányba kellene mennem, vagy ha megbetegszem akkor valószínűleg meggyógyulok?

    9. Érme 3 - Külföldre utazom, vagy távoli céljaim teljesülnek.. bárcsak!

    10. Erő - Lehetek győztes, ha elvállalok olyat is amit eddig nem?

    11. Világ - Ez jónak tűnik.

    12. Kelyhek 9 -  testvérekkel, barátokkal kell többet törődnöm?

    előzmény:
    Kendra1 (529)
    2010-11-14  09:54
  9. 2010. november 14. 09:54529.

    Sziasztok!

    Köszönöm nektek a kedves szavakat.A topik attól nem szűnik meg,hogy a tanfolyam véget ért.Nyugodtan kérdezzetek,ha elakadtok valamiben,amit még esetleg nem írtam le egy lapról.

    És jó ötlet,hogy egymásnak elemezzétek a sorsát, lapjait!

    Ezzel lehet igazán gyakorlatra szert tenni.

     

    előzmény:
    manka45.@freemail.hu (528)
    2010-11-12  11:23
  10. 2010. november 12. 11:23528.

    Kedves Kendra!

    Én is köszönöm a tűrelmes kedves okításod,sajnálom,hogy vége,

    még bele se jöttem igazán!

     

    KISLÁNYOK! Én is szívesen venném ha nem  szünne meg a topik,

    megtudnánk beszélni adódó kérdéseket.értelmezéseket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  11. 2010. november 12. 02:54527.

    Szia Kendra!

     

    Köszönöm én is a segitséged,a türelmed a tanfolyam vezetésével.Nagyon játékos volt az egész,érdekfeszitő,okultunk egy kicsit tőled.Nagyon szorgalmasak voltak a lányok,történeteket hoztak a lapokról,hősökről.

    Van egy  klassz Kazanlár tarot kártyám és én is kérdezgethetem a lapokat. Válaszoljanak!

    előzmény:
    Kendra1 (520)
    2010-11-11  11:57

Címlap

top