Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megvert a barátom

Torolt_felhasznalo_443825
Torolt_felhasznalo_443825
Létrehozva: 2010. augusztus 17. 08:48

Sziasztok!

 

 

Barátom kivett egy hetet, h a gyerekemmel és velem, VELÜNK TÖLTSÖN EGY HETET LENT, ÉS MAJD EGYÜTT FELMENJÜNK AUG.20-I HÉTVÉGÉRE.

Ehhez képest feküdt, döglött nálunk 5 napot, hozott egy utazójáska szennyest, amit kimosatott velem és igérte, h bérelünk egy házikót vmi horgászhelyen és elleszünk, meg kapok karikagyűrűt, lesz társkártyám, megyünk strandra, balcsira, moziba shreket nézni hármasban, kisfiammal mekibe.

Előző két hétvégén direkt nem mentem, h ne az legyen, h sóherkodik, legyen pénze.

Állítólag hozott magával negyedmilliót, de egy pizzarendelésre sajnálta a pénzt, 500 ft kiszállítást, úgyhogy semmit nem költött itt, és a falunk patakjáig jutottunk horgászni...

Ahhoz képest felhívta a volt csaját, h nem is karikagyűrű, magyarázkodott neki.

A vita azon robbant ki,h a csaj folyamatosan uszítja ellenem, leribancozik, meg én áállítólag hívogattam.

Júl.17-e óta nem hívtam a csajt, mégis ezt állította, h szétcsessze a kapcsolatunkat.

Júl.17-én akkora öklöst kaptam barátomtól a jobb arccsontomra, h a mai napig nem tok ráfeküdni, akkor nem jelentettem fel, mert azt mondta ha megteszem többé nem látom, mivel szeretettem, én BAROM, lenyeltem a békát, de úgylátszik kár volt, mert most már jogot érez arra, h bármikor megüssön.

Folyamaotsan őt védte, mondtam, h 20x takarodjon, aztán nekem jött, kihivtuk a rendőrt.

Felmentem utána nagymamájától nem rosszban váltam el az meg lelocsolta a telómat engem fényes nappal slauggal, pedig júl.17-i hétvégén takarítottam vele 3 napot, főztünk tanította barátom kedvenc kajáját, rohadt meleg volt, váltakozva mentünk tusolni, barátom dolgozott.

5 percenként kérte a vizet, pátyolgattam, erre szombat éjjel miután egy napot egy kapitányságon töltöttem, éjszakát, mndta a barátom, h menjek be aludni, fürödni , enni, két napja nem ettem.

Erre nagymami aki eddig megakart halni, olyan erővel elkezdett lökdösni, mert megmertem kérdezni, h mi van a yves rocher krémemben ami 5 ezert ft, és nálunk bontottam ki múltkor, meg a drága hajpakolásomat is kinyomta, meg a mayballine affinitone alapozómat is kinyomta.

Nem ezért hagytam ott bármimet, h tönkretegye, nem is értem h lehet vki ekkora rosszindulatú, egyik  héten elvagyunk másik héten meg gyűlöl.

Szóval szépen lelökött a lépcsőn, újabb éjszaka a kapitányságon....

és engem fenyegetett meg, h agyonveret a nagybácsival, akiknek kerítést festetettem, lakást takarítottam, meg beszarik már bocsánat a nagyika és én mostam ki a szőnyeget stb stb.

Kérdem én mivel érdemeltem ezt ki??????????????,,

És mikor máj-ban újrakezdtem a sráccal ő mondta, h SOHA TÖBBÉ NEM FOG MINKET SENKI ELVÁLASZTANI, NEM FOGJA ÉRDEKELNI A BANYA, SEM A ROKONSÁG, ELMEGYÜNK ALBÉRLETBE, MERT RÁNK VAN SZÜKSÉGE.....

A GYEREKEM IS ÚGY VÁRTA, PUSZILGATTA ÉS VÉGIG NÉZTE, AHOGY ANYUKÁJÁT MEGVERTE EZ AZ ÁLLAT.

Két év próbán van okirathamisítás egyéb bűncselekmények miatt, ahova még én kisértem a markó utcába a bíróságra tavaly.

Bocsánat a helyesírásért, most egyáltalán nem érdekel, h kis vagy nagy betűvel írom a balcsit, meg az utcaneveket, ennél nagyobb a problémám.

Ti mit tennétek, mert egy világ omlott össze bennem, és ő volt az aki anno azt mondta, h váljak el minél hamarabb és költözzek fel hozzájuk gyerekkel.

Örültem,h a román férjemtől elváltam, soha többé nem is akarom látni, viszont őt szerettem igazán tiszta szivemből.

Mit kellene tennem, iilletve neki tudom, mit kellene kilépni abból a körből és elmenni külön lehúzós barátoktól (idézőjelben csak barátok), meg ez a ribanc aki pénzért bárkivel....., meg nagyika stb.

De gyáva, és 32 évesen egy bábu...nem áll ki magáért.

Ő mondta, h soha nem szerette így senki és nem enged el, és tudja, h hűséges vagyok, nem a lehúzós ribanc, mégis azzal normálisan bánik én meg a rongy vagyok....

 

  1. Torolt_felhasznalo_861596
    Torolt_felhasznalo_861596
    2010. augusztus 18. 13:15226.

    Szia, én is voltam ilyen cipőben... persze nem szóról szóra, csak engem is bántalmazott az exem... négy éven keresztül. szóval tudom kb. ezt a részét és átérzem a dolgoknak. Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy a lehető leghamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból, mert újra megfogja tenni, és ha zsarol hogy nem enged és kényszerítene dolgokra azonnal jelentsd fel én nem tettem meg. És a másik fórumomba látják is, mennyire tönkrementem az egész kapcsolat miatt.

     

    Nem akarom hogy te is igy járj, főleg, nem úgy,hogy még egy kisgyerek is van melletted!!! 

     

    Azonnal hagyd ott a pasit és az egész környező családját, nagynéni, nagybácsi, mindenkit aki ártott neked valaha, lehet hogy szereted a pasit, és ezért nem tudsz lépni, de hidd el utána sokkal jobban leszel, és találni fogsz egy normálisat is aki úgy is fog kezelni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  2. Torolt_felhasznalo_588073
    Torolt_felhasznalo_588073
    2010. augusztus 18. 13:12225.
    előzmény:
    Csendike2010 (223)
    2010-08-18  13:05
  3. 2010. augusztus 18. 13:09224.
    Tegnap szerintem csúcs volt.Az már nem is nevetés volt...........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-18  12:09
  4. 2010. augusztus 18. 13:05223.

    Na , látod ezek miatt a dolgok miatt kezdtem el hülyülni tegnap .

     

    Ekkora barom dolgokat  senki nem hagyna magával csinálni , az biztos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588073 (221)
    2010-08-18  13:01
  5. Torolt_felhasznalo_588073
    Torolt_felhasznalo_588073
    2010. augusztus 18. 13:04222.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-18  12:09
  6. Torolt_felhasznalo_588073
    Torolt_felhasznalo_588073
    2010. augusztus 18. 13:01221.

    "Igen, megütött, nem egyszer.

    Szüleim házában, fent pesten, nagyika is stb.

    Azt tudtam, h a volt csajával aki talán nem is a volt csaja, hanem végig párhuzamosan együtt vannak, kibeszél és adja a "jó tanácsokat". 

    Kérdem én, h miért állítja az a ribanc,h kihasználom, mikor idejön és a gyerekemnek nem egy kindertojást semmit sem hoz, inkább megeszi a csipszét, csokiját.

    és én vettem neki hervisben rövidnadrágot, c und a-ban bio 100 %-os pamut polót, levágtam a haját itt, nem fürdött napokig, pedig mikor jött húztam arieles frissem mosott ágyneműt, kimosatott egy utazótáska szennyest és még én vagyok a ribanc ezek szerint?????

    KÉt éve kaptam egy leértékelt c und a-s fekete kabátot tőle , és én miket vettem, mert most is igaz, h bóvli utánzat parfümöt, meg nivea tusfürdőket vettem neki, a agyerekemnek meg egy szar csokit nem hozott.

    igérte, h a shell kúton tankol és hoz neki toy story-s játékot, ahhoz képest semmi sem lett ebből.

    Barátnőm kijár németbe ő hozott tesójával , direkt ott tanlkoltak, h legyen két kis ilyen játéka, egy vonatos és egy lovas toy storys játéka. 

    Meg elment az andi a douglas parfümériába és vett 6 ezer ft-ért nagy toy story robotot meg pókembert, amikbe ugye van habfürdő, pedig nem a barátnőmmel terveztük leélni az életünket.....

    Sok mindent tudnék még mesélni, amit tett..

    Viszont a verést semmissé nem teheti, meg a nagymami is megvert, llátleletetm van

    Volt vagy jelenlegi csaja is életveszélyesen, nagymami, exem és nagybácsi is megfenygetett.

    Az egész testem tele lila foltokkal, duzzanatokkal, horzsolásokkal, és a lelki sebem sokkal jobban fáj, leírni nem tom, mekkorát csalódtam, aki azt mondta,h költözzünk össze és vigyük fel babumat a nagyihoz, h összeismerkedjenek végre.

    EBBŐL SEMMI SEM LETT, CSAK VERÉSEK, ALÁZÁSOK.

    Ha én egy volt barátom csaját vagy feleségét lekurváznám, hajamnál fogva tépnének jogosan de még volt barátom is megtehetné, kérdem én mitől vok ribanc, h hűséges vagyok és évek óta csak tűrök??????????????????????????????????????????,,

    Meg tavaly máj-ban együtt aludtak, miközben együtt voltunk, meg könyörgött, h béküljek ki vele, csak a csajnak máshogy adta elő.....

    DeNEM AKARNAK SEMMIT EGYMÁSTÓL...............

    hmmmmmmmmmmmmmmmMMMMMMM

    NEM VAGYOK HÜLYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4"

     

     

     

     

     

    ÚRISTEN!!!!!
    !!!!!!!!! EZ A SZÖVEG!!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  7. 2010. augusztus 18. 12:51220.

    Mintha a Mónika show-t nézném.

    Neked arra van szükséged -szerinted-, hogy igazat adjanak neked és sajnáljanak. De ha valakik szívből jövő jó tanáccsal látnak el, az már nem jó, mert nem azt írják amit látni akarsz. Változtass, vagy nyalogasd tovább a sebeidet, de ilyen gyerekkor után a kisfiadnak nehéz lesz kiegyesúlyozott felnőtt életet élni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. augusztus 18. 12:23219.

    Igen erőteljesen hazugság szaga van a dolognak. Tegnap meg is kaptam a magamét, hogy gonosz vagyok, mert nem érzem át a helyzett.  csak egy dolgot nem tud a topikindító, hogy milyen vagyok igazán gonoszan :(

    Itt még a kamu topikokba sem gonoszkodom, mert nagy az Isten állatkerje és zokon esne ha valaki miattam tenne valami hülyeséget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-18  12:09
  9. 2010. augusztus 18. 12:14218.

    Nagyon ügyes vagy!

    Rég produkáltak ennyi hozzászólást új topikkal egy nap alatt...

     

    Ha meg igaz a sztorid: fordulj orvoshoz.

    Talán még nem késő...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  10. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. augusztus 18. 11:49217.
    Javít mert most olvastam: két nyelviismeret a diploma helyett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-18  11:37
  11. 2010. augusztus 18. 11:25216.
    Helyes. Most szepen gondolkozz es TANULGASS. leginkabb ÖNMAGADAT. mielött kifogsz egy 3. ugyanilyet - sajat hibabol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (213)
    2010-08-18  11:11
  12. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2010. augusztus 18. 11:17215.

    Jo dontes volt, igy legalabb nyugalmad lesz neked is meg a kicsinek is.

    Biztosan fog meg keresni konyorogni, nehogy meginogj, az csak alarc, minden visszamegy a regi allapotba ha kibekulsz vele. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (213)
    2010-08-18  11:11
  13. 2010. augusztus 18. 11:16214.

    És te még ezek után szereted? Nem értem az ilyen nőket, akiket kapcarongynak használnak és annál jobban istenítik a férfit.

    Egyszer megütne egy férfi, lehet hogy én is a rendőrségen kötnék ki, de nem azért amiért te, hanem mert megforgatnám benne a nagykést. Dühítő, hogy néhány emberrel mindent meg lehet tenni és csak tűr.

     

    Az ilyen férfi NEM FOG MEGVÁLTOZNI. Mert ő ilyen, és a bőréből senki nem tud kibújni. Aki egyszer ütött, az máskor is fog. Mire vársz? Ilyen életre van szükséged? Ha magadra nem is, a gyerekedre legyél tekintettel! Ő kellene, hogy az első legyen az életedben, nem egy ilyen barom, aki csak nőkkel tud erősködni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (211)
    2010-08-18  11:09
  14. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 18. 11:11213.
    Már eljöttem, itthon vagyunk a szüleimnél, biztonságban
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (209)
    2010-08-18  07:44
  15. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 18. 11:11212.

    Köszönöm a jóindulatodat

    mInden jót

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-18  08:26
  16. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 18. 11:09211.

    Kedves Hozzászoló!

     

     

    Nem fogom neked a diplomámat bemutatni, két nyelven beszélek, nem két diplomám van. 

    Ez az első amit mondani akarok.

    Azt meg különösen sajnálom, ha itt a nlc cafe-n vannak olyan emberek, akik kitalálnak történeteket, hogy sajnáltassák magukat.

     

    AMIT LEÍRTAM, AZ AZ ÉLETEM, NEM KÖTELEZŐ HOZZÁSZÓLNI, KÉTELKEDNI, KERESS EGY OLYAN TOPIKOT AMIT HIHETŐNEK NÉZEL.

     

    Péntek óta, ha 8 órát aludtam, sokat mondok, ugyanis két éjszakát pesten a rendőrségen és a kórházban, látleletet vettek, töltöttem, mikor hazajöttem egyből anyumék jöttek az állomásra, 5:45 ic-ről Pécsre mentem, ha érdekel, mert arra lakunk a szüleimmel és a gyermekemmel.

    Hazahoztak, tusoltam, hajat mostam, újabb kórházi látlelet, rendőrség, és nyugtatók.

    Tudsz követni???

    Tegnap reggel szedtem be az utolsó nyugtatót, de fent pesten is kaptam egy nyugtató injekciót és itt lent is a kórházban, de az antidepresszáns vagy hívjuk kedélyjavító, nem oldja meg az életem, csak több kárt csinál.

    Már bocsáss meg, h a hazugságvizsgáló gép neve ezek a borzalmak után nem jutott eszembe!!!

     

    Remélem ennél nagyobb problémám nem lesz az életben, és du mehetek nőgyógyászhoz, ha érdekel, h miért olvass vissza.

     

    Viszont azt tudni kell, h 3 éve hűséges voltam a "páromhoz" és mégis 2x összeszedtem tőle vmi nyavalyát, mert ugye be... szereti ha segb...., meg kitudja miket csinált a drága pesten, mikor nem voltunk együtt...

    De ez már az én dolgom, semmi közöd hozzá.

    Ha érdekel a sorsom, mint itt pár RENDES EMERT ÉS VÁRJA, H HOGYAN ALAKUL AZ ÉLETEM AKKOR KÉRLEK OLVASD MAJD TOVÁBB, VISZONT HA CSAK MINDENBEN KÉTELKEDSZ LÉGYSZÍVES NE ÍROGASS NEKEM, MERT VAN ELÉG GONDOM.

     

    Amit persze magamnak is köszönhetek, mert már rég ott kellett volna hagynom, csak tudod, ha szeretek vkit, kitartok melllette, és mindig azt hiszem, h megtud változni az ember ha akar.

    Nem verek át senkit, magamból indulok ki, és mindig azt hiszem, h mások is így állnak hozzám.

    Sajnos így 29 (nemsoká 30) kell megtapasztalnom a nagybetűs ÉLETET, A SZÜLEIM HÁZÁBAN BIZTONSÁGBAN VAGYUNK, MA IS RENGETEGET JÁTSZOTTUNK A GYERMEKEMMEL, SZERET NAGYON FESTENI, MESÉT OLVASOK NEKI.

    Visszatérve , h gyermekrajzokat értlemezek, hát túl sok ész nem kell, hála Istennek színesen rajzolja tájat, ANYÁT ÉS Ő MAGÁT IS A GYERMEKEM, SŐT SZIVÁRVÁNY ÉS NAPOCSKA IS VAN, MEG SZÍVECSKE, ÚGYHOGY TALÁN FELEJTŐS NEKI AMIT TÖRTÉNT.

    Ma is megkérdezte, h hol van a ... és mikor jön és mondtam, h többé nem fog jönni hozzánk. 

    Megkérdezte, h miért, erre nem válaszoltam és már folytattuk is a festést.

     

    IGAZAD VAN ABBAN IS, H HA EGY "FÉRFI" MEGÜTI A NŐT, AZ NEM PÁRJA, szerintem csak egy kis féreg, de még azt is többre becsülöm.

    Főleg azok után, h már rengeteg dolgot eltűrtem, és most nem is az a lényeg, h a 3 évet kielemezzem, csupán az utóbbi napok történéseit, borzalmait írtam le.

    Tavaly csupán azért kisértem el a Markó utcába a bíróságra, mert azt hittem, h megváltozik.

    Még a tb-t s elintéztem vele, mert a főnöke nem jelenti be, legalább legyen biztosított, mondtam, h ennyi pénzből nem ártana fizetni, bármikor lerobbanhat, balesete lehet, az a minimum, h biztosított.

    De innentől kezdve már minden az ő gondja, az ő élete, én már kezdek lenyugodni, sikerült nyugtató nélkül aludnom, és sirógörcs nélkül aludtam el.

    Igaz, h fél 4-kor felébredtem, de visszaaludtam fél 7-ig, amikor a gyermekem keltett, mert még Vele alszok a gyerekszobában.

    További szép és nyugodalmas napot Mindenkinek

    előzmény:
    Arilang (207)
    2010-08-17  21:59
  17. 2010. augusztus 18. 08:19210.

    Már megbocsáss, de erre csak azt tudom reagálni: bolond aki tűri! akkor se lenne szabad, ha csak a magad életét teszed vele tönkre, nade a gyerekedét is???????????

    Egy ennyire zűrös pasival szóbaállni se lenne szabad, de eltűrni, hogy folyamatosan megalázzon- üssön, verjen ? Ha tényleg két diplomád van, csak igaz lehet amit én már régen mondok: diplomával észt nem adnak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  18. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2010. augusztus 18. 07:44209.

    Nagyon sajnallak, foleg a kicsit mert en eltem 3 evig egy nagyon szornyu hazassagban, akkor leptem ki amikor megismertem a mostani ferjemet.

     

    Ez hogy nem akarja hogy barkivel kapcsolatod legyen tipikus peldaja az elszigetelesnek, hogy ne legyen kihez fordulni tanacsert segitsegert.

     

    Menekulj el mielott bezarodik elotted minden lehetoseg, az ilyen kapcsolatokban nem ritka a gyilkossag is. Eloszor engem is "csak" felpofozott aztan odaig fajult a dolog hogy 8. honapos terhesen leforrazott es ugy osszerugdalt hogy beverzett a vesem.

     

    Higgy  nekem ez csak a kezdet, ne vard meg a fejlemenyeket, ez az ember nem szeret teged csak kell neki egy rabszolga akinek testet lelket uralhatja. A gyereked tonkre fog menni ebbe nem szabad hagyni, ra kell legalabb tekintettel lenned.

     

    Sok szerencset, probalj mielobb elmenni 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (37)
    2010-08-17  09:34
  19. 2010. augusztus 18. 01:00208.
    szia.  kerlek ha neked van akarcsak egy diplomad is, nem ketto  te ezt turted? es itt kersz segitseget? ezt a palit  kirugod ok,  es elfelejted. hidd el nekem a nagyinak  TE SOKKAL JOBBAT ERDEMELSZ.  kerlek ha akarod irja privit , mi lett veletek.   BEST LUCK IN THE FUTURE.  LOVE YOU.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (172)
    2010-08-17  14:30
  20. 2010. augusztus 17. 21:59207.

    Hm, már pedig kamu szaga van a dolognak és tudod miért?

     

    Amikor belefogtál a topikba olyan hót sötét szöveget nyomtál, hogy még értelmezni is nehéz volt a mondataid - lásd egyebekközt beharangozó szöveg és a benne lévő kohézió.

     

    Aztán jössz a két diplomával és érdekes módon azóta már pszichológiai tesztben is járatos vagy plgyerekrajzok értelmezése.

     

    Na most lehet, hogy nem vagyok jó emberismerő, de a gyerekrajzok értelmezése, a két diploma meg az előző megnyilatkozások valahogy nem fedik egymást. Már feltéve, ha tényleg egy két diplomás, nagyon jó tollú és gúnyrajzban ügyes ember van a monitor másik oldalán, aki jól hozza a maunikás stílust.

     

    Amikor először írtam, hogy szerintem férfi vagy nőnek öltözve, de legalábbis kamu topikozol, akkor csendben voltál.

     

    Akkor kezdtél nekem esni, amikor épp elismerésem fejeztem ki az ügyesen megrajzolt karakterért, bár az igazságvizsgáló gép kifejtésénél már kilógott a lóláb. Ergo akkor jöttél nekem, amikor már végét járta a topik, mert többünknek leesett, hogy meg vagyunk vezetve.

     

    Most viszont az  ügyes huszárvágásnak köszönhetően megint van pár ember, akit bolondíthatsz, helyes, pörögjön a topik.

     

    Amúgy meg ha általánosságban beszélünk egy olyan helyzetről, hogy egy gyerekes anyát ver a pasija, mert a verekedőst én párnak nem nevezném, akkor azt mondom, az első alkalom után a pasinak takarodj a neve. Pláne úgy, hogy semmi függőség nincs, hiszen nins közös kassza.

     

    Anyaként igyekezném elkerülni az olyan férfiak társaságát, akik eleve zűrösek, nem apának valók.

     

    A bántalmazott nőket meg őszintén sajnálom. Mind jobbat érdemel, mint amit bevállalt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_801312
    Torolt_felhasznalo_801312
    2010. augusztus 17. 20:58206.

    ÉS még valami. Szard le az eddigi sérelmeid, mert az csak szítani fogja a gyűlöletet. NE foglalkozz a szétnyomkodott alapozóiddal, vagy hogy mennyit gürcöltél.

    Vedd úgy ez volt a tanulópénz, megfizetted. Ne gyűjtögesd a sérlemeket, ne akarj revansot venni, csak menj, és kezdj mindent tiszta lappal.

     

    És kérlek gyere vissza és mondd el hogy alakul a sorsotok, mert engem érdekel. Nagyon szeretném, ha a gyereked biztonságban lenne, és ha azt olvashatnám rendeződött az életetek.

     

    Vigyázz nagyon a gyerekre, mert ő egy kincs, és ő a mindened, el ne veszítsd!! SOsem tudnál megbocsájtani magadnak, ha vele történne bármi. Ezt most még megelőzheted, hatalmas felelősség van rajtad.

     

     

    Tudod ez egy olyan dolog, mindnekinek vannak hibái, és az ember eldöntheti el tudja e fogadni a másikat úgy és tud e vele élni , a hibáival együtt. De ezek nem hibák, vagy botlások! 

     

     TI NEM EZ A KATEGÓRIA VAGYTOK. EZ EGY RÉMÁLOM, ÉS EBBŐL CSAK MENEKÜLNI kell!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (202)
    2010-08-17  20:25
  22. Torolt_felhasznalo_801312
    Torolt_felhasznalo_801312
    2010. augusztus 17. 20:48205.

    Ha a Te lakásodban vagytok, elmondom mit csinálj. Vidd el a gyereked egy biztonságos helyre. Fogd magad, mikor nincs otthon, cseréltesd le a zárat, vegyél egy gázsprayt, csomagold össze az összes cuccát, és rakd ki az ajtó elé. Ha az ő lakásábna vagytok, vagy albérletben vagytok, fogd a gyereket, és menj olyan helyre ahol nem talál meg titeket. Albérletet ki tudsz venni? Saját szüleid, rokonok, barátaid? Van bárki akihez mehetnél?

     

    NEked 1 dolgod van: szabadulj meg tőle! Azonnal bármi áron, és senkivel ne foglalkozz. Kár ilyenkor rendőrökre várni, meg törvényes útra. Inkább nem részletezem mi várhat még Rátok ha ezt így folytatod.  El nem tudod képzelni hogy milyen durva családon belüli erőszaknak teszed ki magatokat, ha nem lépsz.. Tudok olyanról, hogy a nő a saját testével akarta megvédeni a gyerekét, végül úgy találtak rájuk, a gyereket a férfi  agyonverte, a nő ott feküdt mellette, félholtan.

     

    Azt nem ajánlom hogy verekedni kezdj vele. Te húzhatod a rövidebbet. Szbadulj meg tőle, ha kell menj le egy edzőterembe, egy tízesért szedj össze 1-2 embert, akik melletted állnak, míg kiköltöztetitek, vagy míg Te kiköltözöl. Addig a gyereket vidd be egy játszóházba, és kíméld meg ettől. Ő már úgy menjen az új helyre, vagy haza , hogy ne kelljen többet találkoznia vele. És az hogy puszilgatja, ne hasson meg, a gyerekek könnyen ragaszkodnak, nem mérce. El fogja felejteni. Ezzel ne foglalkozz.

     

     

    Egyet véss az eszedbe. Az emberek nem változnak. Ő sosem fog változni, mindig meg fog verni, csak egyre bátrabb lesz.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (202)
    2010-08-17  20:25
  23. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 20:36204.

    Tudom, soha többé nem kell, igazad van, csak tűrtem, mert előtte rohadt szar házasságom volt és az elején ő is jónak mutatta magát.

    Megyek altatom babumat, mert bejött és anyumék pihennek.

    jóéjt mindenkinek

    Remélem ma végre tudok aludni, veszek egy jó forró fürdőt, gyújtok pár gyertyát, testápoló, bár nem biztos, h jót tesz a duzzadt helyeken, véraláfutásokkal tele a testem, na mindegy babum alszik, én gyorsan fürdök és bújok mellé.

    előzmény:
    ladiva (203)
    2010-08-17  20:31
  24. 2010. augusztus 17. 20:31203.

    Szia!

     

    Nem olvastam a hozzászólásokat, de már mikor megütött fel kellett volna venned a nyúlcipőt és olyan messzire futni amilyen messze csak lehet.

    Senki de senki nem üthet meg senkit, pláne nem egy nőt.

    Ne dőlj be a szédítésnek. Így nem viselkedhet.

     úgyhogy menj és ne nézz vissza. Nem érdekes hogy mi volt, de ilyen emberrel nem szabad leállni, sem visszavenni.

    Kész vége. Jobb ez így neked, meg a gyereknek is. Főleg a gyereknek... egy életen át emlékezni fog erre, nincs szüksége több traumára.

    NEm érdemelted ki semmivel, de megérett arra az idő hogy megszakíts minden kapcsolatot azzal a sze.... pasival.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  25. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 20:25202.

    Köszönöm a hozzászólásod.

    Igérem így lesz, és összeszedem magam, reggel óta már nincs is nyugtató, lehúztam a wc-n, rivotrilt.

     Holnap megyek méhszájsebet fagyasztatni, remélem nem lesz gond.

    Megkellett várni a citológiát, P. II-es neg. lett, hála Istennek, remélem minden oké lesz.

    Arra is mikor mondta a nőgyógyászom, h nem múlik el már hónapok óta a sebem, és kérdeztem, h mi lesz a méhemmel, azt válaszolta az exem: és akkor mi van ha kikell venni a méhemet, semmi....

    Na ennyire szeret...

    Mert az ő nagymamája 40 éve rákos volt a méhével, kipakolták mindenét, de 41 évet túlélt azóta, 81 éves múlt és a gonoszság gondolom tartósítja....

    Nekem tuti nem lenne ilyen szerencsém.

    Remélem nem fog fájni, félek, mert itt vár a kisfiam és este már hazaszeretnék jönni, a szokásos esti rutinra, vacsi, játék, fürdés, meseolvasás és jóéjtpuszira.

    Lehet, h sokaknak úgy tűnt, mintha csak a f.. volt fontos, nem igaz, nekem mindkettő kellett volna, mert szükségem van a társra is, de ha választani kell természetesen a GYEREKEM AZ ELSŐ, EZÉRT IS MONDTAM MINIMUM 20X HOGY HÚZZON EL INNEN!!!!

     De nem tette, úgyhogy jött a rendőr, a verés stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_801312 (201)
    2010-08-17  20:14

Címlap

top