Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megvert a barátom

Torolt_felhasznalo_443825
Torolt_felhasznalo_443825
Létrehozva: 2010. augusztus 17. 08:48

Sziasztok!

 

 

Barátom kivett egy hetet, h a gyerekemmel és velem, VELÜNK TÖLTSÖN EGY HETET LENT, ÉS MAJD EGYÜTT FELMENJÜNK AUG.20-I HÉTVÉGÉRE.

Ehhez képest feküdt, döglött nálunk 5 napot, hozott egy utazójáska szennyest, amit kimosatott velem és igérte, h bérelünk egy házikót vmi horgászhelyen és elleszünk, meg kapok karikagyűrűt, lesz társkártyám, megyünk strandra, balcsira, moziba shreket nézni hármasban, kisfiammal mekibe.

Előző két hétvégén direkt nem mentem, h ne az legyen, h sóherkodik, legyen pénze.

Állítólag hozott magával negyedmilliót, de egy pizzarendelésre sajnálta a pénzt, 500 ft kiszállítást, úgyhogy semmit nem költött itt, és a falunk patakjáig jutottunk horgászni...

Ahhoz képest felhívta a volt csaját, h nem is karikagyűrű, magyarázkodott neki.

A vita azon robbant ki,h a csaj folyamatosan uszítja ellenem, leribancozik, meg én áállítólag hívogattam.

Júl.17-e óta nem hívtam a csajt, mégis ezt állította, h szétcsessze a kapcsolatunkat.

Júl.17-én akkora öklöst kaptam barátomtól a jobb arccsontomra, h a mai napig nem tok ráfeküdni, akkor nem jelentettem fel, mert azt mondta ha megteszem többé nem látom, mivel szeretettem, én BAROM, lenyeltem a békát, de úgylátszik kár volt, mert most már jogot érez arra, h bármikor megüssön.

Folyamaotsan őt védte, mondtam, h 20x takarodjon, aztán nekem jött, kihivtuk a rendőrt.

Felmentem utána nagymamájától nem rosszban váltam el az meg lelocsolta a telómat engem fényes nappal slauggal, pedig júl.17-i hétvégén takarítottam vele 3 napot, főztünk tanította barátom kedvenc kajáját, rohadt meleg volt, váltakozva mentünk tusolni, barátom dolgozott.

5 percenként kérte a vizet, pátyolgattam, erre szombat éjjel miután egy napot egy kapitányságon töltöttem, éjszakát, mndta a barátom, h menjek be aludni, fürödni , enni, két napja nem ettem.

Erre nagymami aki eddig megakart halni, olyan erővel elkezdett lökdösni, mert megmertem kérdezni, h mi van a yves rocher krémemben ami 5 ezert ft, és nálunk bontottam ki múltkor, meg a drága hajpakolásomat is kinyomta, meg a mayballine affinitone alapozómat is kinyomta.

Nem ezért hagytam ott bármimet, h tönkretegye, nem is értem h lehet vki ekkora rosszindulatú, egyik  héten elvagyunk másik héten meg gyűlöl.

Szóval szépen lelökött a lépcsőn, újabb éjszaka a kapitányságon....

és engem fenyegetett meg, h agyonveret a nagybácsival, akiknek kerítést festetettem, lakást takarítottam, meg beszarik már bocsánat a nagyika és én mostam ki a szőnyeget stb stb.

Kérdem én mivel érdemeltem ezt ki??????????????,,

És mikor máj-ban újrakezdtem a sráccal ő mondta, h SOHA TÖBBÉ NEM FOG MINKET SENKI ELVÁLASZTANI, NEM FOGJA ÉRDEKELNI A BANYA, SEM A ROKONSÁG, ELMEGYÜNK ALBÉRLETBE, MERT RÁNK VAN SZÜKSÉGE.....

A GYEREKEM IS ÚGY VÁRTA, PUSZILGATTA ÉS VÉGIG NÉZTE, AHOGY ANYUKÁJÁT MEGVERTE EZ AZ ÁLLAT.

Két év próbán van okirathamisítás egyéb bűncselekmények miatt, ahova még én kisértem a markó utcába a bíróságra tavaly.

Bocsánat a helyesírásért, most egyáltalán nem érdekel, h kis vagy nagy betűvel írom a balcsit, meg az utcaneveket, ennél nagyobb a problémám.

Ti mit tennétek, mert egy világ omlott össze bennem, és ő volt az aki anno azt mondta, h váljak el minél hamarabb és költözzek fel hozzájuk gyerekkel.

Örültem,h a román férjemtől elváltam, soha többé nem is akarom látni, viszont őt szerettem igazán tiszta szivemből.

Mit kellene tennem, iilletve neki tudom, mit kellene kilépni abból a körből és elmenni külön lehúzós barátoktól (idézőjelben csak barátok), meg ez a ribanc aki pénzért bárkivel....., meg nagyika stb.

De gyáva, és 32 évesen egy bábu...nem áll ki magáért.

Ő mondta, h soha nem szerette így senki és nem enged el, és tudja, h hűséges vagyok, nem a lehúzós ribanc, mégis azzal normálisan bánik én meg a rongy vagyok....

 

  1. 2010. augusztus 17. 11:39126.

    Nem vitatkozom Veled, mert a verekedés az alpári viselkedés. Csak csodálkozom, hogy miért ver mindegyik párod?!

    A luxusról még annyit: Ha Te keresed meg a rávalót, azt csinálsz a pénzeddel, amit akarsz, de azt, hogy a szüleid maguktól vonjanak meg -esetleg- szükséges dolgokat, Te pedig magadra kend nem tartom normálisnak, sőt kimondottan ellenszeves. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (117)
    2010-08-17  11:27
  2. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:38125.

    legyetek jók ha tudtokban van, h a "csirifiszkió" kap egy pofont , de Fülöp atya azt mondta, h nem te kaptad, hanem az ördög....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (116)
    2010-08-17  11:27
  3. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. augusztus 17. 11:37124.

    Nem mindenki szerethet!

    Engem sem szeret mindenki, de attól még boldog vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (120)
    2010-08-17  11:30
  4. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. augusztus 17. 11:36123.

    "nagyika egy ráncos, bocskor képű öregasszony"

     

     

    ameddig a fülében,meg az orrában nincs dús szőrzetbunda,addig minden ok. Én mondom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-17  11:33
  5. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:35122.
    Köszönöm kedves szavaidat, még a végén nevetni fogok és abbamarad a sírásom és röhögök, h nem is vagyok olyan szar helyzetbenk mert sok ember meg az ex családjánál is primitivebb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (121)
    2010-08-17  11:31
  6. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. augusztus 17. 11:31121.

    sztem meg menjen vissza hozzá, mert ez a fiú kif jó vele.

    Ez a srác csak ököllel üti bársonyos kézzel bánik vele,én személy szerint boxerral ütöm akit szeretek.

    előzmény:
    Lonicera (114)
    2010-08-17  11:23
  7. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:30120.

    akkor ez nem vonatkozik rám, mert sem a lánnyal, sem a nagymamával (akinek nemegyszer mondtam, h olyan mintha a 3. nagyim lenne), nem bántam így, sem a barátommal.

    Mégis mért kaptam akkor?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698619 (115)
    2010-08-17  11:24
  8. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2010. augusztus 17. 11:30119.

    Te hülyíted itt a népet anyukám.

    Nagyikád jól nézhet ki, ha ennyi flancos cuccot kent magára.

    Persze, a szülők inkább nem esznek, csak neked legyen mindenből a tuti, aha, én meg most jöttem le a falvédőről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (91)
    2010-08-17  10:36
  9. 2010. augusztus 17. 11:29118.

    Te jó ég. Minél messzebbre menekülj ettől a pasitól és a zűrös családtól is!

    Ha magad miatt nem is tennéd meg, tedd meg a gyereked miatt, biztos nem akarod, hogy úgy nőjön fel, hogy ezt a cirkuszt kell látnia folyamatosan.Találsz majd másik pasit, olyat, aki emberként kezel, nem felmosórongyként, a "szerelmi bánatot" meg kihevered, hamarabb, mint a fizikai sérüléseket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  10. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:27117.

    Már ne haragudj, de mivel idegességemben nem írtam pontosan az alapozó nevét, és ebbe belekötött, muszáj voltam leírnia  pontos nevét stb.

     

    Én is megadtam a gyerekemnek kivéve amikor pestre mentem, mert arról volt szó. h egy egy család leszünk és arra van szüksége, h munka után játszon a gyerekemmel, együtt kiránduljunk, horgásszunk, tanuljunk stb.

    Ezek az ő szavai voltak és igen, a luxus játékok nem minden, a törödés a sok könyv, amit rendeltem az alexandrából, meg a gyurmázás, festés, ragasztás stb, amiket szoktunk csinálni sokkal többet érnek, mikor látom a GYERMEKEM SZEMÉBEN A RAGYOGÁST, AHOGY RÁM NÉZ ÉS SZERET ÉS ÉRZEM ÉS MINDENNÉL TÖBBET ÉR Ő NEKEM.

     

    Nekem is szükségem van társra, de nem minden áron.

    Inkább egyedül nyugalomban, mint így nőjön fel a gyerekem.

    ha már a másik beleköthet a márka nevébe, h elcsesztem nekem is szabad talán megmutatnom, h itt van üresen amit a jóindulatú nagyi kinyomott....

    Pedig legutóbb még diszfákat és kajszit kért tőlem, meg egyebeket a nagy kertünkből....

    Meg csomagolt nekem a vonatra júl-ban, azóta nagy változás ment a fejében, ahogy a fiatal rendőr srác mondta: "ketyós az öregasszony".

    A kórházban meg a röntgenes srác meg azt mondta, h b.. meg az öreganyját, ha ennyi idősen nem a barátnője a legfontosabb. 

    Sosem állítottam válaszút elé, h vagy a család vagy én: nekik sincs joguk erre, csak aki hagyja magát, az egy marionett bábu, mint eddig én voltam.

    Azt csináltam amit mondott, tűrtem, és ez lett a vége. 

    Gondolta, h szeretem és kitartok mellette velem mindent megtehet, hát nem!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    drágamama (108)
    2010-08-17  11:08
  11. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. augusztus 17. 11:27116.
    olyankor nem a nőt üti,hanem az ördög kapja a pofontot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-17  11:08
  12. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. augusztus 17. 11:24115.

    Na látod! Ha nem csesztettek volna ennyien, akkor belemerülsz a saját kis lelki világodba, iszonyatosan sajnálod magad és meg sem fogalmazódik benned a hszed utolsó sora!

     

    A pénzért meg igen is örülj meg és azt költsd amit te megkerestél és ne a szüleidét, akik kénytelenek 29 évesen eltartani téged!

     

    Az emberek meg nem jók és nem rosszak. Úgy viszonyulnak hozzád ahogy te viszonyulsz hozzájuk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (107)
    2010-08-17  11:06
  13. 2010. augusztus 17. 11:23114.

    Egy világ omlott össze benned? Ne hülyéskedj már! Fogd kézen a gyerekedet, menjetek el a legközelebbi cukrászdába és ünnepelj, hogy megszabadultál a "párodtól"!

     

    Hidd el, tőle nem lesz nehéz különbet találnod!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  14. 2010. augusztus 17. 11:21113.
    Hogy lásd, tényleg vannak rossz emberek, akiknek külön élvezet, ha a földön fekvőbe belerúghatnak még egyet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-17  10:59
  15. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:19112.

    4 éves a kisfiam

     

    Muszáj kitörölnöm, különben csak mégjobban depressziós leszek és nem akarom, h így lásson a kisfiam sírva, megalázva.

    Amúgy szárnyaltam, mikor jött, annyira örültem, a kisfiam is, a szüleim is h végre megjött az esze.....

     

    előzmény:
    Marianna7533 (105)
    2010-08-17  10:57
  16. 2010. augusztus 17. 11:17111.
    Atyaég. Ugye ez kamutopik? Szeretném hinni, hogy a sztori és a stílus is csak valami vicc...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:16110.

    Nézd én mikor kibékültem vele az volt az egyik feltéltelem, h a gyerekemmel is foglalkozzon, mert ezért nem hagyom már bocs egy faszért a hétvégére a gyerekemet a szülimre, ha csak dugni akar.

    Nekem is van volt pasim pont 12 éve, h nem vok vlee, a mai napig hivogat, de nem érdkeel és tudta, h a másikat szeretem. 

    Sőt mivel munkanélküli vok még és rem már nem sokáig, ő ajánlotta fel, h ha a barátnője lennék és odaköltöznék hozzá a gyerekemmel akkor anyagilag támogatna. 

    Na ENNYIT ARRÓL, H ENGEM KURVÁRA NEM ÉRDEKEL A PÉNZ, HANEM AZ ÉRDEKEL, H KIT SZERETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

     

    98 ÓTA minden kapcsolatát elcseszi a csaj miatt, mondtam, h én nem vok hajlandó részt venni egy szerelmi háromszögben.

    Ő mondta, h minden kapcs-ot megszakít az exével mert nem akar engem elveszíteni.

    De őt választotta úgylátszik, úgyhogy legyenek boldogok, továbbra is verekedjenek mint anno, onnantól az ő dolguk.

    Csak nekem a , a gyerekemnek, a szüleimnek hagyjanak békét.

    Hiszek a Jóistenben, h előbb utóbb mindenki megkapja a magáét.

    Anno mikor először taliztam a lánnyal azt mondta, h anno sokszor megverte és majd visszakapja az élettől. 

    Mégis mindig egymás karjába esnek.

    Ebből kiszálltam, a bíróság majd dönt, már az sem érdekel, de rohadt nagy űr, fájdalom, megalázás van a szívemben, lelkemben emiatt.

     

    Áprilisban megpróbáltam egy sráccal, és ezt ő tudta, mert mindig mindent elmondtam, még exek sms-eit, meg hívásait is tudta, és akkor azt mondta, h megszakada a szííve és bocsássak meg neki, soha többé nem fogunk szétmenni és kitart mellettünk a kisfiammal és be is bizonyítja.

    MOST BIZONYÍTOTT, VÉGLEG, ÖRÖKRE

     

    előzmény:
    flopp (89)
    2010-08-17  10:35
  18. Torolt_felhasznalo_164594
    Torolt_felhasznalo_164594
    2010. augusztus 17. 11:09109.
    nem is vagyok gonosz:-) Na mindegy,szórakoztasd a jónépet ha már valaki annyira rendes,hogy foglalkozik veled szabadidejében.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (99)
    2010-08-17  10:49
  19. 2010. augusztus 17. 11:08108.

    Meg bizony kislány, én is megadok mindent a gyerekeimnek, de elsősorban szeretetet, törődést, odafigyelést. Mármint, nem a luxus -

     cuccok márkáira és árára való odafigyelést!

    A cikkszámot még jó, hogy leírtad, mert nagyon fontos ám az életedben, mondhatni mindennél és mindenkinél fontosabb!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (104)
    2010-08-17  10:55
  20. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 11:06107.

    dE már kaptam, a volt férjemtől és az extől, a fizikai pofon nem fájt annyira mint a sok lelki megalázás, a szavak... stb.

    Engem a szüleim burokban neveltek fel, óvtak mindentől, mindenkitől és 29 évesen jövök rá, h milyenek az emberek. 

    Mert magamból kiindulva nem akarok senkinek rosszat, nem álnokoskodok, csakhogy vmit elérjek, a pénzért nem örülök meg, stb

    MIndenkiről a jót feltételezem és ez nagy hiba.

    Inkább a rosszból indulok majd ki és akkor talán kellemesen fogok csalódni.

    TISZTELET A KIVÉTELNEK, AKINEK NEM INGE NEM VEGYE MAGÁRA!!!

     

    ÉS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI SEGÍTENI SZERETETT VOLNA RAJTAM LELKILEG, AKI MEGHALLGATOTT ÉS NEM AZON SZÓRAKOZOTT, H ERRE PL 81-ES VAGYOK ÉS 32 VAGYOK MERT MÁS AZ IDŐSZÁMÍTÁS.

     

     

    Ha az illető belegondolna, h én most min megyek át lelkileg, h megnyugodjak, akkor nem viccelődött volna pl. ilyeneken.

    Bár ha nevettetni akart akkor köszi, de sajnos szerintem nem az volt a célja, de én nem haragaszom senkire sem, csak olyan ne írjon aki csak gúnyolódik az elcseszett sorsomon.

     

    Kezembe veszem életemet , irányítani fogom jó irányba és a rossz embereket igyekszem kizárni körülöttem.

    Ennyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698619 (95)
    2010-08-17  10:42
  21. 2010. augusztus 17. 10:57106.

    Szia!

     

    Menekülj amíg nem késő.

     

    Soha semmilyen ok nem lehet arra, hogy egy férfi testileg bántson egy nőt/kisgyereket.

     

    Légy erős és lépj ki, merj segítséget kérni és elfogadni, gondolj a gyermekedre!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (1)
    2010-08-17  08:48
  22. 2010. augusztus 17. 10:57105.

    Köszönöm  a kedves szavakat,de cserébe ígérd meg,hogy azt a csapatot kitörlöd az életedből rendben?

     

     

    És látod,hogy mennyit jelent az a nyugalom,ami otthon a szüleidnél van.És a legjobb időlekötés a kisfiadon kívül,hogy valami klassz melót keresel,és akkor emberek,normális emberek között leszel.

    Erre kell fordítani azt az energiát,amit arra a lökött családra elpazaroltál.

     

    A szerelem meg majd szembe jön veled,ne is keresd,majd megtalál.Lehet,hogy épp az új munkahelyeden

     

    Mennyi idős a kisfiad?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443825 (91)
    2010-08-17  10:36
  23. Torolt_felhasznalo_443825
    Torolt_felhasznalo_443825
    2010. augusztus 17. 10:55104.

    luxuscikkek, mert ha én szeretek vkit annak megadom amit tudok.

    pedig ő keres közel 300 ezret, de semmije sincs...

    De itt befejeztem, mert úgy ltáom, h túl sok rosszindulatú ember van, és egyik sem akar már velem normálisan beszélgetni, ami célom volt ugyanis mikor elinditottam a topicomat.

     

    Mitől vagyok lehúzós? 

     

    Szüleimnek is rengeteg mindent vettem, de ők a SZÜLEIM, NEM A BARÁTOM AKI NINCS RÁSZORULVA AMIKET VETTEM.

    mÁR BÁNOM IS

     

    előzmény:
    drágamama (100)
    2010-08-17  10:52
  24. 2010. augusztus 17. 10:55103.

    nem vagyok pszichológus, nyugi:) de ebből is van ilyen fajta pl. Csernus...

     

    én olyan vagyok, hogy nem foglak sajnálni a helyzeted miatt, te másztál bele nyakig, most meg dagonyázol benne. és a lényeg csak te tudsz kikecmeregni belőle, persze csak akkor, ha akarsz.

     

    és én már csak ilyen szókimondó vagyok:))) és amúgy is az egy vicc volt, valaki kommentjéhez...

     

    amúgy leírtam már, hogy mit teheszt és hogy fejleszd magad, hogy jobb életed legyen...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-17  10:39
  25. Torolt_felhasznalo_390011
    Torolt_felhasznalo_390011
    2010. augusztus 17. 10:53102.

    Bunózzál-ez nem tudom mit jelent!

     

    Olvasd csak vissza a topikodat! Aki nyalogadta a sebeid, az mind jó fej, akik meg hidegen közölték a tényeket, hogy elcseszted az életed és a te hibád a sorsod, az mind olyan gonosz ember mint én.

    Egy pár éve már fórumozok és még egy-két embert kivéve senki nem gonoszozott le (ennek meg van az oka).

    Te csak úgy érzed, hogy belédrúgok, de a másik topikokban leírtak alapján egyszerűen egy védekező mechanizmus indult el benned, hogy tisztázd magad.

    Aki meg emberileg elfogadja, hogy mindek teszed ki a gyerekedet és mire költöd a szüleid pénzét az ugyan akkor nulla mint te!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-08-17  10:45

Címlap

top