Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldit szeretni!

Torolt_felhasznalo_112551
Torolt_felhasznalo_112551
Létrehozva: 2002. Április 15. 09:49
Ankoka, Te azért maradsz, ugye?? Úgy látom, kettőnk párbeszédévé vált a téma. . . Szóval szerinted is megközelíthető a dolog erről az oldalról?
  1. ios
    ios
    2008. szeptember 12. 11:0366576.

    Itt vagyok, itt vagyok, sziasztok. Elnézést, hogy ígértem, hogy jövök, aztán meg mégsem.

     

    Mememe, jó lesz a hosszú hétvége, nagyon kell már a pihenés nektek. Görögország szuper lehetett, a képek gyönyörűségesek. A cicát már biztos visszavittétek. Nem akarsz egyet? Olyan édesek tudnak lenni.

     

    Tami, gratulálok, hogy ilyen szépen helytálltál a hotelben. Nekem is az jutott eszembe, hogy ezek után a sajátotokat megszervezni sima ügy lesz.

     

    Banyóci, még mindig szépek vagytok. Ádám olyan nagyfiú már, és nagyon vagány a motoros képen. 

     

    Magunkról egy kicsit: van jó hír is, meg rossz hír is. A jó, hogy folytatódik a belső felújítás, mégis összejött annyi pénzünk, hogy haladunk tovább a benti feladatokkal is. Érdekes, így bentlakva, dehát ez van.

    A rossz hír, hogy találtak nálam egy kisebb szívproblémát. Elmentem egy teljes kivizsgálásra, mert időnként elnehezült, elzsibbadt a bal karom. Gondoltam, hogy inkább megmutatom egy hozzáértő embernek, mintsem diagnosztizáljak magamnak mindenféle betegséget :-)

    Vettek tőlem egy hordónyi vért, a végén majdnem leestem a székről. Aztán volt ekg, hasi ultrahang, hallgatózás, kopogtatás, üljön le, álljon fel, stb. A végén a szívultrahang igazolta a doki sejtését. Az egyik szívbillentyűm nem úgy dolgozik, ahogy kéne, és ez okozza a problémát. Veleszületett rendellenesség. Nem olyan komoly, mint ahogy hangzik, de stresszmentes, nyugodt életet írtak elő (ha-ha), és a nagy megerőltetésektől mentes sport mehet. Egyébként minden leletem tökéletes volt, szuper vérkép, meg is lettem dicsérve, hogy biztos jól étkezem.  Majd a terhesgondozáson be kell mutatni a kapott papírokat, hogy tudjon róla a szülész. 

    És jó volt ez a teljes kivizsgálás arra, hogy tudjam, alapvetően jól működik a szerveztem, jó karban vagyok, meg érdekes is volt a részletes ultrahang, kivétel a szív része, az azért elég horror, hallani a hangokat, ahogy dübörög, és áramlik a vér. 

     

    Hát kb ennyi újság van nálunk, éppen elég néhány hétre.

     

    Akik eltűntetek mostanában, írjatok pár sort.  Read-onlyk, halljátok? :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 12. 09:1466575.

    Szia!

     

    Koszi az infot, ha mar biztos lesz hogy oda megyunk (szokas szerint az utolso pillanatig nem lehet tudni nalunk semmit) akkor biztosan lesz nagyon sok kerdesem.

     

    Ha a hosszu hetveget otthon toltitek az is jo, relax, keson keles, pakolaszas az is nagyszeru program tud lenni. Ebben az asz Ios, a kertjevel, a haz csinositasaval, kerti sutogetessel hihetetlen hangulatot tud teremteni meg a hetvegejenek elmeselesevel is :-)

     

    Banyo, nem faradsz el nagyon? a kisbabas mamakkal ha beszelgetek altalaban panaszkodnak, hogy jo lenne neha egyedul maradni... Vagy a parod segit ilyenkor?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66572)
    2008-09-11  02:52
  3. 2008. szeptember 11. 13:2366574.

    Sziasztok!

     

    Én is itt vagyok, és igaza van Taminak,ne hagyjuk kihalni a fórumot,nekem is nagyon fontos hely ez itt,tele számomra fontos emberekkel.

    Szóval elveszettek tessék jönni, Misstick milyen az élet Cipruson (ha a blogodban idönként bele is lesek,ide is írhatnál)?, Ancsa ne csak a fözös fórumokra írj,hanem gyere ide is, Reina mi van a babavállalással,beszéltetek róla, Baxo hogy vagytok Zsófival,Athenia együtt éltek már Magyaro.-n, Ios hogy vagytok és még sorolhatnám,gyertek csajok és írjatok,engem nagyon érdekel,hogy mi van veletek.

     

    Mememe:szuperek a fotók,gyönyörü lehetett a görög nyaralás,sajnálom,hogy S. nélkül. Jól hangzanak a terveitek a hosszú hétvégére (én is imádok néha csak úgy itthon lenni és semmi különöset se csinálni) ill. a tengerpart is. Mi is szeretnénk egy tengerparti nyaralást Ádámmal,de addig még annyi minden vár ránk.A munkád még mindig olyan pörgös,nagyon sok a túlórád? A tortát én sütöttem,egy kedves augusztusi babás barátnöm adta a receptet,mindenkinek nagyon ízlett,együltö helyünkben megettük.

     

    Tami:szuper csaj vagy,ahogy intézed a sok szállon futó életedet. A túrázós világjárás nagyon jól hangzik,addig csináljátok,amíg megtehetitek.;-) Mi majd ez 60 évesen folytatjuk,legalábbis ha akkor is még fittek leszünk és nem a kandalló elött akarunk majd ülni.Itt szerencsére soha nem volt olyan nagy höség,hogy Ádám ne tudott volna aludni,ha meg nagyon meleg volt,akkor éjszakára is nyitva hagytuk a teraszajtót. Egyébként nagyon izzadós fajta,föleg most látszik,hogy olyan "hosszú" a haja.

     

    Hétvégén itt volt bátyám,megnéztünk egy kastélyt, vasárnap meg a rossz idö miatt a BMW-Weltben (hatalmas autószalon) ill. a BMW-múzeumban voltunk,a fiúk imádták,de nekem is nagyon érdekes volt.

     

    Egyébként élvezzük az utolsó nyári napokat (holnaptól állítólag beköszönt az ösz), sokat vagyunk a játszótéren, ma strandolni megyünk, Ádám imádja ha nyüzsgés van körülötte,ettöl jól el is fárad és jókat alszik.

     

    Októberben az öszi szünetben jönnek anyuék,úgy néz ki akkor mi is el tudunk menni W.-vel 2 napra kettesben kicsit kikapcsolódni,furcsa lesz,de nagyon ránk is fér.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66573)
    2008-09-11  02:56
  4. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 11. 02:5666573.

    Szupi, most sikerult irnom! Na, akkor igy, hogy a technikai problemak is elharultak, tenyleg irhatnatok....Ios, bejelentkeztel a mult heten de aztan nem irtal semmit....Athenia sem irt mar nagyon regen, nem is tudtuk meg, milyen sikerrel jart a parja a Bp.-i allasajanlatokkal.

     

    Nalunk jovo heten 4 napos hosszu hetvege lesz, mar irtora varom. Nem utazunk most sehova, mert tul keson kaptunk eszbe, viszont novemberben megyunk a tengerpartra megint, azt mar irtam? Eskuszom, ha nem lennenek ezek a kilatasok.....nem is tudom mit csinalnek :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66572)
    2008-09-11  02:52
  5. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 11. 02:5266572.

    Hello Tami!

     

    En egesz mult heten probaltam valaszolni az utolso hozzaszolasodra, de mindig rosszul jott fel a forum, es mikor irtam valamit es ranyomtam, hogy "mehet", minden eltunt nyom nelkul. Tobbszor is megprobaltam, es ugy latom ma fog eloszor sikerulni (legalabbis most olyan normalisan nez ki minden, a rajzok, stb) Csak nekem volt ez a problemam, vagy masnak is?

     

    Na szoval azt akartam irni, hogy november szerintem nagyon jo ido lesz a mexikoi turatokhoz. Addigra vege az esos evszaknak. Persze itt is ezek az ev leghuvosebb honapjai, ugyhogy ha hegyek koze mentek (gondolom igen) akkor azert vigyetek kabatot, de pl. a tengerparton ez a legjobb idoszak, mert nincs eso, es kellemesen meleg van, nem tul meleg. Ha barmiben segithetek, akkor ird meg legyszi, nagyon szivesen teszem.

     

    Az eskuvovel kapcsolatban meg azt akartam irni, hogy akkor ezek utan a nagy szervezesek utan a sajatod mar meg se fog kottyanni :-) Itt a munkaban egy csavonak novemberben lesz a tobb mint 400 (!) fos eskuvoje.....ahova meghivja a szeretojet is heheheh na az jo lesz, mondjuk ez mas kerdes. Engem mar most kiver a viz ha eskuvo szervezesre gondolok. Ha tehetnem eskuszom en titokban hazasodnek hehehe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66571)
    2008-09-09  14:43
  6. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 9. 14:4366571.

    Es ez a nagy csond? senki sem ir, erre meg a madar sem jar... Mindenki nyaral meg mindig?? Haaaahhhhhhhhhhhooooooooooo!

     

    Kar lenne ezert a forumert ha hagynank eltunni... Hat eve vagyok tag, nagyon sajnalnam ha kedvenc topikom es vele egyutt kedves baratok is eltunnenek az internet utveszojeben...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66570)
    2008-09-05  14:13
  7. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 5. 14:1366570.
    Meselj Ios, reg nem voltal, merre voltatok?
    előzmény:
    ios (66569)
    2008-09-02  13:00
  8. ios
    ios
    2008. szeptember 2. 13:0066569.

    Wow, Tami, ez nagyon jól hangzik. Most csak bekukkantottam, én is jövök hamarosan, mert jó régen írtam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66568)
    2008-09-01  13:18
  9. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 1. 13:1866568.

    Banyo, Adam meg mindig tunderi :-)) Hogy birta (birja, nem tudom milyen ido van nalatok) a nagy meleget? Tud aludni ejszaka?

     

    Mememe, le vagyok maradva mi is ez a nagy europai ut, amit meg kell bocsatani?

     

    Es a tobbiek?? Tessek meselni, jonni, misstick, ios, reina, baxo, hogy vagytok??

     

    Nalunk szep lassan lenyugodnak a kedelyek, marmint munka teren, olyan gyorsan elroppent a nyar, hogy eszre sem vettem. mar mar szept. 1-e van... A parom a heten befejezi a nyari turazos munkajat, van ket francia csoportja meg 14-ig aztan pihenes. En meg a szallodaban leszek okt. 31-ig, de mar tul vagyok a legfelelmetesebben, egy 220 fos eskuvon. Nagyon tartottam tole, hiszen itt mindenert a helyszin felel, dekoracio, ultetokartyak szervezes stb... ket hetig ezzel keltem ezzel fekudtem. Egy hetig tartott mire elkeszultunk a teremmel, 660 villa, 660 boroskehely 440 tanyer stb kifenyesitese, az asztalok tokeletes elrendezese, diszitese, egyeztetes a parral... de vegul minden tokeletesen sikerult, a fiatal par ezerszer megkoszonte :-) Nagyon jo erzes volt.

     

    Most mar lassan elkezdunk az utazas temaval is foglalkozni. A datum valtozas miatt (a szallodai munka miatt) csak novemberben megyunk majd, igy Mongolia kiesett. Most elso helyen Mexiko-Cuba? van utana Chile-Argentina.

    Mememe, novemberben milyen ido van Mexikoban? Egy honapunk van (max 5 het) egy hatizsakos korutra...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. augusztus 30. 01:1166567.

    Az utolso kép valamiért kicsi lett. Megpóbálom újra feltenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66566)
    2008-08-30  01:07
  11. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. augusztus 30. 01:0766566.

    Hello Banyo!

     

    Annyira aranyos Ádám :-) Gondolom akkor most rohangálsz utána mindenhova. Az is jó sport. A tortát te sutotted?

     

    Egyébként hello a tobbieknek is, most már tényleg vége a nyárnak és igazán lehet jonni mesélni.

     

    Én el sem hiszem hogy már két hete visszajottem szabiról, annyira hamar telik itt az ido. Magyarországon nagyon jó volt, Gorogországról már nem is beszélve. Rakok is fel egy pár képet. Az egyetlen szomorúságom az, hogy két nappal visszajovetelem után meghalt Kicsi, a cicánk akirol már itt is meséltem tobbszor. 8 és fél éves volt, es valami máj-nyavaja vitte el szegényt. De azért orultem, hogy leglább még láttam most a nyáron.

     

    Kozben S. is megtért a nagy európai útról. Szépen lassan próbálok megbocsájtani. Az utazásról egyébként semmit nem beszélunk, ezt én kértem. A jovo héten lesz a szulinapja, úgyhogy most szervezzuk a partyt, meg majd lehet hogy ha jól viselkedik, akkor sutok neki tortát

     

     

    előzmény:
    banyoci1 (66565)
    2008-08-26  13:21
  12. 2008. augusztus 26. 13:2166565.

    Sziasztok!

     

    Mi ez a nagy nyári uborkaszezon? Vagy senki sem meri megtörni a csendet? Bár tudom,én se szóljak egy szót sem,mert nem írtam már ezer éve......

     

    Ios,nagyon aranyos vagy,hogy köszöntötted Ádámot,igen 9-én volt a születésnapja.

     

    Mi jól vagyunk, Ádám aug.1-jén elindult,azóta folyamatosan gyakorol,mostanara már nagyon szép távokat megtesz,nagyon érdekli a körülötte lévö világ,azért így "felegyenesedve" minden más.;-)

    A születésnapja jól sikerült,bár még reggel sem volt biztos,hogy nem hármasban ünneplünk,8-kor hívtak anyósék,hogy mégis tudnak jönni,így itt volt az egész család.

    A játékok még mindig nem nagyon érdeklik Ádámot,vagyis a más játékai igen,itthon inkább játszik mindennel amit a háztartásban talál,kedvencei a müanyag edények,fazekak,müanyag hulladék,szóval olcsó gyerek.;-) Nagyon szeret kint lenni,ha hallja,hogy gyerekek vannak a játszótéren (itt van a ház elött),akkor megfogja a kezem és elvezet a játszótérre. Ha tehetjük sokat vagyunk kint.

    Megint rendszeresen járunk futni, sokat biciklizünk, járjuk a környéket, augusztusban csak itthon voltunk, most pénteken megyünk majd elöször Ulmba. Nagyon jók voltak ezek a nyugis,mégis eseménydús hétvégék is.

    Enni már mindent eszik Ádám,júl. közepén úgy döntött,hogy neki nem kell a pépes,azóta csak egyfélét fözök. Ma pl. tejszínes-krémsajtos-cukkinis tészta volt,vacsorára vajaskenyeret eszik,sajttal,de mindent meg akar kóstolni amit mi eszünk,így van olyan amit már csak akkor eszünk,ha ö alszik.

     

    Sikerült jó sokat írnom,most már ti jöttök!

    előzmény:
    ios (66564)
    2008-07-31  10:20
  13. ios
    ios
    2008. július 31. 10:2066564.

    Tami kedvéért fotók a rózsákról.

     

    Jövő héttől nem leszek számítógép közelében.  Legyetek jók.

     

    Banyóci Ádámjának nagyon boldog első születésnapot kívánok !!! Ha jól emlékszem, augusztus 9-én született.  Majd kérünk szépen képet az első tortáról és ünneplésről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. ios
    ios
    2008. július 31. 10:1566563.
    Egyszerre csak négyet lehet, úgyhogy lesz még egy külön.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. július 29. 20:2166562.

    Egyaltalan nem giccs, sot!! Halkan irigykedem is erte... Naplemente, sutogetes, kettecsken... :-)

     

    Igen, igen kerek szepen kepeket rozsakrol is!!

    előzmény:
    ios (66561)
    2008-07-29  15:55
  16. ios
    ios
    2008. július 29. 15:5566561.
    Ha így örülsz a virágos képeknek, akkor majd készítek párat a rózsákról is. Tele vannak mindig virággal és bimbókkal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66559)
    2008-07-28  11:30
  17. ios
    ios
    2008. július 29. 15:5466560.

    Halihó Reina, de jó, hogy írsz. Az egyik emeleti szobát megcsináltuk időközben. A végleges állapotról nincs képem sajnos, egy ilyet találtam, még egy réteg festékkel, szegélylécek nélkül. Halvány sárga a fal, és a papír szerint körtefa színű a parketta. Ezek semleges színek, jó lesz kisfiú és kislány szobának is. Reméljük, minél hamarabb lesz lakója is. Lehet, hogy nem értetek velem egyet, de én nem szeretem a hatalmas micimackóval, mesefigurával, felhőkkel, egyebekkel díszített gyerekszobákat. Nekem az nagyon mű. De elfogadom, ha valaki olyat csinál, ízlés dolga.

     

    Aztán bent mi is változott még? Sok minden nem, mert a szigetelésre gyűjtöttünk, meg növényeket ültettünk. Redőnyöket rendeltünk, egy szobába reluxát. Most hétvégén felméretjük, hogy a két fürdőszobát hogyan lehetne átépíteni, mennyi pénzt kell rááldozni. Úgyhogy folyamatosan haladunk.

     

    Kutty jól érzi magát, a meleget nem szereti, a garázsban hűsöl.

     

    A kertben sokat alakítottunk a dolgokon. Volt egy csomó betonnal megoldott szintkülönbség, itt-ott felesleges kis kerítések, ha emlékszel. Na ezeket emberem mind eltávolította, egybefüggő zöld füves részek vannak. Ültettünk rózsákat, fenyőket, tujákat, fákat. Nagyon jó nekik ez az esős nyár, meg mindig van esővíz is, ha locsolni kéne, amikor éppen átváltunk egy nap alatt a 18 fokból a 38-ba, ami mostanában van. A fűnyírást alig győzzük, csak úgy burjánzik minden. Vettünk kerti bútort, napernyőt, hogy élvezzük is a kertet. És a hétvégén veszünk grillezőt is végre. 

    Hétfőtől otthon leszek szabadságon. Napközben bepácolom a húst, készítek salátát, este megsütjük együtt, és nézzük közben a nyugágyból a naplementét ... tiszta giccs, nem? :-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. július 28. 11:3066559.

    Szia!

     

    Igen, ez a szerencse, nagyreszt mindenki tudja mi a dolga, a rendezvenyszervezest meg elvezem :-)

     

    Nalad mi ujsag? Meg mindig nagyon sokat dolgozol, vagy most  a nyaron nagyobb a nyugalom?

     

    Ios, nagyon tetszik a haz, es a viragok!!! Mindig feldobsz a viragos kepeiddel.

    előzmény:
    reina (66558)
    2008-07-27  22:34
  19. 2008. július 27. 22:3466558.

    Tami

    Jo hir hogy hivtak a szállodába, gondolom anyagilag is jol jártok, és a tapasztalat is jol jön. Az étterem vezetésétől meg nem kell félni, mert eleve már mindenki tudja mi a dolga. Hamar belejössz szerintem. A rendezvényektől megszervezésétől sem kell tartanod, ugy emlékszem hogy a legutobbi szállodában ahol dolgoztál ( vagy lehet ez ugyanaz) ott is voltak esküvők...

     

    Ios,

     

    Jo lett a ház, a szine is szép lett. Kiváncsi vagyok a kertre...Belül is változott valami? Megcsináltátok azt a szobát amelyik az emeleten van, és van terasz hozzá? Hogy van a kutyátok?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. ios
    ios
    2008. július 23. 11:1466557.

    Helló, lányok! Tami, gondolatolvasó vagy. Most jövök a képekkel, eddig nem jutott idő rá. Van köztük este készült kép is, jellemző, hogy olyankor érünk haza ....

     

    A kardvirágokat májusban én ültettem, azóta locsolgatom, pátyolgatom őket, és meghálálták a gondoskodást. Ilyen szépek lettek.  

     

    Tami, gratulálok a helyettesítős munkához. Biztos nehéz, de sokat profitálsz belőle. Meg azért jólesik az ember lelkének, ha hívják, nem? Ügyes vagy. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. július 23. 10:1066556.

    Sziasztok!

     

    Ios, akkor mikor is latjuk a kepeket?

     

    Baxo, meselj, hogyan telnek az elso hetek?

     

    Misstick is nagy csondben van.

     

    En annyit dolgozom, hogy idom sincs semmire, azt hiszem azt meg nem volt idom mondani, hogy az osszes ceges munkaink melle nekem bejott meg egy visszautasithatatlan ajanlat. A volt fonoknom babat var (jul 28-ra van kiirva) es megkeresett, hogy tudnam-e ot helyesettesiteni a negy honapos szulesi szabi alatt, mint a szalloda igazgatoja. Oktober 31-ig. A hotel az uj lakasunktol ot percre van setalva, a munka erdekes valtozatos. Szoval most itt is dolgozom. REggelente megyek az mi irodankba, megbeszelesekre, utana jovok a szallodaba es altalaban este kilenc-tizig itt vagyok. De az oneletrajzomban azert ez jol fog mutatni, es akkor meg nem beszeltem a tapasztalatrol, es mindarrol amit itt tanulok nap mint nap. Nem sokat tudok az etteremvezetesrol itt pedig egy 300 fos es egy 50 fos ettermet kellene iranyitani. Felelmetes, neha en sem tudom mit keresek en itt... De hala az egnek nagyon profi csapat dolgozik itt, csak a rendezvenyeket kell osszehangolnom es osszeulni veluk, hogy hogyan is valosithato ez meg.

    A szeptemberre tervezett nyaralas igy most csuszik novemberre, tehat Mongolia mar biztosan kiesik.

    Kozben itt volt a nagymamam ket hetig latogatoban, nagyon orultem neki, ejszakaba nyuloan csevegtunk.

     

     

    előzmény:
    ios (66555)
    2008-07-17  09:45
  22. ios
    ios
    2008. július 17. 09:4566555.

    Sziasztok! Jól eltűntem, az ígért képekkel együtt. Már készen vagyunk, ma reggel fizettük ki az utolsó fázist a szakiknak. Elvitték minden cuccukat, végre rendet lehet tenni a ház körül. Nem bírom a kupit. Hétvégén ablakot mosok, függönyözök, szépek leszünk.

    Képeket is hozok hamarosan. Olyan jó érzés, hogy haladunk előre. Már a következő lépést tervezgetjük, csak ahhoz ismét jó sok pénz kell, úgyhogy hajrá gyűjtögetés. Emberem éjjel-nappal dolgozik, az utóbbi időben nagyon sűrű lett a munkahelyi beosztása. Na de augusztusban tudunk szabadságot kivenni, és pihenünk, élvezzük a munka gyümölcsét.

    Vettünk fel egy új kolleganőt, leadtam neki egy csomó feladatot, így most könnyebb az életem. Nem rohanva csinálom a dolgokat, hanem normális tempóban.  

     

    Banyó, már biztos nyaraltok. Remélem, nem futottatok bele a viharokba. Itt vasárnap még 38 fok volt, aztán hétfőn 18 és szakadó eső, napközben is viharok. Ma úgy tűnik, megint kánikula lesz. Megvisel rendesen, két napja fáj a fejem.  

     

    Meme, azt szokták mondani, hogy ha elveszítünk egy háziállatot, akkor a következőt sosem szabad hozzá hasonlítani, mert csalódás lesz. Nincs két egyforma egyéniség köztük sem, még ha ugyanaz a fajta is lenne például. Időközben már nem aktuális, visszavitték a cicát, csak eszembe jutott, ahogy olvastalak.

     Tegnap este süttötem lenmagos kenyeret. ilyen tuti lett.

     

    Baxo, hogy vagytok a nagylánnyal?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. július 5. 01:5066554.

    Hello!

     

    Egy hete irtam egy hozzászólást, aztán elszállt az éterbe, és azóta sem pótoltam.

     

    Baxo, Zsófi nagyon szép kis nyugodt babának tunik, kb. mintha egy magazinból vágták volna ki :-) Hogy telnek a napjaitok?

     

    Banyo, látom Ádám nagyon élvezi a nyarat :-) És miket olvasol? Nem gondoltál rá, hogy most hogy így otthon vagy Ádámmal tanuljál valamit? Én mindig azt tervezem, hogy ha majd otthon leszek gyerekkel akkor csinálok egy doktorit, vagy egy mastert, vagy megtanulok valami más nyelven. Persze ezen csak képzelgek, lehet hogy ha odajutok akkor már nem lesz hozzá ekkora kedvem

     

    Ios, nagy munkában vagytok akkor, de ez a szigetelés megéri. Nagypapám megcsináltatta vagy 15 éve, és rengeteget spórol a futésen, nyáron pedig jó huvos van a szobákban. A vasalásért nem irigyellek, én is utálom, ezért aztán nem is vasalom csak azt, amit nagyon muszáj.

     

    Képzeljétek van egy kolcson-cicám. A barátnomék elmentek nyaralni, és két hétig én vigyázok a cicájára, aki még csak 3 hónapos. Nagyon vártam már, mert imádom a cicákat, tudjátok nekem is volt vagyis van csak most Mo.-on van, de eléggé csalódtam, mert tisztára az agyamra megy ez az új cica. Ha otthon vagyok állandóan nyávog, megállás nélkul, és mindig vele kell foglalkozni. Most is hogy írok, itt kapkod az ujjam után a billentyuzetre. S.-el ugy kell elbújnunk a másik szobába és úgy tenni, hogy nem vagyunk otthon, hogy tudjunk egy kicsit egymással is foglalkozni. Az én cicám nem volt ilyen, kicsi korában sem....na de sebaj, 11.-en már elviszik hehehe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 3. 14:3266553.

    Sziasztok!

     

    Baxo:Zsófi nagyon helyes lány.Remélem azóta a szopis gondok is megoldódtak,majd írj ha van egy kis idöd.

     

    Ios:látom szépen alakul a ház,milyen színt választottatok?

     

    Misstick:teljes mértékben igazat adok,tényleg nagy eröpróba egy baba,én mostanra érzem úgy,hogy W.-re is van szabad vegyértékem és ezt egy újrakezdés után lehet,hogy nem élne túl a kapcsolat.

     

    Mi jól vagyunk,élvezzük a nyarat,sokat vagyunk kint. Az éjszakák mostanában nem olyan jók,többször ébred Ádám,egynlöre még nem jöttem rá mi lehet a baj,így kelünk,ö meg napközben pótolja a nemalvást,én olyankor próbálom csinálni a dolgom,ill. megint nagyon rákaptam az olvasásra.

    Jövö héten megyünk Karintiába 5 napra. Anyumék jönnek Magyaro-ról,mi innen és ott találkozunk.Már nagyon-nagyon várjuk,reméljük az idö is kedvez majd nekünk.

     

    előzmény:
    ios (66552)
    2008-07-03  11:40
  25. ios
    ios
    2008. július 3. 11:4066552.

    Csak négy képet lehet egyhez beszúrni, ezért ez külön jön.

     

    Szépen haladnak minden nap, jó látni a különbséget este, amikor hazaérünk. Kicsit káosz van az állványok, létrák, vödrök miatt, de igyekeznek összepakolni maguk után, mielőtt elindulnak haza. Csak úgy férfiasan pakolnak össze, de értékelem az igyekezetüket.

     

    Majd még jövök a kész állapottal is. 

     

    Jól van mindenki? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top