Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldit szeretni!

Torolt_felhasznalo_112551
Torolt_felhasznalo_112551
Létrehozva: 2002. Április 15. 09:49
Ankoka, Te azért maradsz, ugye?? Úgy látom, kettőnk párbeszédévé vált a téma. . . Szóval szerinted is megközelíthető a dolog erről az oldalról?
  1. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. Április 11. 12:2066501.

    Sziasztok!

     

    Egyetertek Banyo, nekem is nagyon hianyzik a mozgas a forumon, es en sem szeretnem ha behalna, mert nagyon hianyozna a tarsasag. Persze en is lusta vagyok, nincs sok idom irni, de most potolom es igyekszem surubben jonni.

     

    Ios, orulok, hogy mindent rendben talaltak, nehany het es itt a junius :-)

     

    Itt sajnos most nem lehet erezni a tavaszt, egy hete esik, es hideg van, bar kellett is mert nem tudom hallottatok-e a szarazsagrol itt Spanyolorszagban, kulonosen Barcelona kornyeken, honapok ota nem esett eso, a viztarazok 15-20%-on vannak, mar folyok atiranyitasarol beszelnek, mert akkora a problema. Szoval essen csak, bar a kedvemnek nem tesz tul jot.

     

    Az viszont igen, hogy ertesitettek harom napja, hogy a novemberre vart uj lakasunkat majus 15-en atadjak!!!! :-)))))))

     

    Nem tudom emlekeztek-e ra, igy ismetlem onmagam, ket eve kisorsoltak minket az itteni allami tamogatasu lakasok sorsolasan. Ezek a lakasok altalaban onkormanyzati telken epulnek, es a piaci ar felebe kerulnek. Szinte minden fiatal a varolistan van, es ha kisorsolnak, akkor az nepunnepely. Szoval nekunk szerencsenk volt, 2006. szeptembereben mentunk lakast valasztani tervrajz alapjan, egy epulo 3x20 lakasos lakoparkban itt Sabińanigoban (ahol most is lakunk)  a hatvan lakasbol meg volt 40 amibol valaszthattunk,ezzel is szerencsenk volt. Tehat egy napsutotte delnyugati fekvesu hatodik emeleti (kilatassal a hegyekre :-) lakasra irtuk ala a szerzodest. El is kezdtuk fizetni (tamogatas ide vagy oda, meg igy is draga, mondjuk otthon Budapest kornyeken egy luxus, vgy ket normal csaladi hazat tudnank venni ebbol az osszegbol..)

    2008 novemberre volt kiirva az atadas, de mar februarban kesz voltak a lakasok, igy majusban atadjak oket.  

     

    Tehat most bujom a lakberendezesi magazinokat, (mar igy is ket eve ezt csinalom :-) szinskalakat stb. :-) Egyenlore nem lesz penzunk mindenre, festunk, az alapveto atalakitasokat megcsinaljuk remelhetoleg berendezzuk a nappalit es veszunk egy szekrenyt a haloba. A dolgozoszoba egyenlore uresen marad, a konyha pedig mar berendezve jon. Hutot es mosogepet kell venni. Mar ezt is nezegetjuk. Hala az egnek most a ceg is megyeget jobban, bar azert nem annyira, hogy mindketten megeljunk belole, a paromnak mult heten fejezodott be a munka a sipalyan, szoval nyarra nekem munkat kell keresnem.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    ios (66499)
    2008-04-09  14:30
  2. 2008. Április 9. 14:4266500.

    Szia Ios!

     

    Örülök a jó híreknek.Meglátod a június nagyon gyorsan itt lesz. Most már szép az idö,sokat lehet kint lenni,kertészkedni stb. (Tényleg hogy halad a kertetek?) Hozhatnál új fotókat.

     

    Örülök,hogy a dokid alapos,nekem anno semmilyen vizsgálatot nem csináltak,így volt is egy csomó kétségem.

     

    Sógornömnek spontán jött össze a baba,bár elött volt 3 sikertelen inszeminációja és kiderült pajzsmirigy alulmüködése van (erre most gyógyszert szed),így nem tudjuk végül mi adta meg a végsö lökést.De most már nem is érdekes,csak azért szorítunk,hogy most már minden rendben legyen.

     

    De úgy lesz,mint nálad is.

    előzmény:
    ios (66499)
    2008-04-09  14:30
  3. ios
    ios
    2008. Április 9. 14:3066499.

    Sziasztok! Gyorsan magunkról: túlvagyok a kontrollon és úgy tűnik, minden oké. Nagyon alapos a dokim, elkezdtük kizárni a problémás dolgokat. De nincs se pajzsmirigy, se cukor problémám, fizikailag is minden oké, úgyhogy most egy kis türelem, aztán júniustól hajrá. Azt mondta, hogy nagyon várja a hívásomat :-) Én is szeretnék már ott tartani. Tolnám előre az órán a mutatót. 

     

    Mememe: mi volt a gond anyósékkal, mivel akasztottak ki? A szafari azért jó lehetett.

     

    Banyó: szívből gratulálok a sógornődéknek, el tudom képzelni mennyire örülnek. Végül spontán sikerült vagy kapott valamilyen kezelést?

    A kofferes kép nagyon tetszik. Milyen büszke magára, hogy be tudott mászni. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. Április 7. 07:4566498.

    Sziasztok!

     

    Ne hagyjuk,hogy meghaljon a fórum.Engem olyan sok szép emlék köt hozzátok,nagyon szomorú lennék,ha nem tudnék rólatok.

     

    Nálunk mától visszatérnek a "szürke hétköznapok". Anyum pénteken ment haza, W. tegnap jött meg Hong Kongból,mától már mindenki dolgozik,mi meg újra kettesben vagyunk Ádámmal.

     

    A húsvét nagyon jó volt,elöször az én családommal nálunk,majd hétfön anyóséknál. Húsvét hétfön volt Ádám keresztelöje,nagyon megható volt,Ádám nagyon jól viselkedett. Egyébként nagy kópé,nagyon élénk,sokat mozog,hihetetlen sokat fejlödött az elmúlt néhány hétben.

     

    Már nagyon várom a jó idöt,igaz már elkezdtem futni,de jó lesz újra biciklire pattanni,föleg,hogy most már majd Ádám is jöhet velünk.

     

    Teszek fel néhány új képet is!

     

    Mememe:örülök,hogy sikerült átköltözni és kezditek megtalálni a helyeteket. A távolság nagy elöny,így több idö marad egymásra.A gondokat S. családjával sajnálom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66497)
    2008-03-29  18:32
  5. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. március 29. 18:3266497.

    Sziasztok!

     

    Ios, nagyon sajnálom ami tortént veletek, gondolom hogy ezt borzasztó nehéz feldolgozni, de ahogy már írták elottem is, kovetkezore biztos sikerul, úgy mint banyónak, banyó sogornojenek, az en tobb ismerosomnek is. A masszázs jó otlet. Gondolom a munkahelyed is eltereli egy kicsit a figyelmedet. Remelem hogy hamarosan újra kezdhettek próbálkozni.

     

    Visszatértem, tobb mint egy hónap után, ugyanis ennyi idobe telt, mire sikerult a regi lakásból az újba áttelepítettni az internetet, a munkahelyemen meg mint tudjátok nem lehet fórumozni. Nagyon boldogok vagyunk az új lakásban. A koltozes persze nem volt semmi....de most már minden a helyén van. Max. 15 perc míg beérek a melóhelyre, de este mikor keson jovok haza van hogy 8 perc is elég. Ez óriási plussz, foleg most hogy kezdodik a kemeny idoszak a meloban.

     

    Hogy telt a húsvét? Azt hiszem azóta nem is írt senki.  Nálunk nyugis volt. Úgy volt, hogy talán megyunk tengerpatra S. családjával, de aztán én besértodtem a családjára (más miatt) így aztán végul nem mentunk. De legalább így kettesben tolhettunk pár napot, és igazából kipihentuk magunkat. Voltunk szafariban, tok jó volt, a kocsitol 10 centire az oroszlán....nagy élmény volt.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. március 21. 13:5166496.
    Ja és még egy jó hír, sógornöm terhes (neki is akkor volt vetélése 2006-ban,mint nekem),szeptember végére várják a babát. Hétfön én is voltam vele ultrahangon,nagyon megható volt. Már nagyon várjuk az unokatesót,remélem minden rendben lesz.
    előzmény:
    ios (66494)
    2008-03-21  13:16
  7. 2008. március 21. 13:4966495.

    Írnék én,de magamban az sem az igazi.;-)

     

    Ios örülök a jó híreknek,már én is nagyon várom,hogy egyszer mi is a saját házunkat ill. a kertünket csinosítgassuk.

     

    Nálunk is zajlik az élet,Ádám egyre ügyesebb,már próbálkozik az üléssel ill. a lábunkba, kiságy rácsába kapaszkodva fel is húzza magát állásba. Születöben van az elsö foga,nem gondoltam volna,hogy egy fog ilyen sokáig bújik ki,már 3 hete jön,de alig kb. most az 1/4 van kint. Egyébként már szépen eszik,ma pl. tízóra gesztenye-alma püré volt,ebédre répa-krumpli-pulyka pürét kap. Még mindig mosolygós,jó baba,de egyre jobban igényli a közönséget is.;-)

     

    Nálunk különös lesz az idei húsvét,ma este érkezik a családom (anyum,apum,bátyám és az unokanövérem),hétfön lesz Ádám keresztelöje W. szülöfalujában. Anyum utána még marad 1,5 hetet,mert W. megy megint Kínába,így nem maradunk egyedül. Biztos nagyon szép idöszak lesz,már a rossz idö sem tud kihozni a sodromból.

     

    Én most lettem kész a húsvéti elökészületekkel,anyumék hozzák a sonkát, hétfön anyóséknál lesz a dupla ünnepi ebéd.

     

    Hát rólunk ennyit.

     

    Mindenkinek kívánok kellemes húsvéti ünnepeket és a mostaninál kicsit jobb idöt.

    előzmény:
    ios (66494)
    2008-03-21  13:16
  8. ios
    ios
    2008. március 21. 13:1666494.

    Jaj ne már, befagyasztottam teljesen mindent. Írjatok már!!!!!

    Jó is történt velünk mostanában, azokat is leírom, hátha visszatértek. Az össze-vissza időjárás ellenére – ma reggel éppen hóval borított volt minden - szépen alakul a kert. Az esőmentes napokon kint dolgozgatunk. Ültettünk tujákat, fenyőket, tiszafát. Rengeteg tulipán jött elő, kezdenek kinyílni. Sajnos pont a kutya által kijárt csapásra esik egy részük, amint elvirágzottak, átmentem őket más helyre. Elkezdtük átalakítani a sziklakertet. Az emeleten az egyik szoba is szinte készen van. Ma reggel szerelték fel az emeleti ablakokra a redőnyöket. Megrendeltük a ház szigetelését, amint nem lesz esős idő, jön a szaki csinálni.

    Kaptam jutalmat, hurrá, hurrá. Lejárt egy tíz éve fizetett, befektetéssel kombinált életbiztosításom. A kettőből előtörlesztettünk a lakáshitelbe, hogy csökkenjen a részletünk.

    A kutyust e négy hónap alatt sok-sok szeretettel és némi szigorral sikerült rávenni a játékszabályok betartására. Majdnem minden este elvisszük sétálni is. Néha olyanok vagyunk, mint Károly bácsi a mesében, menne gyorsabban, mint mi, de már kezdi ezt is megtanulni.

    Az emberem január óta egy új helyen dolgozik, és úgy tűnik, beindul az üzlet. Sok munka van vele, és egészen más a munkastílus, de pont tegnap mondta, hogy beindul a szekér.

     

    Jön a hosszú hétvége. Szeretnénk kirándulni is, remélem, nem lesz havazás. Meg ezek az erős orkán szelek, amik mostanában vannak ..... lehet, hogy öregszem, de ilyen régen nem volt.

    Mindenkinek nagyon jó hétvégét, lányok, sok locsolót, hogy el ne hervadjunk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_736849
    Torolt_felhasznalo_736849
    2008. március 13. 00:3166493.

     

    Kedves Ios, nagyon sajnálom ami történt, szorkolok hogy a jövőben minden szépen alakuljon és gyorsan jobban legyél. Abszolút nem rontod a hangulatot, természetes hogy szomorú vagy rossz dolgok is történnek az életben és jól esik néha ezekről írni.

     

    előzmény:
    ios (66492)
    2008-03-11  09:55
  10. ios
    ios
    2008. március 11. 09:5566492.
    Köszönöm, hogy írtatok, ide vagy privátban. Banyó, gondoltam rád, hogy te is átmentél ezen, és most meg milyen nagyfiú már Ádám. Az ilyen pozitív példák erőt adnak. Jövő hétfőre bejelentkeztem masszázsra, szerintem az is javítani fog a közérzetemen. Egy kis kényeztetés.
    Nem rontom tovább itt a hangulatot, ha már igazán jól vagyok, fogok írni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. március 10. 19:1766491.

    Drága Ios!

     

    Nagyon-nagyon sajnálom,sajnos én is átéltem ugyanezt,így tudom mit érzel. De látod nekünk azóta már itt van Ádám,nálatok sem lesz másképp. Nagyon-nagyon szorítok nektek.

     

    Köszi a kérdésed,Ádám tegnap töltötte a 7. hónapot,most jön az elsö foga,szerencsére nem volt vele gond,most már szépen eszik (eleinte kicsit nehezen indult be,de most már jó kis mennyiségeket megeszik),tegnap "születésnapi" ajándékként megpróbálkozott a felüléssel,de azóta nem mutatta mégegyszer.

    előzmény:
    ios (66489)
    2008-03-10  11:32
  12. Torolt_felhasznalo_239106
    Torolt_felhasznalo_239106
    2008. március 10. 16:0366490.
    Nagyon sajnalom, gondolom, most jo par honapig varnotok kell, de remelem, aztan hamar kopogtat hozzatok a golya!
    előzmény:
    ios (66489)
    2008-03-10  11:32
  13. ios
    ios
    2008. március 10. 11:3266489.

    Sziasztok Lányok!

    Én is eltűntem mostanában, nem volt lehetőségem  jelentkezni. Úgyvolt, hogy kisbabánk lesz, de sajnos a 8. hét végén elvesztettük a babát. Aztán betegállományban voltam egy hétig, és nem sok erőm volt. Túléltem a napokat, elkezdtem dolgozni. Mostmár kicsit jobb, és optimistán nézek a jövőbe. Remélem, hogy legközelebb is, mint most, elsőre sikerül majd a baba. Drukkoljatok nekünk!

     

    Athenia, tudom, melyik műsorban voltál. Néha elcsípek egyet-egyet. Nem szoktak bénák lenni az emberek, biztos te sem voltál az.  

     

    Baxo, jól vagytok? Sosem látlak msn-en, gondolom, dolgozol napközben.

     

    Banyó, Ádám továbbra is édes.  Van már foga?

    Mememe, milyen az új lak? Lelkiismeretfurdalás nélkül selejtezz, én is azt csináltam költözéskor.

     

    Misstick-kel mi lehet? Néha ránézek a blogjára, de nem láttam új bejegyzést egy ideje. 

     

    Nagyjából ennyi mára. Még szokom az új nlc designt. Nektek tetszik?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_736849
    Torolt_felhasznalo_736849
    2008. március 1. 15:1066488.

    Sziasztok! De ítélet idő van most odakint, épp most értem vissza a lakásba, de nagy szerencsém volt mert még épp kifogtam vmi kis napsütést, beültem egy kávézóba és élveztem a szombat délelőttöt, de most úgy zuhog mitha az eső beakarná törni a háztetőt. V mondta hogy náluk meg földrengés volt, 5pont valamennyi, jobb nem könyvespolcot helyezni az ágy fölé.... (koleszban voltam ott leszakadt egy hartalmas polc éjjel, rá vki ágyának szélére, szerencséje volt az illetőnek hogy nem az ágy szélén volt a feje). Szóval képezljétek el mi történt velem most délelőtt! Lekapott vmi tv-stáb és lehet hogy benne leszek a tv-ben!!! Most néztem meg a neten hogy hétközben minden nap van (így sajnos nem tudom melyik nap leszek), de inkább nem reklámozom túl hogy melyik műsor mert kicsit égek. Annyira meglepődtem hogy most kamera meg minden, szerintem irtó hülyeségeket mondtam. Körbementünk egy taxival és közben kameráztak (ebből lehet már gondolni melyik műsor). Persze én abszolút nem ismertem eddig mert alig tv-zek, és a nő amikor elkapott annyira vigyorgott rám mintha fel kellene ismernem én meg vigyorgok vissza mert gondoltam égő lenne ha lebuknék hogy nem ismerem fel, biztos a munkahelyemről vki Nem tűnt fel mellette a pasi sem a kamerával. Na még jó hogy épp a fodrásztól jöttem akkor (bár nem lett új frizurám, csak a vége 3 centivel rövidebb).

    Mit szóltok az új NLC-hez? Fogjuk rá hogy azért nem ír senki mert senkinek sem tetszik Nekem az előző formátum jobban bejött, ott legalább tudtam mit hol kell keresni. Mememe, a képeiden nagyot sóhajtoztam, gyönyörű színe van a tengernek. Anyum most van kint épp. Szerintem nagyon idegeire mentem hogy össze-vissza adtam neki a tippeket hogy mennyire vigyázzon magára, még sosem volt ilyen messzi egyedül, és 2 hétig nem hallok felőle semmit. Persze ő nagyon laza volt, felháborodott hogy mit aggódok, csak Mexikóban lesz és kész. Azért nem mentem vele mert 20 nap szabiból elég szűkösen fogok már igy is kijönni. Január elején elmet több nap, most márciusban 5, májusban megy 5, közben hébe-hóba 1-1 nap. Vigyáznom kell szeptemberre elne fogyjon a szabim, mert V is még jönne nyáron látogatni. De májusban megyünk Tenerifára, anyum meg nagyszüleim, már nagyon várom hogy lássak megint tengert.

    V lakása ott van ahol a korábbi (ami messzi volt) előtti lakás (a pince-lakás), annak a háznak a szomszédja, tehát a környéket ismerem már. Nem olyan rossz környék, dimbes-dombos, közel van egy Sainsburry és videotéka, városközpont meg negyed óra gyalog. A szomszédokat kicsit áthallani állítólag, de engem ez nem zavar, azt hiszem 1,5 szobás, majd márciusban meglátom hogy néz ki. Mememe, neked is gratulálok az új lakáshoz!

    Közben beindult a társasági életem, jó hogy történnek dolgok körülöttem, ha nincs program akkor akár egyedül is elmegyek mozizni vagy kávézni. Munkahelyen végre elintézték hogy új osztályra kerüljek 2-3 héten belül, most pü-i területre, legalább látok új arcokat. A munka nem lesz sokkal érdekesebb, talán még unalmasabb is, de így változatosabb lesz az önéletrajzom és több lehetőségem lesz később. Kollégáim kicsit szomorúak hogy elmegyek, jól esik hogy így megszerettek,de nem dolgozok majd messze tőlük és majd sokat megyek át hozzájuk beszélgetni.

    Ez az NLC most még kevésbé tetszik, előbb elszállt a hozzászólásom, még jó hogy a fele elvolt mentve. Most elcsöndesedek, írjatok! Banyóci, Ádám szépen fejlődik, már várom a képeket amikor elkezd járkálni.

    Jó hétvégét mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. február 19. 00:3966487.

    Banyo, nem, sajnos nem dolgozhatok otthon, szupertitkos projektjeink vannak, tilos kivinni barmit a cegbol...
    meg van oldva a gyesem, de ezt itt most nem reszleteznem, ha nem muszaj, lenyeg, h nem megbizasos szerzodessel vagyok...ha vege ennek a masfel honapnak, szeretnek tovabb dolgozni, ameddig birom...
    persze, mar nezegetjuk a bababoltokat, babakocsit keresunk, nem egyszeru, mert a masodikon lakunk, lift nincs, cipelni meg utalok, ugyhogy nagyon figyelek, h mindenkeppen vmi szuper konnyu darabot vegyunk...es persze ne horror aron, elkepeszto, mennyi penzt el lehet verni babacuccokra....van esetleg vmi tipped? meg mericskeljuk a lakast, h hogyan lehetne praktikusan atrendezni, ket szobank van, de azt mar sikerult kettonknek teletolteni a cuccainkkal, egyenlore nem latom be, hogyan ferne be meg plusszban barmilyen butordarab...majd csak kialakul...nagy atalakitast azert nem tervezunk, mert 1-2 even belul szeretnenk venni vmi nagyobbat...
    Nagyon edes Adam, es oriasit nott, gondolom, sokat fejlodott is, a legkisebb unokaocsem most kezdett el maszni, eszmeletlen, megy mint egy tank, mindenen atmaszik, kuszik mint egy kommandos, nagyon kell figyelni ra, mert gyors is, es ha vmit kiszemelt maganak, semmi nem all az utjaba...
    Mememe, orulok, h osszejott nektek az uj lakas... anyos mit szol, h elkoltoztok?
    Tami, ti mar eldontottetek, hova utaztok?

    jah, egyebkent a hasam, hat sztem mar elegge feltuno, megis, van aki nem veszi eszre, ma ebednel is ugy kellett mondani az egyik kollegamnak, h hat igen, mi is babat varunk, mert magatol nem vette eszre, pedig mar van egy gyereke...vagy ezek a  fiuk ennyire figyelmetlenek? :D

    előzmény:
    banyoci1 (66486)
    2008-02-18  15:54
  16. 2008. február 18. 15:5466486.

    Tami:nagyon jól hangzik a túrázós nyaralás.Én sajnos tippet nem tudok adni, de nagyon kíváncsian várom majd az élménybeszámolódat.

    Mememe:megmutattam az Uramnak reggel,hogy hova is menjünk majd nyaralni.;-) Nagyon jók a képek,örülök,hogy kicsit kikapcsolódtatok. A lakáshoz gratulálok,hihetetlen,hogy már te is 1,5 éve élsz együtt S.-sel, úgy rohan az idö.

    Baxo:nekem is akkor kezdett látványosan nöni a pocakom,azért a végére szépen lett hasam,bár szerintem te is fitt kismama maradsz egészen a végéig. Így hogy megbízásos szerzödéssel vagy,hogy lesz a GYED-ed,GYES-ed? És mi van ha lejár a mostani szerzödés szeretnél tovább dolgozni vagy inkább otthon maradsz? Vásárolni,nézelödni már elkezdtetek?

    Athenia:hu,akkor nemsokára már te is költözöl.Jobb környékre költözik a Párod? Mekkora a lakás? Én is mindig eltervezem,hogy akkor majd reggel megyek futni vagy úszni,de eddig még nem lett belöle semmi. Talán majd akkor ha Ádám kevesebbet szopik és más is tudja öt etetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66477)
    2008-01-31  11:53
  17. 2008. február 18. 15:4866485.

    Sziasztok!

    Én sem vesztem el,csak kicsit sürü volt az utóbbi idöszak. Otthon voltunk 9 napot, végre 4 év után a születésnapomat is otthon ünnepeltem. Volt ám nagy kényeztetés, Ádámot mindenki imádja,nagyon jó érzés.

    Múlt hét szombaton jöttünk haza,vasárnap kapott elöször Ádám valami mást is az anyatejen kívül. Itt répával szokás kezdeni. Az elsö napok nehézségei után (meg kellett tanulnia kanálról enni és pépeset nyelni) kb. péntek óta nagyon szépen eszik. Most éppen répa-krumpli-alma keverékét kapja,nagyon szereti. A hétvégén volt egy kis gond az alvással,látogatóink voltak,hogy az kevert-e be vagy valami más,most már biztos nem fog kiderülni.;-) Mindenesetre ma majdnem egész nap alszik Ádám,most is a teraszon szunyál a babakocsijában. Egyébként nagyon mozgékony lett, mindenhova elforog ill. tolja magát a karjával elöre ill. próbál négykézlábra állni. Egy percre se szabad öt a földön egyedül hagyni,mert biztos,hogy valahol egészen máshol találom meg öt pl. elöszeretettel cibálja azt az egyszem kábelt ami földön van.

    Én holnaptól járok hetente egyszer spinningre, jövö keddtöl pedig Ádámmal indul a bébiúszás. Húsvétkor lesz a keresztelö,akkor jön a családom és mivel W. megy megint Kínába ezért anyum még marad utána is kb. 1,5 hetet,így összességében 2 hetet lesz itt.

    Igyekszem most már rendszeresebben jönni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66484)
    2008-02-18  03:55
  18. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. február 18. 03:5566484.

    Na meg mielott eltunok ujabb ket hetre, azt meg elmeselem hogy sikerult kivenni azt a lakast amirol irtam a heten. Nagyon boldogok vagyunk. Jovo szombaton koltozunk. Ma egesz nap csomagoltunk, total kivagyok, es meg rengeteg dolog hianyzik. Nem is ertem hogy halmoztam fol ennyi szart (mar bocsanat) masfel ev alatt. Most mar este van, de meg nyomnom kene egy kor zacskozast, mert sajnos hetkozben tuti nem fogok tudni elorehaladni. Igy is majd holnap le kell tisztaznom, hogy a jovo hetvegen nehogy berendeljenek, mert 8-ra jon a szallito (amit szinten meg le kell rendeznem ugye) utana meg ugyanaz a musor lesz mint ezen a hetvegen, csak kipakolas formatumban.

    Na jo, most mar tenyleg huzok. Puszi mindenkinek, es remelem a heten megelenkul a forum.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. február 18. 03:5066483.

    Szia Athenia!!!

    Orulok,hogy jottel ujra, mar hianyoztal. Ugy latom hogy jo hangulatban vagy, ez tok jo! Es te miert nem jossz anyukaddal Mexikoba? Akkor a koltozes is kozeleg :-)

    Baxo> Na akkor mar latszik a pocak. Sejtettuk, hogy nem uszod meg   Egyebkent a munkad olyan, hogy tudsz terhesen is dolgozni ugye? Megengedik nalatok az otthonrol dolgozast? Mert gondolom az sokkal kenyelmesebb lenne.

    Tami> En Argentinat tuti nem hagynam ki. Es allitolag Chile nagyon szep es rendezett orszag (a tobbi latinamerikai orszaggal ellentetben).

    Akkor most mellekelek kepeket Playa del Carmenrol. Meg visszanezni is jo oket :-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_736849
    Torolt_felhasznalo_736849
    2008. február 17. 13:1366482.

     

    Sziasztok!

    Baxo, nagyon gratulálok a babához! Zsófi szerintem is nagyon szép név.

    Mememe, kiváncsian várom a képeket! Anyum meg befizetett egy mexikoi körútra, még 2 hét és indul. Izgulok hogy milyen lesz neki, mondtam hogy csináljon sok-sok képet mert gyönyörű országba megy. Lakással is is szurkolok nektek, annyit kocsizni naponta a munkahelyre elég fárasztó és idegesítő ha az ember arra gondol aludhatna helyette vagy délután pihenhetne. Anyósepizódra akartam reagálni de aztán megint nem írtam, szóval szerintem is úgy tűnik a szitu mintha S-re ráakarták volna tukmálni P-t és helyedben hasonlóan mérgelődtem volna, remélem szegény S-nek azóta nem kellett sokat P-vel taliznia.

    Tami, Argentina-Chile nagyon jol hangzik, remélem összejön ha drágább is, én erre szavazok. De egyik ismerősöm volt 3 hétre Marokkoban a haverjaival, ő is az a túrázós-mászós típus és tetszett neki (bár vmi virust elkapott és hasmenése volt jó sokáig). Egyszer meg vmi német pasival beszélgettem még egyetem alatt, ő is hobbiból hegyet mászott és mivel Skóciában volt tanulgatni picit, ezért ott is mászogatott és láttam fényképeket, gyönyörűek voltak.

    Velem semmi ujdonság, márciusban megyek meglátogatni V-t, már nagyon várom. Új lakásba költözik végre, márciustól már ott lakik. Úgyhogy cipelem az első adag cuccot amit otthagyhatok De végleges kiköltözést csak nyár végére tervezek, most vszínű új munkaköröm lesz nemsokára és anyámmal még terveztem pár dolgot amit jó lenne csinálni. Múlt héten kipróbáltuk a margit-szigeti wellness szállodát, fürdés szempontjából a Széchenyit sokkal jobbnak találom, de legalább a szauna szebb volt, kevés volt az ember, lehetett csöndben heverészni a napozóágyakon. Néztem hogy sokan már reggel kint vannak a szigeten kutyát sétáltatni amikor alapból én még az ágyban hevernék egy könyvvel, és hirtelen úgy vártam már a meleget és nyárt, majd akkor én is korán kelek és megyek sétálni a szigetre (csak kutyát kell kölcsönöznöm, hehe). Tegnap meg farsangoztunk picit a barátnőimmel és ismerősökkel, beöltöztem punknak (hajam persze maradt a régi) vagy lázadó diáknak, nagyon jó volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. február 16. 20:4566481.
    sziasztok, persze, megmondtam, egybol, mikor januarban kezdodott a munka, tudniuk kell, mire szamitsanak velem kapcsolatban...de azt is hozza kell tenni, h ez nem allando munkahely, csak projektekre hivjak ossze az embereket, ugyhogy vegulis tokmindegy nekik, meg en sem tudom, h meddig szamithatok rajuk, ez a munka most tart masfel honapig, h aztan mi lesz, ki tudja...nem a legjobb igy nekem, dehat ez van, par honapot meg kibirok igy...
    egyebkent jol vagyunk, minden okes, a hasam most kezd noni, a 24. hetben vagyok most....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66478)
    2008-01-31  11:54
  22. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. február 14. 13:3766480.

    Hello lányok!

    Bocsi, hogy eltuntem, de látom Tamin kivul senki nem túl aktív. Visszajottunk Playa del Carmenrol. Isteni volt! Most nem azon a gépen vagyok, de a hétvégén rakok fel képeket. Azon kivul ugye hogy a tengerpart gyonyoru, égszínkék vizzel, és fehér homokkal, a szállodát is jól fogtuk ki. Elso nap tenger, második nap szintén, harmadik nap kirándultunk S.-el mig anyukam harmadik nap is tenger (heheheh, nem tudott elszakadni a parttól). Mi meg addig a Xel-Ha nevu élményparkban voltunk egy folyó es a tenger torkollatában, ahol búvárkodtunk, vagyis pontosabban Snorkeleztunk és úszógumiban csorgadoztunk le a folyó mentén. Láttam egy csomó színes halat, és egyszer még egy teknos is elúszott melletunk (olyan, amilyen a Nemo-ban van). Onnan délután átmentunk Tulum-ba, ahol maya piramisok vannak, kozvetlen a tengerparton. Csodálatos látvány volt. Aztán negyedik nap megint tengerpart, de már csak reggel mert utána indultunk vissza.

    Aztán másnap el is utazott anyukám, mi meg visszatértunk a munkás hétkoznapokba, és rogton rám is szakadt egy csomó munka. Még szombaton is bent voltam. De most már normalizálodott.

    Utána meg elkezdtunk lakást keresni, mert szeretnénk már végre kozelebb koltozni az irodához, mert naponta min. 1 , 1 és negyed orát vezetunk oda, majd vissza. Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki találtunk egy nagyon jót. Szombaton írjuk alá a szerzodést, és utána már kezdhetjuk is a koltozkodést, bár hivatalosan csak márc. 1-tol laknánk ott.

    Hát jóval drágább mint amit most anyósnak fizetunk, de azért ki tudjunk fizetni, és így 10, max. 15 percre vagyunk kocsival a munkától. 75 négyzetméter, két garázzsal, modern, rengeteg beéppitett szekrénnyel, és oszz-vissz 4 szomszéd van. Ha tényleg sikerul (légyszi drukkoljatok, hogy semmi ne jojjon kozbe) akkor majd rakok fel képeket. Annyira izgatottak vagyunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. február 11. 13:1766479.
    Jo eg lanyok, tobb mint tiz napja egy betu sem... Mi tortent? En irtam valamit, amitol mindenki megijedt???

    Banyo, meselj hogy vagytok, Baxo, legyszives tajekoztass hogy erzed magad, Mememe milyen volt Cancunban, Ios hova lettel??

    Misstick, megszoktal mar az uj helyeden? (es most nem csak a kerekfeneku Andy Garcy-ak bamulasara gondolok ;-)

    Legyszi, legyszi, gyertek vissza!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66478)
    2008-01-31  11:54
  24. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 31. 11:5466478.
    Hurra, Baxo, gondolom nagy ko esett le a szivedrol. A Zsofi nagyon szep nev. Megmondtad mar hivatalosan is a munkahelyeden?
    előzmény:
    baxo (66473)
    2008-01-22  20:46
  25. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 31. 11:5366477.
    Nagyon nagy a csend...

    Remelem mememe jol erzed magad Cancunban, tegyel majd fel kepeket legyszi! Nekem biztosan jolesne itt a hideg telben egy kis napfenyes, tengerpartos feeling...

    En is almodozom... Eldontottuk a parommal, hogy ebben az evben akkor is megyunk utazni tortenjek barmi. Fog is, a batyam eskuvoje, a lakasunk atadasa szoval jol kivalasztottuk az evet, de ez van. Azelott mindketten sokat utaztunk a parom bejarta Kenyat, megmaszta a Kilimandzsarot, Europa nagy reszet bejartuk mar kulon-kulon, de miota egyutt vagyunk sosem volt ra lehetoseg, es nagyon hianyzik mar a kaland, az utazas. Azt hiszem a kedvesemben is ez tartja most a lelket, marcius vegeig nincs egy szabadnapja sem, mindennap dolgozik, raadasul kozos szabadnapunk sincsen. Tehat valamit valamiert, utazzunk.

    Most nezelodom, kb egy honapra mennenk osszel, eddig Argentina-Chile (dragabb) Marokko (olcsobb) van az elso helyeken, nagyon jo igy keresgetni almodozni rola. Leszukiti a kort, hogy magashegysegnek kell lennie az orszagban, (a parom expediciora keszul :-) ezert is jott szoba az Andok vagy az Atlasz. Kozelebbi celpontkent Skocia is szoba kerult.
    Tipikus hatizsakos, ifjusagi szallasos, korbeutazzuk az orszagot tura lesz, sajat szervezesu. Almodozom es remelem semmi nem jon kozbe mint eddig mindig.
    Tippek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
8 9 10 11 12

Címlap

top