Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldit szeretni!

Torolt_felhasznalo_112551
Torolt_felhasznalo_112551
Létrehozva: 2002. Április 15. 09:49
Ankoka, Te azért maradsz, ugye?? Úgy látom, kettőnk párbeszédévé vált a téma. . . Szóval szerinted is megközelíthető a dolog erről az oldalról?
  1. 2008. január 16. 13:1666451.

    hello lanyok gyors bekoszones limasszolbol. minden szuper!  tegnap talaltam vegre lakast, jovo szombaton koltozok. varoskozpontban, palmafas tengerparti uton, 100 meterre a tengertol, uszomedence, erkelyrol seeview, egyszeruen hihetetlen!  a haz 1 eve epult, minden uj benne, designerbutorok. es a noci akie mindjart szul, es ki akarta adni ugyhogy kaptam kedvezmenyt is!  ugyhogy vegyetek a jegyeket es gyertek. 1 szobas, tehat van nappali kihuzhato agy, meg egy haloszoba, es furdoszoba kaddal! imadom! 

    kollegak szuper jo fejek,   meg   meg  ok segitettek keresni, sehova nem engednek egyedul, es a fiuk fele ugy nez ki mint andy garcia. kiderult h pentek delutan szabad, nincs munka 1 tol.  szoval mar kezd gyanus lenni, itt a paradicsom. ha ezt tudom elore, idejovok fele ennyiert is... csinaltam egy blogoldalt aki keri annak elkuldom a cimet de nem akarom ideirni.majd oda toltok fel kepeket. a koltozesi hozzajarulast megkaptam KPban elso nap kezbe, osszegemkapcsozva ... ez orulet...

    amugy 20 fok van,  sut a nap, nekem van a legjobb helyem az irodaban. 9. emelet latom a fel varost. a senior csajszi azt mondta h nem akar a folyosora nezni inkabb lemond a kilatasrol. hat mondom ez nem normalis.  (mert pont kanyarban ulunk es az andy garciak a feszes fenekukkel itt flangalnak az ajtonk elott es latjuk ahogy vegigriszalnak a folyoson -azt mondja h ugy nem tud a munkara koncentralni). na hat en se, csak en nem is akarok!  szoval balra nezek kek tenger, balra elore, naplemente, szembe a senior csaj, jobbra meg a folyoso a feszes fenekuekkel. ilyen melom sose lesz.

    J is itt van annyira edes, hurcibal mindenhova, turi a rigolyaimat, 11ik lakast vettem ki, a 10et vegigkritizaltam. viszont a libidom az egekben ugyhogy a korabbi cseszegetese h mi a turonak jottem ide, egyszeriben elillant   

     munkat is kaptam, tok erdekes.

    persze vannak idegesito dolgok is: 7 csomagombol 3 jott meg a tobbit nem tudjak hol van de ne aggodjak eddig semmi nem veszett el csak max 2 honapot kesett. mindenki kesik kiveve ha rajukszolsz h 4.15kor talalkozunk akkor betartjak. de amugy a szeminariumon a partnerek is kestek, a kaja, a bal, a dj, a musor minden kesett fel orat. tuloznak allandoan, a 2 km az gyalog mar nagyon messze van, ahhoz mar kocsi kell etc... vicces :-)

    foglalt: aprilis 23- majus 3
    es        majus 20-28

    ezen kivul lehet jonni barmikor :-)

    most van a skyeuropon akcio! gyertek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 16. 12:4466450.
    Elijesztettem mindenkit?
    előzmény:
    ios (66449)
    2008-01-15  13:30
  3. ios
    ios
    2008. január 15. 13:3066449.
    Hű de csend van.
    Misstick, írhatnál pár sort. Milyenek az első ciprusi benyomások?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 8. 13:0866448.
    A legsurgosebb most egy utazasi beszamolos project, ezt egy kozeli kis faluban szervezzuk egyenlore ket hetvegere. Egy februarban egy pedig juniusban. A teli hetvegen a kandallo kore gyulunk egy viszonylag nagy kulturteremben es utazasi beszamolokat hallgatunk Ausztraliarol,
    Afganisztanrol (a harmadik eloado meg kerdeses) A juniusi kiadasban pedig szabadteren lesz a csillagok alatt, Del-Amerikarol, Uj-Zelandrol es Iranrol. Erdekes emberek, erdekes temakrol meselnek, a belepo ingyenes. Mi szervezzuk, biztositjuk az eloadokat, szemelyzetet stb.

    KOzben folytatjuk a gleccsermuzeum mukodteteset is, es remelhetoleg az utazasi irodava bovules (ami most jelenleg all a masik fel miatt) is hamarosan beindul.
    előzmény:
    banyoci1 (66446)
    2008-01-07  14:18
  5. Torolt_felhasznalo_239106
    Torolt_felhasznalo_239106
    2008. január 7. 22:5866447.
    Torrone az edesseg neve, orulok, hogy izlett!
    előzmény:
    ios (66443)
    2008-01-07  09:52
  6. 2008. január 7. 14:1866446.

    Köszönjük a dícséretet.

    Amikor díszítettük a fát,akkor kitettük öt a "pihenöszékébe",akkor nagyon nézte,hogy mit csinálunk,de egyenlöre csak ennyi. Na majd jövöre,akkor majd kénytelenek leszünk kordont vonni a karácsonyfa köré.

    Most éppen kint alszik a friss levegön,el akartam vinni öt sétálni,de esett az esö,így kitettem öt és már több mint 1 órája alszik.

    Mit kaptál 3 királyokra? Milyen projekteken dolgozol mostanában?Most már biztos,hogy csak a vállalkozásotokban fogsz dolgozni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66445)
    2008-01-07  12:52
  7. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 7. 12:5266445.
    Banyo, jo hogy jottel, tenyleg sokat valtozik az Adam honaprol, honapra, de meg mindig gyonyoru kis mosolygos.

    Biztos szep volt az elso karacsony harmasban. Felfigyelt a fara, vagy egyenlore az meg nem nagyon kototte le?
    előzmény:
    banyoci1 (66444)
    2008-01-07  10:34
  8. 2008. január 7. 10:3466444.

    Sziasztok!

    BUÉK

    Itt vagyok. Ios,aranyos vagy,hogy hiányoltál,tényleg nem voltam jó ideje. Szerencsére minden rendben nálunk,karácsony elött volt Ádámnak egy kis hasmenéses kórja (valószínüleg a rota oltástól),szegényemet eléggé megviselte. Bár azt hiszem engem az aggódás még jobban.

    A karácsony jól telt, a legszebb 22-én este volt,amikor hármasban voltunk itthon,feldíszítettük a fát,gyertyát gyújtottunk,ajándékoztunk,volt egy egyszerü,de finom vacsora is. 23-ától 25-e estéig Párom családjánál voltunk. Más volt,mint otthon,hiányoztak a meghitt pillanatok, a nagy nevetések,de majd talán jövöre haza tudunk újra menni.

    27-én jöttek anyumék,3 egész napot voltak itt,nagyon gyorsan eltelt,sokat Ádámoztak,nagyokat sétáltunk,mi még moziba is eljutottunk W-vel. Szilveszterkor megint Ulmban voltunk barátoknál,Ádám nagyon rendes volt,9-kor aludt (elötte a játszószönyegén játszott,nézelödött,dumált),éjfélkor ugyan felébredt a nagy petárdázásra,de könnyen vissza tudtam altatni,igaz fél 7-kor keltett minket,de hát ilyen a kisgyerekes szilveszter.;-) 

    2-án még itthon volt Párom,de 3-ától újra kettesben vagyunk,igyekszünk lassan visszacseppeni a mindennapokba.

    Ádám mostanában rosszabbul alszik,ma éjjel 3-szor kelt,még nem sikerült rájönnöm,hogy a betegség okozta lemaradást akarja behozni,vagy a foga jön. Egyébként nagyon rendes baba még mindig,sokat nevet, csupa mosoly és kedvesség,bár most már az akaratát is egyre jobban próbálja érvényesíteni,néha meg kell keményítenem magam.;-)

    Január 31-én megyünk haza bö egy hétre,már mindenki nagyon várja,elindult a visszaszámlálás.

    Teszek fel néhány képet,mostanában nagyon sokat változott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. ios
    ios
    2008. január 7. 09:5266443.
    Aneis, ezek nagyon jó programok. Gondolatban végigmentem az útvonalon. Mi a neve annak az édességnek, amit ajándékba kaptunk tőled? Nagyon finom volt, elfogyott egy pillanat alatt.

    Mememe, hány fok van a lakásban, ha kint nulla van?

    Szombaton jó idő volt, aztán éjjel és egész vasárnap ónos eső esett, ez ma reggelre frankón lejegesedett, és még köd is volt nálunk. Ideális közlekedési feltételek :-) Legyen már vége a télnek.

    Tami, várom majd a képeket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 6. 19:5966442.

    Eppen ma ettem, itt Roscon de Reyes-nek hivjak, es egy kis figura van elrejtve benne valahol. Nagyon finom. A paromnak a Jezuska hoz ajandekot, nekem pedig a Harom Kiralyok, ugyhogy tegnap este hoztak is az ajandekomat :-) Ezek szerint jo voltam egesz evben :-)

    Ios, igen, csinaltunk kepeket, majd teszek fel.

    Aneis, ezek szerint szep elmenyekben volt reszed, gondolom ezzel te is igy vagy, en ilyenkor ugy feltoltodom a sok szeretettel, szep pillanattal :-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66439)
    2008-01-05  03:58
  11. Torolt_felhasznalo_239106
    Torolt_felhasznalo_239106
    2008. január 5. 15:5266441.

    Sziasztok, boldog uj evet mindenkinek!

    Mi is visszaerkeztunk. Az unnepek gyorsan elteltek. Karacsony este csak harmasban voltunk a szuleimmel, aztan masnap jottek az ocsemek, es egyutt mentunk a noveremekhez. A parom 29-en jott utanam Bp-re, o az apjaeknal toltotte a karacsonyt lent az olasz "csizma" sarkaban. Mindketten nagyon elveztuk a szuleim babusgatasat, kenyezteteset, neki is kicsit olyan volt, mintha megint lenne anyukaja. Szerencsere nagyon szeretik ot, de hat nem is lehet nem szeretni. :-) Anyukamat siman az ujja kore csavarja, raadasul velem ellentetben mindketten nagyon edesszajuak, igy jol megertik egymast, allandoan kis csokikakkal meg apro edessegekkel lepik meg a masikat. Szilveszterkor a Bazilika mellett vacsoraztunk egy kis etteremben, aztan setaltunk, az uj evet a Lanchid kozeperol koszontottuk. Rengeteg olasz turista volt, amerre csak mentunk, olasz szot hallottunk. Elsejen a szep hoesesben felmentunk fogaskerekuvel a Szechenyi-hegyre, onnan atsetaltunk a Normafahoz, aztan haza ebedelni. Masodikan vasarolni voltunk, vettunk szalamit, pirospaprikat es egyeb magyaros kajakat, aztan este indultunk. Penteken mar dolgoztam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. január 5. 04:1466440.
    Képek a karácsonyi ebédrol: Hortobágyi palacsinta, citromos suti és az ajándékom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. január 5. 03:5866439.

    Sziasztok!

    Tami, nálunk is unnep a Három Királyok, bár itt most már a nagyobb ajándékot Karácsonykor adják, Jan. 6-án csak a gyerekek kapnak általában (teljesen elamerikaiasodunk...). Meg is vagyok hivva a barátnom nagymamájához, mert az ilyenkor szokásos Rosca de Reyes-t, ami kb. mint egy kuglóf, azt bizony meg kell enni. Spanyolországban van Rosca de Reyes?

    Orulok, hogy jól telt a Karácsony és az Új Év mindenkinek (bár sokan még nem írtatok!). Tobben kérdeztétek, hogy mi a baj S. családjával. Hát talán csak annyi, hogy nagyon mások mint én, az én családom, de gondolom ez nem egyedi probléma. És most nem is csupán a kultúrális kulonbségekre gondolok, hanem úgy általában nem nagyon tudom mirol beszélgessek veluk, ráadásul imádják egymást cukkolni mindenféle hulyeséggel, és ezt sem volt egyszeru megszokni. Elsore tokre megsértodtem mindenen, de mostanra már egész jól veszem a "poént" (bár szerintem nem vicces de mindegy).

    Az új évre "megmenekultem", a fonokmmel Bridget Jones-t néztunk nála és kozben az általam készített kókuszgolyókkal tomtuk magunkat :-) Jó volt. Az a legviccesebb, hogy direkt azért találtam ki, hogy vele szilveszterezek, hogy ne kelljen újra S. családjával lenni, erre a bátyja nem jott fel vidékrol, a huga meg barátokkal toltotte az unnepet, úgyhogy utolsó percben le lett mondva a családi hepaj. S. végul egyedul Szilveszterezett így, mert azt mondta hogy nem akarja elrontani a lányos bulit.

    Jó kis hidegek vannak errefelé is, persze nem lehet osszehasonlítani az otthonival, de ahhoz képest hogy itt nincs futés a lakásokban, éjjel 0 fok korul voltunk, és napkozben sem nagyon ment 10 fok fole a dolog az utobbi napokban. Sapkában és sálban aludtam hehehe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. ios
    ios
    2008. január 4. 09:0266438.
    És Banyó hol van mostanában? Emlékszem, hogy várta nagyon a szüleit, hogy mennek az ünnepekre, de aztán nem írt jó régen. Milyen volt Ádám első karácsonya? Gondolom, még nem hatotta meg a dolog, de már az egészen pici babák is olyan csillogó szemekkel tudják nézni a fát. Vagy csak én képzelem? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. ios
    ios
    2008. január 4. 09:0066437.
    Ja, még akartam írni, hogy ne aggódjatok a júniusi esküvő miatt. Ennyi idő alatt simán meg lehet szervezni. Mi januárban kértünk időpontot, aztán márciusig nem foglalkoztunk vele. Három hónap alatt pedig simán meg lehet rendelni mindent, idegeskedés, kapkodás nélkül.

    Majd írjál az 5-ei ünneplésről, milyen érdekes, hogy ott olyankor van ajándékozás. Mivel készültök a szülőknek? Van ilyenkor hagyományos vacsora, mint nálunk a hal, mákosguba és egyébb megszokott ételek? Ott is fognak aludni nálatok?

    Bécs szuper lehetett. Nem fényképeztél véletlenül?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66435)
    2008-01-03  17:54
  16. ios
    ios
    2008. január 4. 08:5466436.
    Hello Tami, már vártam, hogy jelentkezz.
    A karácsony szép volt. 24-én kettesben voltunk. Másnap az én családommal kezdtük a vendégjárást. A szüleim házában jöttünk össze mindannyian, nagyon jó volt ilyen sokan együtt lenni. Mondtam nekik, hogy mindenkire gondoltunk ám 24-én, mert a nászajándékba kapott szuper konyhai dolgokkal sütöttem-főztem, és a nászajándékos étkészlettel terítettem, úgyhogy kicsit ott voltak velünk. A férjem szerint olyan vagyok ezzel a készlettel, mint Mónika a Jóbarátokból, amikor retteg, hogy valaki eltör belőle egy tányért, ezért évente egyszer lehet használni, és akkor is ezerszer elmondja, hogy EZ AZ ESKÜVŐI KÉSZLET, ÉS NAGYON KELL RÁ VIGYÁZNI!!!
    Én azért nem vagyok ilyen, csak szeretem és vigyázok rá nagyon, és jó ránézni, és remélem, hogy az unokáimnak is ezzel fogok teríteni :-)

    25-én este még anyósomékhoz is mentünk, de egészen rövid ideig voltunk náluk. Időnként van egy kis feszültség, azt hiszem, erről már írtam.

    26-án ismét édes kettesben voltunk. És aztán utána otthon semmittevés, ill. elkezdtük szétszedni az emeleti szobákat. Az egyik most teljesen csupasz, felszedtük a padlószőnyeget, levakartuk a tapétát. Most jön a szép része, egy hét csúszással mint terveztük, de ezen a hétvégén rákerül a parketta, festés, stb. Végül úgy döntöttünk, hogy ez lesz a babaszoba majd. Tulajdonképpen jó így bennlakva kitalálni dolgokat, mert van idő és lehetőség kitapasztalni, hogy mi hogy lesz jó. Ideális esetben költözés előtt csináltatnak ilyet az emberek, de nekünk akkor nem volt erre anyagi fedezet. Így viszont van idő jól átrágni mindent.
    Jövő héten csütörtökön jön a redőnyös, a mi szobánkra szerelnek fel három rendőnyt. Aztán hétvégén jön a riasztószerelő. Aztán megint üres lesz a kassza :-)

    Tavasszal fogunk hőszigetelő vakolást csináltatni. Három szakival beszéltünk, mindegyik ugyanolyan áron dolgozik, úgyhogy a sógorom cége fogja csinálni, így családban marad a pénz. Nem olcsó mulatság, de megéri.

    Úgyhogy nekünk ilyen részben pihenős, részben dolgos ünnepünk volt. Gondolatban felújítottunk, lakberendeztünk, ajánlatokat kértünk, begyűjtöttük mások tapasztalait, jótanácsait.

    Szilveszter reggel elkezdett havani, nálunk két napon át folyamatosan esett. Gyönyörű a környék, a nagy fenyők tele hóval. Mint a képeslapokon. És mindehhez nagggyyyon hideg van. Ma reggel -8 fok volt, amikor elindultam otthonról.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66435)
    2008-01-03  17:54
  17. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. január 3. 17:5466435.
    Sziasztok!

    Baxo, gratulalok a babahoz, remelem most mar nem tunsz majd el es folyamatosan hirt adsz magadrol!

    Reina, orulok, hogy ilyen jol megvagytok :-)

    Milyen volt a forumtali? En 26-an jottem haza Spo.ba, ugyhogy akkor sajnos mar nem tudtam volna ott lenni. Gyorsan elrepult ez a honap otthon, de nagyon-nagyon feltoltodtem, pihentem, a csaladdal voltam, sok idot a gyerekekkel, szuleimmel, nagymamammal, most megnyugodott a lelkem. Miota kint elek azota vagytam mar haza igy hosszabb idore es nem csak egy hetre. 21-en erkezett a parom Becsbe, ott toltottuk az ejszakat, bejartuk a karacsonyi vasarokat, forralt boroztunk es orultunk egymasnak :-)

    Ahogy azt meg elotte elkepzeltem apukammal es a parommal egyutt diszitettuk a fat, es a nyelvi nehezsegek ellenere nagyon jokat nevettunk. A karacsony is nagyon szep volt, a batyamek bejelentettek, hogy juniusban eskuvo (nem tudom, hogyan fognak ilyen rovid ido alatt mindent megszervezni, remelem sikerul) es ettol az egesz csalad nagyon feldobodott. Raadasul a paromnak meg sikerult egy feher karacsonyt is "prezentalni" :-) Minden nagyon jol sikerult. Most szepen lassan visszaterek a normalis kerekvagasba, dolgozom a sajat cegunkon, eleg sok uj project van amit ki kell dolgozni, nem unatkozom.
    Itt meg hatravan a Harom Kiralyok esteje, 5-e itt akkor van az ajandekozas, azt a parom szuleivel toltjuk, jonnek hozzank.

    Ios, meselj meg milyen volt az elso karacsony az uj otthonban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. ios
    ios
    2008. január 2. 08:5566434.
    Sziasztok lányok, újra itt! Mindenkinek boldog új évet!

    Gyorsan elteltek az ünnepek. Szép volt, nyugalmas, pihenős. Nehéz volt ma reggel felkelni. Már éppen kezdtem megszokni, hogy teszek-veszek, kis háztartás, olvasás, pihenés, filmezés. Folytak a napok egymás után.

    A fórumtalin jót beszélgettünk. Cocinelle sajnos nem tudott jönni végül. Fénykép nem készült, teljesen el is felejtettem.

    Mememe, mi a gond S családjával? Hangosak egy kicsit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. december 27. 22:4666433.
    Hello

    Miért nem birod a családját? Milyenek? vagy csak egyszerüen tul sokan vannak?
    Én a tesóméknál voltam karácsonykor, a gyerekek nagyon aranyosak voltak, kaptak sok játékot. 25. én visszajöttem Pestre, és együtt karácsonyoztam a T.vel. Ő is 25.én jött vissza, az apjától. Nagyon jo volt az első karácsony, kaptam parfümöket, könyvet, ő meg pulovert, meg még egy két apróságot, nagyon tetszik neki a pulover, azóta le sem veszi.
    Én meg már majdnem itt lakom, amiota hazajötünk Firenzéből azota itt vagyok, át is rendeztük a szekrényt hogy beférjenek a ruháim, legalábbis egy részük mert hely nem sok van.Szerencsére az apjátol kapott egy komódot, igy oda is tudtunk valamit pakolni. 2 hete meg wellness hétvégén voltunk, az is nagyon jól sikerült.Nagyon jol érezzük magunkat együtt , bárhol is vagyunk....
    Szombaton meg megyünk az apjáékhoz vissza, és ott fogunk szilveszterezni. Még nem találkoztam a családjával, remélem jol fog sikerülni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66432)
    2007-12-27  19:19
  20. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2007. december 27. 19:1966432.

    Hello mindenki!

    Hogy telt a karácsony? Azt hiszem ma van a tali ugye? Vagy holnap nem emlékszem pontosan, de kívanom hogy nagyon jól érezzétek magatokat. Majd ha esetleg lehet, rakhatnátok fel képeket is :-)

    Én most itthonról dolgozom, de nincs igazábol sok munka. Tegnap még itthonról se csináltam semmit, és szerintem a holnap is lényegében szabad lesz. Jó fej a fonokom, hogy megengedte, hogy így lazára vegyem az unnepek kozott. O bent van, és tartja a frontot.

    A karácsony nálunk úgy volt, hogy 23.-án foztem-sutottem, és megvolt a mi kis kétszemélyes karácsonyunk. Brokkoli krém leves, hortobágyi palacsinta, és citromos suti volt a menu. Ebbol a legjobban szerintem a palacsinta sikerult, de S.-nek a suti is izlett nagyon. Majd felrakok képeket is, csak most a másik gépen vagyok. Nagyon szép és meghitt volt :-) Egy pluss kiscicát kaptam ajándékba, ami dorombol és "lélegzik" is :-). S. magának ajándékozott egy távirányitós kis helikoptert (én meg anyagilag hozzájárultam) amit nagy évelzettel reptetett amig tegnap elott el nem torte hehehe de semmi baj, mert konnyen meg lehet szerelni. Én még adtam neki egy konyvet is a szabadkomuvesekrol, mert ez a téma mindig is érdekelte.

    24.-én S. családjával voltunk... hát, ahogy gondolotam elore is, idén sem éreztem magam nagyon jól ott. Ráadásul S.-el is volt egy nézeteltérésunk, amit azóta tisztáztunk, de akkor is szomorú volt, hogy pont karácsonykor. Persze az egész végul abbol eredt, hogy hát elég nagy a feszultség ilyenkor, foleg az én részemrol, mert nem bírom annyira a családját, az o részérol meg mert vannak dolgok amiket már o is szégyenl veluk kapcsolatban....szóval nem egyszeru. De az új évet a fonokomnél toltom, úgyhogy megmenekultem a kovetkezo tortúrától.

    Na jó, most megyek. Ma a baratnoimmel ebédelek. Eskuszom, most hogy nem dolgozok egy pár napja egész nonek érzem magam: vásárolok, tornázom, barátnozom hehhe. S. meg is jegyezte, hogy milyen jól nézek ki. Mondtam neki, ha el akar tartni bármikor szivesen ...:-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_397903
    Torolt_felhasznalo_397903
    2007. december 24. 19:2666431.
    Boldog karacsonyt, es meg boldogabb uj evet




    kivanok mindenkinek!




    A kepeket nektek kuldom karacsonyra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. december 24. 19:2566430.
    Sziasztok, latom mindenki szetszeledt, biztos mar unnepeltek, mi is, csak meg keszul a kaja, ugyhogy beugrottam egy szora,
    Kivanok nektek nagyon boldog karacsonyt, es az uj evre meg minden jot es szepet, amirol almodtok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. ios
    ios
    2007. december 21. 15:3266429.
    Lányok, mindenkinek boldog karácsonyt és minden jót az új esztendőre. Ma vagyok utoljára számítógép közelében.
    A találkozóra mindenkit szeretettel várok, ahogy megbeszéltük.

    Úton levők, vigyázzatok magatokra, jó utat hazafelé.

    2008-ban jövök.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_239106
    Torolt_felhasznalo_239106
    2007. december 19. 18:3166428.

    En is utazom holnap jo par orat, mire a repterre erek. Kb. 400 km a tavolsag. Reggel 7-kor indulok itthonrol, buszozom 4 orat Milanoba, ott metrora szallok, majd egy masik buszra, ami 1 ora alatt kivisz a repterre.

    Mindenkinek boldog karacsonyt, remelem, talalkozunk 28-an!

    előzmény:
    cocinelle (66427)
    2007-12-19  12:01
  25. 2007. december 19. 12:0166427.

    Halihó lányok!

    Én is csatlakoznék Aneis kéréséhez, aki esetleg el tudna vinni engem (kis helyet foglalok csak hehe) az kérem jelezze péntekig ha lehet. Ha nem jártok erre, akkor majd felhívom Ios-t, az ő száma megvan.

    Amúgy itt Karácsony előtti hajtás van és pénteken meg egy 120 km-re lévő reptérről indulok, így előttem van még egy jó kis vonatozás a 20kg-os csomagokkal...

    Remélem ti békesebb körülmények közt készülődtök. Akkor remélem, hogy látlak ám Benneteket hamarosan.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239106 (66426)
    2007-12-18  19:16

Címlap

top