Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztro-show?!

sadri85
Létrehozva: 2010. augusztus 11. 17:54

Szervusztok!

Megy az egyik kereskedelmi csatornán ez a betelefonálós műsor, és bár (pont az ilyen értéktelen műsorok miatt) nincs TV-m, de nyaraláskor volt szerencsém bele-bele nézni.

És amikor azt kérdezi a telefonáló, hogy "várható változás anyagi téren?", akkor legszívesebben bekapcsolódnék a beszélgetésbe, és megmondanám neki, hogy amíg ilyen kóklerekre pazarolja a pénzét, addig nem! Amíg ilyen naív, hogy beveszi ezeknek a csalóknak a hülye dumáját!

Nem arról van szó, hogy én nem hiszek dolgokban. Van kártyavető ismerősöm, akiben bízom, mert már tényleg bizonyított, és gyerekkorom óta ismerem, és pont tőle tudom, hogy csak így telefonon nem lehet jövendölni, legalábbis nem így ismeretlenül. Meg amúgyis, amilyen válaszokat adnak, annyira átlátszó, komolytalan, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy veheti ezt be valaki?!

  1. 2012. július 12. 16:5632.

    szép napot.

     

    Olvastam ez a fórumot, és igazából nem értem azt hogy ha valamit nem szerettek akkor eleve miért néztek bele? Ha meg már belenéztetek, akkor hagyjátok már hogy mindenki eldöntse kihez fordul ha segítségre van szüksége. Amugy meg ennyi erővel a politikusokra is ráhúzható lenne az összes véleményetek, mégis hányan rohannak szavazni, mintha változna bármi is. Akkor meg minek ez a hozzáállás?? Nem mellesleg a pécsi eltűnésben is látnok volt a segítő. Mindenki éljen abból, amihez ért, de a magyarok élen járnak az ítélkezésbe, elég szomorú, bááár irigyek mindig lesznek aláírom. vegye magára akit érint.

     

    szép napot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  2. 2012. július 12. 12:3731.

    En a mai musort neztem-.----- mindenki BEEPITETT EMBER.

     

    Lomini ur kitalalta, hogy a kedves (bunko es beepitett) telefonalo holgynek Munchen--ben el a fia, aki 27 eves, es autobalesetet szenvedett egy ideje. 

    Adta a tanacsait, mikozben a kedves beepitett holgy mindenre bologatott.

     

    Egyertelmu volt, hogy beepitett ember volt.

    Ezek mit kepzelnek? Hogy nem talalja ki senki?

    Annyira GUSZTUSTALAN, HOGY HANYOK, AMIKOR MEGLATOM A POFAJAT.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  3. 2010. augusztus 19. 22:2630.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. augusztus 19. 22:2629.
    Na ne röhögtess már.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_163095 (28)
    2010-08-19  09:24
  5. Torolt_felhasznalo_163095
    Torolt_felhasznalo_163095
    2010. augusztus 19. 09:2428.
    Élőben válaszol az asztrológus. Gyere, kérdezz. Itt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 18. 20:0627.

    ezt régen is mondta már, hogy majd 10%-kal olcsóbban már el tudja adni a házat..

     

    nagyon gáz..

     

    nem is baj tényleg h nem látom már. mindig 200 tőle a vérnoymásom :D

    előzmény:
    SCHMI18 (26)
    2010-08-18  13:07

Címlap

top