Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Orbán repül a VB-re

Dianne
Létrehozva: 2010. július 8. 21:06

Pofátlan dolognak tartom, hogy amikor itt vannak az elkeseredett árvízkároslutak, devizahitelesek és akkor Mr. Orbán elrepül a Vb-re Dél-Afrikába.

Csányival összevigyorognak mint két csibész és akkor ők ugye nem bankárkormány és nincsnek oligarchák sem. És nem is terhelik rá a bankadót az ügyfelekre

 

Felhúztam magam ezen a dél-afrikai utazáson, mekkora hisztit kivertek azért, ha az előző kormányból mert elmenni valaki magánútra...

 

http://nol.hu/ajanlo/orban_elrepul_a_vb- dontore__szimpatiaja_allamtitok

 

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. november 28. 18:1029.

    Azóta már mindegyik mindenhová repül... (kivéve amelyik az ereszen csúszkál) És még van képük megkérdezni, hogy zöld-e az ország politikája, Hát nem vazze, nem az!

  2. 2010. augusztus 2. 13:2228.
    Még egy agyhalott...............
    előzmény:
    Dianne (1)
    2010-07-08  21:06
  3. 2010. július 12. 13:0827.

    Ne szarakodjunk már!

     

    Van itt valaki köztünk, aki Orbán, Bajnai, Gyurcsány, esetleg mindhárom könyvelője, pénzügyi tanácsadója, hogy konkrétan tudja, ki milyen költségből repdes/repdesett ide-oda?

     

    Szerintem nincs, úgyhogy ne vagdalózzunk, mert kicsinyes és szánalmas.

     

    A lényeg, hogy az égvilágon semmi felháborító nincs abban, hogy Orbán ott volt a VB döntőn, mint ahogyan sokan mások. Ez a tegnapi meccs két félideje közti szünetben ki is derült.

    Még akkor sem, ha ezt a kormányzati repi kiadásokból tette (mármint a kiutazás részét, a többi a FIFA költséáge).

     

    Egyszerűen nem értem, hogyan lehet ez egyáltalán téma?

     

    Na én qrva gyorsan el innen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top