Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Semmiből ki-és továbblépni

fairytales
Létrehozva: 2010. június 25. 23:00

Elég rosszul vagyok. Egy időre mindig megrázom magam. Most éppen elmúlt.

 Sztori:

2008.augusztus óta nem volt párom, 4 éves kapcsolatból léptem ki.  Tavaly májusban elkeseredésemben, mivel egy árva ismerkedésem, jelöltem sem volt, elmentem asztrológushoz. Neves, elismert, sokan dícsérik. MInden, de minden bejött amit mondott a jelenemre és a múltamra. 3 exem születési dátumát mondtam. Elmondta sorban, hogy ő elvált, ő külföldre költözött, ő hónapra pontosan mikor nősül. Engem úgy elemzett, mintha belémlátott volna.  Rémisztő volt....

Jövőm: nyáron nyári kaland lesz, NE foglalkozzak vele. Télen jön a nagy Ő, 2010 nyár elején teljesedik ki. 

Ez egy pénteki nap volt. Szombaton elmentünk bulizni. Soha nem nézett ki magának pasi. ÍGY. Soha. Nézett, mosolygott, udvariasan odajött, közös barátainkon keresztül bókolt (a dilis...), hazakísért, telszám csere. Buliban még soha nem volt ilyen velem:( Beszólogattak, megfogták a fenekem a parasztok, de igazi udvarlás nem volt soha. Másnap kimentünk szigetre sétálni. Fülemben csengett a jós: nyári kaland, ne foglalkozz vele. Én: hol a kaland?...Aznap már nála aludtamTudom, szégyellem, sajnálom. De sokat beszélgettünk, értelmes, intelligens, jól megkettyintett.........oké, férfi. Én felkínáltam magam, miszerint nincs vesztenivalóm, fél éve nem volt SEMMI közöm férfihoz. Hónapokig úgy álltunk, hogy csak szex. Részemről szerintem már a buliban rózsaszín köd. De mivel könnyen jöttem, nem kellettem. Maradt a csak szex. Kb. decemberig. Decemberben egyik este elkapott a sírógörcs az ágyban. Megijedt, azt mondta itt a vége. 2 hónap csend. Március óta kb. havonta egyszer ittalszik.

 

Tegnap ismét 3 hét után előkerült. Egy ideig nemet mondtam, de levett a lábamról. Barátnője van november óta. Tegnap (azaz ma hajnalban) elővettem: miért vagy itt? miért jössz, ha minden jó a barátnőddel? Én miért nem lehetek? 

 

Nem értem. Nem értem az egészet. Az elmúlt egy évben nem voltam mással, csak vele. Ezen sokkot kapott, sajnált. Ma felhívott, és közölte, hogy nagyon szeret velem lenni, de nincs meg a kémia. És csak arra alapozni, hogy kedvel, és jó velem a szex, nem lehet. Kérdem én: akkor mire lehet?

 

Mit csináljak? Úgy kell Ő, mint egy falat kenyér....Szemem már kiesik a mai napi sírástól. Megittam fél üveg bort, égetem a piros gyertyát, és mindjárt meghalok...

 

Bejelentkeztem hétfőre ehhez az asztrológushoz. Kíváncsi vagyok ennek fényében mit mond. Ha azt mondja, hagyjam, remélem azt is megmondja, hogy hogyan. 14 éves koromban szerelmes lettem. És ha nekem azt mondják nem, a 10 körmömmel kapaszkodom, akkor is 5 évig tartott. Azóta nős...mondanom sem kell, esküvő előtti éjszaka nálam volt....

 

Lehet szidni, hogy én vagyok a szerető. Lehet hogy éppen olyanok válaszolnak, aki mellett éppen ott van, akiről én beszélek. Nem tudom kinek könnyebb jelenleg. Én 4 évet kivéve mindig a harmadik voltam. MIÉRT? Ezen kívül nem vagyok "ribi". Azt is általában késve tudom meg, hogy van barátnő. Oké, a másnapi lagziról tudtam, de rá 5 évet vártam.

Beszélgessünk.

Kérlek Titeket, ne essetek nekem. Meghallgatom a kritikát, hogy miért megyek jóshoz, miért hallgatok rá, magamnak keverem a szart...ezt mind tudom. De ebből hogy fogok felkelni, azt nem. Még most is reménykedem. Ha hétfőn csak egy minimális esélyt lát a születési dátumunk alapján, küzdeni fogok, akármilyen mocskos eszközökkel. Ha nem lát semmit, még mindig az lesz a kérdés, HOL fogok belebotlani abba, aki nekem lett rendelve. És ha én leszek az örök harmadik?....Bár erre azt mondta tegnap éjjel, hogy hogy tudnék ezekután benne bízni, illetve, vehetem úgy is, hogy engem jobban tisztel, mint a barátnőjét. Őszerinte.

Ennyi.

 

 

  1. 2010. június 26. 10:1976.
    "Hívhatják = sorry!"
    előzmény:
    savagee (75)
    2010-06-26  10:18
  2. 2010. június 26. 10:1875.

    azt nem az életnek hívják hanem görénynek és azt a görényt választotta valaki.Hívhatjták életnek igaz is, szoktam mondani én is:

    -Gyere életem!

    (Talán így közelebb az igazsághoz)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (73)
    2010-06-26  10:15
  3. 2010. június 26. 10:1874.

    Na ez igaz. Az éremnek két oldala van. Én is ismerek olyan nőt, aki évek óta egy pasival van, és közben van egy vigaszfasza, akit időnként elővesz és elugrándozik rajta. Közben dobál egy-két reménymorzsát, hogy a kis pincsije el ne kalandozzon...

     

    És én is voltam így. Kapcsolat, mellette szerető. Egy évig ment. Először azt hittem, belezúgtam a szeretőbe. Fontolgattam a szakítást. Aztán teltek-múltak a napok, hetek, hónapok és szép lassan rájöttem, hogy a szar ott is csak olyan büdös, mint otthon. Sőt, még büdösebb volt....

     

    Ekkor szerető ki. Egyszerűen nem ment nekem ez a dolog. Érzelmileg bele is rottyantam. Pánikbeteg voltam fél évig.... Aztán új életet kezdtem és mostanra tudom: nekem ez a két farkat markolni dolog nem pálya. Pont ezért is vagyok ennyire kiakadva a szeretőkre, mert jártam "odaát".

     

    Azért annyiban talán megegyezhetünk, hogy jóval több férfi csinálja ezt a szeretőt tart dolgot, mint nő...:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (67)
    2010-06-26  10:07
  4. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. június 26. 10:1573.

    az élethet kellenek a saját nehéz döntéseink ez igaz, ha valaki jól dönt akkor az nem szerencse ez is igaz, de ttől függetlenül igazat adok regannak abban hogy nagyon sok minden nem rajtunk múlik........

     

    lehetsz te bármiylen határozott, hozhatsz bármiylen jó vagy rossz döntést, az élet kibabrálhat veled 1 perc alatt........

    előzmény:
    savagee (70)
    2010-06-26  10:12
  5. Torolt_felhasznalo_938336
    Torolt_felhasznalo_938336
    2010. június 26. 10:1372.

    Nezd fairy, ezt pont neked valo:

     

    "A szerelem definícióját évszázadok óta nem sikerült még senkinek sem pontosan megfogalmaznia. Mit jelent az Ön számára e mágikus szó?

     

    – Először is szenvedély, tehát irracionális. Az egyetemen a hallgatóim mindig el akarták magyarázni nekem, hogy ők miért szerelmesek. Én meg mindig azt mondtam nekik, hogy gyerekek, ha őszintén akartok válaszolni, akkor a felelet mindössze annyi, hogy csak. Nem azért szeretek valakit, mert olyan szép szőke haja van vagy olyan gyönyörű kék a szeme, hiszen az van másnak is. A hallgatóim ez ellen mindig nagyon berzenkedtek, racionálisan próbálták bebizonyítani, hogy mi egy szerelem oka. Külföldön tanítottam, amikor az egyik csoportban egy lány elmesélte, hogy a fiúja átverte. A többiek felháborodva kérdezték tőle, hogy: „És, ugye kidobtad? Erre ő: „Nem, mert szeretem.” A többiek, megütközve a válaszán, tudakolni kezdték tőlem, hogy mi erről a véleményem. Megdöbbentek, amikor azt mondtam a lánynak, hogy te vagy az egyetlen felnőtt ember a csoportban. Én szerelmes lehetek egy engem tönkretevő emberbe, és olyanba is, akit valamiféle érdek fűz hozzám. Ha igazán szeret valaki valakit, akkor a szeretetét, szerelmét nem köti feltételekhez. Ezért mondtam, hogy a szerelem irracionális szenvedély. " (Popper Peter)

     

    Nem is fuznek hozza semmit. :)

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  6. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. június 26. 10:1271.
    bingóóóóóóóóó
    előzmény:
    regan (68)
    2010-06-26  10:08
  7. 2010. június 26. 10:1270.

    ez is példa arra, hogy megmagyarázunk egy hülyleséget.

    Ha valalki jól dönt annak csak szerencséje van, ha rossz a döntése aklkor meg kiszúrt vele a másik ő maga soha nem tehet semmiről...Természetesen megmagyarázható minden.

    előzmény:
    regan (68)
    2010-06-26  10:08
  8. 2010. június 26. 10:1269.

    Jaja. Egyetértek.

     

    A szeretlek, de nem vagyok szerelmes valami varázsmondat, amit szerintem már oviban mantráznak a kisfiúk, hogy aztán jól odacsesszenek vele felnőttkorban a nőknek.

     

    Érdekes, de valahogy nem sok olyan sztorit hallottam, hogy nő pattintott így valakit, de csak az elmúlt hónapban engem és még legalább két ismerős nőt "boldogított" ezzel a pasija.

     

    Ez nekem is akkora jobbhorog volt, hogy pár nap gondolkodás után ajtót mutattam az uraságnak és baromira nem bántam meg!

     

    Csak hát az önbecsülés sérül és azt a legnehezebb renoválni.

    előzmény:
    greee (60)
    2010-06-26  09:47
  9. 2010. június 26. 10:0868.
    például az, hogy az élet nem igazságos - jó adag szerencse kell hozzá,és sajna nem mindenki állt a sor elején,amikor ezt osztogatták
    előzmény:
    savagee (65)
    2010-06-26  10:01
  10. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. június 26. 10:0767.

    "A probléma ott van, h a nők nem tudnak érzelmek nélkül dugni a világba."

     

    hogyne tudnának.

    csak itt vannak zömmel olyan topikok amikor beletörik a bicskájuk a szituba. Az  nem kerül ide,amikor pl élettársa van a csajnak, és az ex felugrik egy jóleső "megemlékezésre". 

    előzmény:
    bukfenc30 (66)
    2010-06-26  10:02
  11. 2010. június 26. 10:0266.

    Egyetértünk. De a topiknyitónak mégsem mondhatjuk ezt.:D

     

    Az biztos, és ezt máshol is mondtam, hogy addig mindig lesznek ilyen sztorik, amíg a kereslethez lesz kínálat. Magyarul, amíg a kufircmatyik találnak megfelelő fasztar...nyákat, addig a helyzet nem fog változni.

     

    A probléma ott van, h a nők nem tudnak érzelmek nélkül dugni a világba. Nem mindenki egy Samantha Jones. A kötődés pár alkalom után kialakul. És aztán jön a picsogás, hogy "jaj, mit csináljak? miért nem szeret belém? pedig lerúgtam a karnist a falról akkora orgazmusom volt....és még ő is elképedt...mégis a nőjével van most is..nem értem.."

     

    Csak azt felejtik el, hogy már az elején világosan kiderült, hogy csak dugás és pont. És mi nők még mindig nem és nem akarjuk tudomásul venni, hogy DE, A FASZIK TUDNAK ÉRZELEM NÉLKÜL KEFÉLNI. Mert ez van a génjeikbe írva.

     

    És reménykedünk, várunk, harcolunk, küzdünk....Értékes éveket baszunk el az életünkből, mert azt mondta a jós, hogy.... vagy mert bemagyarázzuk magunknak, hogy .... És aztán ott van a "préda". Esetleg tényleg megszerezzük a lejárt szavatosságú férfit. Talán még el is vesz. Csinál nekünk x kölköt és mindjárt a másik oldalon találjuk magunkat.

     

    Aztán egyszercsak ott van a telefonjában az az sms.......

     

    A kör bezárult, a menet újraindul.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (59)
    2010-06-26  09:46
  12. 2010. június 26. 10:0165.
    ...és ha nincs miért nincs?!Mi lehet az oka?!
    előzmény:
    regan (64)
    2010-06-26  09:58
  13. 2010. június 26. 09:5864.

    ne asztrológushoz menj, hanem pszichológushoz

    ő nem fog neked "megmondani" semmit frankón

    viszont segít összerakni magad

    nem egy fáklyásmenet

    nem is olcsó mulatság

    de hosszútávon CSAK magadra számíthatsz

     

    HOL találod meg az Igazit??

    mondjak valamit?

    lehet, h sehol

    ez benne van a pakliban

    a választás a tiéd: megtanulsz egyedül lenni vagy szenvedsz egész életedben, ha épp nincs megfelelő pasid 

     

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  14. 2010. június 26. 09:5763.

    Meglehet, hogy csak arra az alkalomra kellesz neki mikor az első 2 barátnője nem ér rá valamiért sexelni.

    Ne hitegesd magad annál rosszabb.

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  15. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. június 26. 09:5262.

    az meg már csak tetézi az idiótaságát, hogy elkezd nyígni ,meg "fájni" ,hogy az ő p.nája nem mágikus, és nem köti mAgához az ürgét. 

    Nem az van amit a csaj mond, meg elképzel ez fáj olyan halálosan. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (59)
    2010-06-26  09:46
  16. 2010. június 26. 09:5161.

     

    Nem csak ez a hsz., a korabbiak is. 

     

    Ez meg: 

     

    Vannak ilyen szabad szellemű ősbarmok, akik azt hiszik, az ő seggükből süt a nap 

     

     

    előzmény:
    bukfenc30 (57)
    2010-06-26  09:41
  17. 2010. június 26. 09:4760.
    Szia!

    Ez a mondat: "Jó minden együtt, imád, de nem érzi hogy szerelmes" - borzasztó nagy pofon. Én 2x hallottam ezt férfitől, és azonnal véget vetettem a kapcsolatnak. Hiába, borzasztóan fájt, mert én az voltam mind a 2x. De úgy éreztem, nem tehetek mást, nem maradhatok egy olyan férfi mellett, aki egyértelműen tudja, hogy kevés az amit érez.

    Hinni kell benne hogy majd jön egy olyan, aki tényleg minden erejével és minden bizonytalanság nélkül minket akar.

    Nagy pofon ez, meg rossz az önbecsülésünknek, de így mégis többet őrzünk meg belőle, mintha együtt maradunk valakivel, aki nincs is oda értünk.

    Tudom mit érzel.

    Nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, aminek már 4 éve vége szakadt. És azóta nem találok egy normális pasit, akivel minden stimmelne.. :S
    A 4 év alatt pedig rengeteg próbálkozás volt, azt hiszem épphogy meg tudnám számolni a 2 kezemen, mennyi.
    És ebből egy sem csak kalandnak indult, semmi "csak szex".

    Dehát, ennek is biztos megvan az oka..
    Majd a végén összeáll.. amikor visszatekintünk..

    Közhely, de lehet hogy igaz, azért kerül az utunkba egy csomó rossz, hogy amikor jön az igazán jó, tudjuk értékelni, megbecsülni... :)
    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  18. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. június 26. 09:4659.

    bocs,de nem kell mindent a faszira kenni, a csaj egy idióta.

    megkettyinteti magát vmi jött-mentel,mert az ügyeletes mágos,vagy jós vagy p.csa tudja ki azt mondta neki.

     

    vannak ilyenek. és ez kb olyan,mint mikor a barátnőt kérdezi meg a csaj,h szerinted ezésez a hapsi megb.sszon? (ilyen is van,bőségesen.)

    Lehet,h nem ilyen vulgárisan teszik fel a kérdést,de a lényege ez.

     

    pl jajjj, ügyvéd,vann A8as audija, elvitt zabálni,szted _on?

     

     

    úgyhogy ha a faszi ősbarom,akkor emez meg a hozzá való őstehén 

    előzmény:
    bukfenc30 (57)
    2010-06-26  09:41
  19. 2010. június 26. 09:4258.

    Én sem bántásból fogom ezt írni: de komolyan soha nem értettem azokat a nőket, akik ennyi idő elteltével sem veszik észre, hogy nem ők kellenek igazán a pasinak, csak kihasználják őket pár numerára.

     

    Fairytales, ébredj fel!!! Ez a pasi csak jól elvan veled időnként, de nem téged választott párjául - akkor mi a lósz*rnak akarsz harcolni érte??????

     

    A másik: belegondoltál már abba, hogy a mostani kapcsolata mellett simán hívogat téged időnként, hogy egy kis kalandot keressen - szted nem tenné meg ugyanezt veled is, ha mégis együttjárnátok?

     

    Amúgy állítom, hogy nem te vagy az egyetlen lány, akit több vasként azért még tűzben tart... Ismertem én is ilyen pasit, azt hittem életem nagy szerelme, csak vm sors-szerencsétlenség miatt mégsem jöttünk össze úgy igazából. Azóta megnősült, azt mondja boldog és senki nem tudná elválasztani a feleségétől - mégis időnként fel akarná venni velem (és valószínűleg még más lányokkal is) a kapcsolatot.  Kinek kell egy ilyen pasi, most őszintén??

     

    Felejtsd el, nehéz lesz, de nyiss egy új lapot az életedben és meglátod, hogy te is meg fogod ismerni azt a helyes pasit, aki csak téged szeret, és nem kell játszmáznod/ harcolnod, mert bármit teszel, téged fog akarni és szeretni!

     

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  20. 2010. június 26. 09:4157.

    A faszi egy önző barom. Azért csinálja, mert megcsinálhatja.

     

    Vannak ilyen szabad szellemű ősbarmok, akik azt hiszik, az ő seggükből süt a nap. Hát ez a majom is azt gondolja, mert a lányok fürtökben lihegnek rajta.

     

    Nyilván valami hejjjespaseeee nagy házzal, verdával és farokkal.  Tipikusan az a fajta, akit majd úgy fog megfogni valaki, hogy "véletlenül" teherbe esik.

    Aztán persze azt is csalja majd fűvel-fával, csak utána kibővül a repertoár, a "nem tehetem meg a gyerekemmel, hogy elhagyom" dumával.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (46)
    2010-06-26  07:42
  21. 2010. június 26. 09:4056.

    Szenvedj! annak van itt most az ideje.

    Elmúlik hidd el. Minden elmúlik egyszer, örökké semmi se fáj...

    Majd jön az igazi, mikor nem ilyen görcsösen akarod.

    Sajnállak, de hát ez kevés.

    Nem fogunk okosakat mondani . Igazán mindenki a maga tapasztalatát meséli el a férfiakkal kapcsolatban.

    Bánkódott már mindenki akik most itt írunk...

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  22. 2010. június 26. 09:3555.

    hja és az asztrológus téma:

     

    mi nők állandóan a spiritualitáshoz menekülünk, ha gebasz van..

    (legalábbis a többség)

    nincs olyan barátnőm, aki ne járt volna már jósnál, asztrológusnál, látnoknál, léleklátónál meg egyéb hóbeleblancoknál. tipikusan szakítás előtt, vagy után, illetve kapcsolat elején.

     

    ezek a dolgok vagy bejönnek aztán, vagy nem, de tény, hogy a sorsunkat előre megmondani, megmondatni oltári nagy felelősség, és nem is lehet, hiszen lehet, hogy a dolgok mai állása szerint úgy lesz, de holnap teszek valamit, amitől az egész sorsom új irányt vesz.

     

    egy jós által félrelátott, rosszul kommunikált félmondat is elég ahhoz, hogy ha valaki túl komolyan veszi, akár az egész életét elcseszheti. (mint pl. a topikindító is hasonlóan járt)

     

    ezeket a dolgokat nem szabad túl komolyan venni.

     

    csak egy példa. én is beleestem a szakítás utáni csapdába ofkorz. beszéltem egy jóssal. vajon visszakapom még a pasit? összejön újra a régi szeretőjével? a jós azt mondta, ne várjam vissza. próbálkozni fog, de megbízhatatlan és a nővel fog összejönni (habár nem ők a nagy ő-k egymásnak). ennél jobbat érdemlek...

    nem nyugodtam, kíváncsi voltam, mennyire hakni a dolog. elmentem egy másik jóshoz, aki kifejezetten ilyen ügyekre specializálódott. mármint szerelmi jós. azt mondta, hogy pár hét alatt végleg pont kerül arra az ügyre, a pasi visszajön hozzám, mert pofára esik, és fogadjam vissza, mert utána minden rendben lesz a jövőben.... a harmadik jós szerint karmikus kapcsolatunk van, gyerekünk lesz, de örökre ki-ki fog nézni a viszonyunkból. a negyedik szerint nyár végén, ősszel fog visszajönni és minden rendben lesz... 4-en négyfélét mondtak.

     

    na szóval. ez volt az a pont, ahol azt mondtam tököm az egészbe. egyik ezt mond, másik azt. aztán a sors majd jól kiröhög, és lesz egy x-ik út. úgyhogy inkább rábízom magam, és csak magamra figyelek.

     

    azóta rájöttem: nem tudnék már benne bízni, nem lennék vele boldog, és ha nem tudom nyílt szívvel ezt kezelni, akkor semmi értelme. ha most hívnám fel a jósokat lehet egész mást mondanának...hisz az én hozzáállásom alapvetően megváltozott azóta.

     

    a lényeg, hogy szerintem ezek a dolgok mókának, időtöltésnek és pénzköltésre jók, de ha ettől vársz fix támaszt, akkor hülye vagy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. június 26. 09:1254.
    Ja, a szexualis kemia igen. De az erzelmi nem feltetlenul.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_583839 (53)
    2010-06-26  09:00
  24. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2010. június 26. 09:0053.
    erre gondoltam én is; akkor isteni a szex, ha klappol a kémia...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687548 (44)
    2010-06-26  06:51
  25. 2010. június 26. 08:5252.
    Ez teljes mértékben igaz!
    előzmény:
    Makrancos (51)
    2010-06-26  08:45

Címlap

top