Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Semmiből ki-és továbblépni

fairytales
Létrehozva: 2010. június 25. 23:00

Elég rosszul vagyok. Egy időre mindig megrázom magam. Most éppen elmúlt.

 Sztori:

2008.augusztus óta nem volt párom, 4 éves kapcsolatból léptem ki.  Tavaly májusban elkeseredésemben, mivel egy árva ismerkedésem, jelöltem sem volt, elmentem asztrológushoz. Neves, elismert, sokan dícsérik. MInden, de minden bejött amit mondott a jelenemre és a múltamra. 3 exem születési dátumát mondtam. Elmondta sorban, hogy ő elvált, ő külföldre költözött, ő hónapra pontosan mikor nősül. Engem úgy elemzett, mintha belémlátott volna.  Rémisztő volt....

Jövőm: nyáron nyári kaland lesz, NE foglalkozzak vele. Télen jön a nagy Ő, 2010 nyár elején teljesedik ki. 

Ez egy pénteki nap volt. Szombaton elmentünk bulizni. Soha nem nézett ki magának pasi. ÍGY. Soha. Nézett, mosolygott, udvariasan odajött, közös barátainkon keresztül bókolt (a dilis...), hazakísért, telszám csere. Buliban még soha nem volt ilyen velem:( Beszólogattak, megfogták a fenekem a parasztok, de igazi udvarlás nem volt soha. Másnap kimentünk szigetre sétálni. Fülemben csengett a jós: nyári kaland, ne foglalkozz vele. Én: hol a kaland?...Aznap már nála aludtamTudom, szégyellem, sajnálom. De sokat beszélgettünk, értelmes, intelligens, jól megkettyintett.........oké, férfi. Én felkínáltam magam, miszerint nincs vesztenivalóm, fél éve nem volt SEMMI közöm férfihoz. Hónapokig úgy álltunk, hogy csak szex. Részemről szerintem már a buliban rózsaszín köd. De mivel könnyen jöttem, nem kellettem. Maradt a csak szex. Kb. decemberig. Decemberben egyik este elkapott a sírógörcs az ágyban. Megijedt, azt mondta itt a vége. 2 hónap csend. Március óta kb. havonta egyszer ittalszik.

 

Tegnap ismét 3 hét után előkerült. Egy ideig nemet mondtam, de levett a lábamról. Barátnője van november óta. Tegnap (azaz ma hajnalban) elővettem: miért vagy itt? miért jössz, ha minden jó a barátnőddel? Én miért nem lehetek? 

 

Nem értem. Nem értem az egészet. Az elmúlt egy évben nem voltam mással, csak vele. Ezen sokkot kapott, sajnált. Ma felhívott, és közölte, hogy nagyon szeret velem lenni, de nincs meg a kémia. És csak arra alapozni, hogy kedvel, és jó velem a szex, nem lehet. Kérdem én: akkor mire lehet?

 

Mit csináljak? Úgy kell Ő, mint egy falat kenyér....Szemem már kiesik a mai napi sírástól. Megittam fél üveg bort, égetem a piros gyertyát, és mindjárt meghalok...

 

Bejelentkeztem hétfőre ehhez az asztrológushoz. Kíváncsi vagyok ennek fényében mit mond. Ha azt mondja, hagyjam, remélem azt is megmondja, hogy hogyan. 14 éves koromban szerelmes lettem. És ha nekem azt mondják nem, a 10 körmömmel kapaszkodom, akkor is 5 évig tartott. Azóta nős...mondanom sem kell, esküvő előtti éjszaka nálam volt....

 

Lehet szidni, hogy én vagyok a szerető. Lehet hogy éppen olyanok válaszolnak, aki mellett éppen ott van, akiről én beszélek. Nem tudom kinek könnyebb jelenleg. Én 4 évet kivéve mindig a harmadik voltam. MIÉRT? Ezen kívül nem vagyok "ribi". Azt is általában késve tudom meg, hogy van barátnő. Oké, a másnapi lagziról tudtam, de rá 5 évet vártam.

Beszélgessünk.

Kérlek Titeket, ne essetek nekem. Meghallgatom a kritikát, hogy miért megyek jóshoz, miért hallgatok rá, magamnak keverem a szart...ezt mind tudom. De ebből hogy fogok felkelni, azt nem. Még most is reménykedem. Ha hétfőn csak egy minimális esélyt lát a születési dátumunk alapján, küzdeni fogok, akármilyen mocskos eszközökkel. Ha nem lát semmit, még mindig az lesz a kérdés, HOL fogok belebotlani abba, aki nekem lett rendelve. És ha én leszek az örök harmadik?....Bár erre azt mondta tegnap éjjel, hogy hogy tudnék ezekután benne bízni, illetve, vehetem úgy is, hogy engem jobban tisztel, mint a barátnőjét. Őszerinte.

Ennyi.

 

 

  1. 2010. június 26. 08:4551.

    Egyetértek. De nagyon

    Hozzáteszem, nem bántásból (topikindító és más hasonló helyzetben lévőkről.szólva..), régi, kedves kolleganőm mondását: azért vannak ilyen férfiak, mert vannak ilyen nők (akikkel megtehetik)!

    Ne tehessék már

    előzmény:
    Vitosa (47)
    2010-06-26  07:56
  2. 2010. június 26. 08:2050.

    Szia!

    Én 30 évesen találtam meg a páromat. 

    Addig én is csak kínlódtam!

     

    Akkor nős volt és nem volt egyszerű a kapcsolatunk, de ÉREZTEM  hogy szeret engem, és harcolnom kell érte!

     

    1 év után elvált és most már a mi esküvőnk lesz augusztusban.

    (6 év után)

     

    Kitartás!!!!!!!!!!!!!

     

    Bármikor találkozhatsz az igazival!

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  3. 2010. június 26. 08:1349.

    Szia!

    Szerintem hülyeség a jósra kenni, hogy azért feküdtél le vele azonnal, mert ....!

    Szerintem azért feküdtél le vele, mert bejött és nagyon kellett a szex!

    Mi lenne, ha másképpen néznél erre a pasira?

    (Vagy csak elhitetnéd vele? :)) Azt kéne látnia, hogy neked Ő csak azért kell, mert jó vele a szex, de semmi komoly, mert ilyen link pasi neked soha nem kéne, és mutasd is azt, hogy TE! keresed az igazit közben, és ő

    egyáltalán nem számít neked!

     

    Ugyanis szerintem neki te vagy a biztos pont mellőled jár el ő csajozni, csak nem akarja, hogy kötődj hozzoá, őrzi a szabadságát!

    Minél inkább kapaszkodsz, ő annál inkább menekül!

     

    De ha őt akarod próbálj meg játszani, ne vedd véresen komolyan a dolgot!

     

    És közben lelkileg mérgteleníts (Lehet, hogy testileg sem árt...! :) )

     

    Írd le mit szeretnél, milyen férfit szeretnél, és, hogy ŐT VÁROD!!!!!!!

     

    Sok sikert!

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  4. 2010. június 26. 07:5848.

    Legyen benned annyi büszkeség, tartás, hogy nekem mondasz neki = nemet.

    Bocsi, elütöttem. 

    előzmény:
    Vitosa (47)
    2010-06-26  07:56
  5. 2010. június 26. 07:5647.

    Kétszer voltam életemben "harmadik".
    Az egyik 20 évesen volt, felejthetetlen, csodás kapcsolat, de végül mégsem mellettem tette le a voksot. Szenvedtem, mint a kutya, megjártam a poklot, mert tökéletesek voltunk együtt. De idővel túlvoltam rajta, és örök életemre megtanultam, hogy soha többé nem teszem magam tönkre egyetlen férfi miatt sem (nem is tettem)!

    A másik 26 évesen, ő ma a férjem, nem kellett éveket harcolnom érte, mert Ő akart engem, de nem is tettem volna tönkre magamat egy ilyen harcban, mert már úgy gondoltam (gondolom), hogy küzdjön Ő értem! Vele a második napon együtt aludtunk, ezért úgy gondolom, ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy azért nem becsül, mert hamar odaadtad magad. Aki szeret és veled akar lenni, azt nem érdeklik a játszmák.

     

    Aki valóban Téged akar, az nem csinálja ezt veled. Ne engedd, hogy használjon, még akkor sem ha ez most nehéz. Legyen benned annyi büszkeség, tartás, hogy nekem mondasz neki. Mondd meg, csak akkor jöjjön vissza, ha lezárta a kapcsolatát! Én is ezt mondtam a férjemnek annakidején (két hét együttlét után), ő elutazott haza, megrágta a dolgot, majd két hét múlva felült a buszra és hozzám költözött. Pedig hidd el, a férjem nem dönt túl könnyen, mégis megtette.

     

    Ne tedd tönkre magad egy férfi miatt, nem érdemes. Jön majd az, aki annyira akar téged, hogy semmi sem állhat az útjába.  Ha ő az, bizonyítsa! Ha nem bizonyít, felejtsd el! 

     

    Tudom, hogy nehéz, mert én is végigcsináltam, de tanultam belőle. Te is tedd ezt! Örülj annak, amit kaptál a kapcsolattól, de legyél annyira önző, hogy felismerd, ez így neked nem jó. Oké, most gyászold el a kapcsolatot, de aztán temesd el és lépj tovább!

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  6. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. június 26. 07:4246.

    nekem baromi magas az, hogyha a pasi összejött egy másik nővel, akkor minek dugja a csajt??

     

    abszolút megérteném ha 5-10 éves kapcsolatban élne és már uncsi lenne otthon a szex és megcsalná a párját

     

    de így???

     

    nem kellene szerelmesnek lennie a barátnőjébe?? hiszen pár hónapja vannak együtt!!!

    ha az elején nem köti le teljesen a barátnője akkor mi lesz később???

     

    egyáltalán minek van vele???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687548 (44)
    2010-06-26  06:51
  7. Torolt_felhasznalo_687548
    Torolt_felhasznalo_687548
    2010. június 26. 06:5245.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (43)
    2010-06-26  06:51
  8. Torolt_felhasznalo_687548
    Torolt_felhasznalo_687548
    2010. június 26. 06:5144.

    Gondolom az nyilvánvaló lassan egy év után, hogy ennek a pasinak mint társ nem kellesz. Pofon egyszerű a dolog: ha beéred ennyivel, csináld nyugodtan, ha meg nem, akkor vess véget neki.

     

    Az "isteni szerető " meg a "nincs meg a kémia" között jó nagy ellentmondás van, azt ugyed tudod!?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. június 26. 06:5143.

    hasonló történt az egyik barátnőmmel is, évekig járt hozzá egy pasi "üríteni"  közben mindig volt komoly barátnője, és ugyanezt mondta a csajnak, hogyy nincs meg a kémia, bár a szex nagyon jó.......

     

    dobd ki ezt a pasit ha legközelebbb dugni akar!!

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  10. Torolt_felhasznalo_153804
    Torolt_felhasznalo_153804
    2010. június 26. 03:1042.

    Ugyan ma'''''...........

    minden  ejjel,   amikor  "pang"  az  NLC,  betesznek  ilyen  ponyvaregenyeket .

    Es a hulye kis  nok  elhiszik  a  dumat  es  "jotanacsokat"  adnak.

     

    Mi itt  az  atlag  eletkor?   16???

     

    Csak nem  hiszed  el ezt  a  malarkat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (41)
    2010-06-26  02:55
  11. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. június 26. 02:5541.

    " Velem az is a baja, hogy tökéletes feleség és anya lennék, és isteni szerető , ez neki egyben sok."

     

     

     

     

    az  a baj veletek pinákkal,hogy ultranaívak vagytok. 

    Az emberr azt mondja,hogy utánatok ugrana még a kútba is, plusz pár jó szex és akkor máris behülyültök.

    előzmény:
    fairytales (37)
    2010-06-26  01:04
  12. 2010. június 26. 01:2040.
    Kitartás...
    Akkor a Hétfő "vízválasztó" lesz...
    Ez tényleg nehéz...(ha nem vállal felelösséget,akkor veszett fejsze...meséltem a barátnőm ugyanígy volt...nehéz volt neki ... )
    Ha akarsz róla majd dumálni írj...drukkolok neked hogy jól dönts :)
    Pihend ki magad,az alvás segít az idegi fáradtságon,csak tudj aludni...

    Szeretettel;S
    előzmény:
    fairytales (37)
    2010-06-26  01:04
  13. Torolt_felhasznalo_898390
    Torolt_felhasznalo_898390
    2010. június 26. 01:1339.

    Bukfencnél van az igazság.

     

    De egy marha vagy ha jóshoz mész.Szerintem emiatt a hülye jóslat miatt nem voltál képes helyesen látni ezt a srácot.S a hülye jóslat miatt kapott úgymond készen.

     

    Mi lenne, ha végre felnőnél és jóslatok és külső segítség nélkül tudnál dönteni a SAJÁT ÉLETEDRŐL.

     

    előzmény:
    fairytales (37)
    2010-06-26  01:04
  14. 2010. június 26. 01:0638.

    Ha van barátnője, akkor miért jár hozzád ?

     

    A helyedben nem asztrológushoz mennék, hanem pszichológushoz. 

    Emiatt:

     

    "Én 4 évet kivéve mindig a harmadik voltam. MIÉRT?"

     

    Ennek az okát kideríteni. Nincs önbizalmad, nem szeretnél kötődni, illetve szeretné, de nem tudsz kötődni senkihez. Ha az ember mindig harmadik, annak valami lelki oka van.

     

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  15. 2010. június 26. 01:0437.

    Beszéltem, persze. Nekem már az elején megmondta, hogy nem nagyon szeretne barátnőzni. Most oké van, plusszban vagyok én.

    Szülei kétszer váltak. Nem szeretne a közeljövőben házasságot, gyereket. Velem az is a baja, hogy tökéletes feleség és anya lennék, és isteni szerető , ez neki egyben sok.

    Egyszóval: igen, fél a felelősségtől, és rossz példa van előtte. 

    Hétfőig szenvedek. Asztrológushoz megyek este hatra. Addig kibírom. Magamtól nem gyógyulok. Reménykedem benne, hogy ő is azt mondja, felejtsem el. Kell a külső segítség, főleg hogy ő kergetett bele, azaz hallgattam rá, és ezt tettem vele. Addig pedig csak kibírom valahogy.

     

    Most megpróbálok aludni, kamillás vattát kell a szememre tennem, illetve ittam is egy teát,mert tényleg nagyon rosszul vagyok. Fulladok, és remegek mint a nyárfalevél. 4 éves kapcsolatom alatt nem voltam ilyen rosszul sosem, sőt ehhez képest a szakításunk is gyaloggalopp volt. Akkor nem fájt ennyire belül.

     

    Na mindegy. Legkésőbb hétfőn este megírom, mit mondott. 

     

    Köszönöm Nektek a hozzászólást, jó volt kicsit kibeszélni. 

    előzmény:
    sarkcsillag777 (34)
    2010-06-26  00:43
  16. 2010. június 26. 00:5536.
    Érzed te szeintem hogy valmi nem kerek....és ha ez így van,tudod mi a legjobb döntés...ha már gyomorgörcsöd van az régen rosz....
    Azt mondtad hogy meglennétek,még az elöző írásodba...nem hangzik túl felemelően...
    Tapasztalatból mondom,ha jó párkapcsolatot akarsz,figyelj az alapokra,(mint a házépítésnél,ha nem jó,akkor összedől majd a ház,elöbb utobb),mert ha már most ilyen meg olyan...
    Milyen dolog már hogy ide-oda "ingázik"?
    Én nem merném vele megpróbálni ezek után....ha te igen...te tudod...
    Kutyából sajnos nem lesz szalonna....(max a Kínai negyedben,de ez már egy másik történet.. :) )
    Csak elöszőr nehéz....állj ellen a késztetésnek...ismételgesd magadban,;-"eljön értem az az ember,akinek én vagyok a világ,és elhiszi hoyg a nap is értem kel fel... :)"(és persze viszont ) :)
    Hidd el jót akarok neked...de te döntesz.. :)

    Sok erőt neked ! :)
    előzmény:
    fairytales (26)
    2010-06-25  23:59
  17. 2010. június 26. 00:4535.

    Nem kérek bocsánatot a keménységért, mert ezt gondolom, és így.

    Nem Téged akarlak bántani, sőt....

     

    Nekem ilyen dolgok segítenek kimászni a gödörből, amikor elhagynak.

    Most is ilyen szituban vagyok. Kiraktam valakit, akit szeretek, mert nem tudott dönteni köztem és a volt nője között (akinek a szeretője volt, merhogy az kapcsolatban él/élt).

    Szóval hidd el, tudom mi a pokol, és tudom, milyen, mikor kiszakad a szíved, DE egy életed van és ez jusson mindig az eszedbe!!

     

    Te mindig ott vagy és leszel magadnak! Az élet pedig rövid. És nem mindegy hogy éled le. A rosszat sajnos nem mindig kerülheted el, de ha valami már jó ideje mérgez, akkor saját magadért lépned kell!

     

    Szeresd és tiszteld meg magad azzal, hogy lépsz! Szenvedni fogsz, fájni fog, erősnek kell lenned, de ez kell, és utána napról-napra jobb lesz és jobban leszel. (addig pedig sírj, beszélj róla, és így tovább, míg ki nem kopik belőled)

     

    Előtted az élet, és egy olyan kapcsolat, ahol TE leszel AZ. Te, Ti lesztek egyedül és senki más. Ahol magadért szeretnek, azért, aki vagy, és nem használnak.

     

    De erre csak akkor van esélyed, ha ezt egyszer és mindenkorra lezárod. Ne adj Neki több esélyt. Magadnak adj esélyt. Menni fog. Ha úgy érzed, támasz, megerősítés kell, írj nyugodtan privlevelet...

    előzmény:
    fairytales (33)
    2010-06-26  00:23
  18. 2010. június 26. 00:4334.
    Beszéltél már vele erről,hogyha a jelek szerint veled minden jó ,akkor miért nincs veled,és miért szalad mindig más karjaiba? nem lehet hogy hárítja a felelösségvállalást?
    Egyik legjobb barátnőm élete nagy szerelmét hagyta ott ,mert a férfi elmondta ő nem tud,és nem akar felelösséget vállalni....a barátnőm akkor iszonyúan szenvedett,végűl szakított..mert tudta,közben telnek az évek és ővele,meg mi lesz majd?
    Most van egy harmónikus,szereteten és szerelmen alapuló kapcsolata,illetve férje ,immár öt éve és két gyermeke...
    Muszály elengedned ha nem vállal fel,még akkor is eget-földet megrenget benned...mert egy "árny" nem hoz neked reggel kávét,és nem ölel meg estemlegyem az bármilyen nagyszerű is...
    Nagyon drukkolok neked,és sajnálom hogy ezt kell átélned..
    Én ugy vagyok vele ,hogy ha még egyedűl is élném le az életem,az is jobb,mint ha örök bizonytalanságban...na de félre a pesszimizmussal...mindenkinek van egy párja valahol...és elöbb utobb megtalálja...bizz ebben... :)
    előzmény:
    fairytales (23)
    2010-06-25  23:50
  19. 2010. június 26. 00:2333.

    Végre egy virtuális pofon.

    Lehet ilyenekre van szükségem. Hogy jól kibőgjem magam. 

    Neki is mondtam már, rúgjon belém.

    Egyszer hisztisre vettem a dolgot, tény. Mikor kiderült, hogy barátnő van. Írt egy mailt, hogy tudna olyat írni, hogy mire a levél végére érek, sírni fogok, de nem írja, mert nem akar bántani.

    Azóta sem írta meg. Ma megkértem, most legyen kedves írja meg, mert szenvedek, és tovább kell lépnem, és ha ez kell, tegye meg.

    Erre írta a kémia-dolgot, és hogy most tényleg ennyi, nem ő nekem a "lovag".

     

    De ez sem volt elég pofon. Ez kellett, köszi. Persze ezzel mind tisztában voltam. De kell, hogy más is megmondja. Most persze megint bőgök, és úgy érzem sosem hagyom abbaMár fáj a gyomrom, a szemem, és úgy érzem kiszakadok belülrőlNagyon fáj a szivem

    előzmény:
    bukfenc30 (31)
    2010-06-26  00:12
  20. 2010. június 26. 00:1632.

    Eddig nem tettem ilyet. Nem tud egyik volt barátnő sem rólam. Nem erőszakoltam ki semmit. Most is egy évig türelmesen vártam. Azaz kb. decemberig. Decemberben mikor megtudtam, visszavonulót fújtam. Próbáltam. Ez lett belőle...

    Szabadon engedtem. Visszajött. Néha úgy érzem engem rángat pórázon, nem én vagyok az, akinek szabadon kellene engedni. 

    előzmény:
    fénycsillag (30)
    2010-06-26  00:09
  21. 2010. június 26. 00:1231.

    Naív kislány.

    Mit hiszel? Ha eddig nem lépett miattad (akkor sem, mikor független volt és tehette volna), akkor ezután fog?

    Ugyan már!

     

    Ez a pasi (is) egy önző dög. Csak a saját farkára koncentrál, és az ürítésre. Használ, mert használhat. Lábtörlő vagy, de te kínálod fel magad, ergo megérdemled.

     

    Tök feleslegesen szenvedsz és baszol el értékes éveket a legjobb éveidből.

     

    És ezt a "nem tehetek róla, megtalál" dumát meg hagyjuk már!

     

    Ha nem akarod, hogy elérjen, akkor nem is ér el. TElefonszám-csere, iwiwről, facebookról törlöd magad, vagy utóbbin letiltod oszt annyi. Engem egy kattant "tévedésem" zaklatott, a szó minden értelmében anno. Még a családomat is zaklatta, életveszélyesen megfenyegetett. Érdekes módon mikor megpengettem a rendőrség, feljelentés, távoltartási-végzés szavakat, egyből le tudott kopni, úgyhogy ne gyere itt ezzel a nem tudok tőle szabadulni dumával, mert hiteltelen. Nem akarsz, és ez a lényeg!!

     

    Kiskapukat hagysz, mert akarod, hogy megtaláljon,  hogy beléd rúgjon, hogy használjon. Legyen már tartásod, könyörgöm!

     

    Eleget vártál rá. Ha nem lépett, ha nem tudott ennyi idő alatt beléd zúgni, akkor ha heti négyszer élvezel el zokogva alatta, akkor sincs esélyed. Te a szemében egy szánni való kis senki vagy. Az életét biztosan nem rád fogja felépíteni, hanem egy középszerűen szexelő nőre, akit valamiért megszeret.

     

    CSak egy adalék: nekem is volt olyan orgazmusom, hogy csaknem leomlott a csillár. Tiszta kapcsolatban(nem szeretői viszony!). Mégis: ezt követően pár hét múlva a pasas visszament vigaszfütyinek a korábbi "gazdijához", egy foglalt csajhoz.

    Hát ennyit a szex erejéről.

     

    Szedd össze magad, és lépj tovább. Neked ennél a fószernál már nem terem babér és örülj is neki..

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  22. 2010. június 26. 00:0930.

    küzdeni fogok, akármilyen mocskos eszközökkel.

     

    Itt a hiba. Mindaddig mig igy gondolkozol, addig nem tud megérkezni senki az életedben, aki neked van rendeltetve.

    Akár mit is fogsz kierőszakolni, az csak ideig-óráig fog működni, és utána mélyebbre kerülsz.

     

    ez szellemi törvény is.

     

    Meg kell tanulnod, szabadon elengedni az embereket, szabad akaratuk tiszteletbetartásával.

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  23. 2010. június 26. 00:0629.

    Hát ez tényleg elég sovány vigasz. Mivel bár ne lett volna, csak szex, de nem ilyen jó...könnyebb lenne rendet tenni a fejemben.

    Azért köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696072 (28)
    2010-06-26  00:03
  24. Torolt_felhasznalo_696072
    Torolt_felhasznalo_696072
    2010. június 26. 00:0328.
     ja es meg annyit hogy ami pozitiv hogy akkor volt jo sex sokaknak meg ez sem jut...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696072 (27)
    2010-06-26  00:01
  25. Torolt_felhasznalo_696072
    Torolt_felhasznalo_696072
    2010. június 26. 00:0127.

    sovany vigasz de egyetertek!ha tenyleg veled akarna lenni akkor nem lennel harmadik.

     

    ez bizony csak a sexrol szol...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (22)
    2010-06-25  23:48

Címlap

top