Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Semmiből ki-és továbblépni

fairytales
Létrehozva: 2010. június 25. 23:00

Elég rosszul vagyok. Egy időre mindig megrázom magam. Most éppen elmúlt.

 Sztori:

2008.augusztus óta nem volt párom, 4 éves kapcsolatból léptem ki.  Tavaly májusban elkeseredésemben, mivel egy árva ismerkedésem, jelöltem sem volt, elmentem asztrológushoz. Neves, elismert, sokan dícsérik. MInden, de minden bejött amit mondott a jelenemre és a múltamra. 3 exem születési dátumát mondtam. Elmondta sorban, hogy ő elvált, ő külföldre költözött, ő hónapra pontosan mikor nősül. Engem úgy elemzett, mintha belémlátott volna.  Rémisztő volt....

Jövőm: nyáron nyári kaland lesz, NE foglalkozzak vele. Télen jön a nagy Ő, 2010 nyár elején teljesedik ki. 

Ez egy pénteki nap volt. Szombaton elmentünk bulizni. Soha nem nézett ki magának pasi. ÍGY. Soha. Nézett, mosolygott, udvariasan odajött, közös barátainkon keresztül bókolt (a dilis...), hazakísért, telszám csere. Buliban még soha nem volt ilyen velem:( Beszólogattak, megfogták a fenekem a parasztok, de igazi udvarlás nem volt soha. Másnap kimentünk szigetre sétálni. Fülemben csengett a jós: nyári kaland, ne foglalkozz vele. Én: hol a kaland?...Aznap már nála aludtamTudom, szégyellem, sajnálom. De sokat beszélgettünk, értelmes, intelligens, jól megkettyintett.........oké, férfi. Én felkínáltam magam, miszerint nincs vesztenivalóm, fél éve nem volt SEMMI közöm férfihoz. Hónapokig úgy álltunk, hogy csak szex. Részemről szerintem már a buliban rózsaszín köd. De mivel könnyen jöttem, nem kellettem. Maradt a csak szex. Kb. decemberig. Decemberben egyik este elkapott a sírógörcs az ágyban. Megijedt, azt mondta itt a vége. 2 hónap csend. Március óta kb. havonta egyszer ittalszik.

 

Tegnap ismét 3 hét után előkerült. Egy ideig nemet mondtam, de levett a lábamról. Barátnője van november óta. Tegnap (azaz ma hajnalban) elővettem: miért vagy itt? miért jössz, ha minden jó a barátnőddel? Én miért nem lehetek? 

 

Nem értem. Nem értem az egészet. Az elmúlt egy évben nem voltam mással, csak vele. Ezen sokkot kapott, sajnált. Ma felhívott, és közölte, hogy nagyon szeret velem lenni, de nincs meg a kémia. És csak arra alapozni, hogy kedvel, és jó velem a szex, nem lehet. Kérdem én: akkor mire lehet?

 

Mit csináljak? Úgy kell Ő, mint egy falat kenyér....Szemem már kiesik a mai napi sírástól. Megittam fél üveg bort, égetem a piros gyertyát, és mindjárt meghalok...

 

Bejelentkeztem hétfőre ehhez az asztrológushoz. Kíváncsi vagyok ennek fényében mit mond. Ha azt mondja, hagyjam, remélem azt is megmondja, hogy hogyan. 14 éves koromban szerelmes lettem. És ha nekem azt mondják nem, a 10 körmömmel kapaszkodom, akkor is 5 évig tartott. Azóta nős...mondanom sem kell, esküvő előtti éjszaka nálam volt....

 

Lehet szidni, hogy én vagyok a szerető. Lehet hogy éppen olyanok válaszolnak, aki mellett éppen ott van, akiről én beszélek. Nem tudom kinek könnyebb jelenleg. Én 4 évet kivéve mindig a harmadik voltam. MIÉRT? Ezen kívül nem vagyok "ribi". Azt is általában késve tudom meg, hogy van barátnő. Oké, a másnapi lagziról tudtam, de rá 5 évet vártam.

Beszélgessünk.

Kérlek Titeket, ne essetek nekem. Meghallgatom a kritikát, hogy miért megyek jóshoz, miért hallgatok rá, magamnak keverem a szart...ezt mind tudom. De ebből hogy fogok felkelni, azt nem. Még most is reménykedem. Ha hétfőn csak egy minimális esélyt lát a születési dátumunk alapján, küzdeni fogok, akármilyen mocskos eszközökkel. Ha nem lát semmit, még mindig az lesz a kérdés, HOL fogok belebotlani abba, aki nekem lett rendelve. És ha én leszek az örök harmadik?....Bár erre azt mondta tegnap éjjel, hogy hogy tudnék ezekután benne bízni, illetve, vehetem úgy is, hogy engem jobban tisztel, mint a barátnőjét. Őszerinte.

Ennyi.

 

 

  1. 2010. június 25. 23:5926.

    Igen, azon is gyomorgörcsöm van, hogy ha mellettem lenne, mennyire tudnék ezekután megbízni benne. Dolgoznia kellene rendesen ezen.

    Viszont per pillanat jobban viselném, ha én lennék a barátnő... legalább megpróbáltuk volna.

    előzmény:
    sarkcsillag777 (14)
    2010-06-25  23:40
  2. 2010. június 25. 23:5425.

    Nem vele akartam megoldani a sorsom. Utolsó kétségbeesésemben mentem hozzá

    Nem is az volt a gond, hogy én nem kellettem senkinek, nekem nem tetszett senki. Nem volt az, hogy "fú az a srác aki a villamoson ült, láttad...stb..."érted....senki olyan nem került velem szembe, aki bármit is megindított volna bennem.

    Ő igen. És igen, itt hibáztam. Kalandként kezdtem. Egy napig. Utána már cseszhettem....nem kellett levadászni, készen kapott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (20)
    2010-06-25  23:45
  3. Torolt_felhasznalo_883138
    Torolt_felhasznalo_883138
    2010. június 25. 23:5224.

    Mármint ezt kire értetted? rám?

     

    Tudod, én valóban későn érő nőci vagyok....és?

    Nem hinném hogy 29-évesen a szerelmet keresni olyan nagy baj...

     

    De persze Őrá ez igaz lehet......márminthogy egy örök gyerek.

     

    Hááááááát, egyszer csak felnő, de nem biztos hogy én mellettem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (21)
    2010-06-25  23:47
  4. 2010. június 25. 23:5023.

    Jövőm, érzéseim, gondolataim érdekli. Tényleg sokat beszélgetünk.

    Közös program lenne. Első sírógörcs tegnap pl. azon jött, hogy meséltem a múzeumok éjszakáját, és véletlenül úgy tekertem a mondandóm, amiből válaszául leszűrtem, hogy ő is volt, a barátnővel.....

    Jövő héten is lesz egy mozipreimer, amire megyek. Ő is alig várja. Akár oda is mehetne velem.....de persze....

    Úgyhogy a szexen kívül is meglehetnénk, sajnos.

    Hosszú távon sehova sem visz. De nemtudom megnyomni azt a nem érdekel gombot....Félek mi lesz így velem

    Orgazmuskészség tudom, hogy tanulható. De én az utóbbi 2 évben nem tanultam, vele "csuklóból" jött most hirtelen az utolsó két alkalommal. És barátnőim között nem ismerek olyat, akinek lett volna ilyen. Ő sem volt még így lánnyal, tényleg láttam rajta a döbbenetet. Pedig eléggé csajozós fajta. 

    Miért pont egy ilyen kapcsolatban kell ilyeneket művelnem? Nem akartam

    előzmény:
    sarkcsillag777 (14)
    2010-06-25  23:40
  5. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. június 25. 23:4822.

    Azon kívül, hogy a kémiát nem érzi kettőnk között, és emiatt a harmadik vagyok, mintha a másik felem lenne. Órákat beszélgettünk, mindenről.

    Jó tulajdonságait reggelig is ecsetelhetném. Nem az a tipikus *vagány vagyok mert két nőm van*. Valahol szégyelli is. És a lényeg: akár el is titkolhatta volna, az életben nem tudtam volna meg. De decemberben ezzel hívott fel.

    harcolnék, ha lennének eszközeim. Kifogytam.

    idézet:
    fairytales (16)
    2010-06-25 23:41:57
    Ezt hivjak donteskeptelennek. menjen a csudaba! Utilaput a talpara.
    előzmény:
    fairytales (16)
    2010-06-25  23:41
  6. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. június 25. 23:4721.
    Keson vagy soha nem ero, orok gyerekszinten marado tipusok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883138 (19)
    2010-06-25  23:44
  7. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. június 25. 23:4520.

    Egy problemat szemtol szembe oldunk meg. Nem harcoltatjuk es nem futunk nehany kort. bar aki a sorsat asztrologussal akarja megoldatni ,annak a tanacsara epit ,es nem a sajat korlatait lehetosegeit igenyeit, tulajdonsagait merlegeli, az futkosson, harcoltasson

    előzmény:
    fairytales (12)
    2010-06-25  23:36
  8. Torolt_felhasznalo_883138
    Torolt_felhasznalo_883138
    2010. június 25. 23:4419.

    29, Ő 30.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (15)
    2010-06-25  23:41
  9. 2010. június 25. 23:4318.

    Aztamindenit, hogy lehet ekkora bunkó?

    Tudja, hogy ha hív te ugrasz és már is lehet szexelni. Ez a másik ember érzéseinek teljes figyelmen kívül hagyása. Ha csak egy kicsit is érez irántad valamit, akkor tiszteletben tartja a kívánságaid.  Tényleg mindent megteszel, hogy elfeledd, csak ő nem hagyja. Na én most ezen nagyon felmérgesítettem magam.

    előzmény:
    fairytales (8)
    2010-06-25  23:25
  10. 2010. június 25. 23:4217.
    Hagyd már azt az asztrológust a fenébe csak magadra hallgass, hiszen tudod a választ...hát tedd meg ...... hiszen szenvedsz mint a kutya
    előzmény:
    fairytales (12)
    2010-06-25  23:36
  11. 2010. június 25. 23:4116.

    Azon kívül, hogy a kémiát nem érzi kettőnk között, és emiatt a harmadik vagyok, mintha a másik felem lenne. Órákat beszélgettünk, mindenről.

    Jó tulajdonságait reggelig is ecsetelhetném. Nem az a tipikus *vagány vagyok mert két nőm van*. Valahol szégyelli is. És a lényeg: akár el is titkolhatta volna, az életben nem tudtam volna meg. De decemberben ezzel hívott fel.

    harcolnék, ha lennének eszközeim. Kifogytam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (11)
    2010-06-25  23:35
  12. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. június 25. 23:4115.
    hany evesek vagytok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883138 (13)
    2010-06-25  23:38
  13. 2010. június 25. 23:4014.
    ui;tudtad hogy az orgazmuskészség folyamatosan fejlődik,és "tanulható" ?
    Nem feltétlen "Isteni jel"...pedig ha valaki hát én hiszek az "Isteni jelekben"... :)
    Ha a lángolás elmulik,vajon miről beszélgetnétek,lenne közös program?
    És mond,érdekli őt a te jövőd,érzéseid,gondolataid?
    Hosszú távon hova visz ez?
    Te megbízol benne?

    előzmény:
    fairytales (7)
    2010-06-25  23:21
  14. Torolt_felhasznalo_883138
    Torolt_felhasznalo_883138
    2010. június 25. 23:3813.

    Szia!

     

    Jövök vígasztalni!

     

    Sajnálom, hogy Neked sem minden OK a szerelemben, de ezt olvasd:

     

    Több hónapja járunk.

    Ő  független, én nem egészen......de nem vagyok házas sem.

     

    Totál belezúgtam már, azt hiszem a személyiségébe.

     

    Persze próbálom ezt a szerelmet leplezni, de sajnos már éreztettem vele hogy oda vagyok érte.

     

    Képzeld, éppen az egyik este beszélgetés közepette rákérdeztem hogy őszintén mondja el, hogy mit érez irántam.

    És akkor az jött, amitől azóta is magam alatt vagyok: azt modta hogy nem szerelmes belém, de valamit érez irántam.

    Hogy jó velem nagyon, és szereti ha vele vagyok,éshogy  jó ember vagyok, meg ilyenek.....

     

    Viszont azt is elmondta, hogy a jövőképünket azt még nem látja, mert ha már a szüleitől is teljesen független lesz, akkor Ő majd biztosan sokkal szabadabb lesz, és meg fog változni.

    Na, én ettől totál kiakadtam, persze nem mutattam felé a dühömet, csak magamban puffogok azóta is.

     

    Én kezdeményeztem hogy szakítsunk, és maradjunk inkább csak barátok egymásnak, mert én nem akarok egy olyan kapcsolatban maradni, ahol sehol sincs a helyem, és főleg hogy nem szeret érzelemmel.

     

    De Ő nem akar szakítani, bár azt mondta hogy nem csodálkozik azon, hogy én akarok.

    De annyira visít hogy nem félti ezt a kapcsolatot, hogy ez már fáj!

     

    Ok, én nem vagyok szingli, és most lehet kövezni, de én tudom hogy jó okom van rá, hogy ha van valakim.

     

    Szóval sírok mint egy hülye kis kamasz, hogy mit/hol rontottam el....

    De nem tudom így elfelejteni, mert Ő ragaszkodik hozám.

     

     

     

    Azt is mondta, hogy Ő nem tudna nekem csak egy barátom maradni, mert amikor a közelében vagyok, mindig kíván, és vágyik rám szexuálisan.

     

    Na puuuuuuffff!

     

    Na persze ezt úgy is fel lehet fogni, hogy legalább őszinte volt, és nem kamuzott.

     

    De én akkor is Őt akarom!

     

    És pityergek majd itt a monitor előtt Miatta egész éjjel.....

     

    Szia!

     

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  15. 2010. június 25. 23:3612.

    Ő nem fog harcolni. Volt, hogy nem keresett 2-3 hónapig. Én sem őt. Keresett, lemondtam, kinyomtam, nem válaszoltam. Keresett tovább. Meddig harcoljon? Hogy? Egyébként nem futunk össze, a város két végén lakunk.

    Egy éve nemtudok továbblépni, pedig már az első két hónapban kellett volna. Az asztrológus szerint persze bele sem kellett volna kezdenem....

    előzmény:
    salela (9)
    2010-06-25  23:31
  16. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. június 25. 23:3511.

    Mit harcoljon?

    Csak nem fog harcolni egy bikaert?

    ott egye meg a fene!

    Gondolja elobb vegig, hogy tulajdonkeppen mit is akar es melyik az a tulajdonsag /kulso , belso/ amit el tud viselni.

    előzmény:
    thaliya (6)
    2010-06-25  23:17
  17. 2010. június 25. 23:3510.
    Nem értem,nem értem...
    Miért hagyod hogy harmadik légy?
    Ha én tudnék róla hogy csak harmadik lehetek,már csak azért se kezdenék a pasassal...én harmadik? na ne....az olyan lenne mintha leköpném reggel a tükröm....félre ne érts ,nem ítéllek el,csak ezt nem értem hogy miért hagyod magad így lebecsülni....
    Alkalmi szex? ok. de ,egy éven át alkalmi?!
    Se veled se nélküled? Az meg kinek jó?
    Ebből csak szenvedés van...határozd el,légy erős,hogy ok együtt vagy valakivel,annak van valakije,(aki nem tisztel sem téged sem őt,hanem jót "mulat"hogy;- lám két nőm van egyszerre!),és ha végképp nem bírod ki ,jó bujjatok össze de csak egyszer!aztán ennyi a történet...
    Én néha mondom,házat építeni csak jó alapozással lehet,ha komolyan akarsz valakit,válasz eleve jó alapokat....
    Én nagyon tisztelem az asztológiát,de az egy tükör elsődlegesen önmagunkról,és az előrejelzés az adott lehetőségeket mutatja meg,mivel viszont analógiákban,ezért egy adott "dolognak"több szinten is lehet megvalosulása....tehát az asztrológus sem tudhat mindent pontosan....(pl;egy képletben ha látható egy gyermek halála,az asztrológia azt nem tudja megmondani hogy most tényleg volt egy gyermek aki élt és sajnos meghalt,vagy abortusz történt,mert a képletben a kettő ugyanúgy fog megjelenni..)
    Szóval szeintem elsődlegesen te alakítod az életedet,és szerintem semmi nem véletlen,az sem hogy azzal a fiuval ugy alakult ahogy....
    Ha ragaszkodsz hozzá akkor csak futsz utána....a férfi a "vadász" a nő a "vad",szerintem nem lenne tanácsos felcserélni a szerepeket...de tégy ahogy jónak látod,természetesen...
    Szeretettel;S
    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  18. 2010. június 25. 23:319.
    Ha őrülten szerelmes is vagy bele ne add ki minden kártyádat harcolj érte csendben és hagyd hogy ő is harcoljon meg érted. Ha nem teszi akkor engedd hadd menjen és próbálj tovább lépni.Ne add fel az önbecsülésed hisze lehet sokkal különbet találsz.Én azt vallom,hogy egy kapcsolatnak akkor van vége igazán, ha már a szex sem müködik, de önmagában csak a jó szex nem elég a fenntartásához.
    előzmény:
    fairytales (7)
    2010-06-25  23:21
  19. 2010. június 25. 23:258.

    Próbálok harcolni egy éve. Ezalatt a egy év alatt barátnőt vett maga mellé, mellettem.....

    Oké, ha nem ő az igazi, mivel mulasztom el részemről?

    Igyekszem elfoglalni magam. Munka, suli, edzés, családomhoz haza vidékre, mozi, buli....

    Aztán jön egy sms, és eldobok mindent, 1 óra hezitálás, majd sprintelek készülődni, hogy találkozunk. Cseréltem már telefonszámot, megtalált neten, iwiwen. Nemtudok nem válaszolni. Megkértem ne keressen. Azt mondja jó, majd 1 hónap múlva: sajnálom, hiányzol....

    Hülye vagyok, hagyom magam. De hogyne hagynám magam, ha élek-halok érte? Per pill halok...

    előzmény:
    thaliya (6)
    2010-06-25  23:17
  20. 2010. június 25. 23:217.

    Addig jó. De most már ő is, én is ott tartunk, hogy szenvedek. Nagyon. Per pill. nem látom annak sem értelmét, hogy reggel felkeljek.

    Egyrészt felkeresném a barátnőjét, de nem teszem, csak azért, mert azzal nem leszek elölrébb.

    Nagyon szerelmes vagyokHa lenne más, tudnék hol ismerkedni, vagy legalább kerülne le a szememről ez a k***a rózsaszín szemüveg, jobb lenne. De ez az orgazmus dolog sem sokat lendített a helyzeten....Valami csak megvan írva ebben a nagykönyvben, ha ő is 33 évesen ledöbbent, hogy élesben ilyet még nem látott.

    előzmény:
    salela (5)
    2010-06-25  23:15
  21. 2010. június 25. 23:176.
    Szerintem ne a josra hallgas,hanem a szivedre...ha kell a pasi akkor harcolj erte...de sose feledd ha o megsem annyira ``lelkes``akkor talan nem o az igazi!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. 2010. június 25. 23:155.
    Az iagzság hogy a jó szexnek a legnehezebb nemet mondani...szerintem ne is erőlködjünk rajta
    előzmény:
    fairytales (2)
    2010-06-25  23:11
  23. 2010. június 25. 23:124.

    Szia

     

    Nem hiszem,hogy bárkinek lenne joga neked esni,hiszen a saját életét mindenki ugy alakitja illetve rontja el ahogy csak akarja.Elég kényes a helyzeted de hidd el nem vagy egyedül én is mesélhetnék a kapcsolatomról ...... de inkább nem is gondolkodom rajta csak hagyom hogy történjenek a dolgok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. június 25. 23:123.
    Szóval az *igazsághoz*....
    előzmény:
    fairytales (2)
    2010-06-25  23:11
  25. 2010. június 25. 23:112.

    Az igaázsoghoz hozzátartozik még két dolog:

    - ő 33 éves, én 25

    - a 4 éves kapcsolatomban elég sokat "kísérleteztünk" szexuálisan. Kb. fél évente egyszer volt olyan orgazmusom, amilyen nem minden nap, főleg nem minden nőnek. És utána mindig sírtamÁltalában olyankor vagy egy órási veszekedés után voltunk vagy ittam. Most az utolsó két alkalomnál vele is volt ilyen. Nem ittam...nem is értem. És ő is padlót fogott. Még neki sem volt dolga ilyen nővel, és odáig volt. Ez is mitől van?!.. Mondtam neki, hogy nekem sem mindennapi, és eléggé zavart.....és persze bőgtem...

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00

Címlap

top