Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tudatos kismamák

690304
Létrehozva: 2004. március 25. 14:00
Sziasztok. Elsősorban ezoterikus, agykontrollos szemléletű, vagy csak egyszerűen a lelkükkel törődő kismamákat várunk. Azokat, akik tudják, hogy gyermekük fejlődésében a magzati kor is nagyon fontos, és hogy már ilyenkor el lehet kezdeni a kommunikációt a babával. Gyakran fogok idézni a Lelki köldökzsinór c. könyvből, és várom mindenki hozzászólását.Jómagam 17 hetes terhes vagyok, agykontrollt végeztem, reikizem, hobbiból természetgyógyászkodom. Az indított el, hogy babát levideóztuk, és a videót visszanézve meglepően tudatos viselkedést figyeltem meg. Aznap délután küldte a posta- nincsenek véletlenek az említett könyvet, amit Amanda korábban javasolt nekem. Azóta én folyamatosan igyekszem felvenni babával a kapcsolatot. Beszélek hozzá, énekelek neki, zenét hallgatunk. Megfigyelések szerint a baba intelligenciáját, testi- lelki fejlődését ezzel nagy mértékben lehet befolyásolni.
  1. 2004. március 26. 14:4576.
    Mi beszéltünk priviben is, és nem adom ki, amit írtál. Csak tudod, nagy a különbség aközött, amit tudatosan gondolsz és amit belsőleg érzel. Egy ismerős pár 17 évig próbálkozott tudatos szinten, mesterséges megtermékanyítéssel 3-szor, nem jött össze. De az asszonyka egyszer elszólta magát: " egy gyerek azért nagyon megváltoztatná az életünket, és nem tudom, felkészültem- e erre. " Elbeszélgettünk erről, és ajánlottam neki az aloe vera gélt, mint minden vitamin és ásványi anyag forrását. Kisfiát egy hónapja szülte, 38 évesen. Egészségesek.
    előzmény:
    Vándor777 (72)
     
  2. 2004. március 26. 14:4275.
    Mennyi tipp!!!!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. március 26. 14:4074.
    hehe :-))
    nekem másik tippem van. . . :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596621 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_596621
    Torolt_felhasznalo_596621
    2004. március 26. 14:3673.
    Na, asszem nekem is van tippem: a türelmetlenséged? :-))))
    előzmény:
    Vándor777 (72)
     
  5. 2004. március 26. 14:3572.
    köszi a popsinbillentést :-)
    Amanda: erre nekem meditálás nélkül is van tippem. . .

    de én már nem akarok várni!!!! :-D
    előzmény:
    dizmirdity (69)
     
  6. Torolt_felhasznalo_596621
    Torolt_felhasznalo_596621
    2004. március 26. 14:3271.
    Nem arról van szó, hogy Te bármilyen is vagy és azért nem akar jönni Hozzád lélek, hanem arról, hogy van még valami feladatod, amit el kell végezned azelőtt, hogy anyává válnál. Ez tehát a Te karmád és nem a Téged választó léleké. Próbálj meg meditációban elgondolkodni azon, hogy milyen megoldatlan feladatod, v. problémád lehet, ami akadályozza, hogy a kis lélek jöhessen.
    előzmény:
    Vándor777 (67)
     
  7. 2004. március 26. 14:3170.
    Sziasztok! Kérlek Benneteket, ha van időtök, nézzétek meg a Ringató topicot! Köszönöm:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. március 26. 14:3069.
    Vándor, nem tudom mióta próbálkoztok, de ha ez számít valamit, nálunk sem jött össze elsőre. És nem vagy szar lélek, virtuálice popsin billentelek mindjárt! :)
    előzmény:
    Vándor777 (67)
     
  9. Torolt_felhasznalo_596621
    Torolt_felhasznalo_596621
    2004. március 26. 14:3068.
    Én is egyetértek abban, hogy hiszem, a lélek úgy választja ki leendő szüleit. Tehát lélek folyamatosan van, előző életbeli halála után valamiféle bardoban, ahol megtervezi következő életét, aztán megfigyeli a szüleit, de az is előfordul, hogy gyorsan kell újjászületnie és erre nincs ideje, vagy elkomolytalankodja ezt a részt :-) Én is éreztem már valamiféle lélekjelenlétet a fogantatás előtt és az asztrológusom is mondta már kb. 2 évvel ezelőtt, hogy a mostani párommal már kinézett minket magának egy lélek szüleinek. Hát mikor úgy döntöttem, hogy babát szeretnék, próbáltam kommunikálni ezzel a lélekkel és úgymond "lecsalogatni" hozzánk, a mi családunkba. Valószínűleg jól csináltam, mert első hónapban megfogant.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. március 26. 14:2867.
    de ha ebben hiszünk, akkor azonnal felakasztom magam, hogy én annyira szar ember vagyok, hogy egy kis lélek sem akar jönni hozzám :-(((
    előzmény:
    dizmirdity (64)
     
  11. 2004. március 26. 14:2466.
    te látod az aurát???
    előzmény:
    690304 (63)
     
  12. 2004. március 26. 14:2065.
    Én évek óta foglalkozom ezoterikával, agykontrollal, stb. És mindig úgy gondoltam, egy hozzám hasonló személyiséget kialakító lélek fog lejönni hozzám. Ezért meglepett- de nem zavar, hogy a baba karaktere, viselkedése, kialakuló kis személyisége az apjára hasonlít. 5 éves unokahúgomra viszont azt mondják: tiszta nagynénje ( vagyis én) mindenben.
    előzmény:
    dizmirdity (64)
     
  13. 2004. március 26. 14:0864.
    tudod Vándor, amikor megtudtam, hogy babát várok, neki mondtam köszönetet, amiért minket választott. Én magam nem hiszem, hogy amikor a fizikai fejlődésben a magzat egy bizonyos szintet elér, akkor egyszerre hopp, és lesz lelke.
    Ennek ellenére az agykontrollt szuper dolognak tartom, tényleg jó eszköz :) És abszolút nem kell mindenben egyetértenünk. Én például örülök, hogy van 1-2 dolog, amiről a Raffaival másképp gondolkodunk, úgy érzem ez megment attól, hogy vakon menjek valaki után. .
    előzmény:
    Vándor777 (61)
     
  14. 2004. március 26. 14:0463.
    Magyarán lelke már embrió kora előtt is van. A fizikai világra irányított tudata alakul ki 9 hónap alatt. Néztem baba videóját az ultrahangról. A központi agya, agykérge 16 hetesen pontosan olyan formára, mint a felnőtté. Auráját a babának 6 hetesen láttam, tehát ebben nem tudok egyetérteni Lacival. De tisztelem és szeretem, jártam nála tanfolyamon.
    előzmény:
    Vándor777 (61)
     
  15. 2004. március 26. 13:5862.
    Minden tiszteletem Domján Lacié. De ő keresztény, és nem ezoterikus, vagyis nem a reinkarnációban hisz, hanem a halál utáni feltámadásban a hit által. Pedig a Bibliát is elfeljtették kicenzúrázni abbúl a szempontból, amikor Jézust Illés reinkarnációjaként azonosítják. Szóval: a léllek nem kialakul a testben, hanem a lélek folyamatos, és fizikailag testet ölt. Transz személyek ( Seth) szerint a lélek a megszületése előtt évekkel is figyelheti a szüleit.
    előzmény:
    Vándor777 (61)
     
  16. 2004. március 26. 13:5361.
    kérdeztem Domján Lacitól, hogy hallott-e erről a lelki köldökzsinórról. Azt mondta nem, s hogy szerinte 3-4 hónaposan van lelke a babának.
    Ebben akkor nem értenek eggyet, mert a kapcsolatanalizis azt mondja, hogy már embriókorában tudsz kommunikálni vele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_596621 (60)
     
  17. Torolt_felhasznalo_596621
    Torolt_felhasznalo_596621
    2004. március 26. 13:5060.
    Igen, én is arra gondoltam inkább, hogy a rózsaszín már a babától jövő szeretet lehet, tehát annak ellenére, hogy nem éltem át hihetetlen kapcsolatfelvételt a babával az első órán, mégis történhetett valami, mert jött a rózsaszín és Hidas is mondta, hogy szerinte ezt már a baba küldi.
    dl: csodálatos, amit leírtál, bárcsak már én is ott tartanék, hogy ilyeneket kommunikálnék a babával.
    A hitetlenkedőknek pedig üzenem, hogy aki végzett AK-t, az tudja, hogy addig mindvégig hitetlen az ember, legalábbis én az voltam, míg az utolsó napon nincs az a gyakorlat, hogy számodra ismeretlen embert a neve és lakcíme alapján "láss" és érzékeld a betegségeit, körülnényeit, stb. Szerintem egy ilyen megtapasztalás után az ember többet nem kételkedik, tehát gondolom, hogy az analízises kismamák is teljesen biztosak abban, hogy az üzenet a babájuktól jött.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. március 26. 13:0959.
    A rózsaszín a szeretet színe. Az aurában is. Tehát erős rózsaszínnel a baba a szeretetét is üzenheti. Egyénileg megpróbálhatjuk értelmezni, hogy ezt jelenti-e, vagy a kislányságot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. március 26. 13:0558.
    Most vettem észre a priviket (hiába még kezdő fórumozó vagyok). Köszi 690304, dizmirdity!
    előzmény:
    dizmirdity (55)
     
  20. 2004. március 26. 13:0157.
    Baba nem kedveli az akció filmeket, olyankor tiltakozóan mocorog. Nem szoktunk ilyet nézni, de a párom tévészerelő, néha próbálgatni kell a tévéket ilyen filmek alatt is. Viszont imádja, ha fürdeni készülök, ha meghallja, hogy indítom a bojlert, akkor elégedetten mocorog.
    előzmény:
    dl (53)
     
  21. 2004. március 26. 12:3956.
    Elmodhatod neki. A férfiak mindig egy kicsit félénkebbek ezen a téren. Egyrészt a nők 6. érzéke általában fejlettebb, meg mi fizikailag is érzékeljük a babát. Mondd el neki, hogy szeretitek, biztos érteni fogja. A szeretet fogalmával minden fejlődő lelkecske tisztában van, intuitív módon. És milyen jó hallani, gondoljatok csak magatokra. Tudod, hogy a párod szeret, (feltételezem) mégis igényled, hogy időnként mondja is. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958063 (54)
     
  22. 2004. március 26. 12:2155.
    mostanában sok ilyen infót közvetítek felé, azt hiszem, egyre inkább érdekli. Főleg az apukája érdekli :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958063 (54)
     
  23. 2004. március 26. 12:1354.
    A mama-baba-papa érzelmi kapcsolatról jut eszembe: közvetíthetem a baba felé ezzel a módszerrel mások érzelmeit is? Elmondhatom neki, hogy az apja / a család szereti és várja? Nem akarom magamnak kisajátítani ezt a lehetőséget.
    előzmény:
    690304 (52)
     
  24. dl
    dl
    2004. március 26. 12:0953.
    Hűha, nem is tudom, hol kezdjem. Pont ma délelőtt voltam Raffainál, kicsit nehezen indult be a dolog, mert Babóca inkább játszani akart, mint beszélgetni, de aztán annyi minden iránt kezdett el érdeklődni, hogy alig győztem válaszolni Neki. Pl. tudni akarta, hogy mi az a "doboz", amit este nézni szoktunk. . . Meg kellett vele beszélni a tévézést, az olvasást, hogy mikor melyik jó és miért. . . Döbbenetesen okos kérdései voltak!
    Aztán megvitattuk, hogy milyennek képzel engem, illetve az Apukáját. Rám azt mondta, hogy nem tudja, honnan, de érzi, hogy szép vagyok, az Apukája pedig szerinte nagy, mert nagy a keze. . .
    Nehéz ezeket visszaadni, át kell élni, de remélem, Ti is ilyen élményekkel rendelkeztek vagy fogtok rendelkezni egyszer!
    előzmény:
    690304 (51)
     
  25. 2004. március 26. 12:0652.
    Összefoglalnék, lányok. Azt hiszem, hogy több cél érdekében érdemes "programozni". Egyik a baba egészséges fizikai- szellemi fejlődése. Másik a mama-baba-papa érzelmi kapcsolata. Azt tudjuk, hogy baba nem passzív elviselője az anyai próbálkozásnak, hanem aktív résztvevő. Ti is így érzitek, gondoljátok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top