Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2019. Április 22. 21:5943426.

    1. te nem tudhatod, tudok-e nyelveket, meglepődnél.


    2. a diplomám külföldön is jó megélhetést biztosítana, csak te nem értesz a dolgokhoz, így fogalmad sincs róla, mi mindenre lenne jó, nyugi, a szakmában közismert dolgokról van szó (rengeteg jogász dolgozik külföldön és mentek is el sokan)


    Viszont én a nulláról indultam, és rengeteg munkával értem el azt, hogy most kényelmes életem van, amit pedig megteremtettem, nem hagyom ott.


    Tudom, hogy hazabeszélsz, de te nem azért mentél el, amiért mások, hanem bűncselekmény miatti felelősségrevonás elől menekültél. Az egészen más eset.    

    előzmény:
    unger1 (43422)
    2019-04-22  17:58
  2. 2019. Április 22. 21:5643425.

    Csúsztatsz, sőt, hazudsz, mert egyáltalán nem ezt írtam, de látom, számodra nagyon egyszerűek a dolgok, olyanok, mint a faék. 


    Próbálsz két dolgot összemosni, de mivel ez már az idoljaidnak sem sikerül - mivelhogy mindenki átlát rajtuk is, ahogyan rajtad is -, így feleslegesen fáradozol.


    Úgy tudom, te nem akartál ide jönni, és mégis itt próbálsz leckéztetni másokat. Eddig is jól megvoltunk nélküled és cseppet sem sírtuk tele a párnát azért, mert határozottan kijelentetted, hogy ide többé nem írsz. 


    Ennyit erről és a szavahihetőségedről.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (43424)
    2019-04-22  20:37
  3. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. Április 22. 20:3743424.

    Nincs ennek értelme. Falra hányt borsó minden szavam. Egyszerű képletekkel dolgozol. Aki nem parasztozza le Orbán Viktort, az Orbán-imádó "fidesznyik". Ez nem vitakultúra, de még csak nem is kultúra. Hagyjuk! Vedd úgy, hogy nem szóltam!

    előzmény:
    pannacotta2 (43417)
    2019-04-22  10:56
  4. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. Április 22. 20:3143423.

    Csak a stílusra reagálnék: Lehet ezt így is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (43416)
    2019-04-22  10:40
  5. 2019. Április 22. 17:5843422.

    Én is maradok. Itt van az életem, a családom, itt van, amit eddig összeraktam, a nulláról indulva. Elmenni az egészen fiataloknak kell, akiket még nem húz vissza az, ami engem igen.


    Ha, ha...ha...


    Hova a bánatba mennél is ?? Nyelvet nemtudsz a világon semmit mert hülye vagy hozzá...a családod ??? aki egyedül hagy karácsonykor és itt rovázhatsz ??Összeraktál ??? ÖSSZELOPTÁL valamit a nullárol….na ezt  elhiszem, A jogi diplomáddala határ másik oldalán kitörölheted a hátsodat mert annyit ér...mehetsz mosogatni angliába ott nemkell beszélned sem....másra nem alkalmazna a kutya sem...


    Igy könnyü "jellemesnek" mutakozni, hogy te aztán maradsz…..rajtad röhög a fél ország te buta sötét köcsöglibsi...

    előzmény:
    pannacotta2 (43418)
    2019-04-22  11:13
  6. 2019. Április 22. 15:1143421.

    Az esztergomi érsek, Erdő Péter bíboros nagypénteken interjút adott a Válaszonline nevű internetes újságnak (korábban Heti Válasz). 


    Talán sokaknak meglepő, de már ő is határolódik el Orbán politikájától (ki nem?). 


    Ilyeneket nyilatkozott pl.:


    "Kár lenne hagyni, hogy ilyen kategóriákkal, mint "kereszténység" és "iszlám" emberek csoportjait utólagos izgatással fordítsák szembe egymással..... Nem célunk a kultúrákat konfliktusba hozni egymással. Éppen ellenkezőleg."


    "Lehet-e egy országot, egy kontinenst kereszténynek nevezni? A kulturális hagyományok és az építészet okán persze, lehet, de mégiscsak fontosabb az emberek személyi meggyőződése"


    (puff neki, Orbán, ugye, hogy nem keresztény ország Magyarország? Sőt, Európa sem keresztény kontinens, csak a kultúra és a múlt okán, ez nem más, mint hagyomány, semmi több)


    Az interjúban elmesélte, hogy egyik papjuk elutazott a menekültekkel egészen Salzburgig, és azt a következtetést vonta le, hogy ezeknek az embereknek a többsége nem is hívő (ezt is mindig mondtam, szó sincs "iszlamizálásról", hiszen ők maguk se hisznek benne). 


    Vajon Semjén - akinek a Notre Dame tetőszerkezetének égésével kapcsolatos nyilatkozatát, mint elrettentő példát a világon, a külföldi lapok is hozzák - mit szól ehhez? 


    Pedig ha valaki, Erdő Péter egy valódi keresztény. Kár, hogy anno, amikor itt voltak a menekültek, a katolikus egyház nem volt hajlandó megnyitni a templomokat előttük és nem is szervezetek központi segélyakciót, holott mindkét protestáns keresztény egyház (főleg az evangélikusok) megtették ezt. 


    De láthatóan ő is változik, hiszem, hogy a kormányzati szennypropaganda az, ami ellen most már a katolikus egyházfő is szükségét érzi fellépni. 


     


     

  7. 2019. Április 22. 15:0043420.

    Ez pont olyan, mint amikor - a múltkor - Orbán (szintén) elmebeteg fia, Gáspár, aki új egyházat alapított, lenyilatkozta, hogy minek is rinyálnak az emberek, hiszen köztudott, hogy mindenkinek több tízmillió megtakarítása van. 


    Na igen, átlagban, beleértve Mészáros Lölőt is. 


    Idióta. De volt honnan örökölni ezt. 


     


     

    előzmény:
    LANIAKEA (43419)
    2019-04-22  14:34
  8. 2019. Április 22. 14:3443419.

    Bravó!


    Ez az ember vagy ennyire cinikus, vagy ennyire ostoba. Netán mindkettő?


    "Harrach Péter (KDNP) szerint a sok gyerek azért megy éhesen az iskolába, mert náluk odahaza életforma, hogy nem reggeliznek. Nyilván jó helyről tudja ezt a kereszténydemokraták nagyágyúja, a környezetében bizonyára sok nem-reggeliző gyerekkel találkozik. Ők mondhatták neki, hogy úri passzió náluk a rosszul táplálkozás. Nem azért nem esznek, mert nincs mit, hanem mert vigyáznak a vonalaikra."

  9. 2019. Április 22. 11:1343418.

    Én is maradok. Itt van az életem, a családom, itt van, amit eddig összeraktam, a nulláról indulva. Elmenni az egészen fiataloknak kell, akiket még nem húz vissza az, ami engem igen.


    De a gőzt, azt, hogy naponta vagyok frusztrálva a saját hazámban, ott, ahol eddig szerettem élni, de most már nem, azt, hogy a világon szégyellni kell Orbán óta, hogy magyar vagyok, valahogy le kell ereszteni. 


    Ahogy írtam az egyébként nagyon elfogult Adagio-nak, én még finom és nőies vagyok, neki fogalma sincs, milyen az emberek véleménye Orbán rendszeréről és róla magáról. Ő nem él a való világban ezek szerint, inkább az eddigi írásaiból kitűnően valami hagymázas álomvilágban, ahová nem törnek be a realitások (és ezt nyilván meg is engedheti magának). 


    Igen, én is kezdek utálni itt élni, még a Kádár-korban sem volt ennyire rossz a helyzet, legalábbis amikor én kiléptem az életbe, akkor már a "tűrni" politikai irányzata uralkodott, nem volt gond, ha valaki nem állt be a sorba. 


    Orbánék persze, beálltak, az ő felmenőik voltak a rendszer ékkövei, és ők maguk is bősz kommunisták voltak anno, így volt honnan tanulni. De a mestert túl is szárnyalták.


    Igen, az ország tönkremegy abban, hogy nem be-, hanem kivándorlás van, és igen, tudott, hogy már a következő generáció - akik most még az általános iskola padjaiban ülnek - is külföldre készül. Én megértem, miért. 


    Orbán egyik fő bűne, hogy ezzel nem foglalkozik, sőt, talán még élvezi is, hogy zömmel azok maradnak itt, akik isszák a szavait, milyen egyszerű is, nem kell nyüglődnie ellenvéleményekkel.  


    Azt remélem - és kérem is - azoktól, akik külföldre mennek, hogy keltsék jó hírünket a világban, tudassák a kintiekkel, hogy itt nem mindenki Orbán-fan, hogy élnek itt még normális emberek is, akik maguk is szégyellik, hogy ilyen vezetésük van. 


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (43416)
    2019-04-22  10:40
  10. 2019. Április 22. 10:5643417.

    Ó, persze, túlmegy egy határon, te meg nem vagy ájult Orbán-imádó, hogyne. Nem baj, hogy amit leírtam, az tényszerű és közismert, ugye? 


    Te nem olvasol különböző internetes fórumokat, én még finom és visszafogottan nőies vagyok azokhoz képest. Olyan erős most már az Orbán-utálat az országban, hogy ezek a kifejezések sehol sincsenek azokhoz képest. A Facebook-on is ez van. Én még enyhe - ráadásul megalapozott - véleményt alkotok itt Orbánról. Persze, neked nem tetszik, mert az idolodat érinti. 


    Dehogynem a mondanivalómmal van gondod: te mindenféle tiszteletről beszélsz egy aljas, hazaáruló bűnözővel kapcsolatban, fáj neked, hogyha ezt leírja valaki. 


    Mi más lenne kétmillió ember, mint agymosott birka, akik jó része sose látott menekültek, de már tudják, hogy majd jól megerőszakolják őket a nemlétező migránsok, hogy millióan jönnek ide, holott eszükben sincs, ha lekergetnek színesbőrű kisbabákat a buszokról, csak mert beetették őket. Olyasmi ellen kelnek ki, amit soha nem tapasztaltak meg. És persze, nem is fogják megtapasztalni, mert nincs menekült, akik meg vannak páran, a falhoz lapulva közlekednek, nehogy beléjük kössenek. Nem láttál videókat falugyűlésekről, ahol agresszíven kikelnek azok ellen a menekültek ellen, akik nincsenek itt, és akiket még sohasem láttak a saját szemükkel. 


    Egészen katasztrófa, mi van, és mindez a lakájmédia sulykolásának, az undorító kormányzati propagandának köszönhető.


    Mi más, mint agymosott birka (és még milyen enyhe kifejezés) az, aki az utolsó szóig elhiszi, amit mondanak neki, holott látható és hallható lenne, ha kicsit tájékozódna, hogy egy szó sem igaz az egészből? 


    De vonatkozik ugyanez a tolvajlásokra, sikkasztásokra, az Orbán-féle csökött értelmű (lásd: Pénztáros Lölö) oligarchák kitömésére, a nagy hangzatos jelszavakra, amiket ott sértenek meg, ahol tudnak. 


    De a legnagyobb bűnük az idegengyűlölet, az uszítás, ez megbocsáthatatlan. 


    Ezért csak agymosott birkák azok, akik kritika és önálló gondolat nélkül veszik készpénznek, amit ezek összevissza hazudnak a képükbe. De ezek csak így képesek megtartani a hatalmukat, ami szintén sokat elmond az agymosott birkákról.


    Ez a kormány pedig fasiszta, noha neked láthatóan ez se tetszik. Ezerszer le lett írva, hogy miért, erre tudományos érvek vannak, nemcsak szóbeszéd. Egyébként külföldi politikusok is pontosan így emlegetik Orbán rendszerét, merthogy az is, minden egyes jellemzője megvan, a fasizmus pedig mint olyan, egy politológiai kategória (de láthatóan neked megint itt a problémád a teljes politikai műveletlenségeddel, ez már többször felmerült veled kapcsolatban). 


    Ki mondta, hogy itt kormányt akarunk dönteni? Én nem tartozom semmiféle ellenzékhez, ha nekik van mondanivalód, nekik írjál, ez egy vélemény-nyilvánító kis fórum csak. Nevetséges vagy. Orbán Viktor bizony fasiszta és bizony paraszt. Ha ezeket nem tudod, baj van a tájékozottságoddal. Bár ez nem újság nekem. Már mitől ne volna paraszt? Nemcsak születése okán az, de a viselkedése is tanúsítja. És mitől ne volna fasiszta? Egyáltalán, van fogalmad arról, mi a fasizmus?


    Ezek megalapozott tények és nem szidalmak, csak te veszed annak, hiszen orbánista fan vagy. Ha nem lennél az, akkor nem is kifogásolnád, esetleg utánaolvasnál, mi mit jelent, vennéd a fáradságot, hogy kicsit utánaolvass, de te csípőből utasítasz el olyasmit, ami téged bánt - mert orbánista fan vagy -, holott tájékozódhatnál (azt már nem, te szeretsz félműveltséggel tetszelegni).  


    Ezt a rendszert, amit Orbán itt felépített, nem lehet választással megdönteni, mert arról Orbánék gondoskodtak már évekkel ezelőtt. Itt majd valamikor valami más fog történni, a politológusok szerint valószínűleg az, hogy belülről erjed majd Orbán rendszere, és az vezet a bukásához. Nem most, de úgy látszik, ez az út már nem az ismeretlen jövőben van, és sokat segít majd, ha  kevesebb pénz jut a lopásokra az EU-tól. 


    Kádár rendszere is belülről bomlott fel, az ellenzék csak akkor jutott szóhoz, amikor az erjedés már mindenki számára nyilvánvaló volt. 


    De ehhez nekem semmi közöm nincs. Én itt a saját véleményemet írom, és az ellenzék sem igazán érdekel, kivéve néhány, valóban elkötelezett és  tisztességes politikust.     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (43414)
    2019-04-22  02:09
  11. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. Április 22. 10:4043416.

    Abban igazad van, hogy érdemi vitát folytatni nem lehet alpári módon. De azt is látnod kéne, hogy ennek a stílusnak a használata egy folyamat eredménye. A folyamat lényege pedig az, hogy hiába mondták el ezek az emberek higgadtan, építőleg a véleményüket sokszor sok helyütt, ki lettek röhögve. Nos, látható, hogy két lehetőség maradt: 1. ittmaradni és valahogy túlélni, ha másképp nem megy, akkor ezzel a stílussal felvértezve 2. elmenni. Nehéz a választás, de sajnos sürgető. Naivitás azt képzelni, hogy ebben az országban valaha is ugyanolyan békebeli lesz a hangulat, mint a rendszerváltás előtti években volt. Naivitás azt képzelni, hogy nem lesznek durva demográfiai változások Magyarországon, hiszen már vannak. Beszélgethetünk higgadtan, de igazából úgysem fog meggyőzni senki senkit: annyi fog történni, hogy valaki túléli, valaki pedig nem. Ez afféle háború. Szóban, hogy ne kelljen lőni. Ez így, gondolom, érthető.


    Facebookra nem írtam ki, de ide leírom az életképet - kép a saját életemből:


    A szemközti szomszéd vígan ünnepli a húsvétot. Négy napja jönnek-mennek a vendégek. Ezek a családok régebben a BMW-t preferálták, de úgy veszem észre, hogy újabban az Audi tetszik nekik. Úgy érzem, övék a jövő.


    Mi nem nagyon ünnepelgetünk, eleve nem jellemző a családra, de amúgy sem alakult jól az életünk, szóval csak vegetálgatunk. Búcsúzni próbálok éppen a hazámtól. Nem írhatok mindent a kormányok és a társadalom számlájára, de azért elég sok van azon a számlán. A másik ok persze az Élet, most így fogalmazok, mert nem akarok feleslegesen egyéb filozófiákat ide keverni. Szóval az okok összetettek, de a lényeg az, hogy sokan elmegyünk.


    Végülis neked azokkal kell csak szót értened, akik maradnak. Mondjuk, a "szembeszomszédommal", ha érted, mire gondolok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (43414)
    2019-04-22  02:09
  12. 2019. Április 22. 08:5143415.

    Ha szerinted igy van akkor elég Nagy barom vagy...én pont az ellenkezöjét irtam, ami az én véleményem.

    előzmény:
    pannacotta2 (43413)
    2019-04-22  00:13
  13. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. Április 22. 02:0943414.

    A világért sem akarod megérteni, mi a problémám, mit nem tudok szó nélkül hagyni (pedig sokkal bölcsebb lenne).


    Nem a véleményekkel van bajom, hanem azzal, ahogyan azt kommunikáljátok! Olvasd vissza a vitátokat ungerrel! Miért kell kétmillió embert agymosott birkának nevezni, miért kell lekezelően megnyilvánulni? Hasonló kérdéseket ungernek is feltehetnék, de nála teljesen feleslegesnek érzem.


    Az a szenvedély, amivel Orbán Viktort bírálod, azok a jelzők, amikkel illeted, szerintem túlmennek egy határon. Az egy dolog, hogy a bíráló szavak így kontraproduktívvá válnak, de ijesztőek is! Az emberek többsége józanságra, higgadtságra, megfontoltságra vágyik (többek között ezt hiányolja az ellenzéktől), az általatok produkált megnyilvánulások inkább ijesztően hatnak. Ha valaki nem tud az érzésein uralkodni, ha az emberi méltóság fogalmát sem önmagára, sem másra nem tudja értelmezni és érvényesíteni, arról mit gondoljon az ember?


    Nagyon bízom abban, hogy egyszer felismeri valaki ennek a jelentősségét, és stílust vált. Fasisztázással, parasztozással nem lehet megingatni egy kormányt. (Itt inkább az ellenzékre utalok.) Már csak azért sem, mert nem igazak. Orbán Viktor nem fasiszta, és nem paraszt. Ez nem védelem - mint aminek beállítod - hanem racionalitás. A demokrácia leépítésének ténye ettől tény marad, de minden pikírt, cinikus, gúnyos, lekezelő, obszcén - vagyis érzelemmel átitatott - megjegyzés e tény élét tompítja. Jobb szó híjján "bulvárosítja". Olyan helyzetben pedig sem az ellenző, sem az ellenzék nincs, hogy megengedhesse magának a valótlan, szélsőséges állításokat... de még csak azokat sem, amik igazáról meg van győződve, bizonyítani viszont nem tudja. Az országra nézve rossz hírnek ne örüljünk! Még akkor se, ha az mögött a FIDESZ áll!


    Nehéz ezt megmagyarázni annak, aki nem érzi. Ha magunkat tiszteljük, ha magunk méltóságát megőrizzük, akkor a másoké menni fog odafigyelés nélkül is. Én így érzem, nehezen tudom elfogadni a méltóság tiszteletének hiányát... pedig igyekszem. Egyszer talán menni fog.


    A fóbiázásért bocsánatot kérek, sosem sértegetni akartalak. Amikor olvastam, találó jelzőnek tűnt, sajnos nem gondoltam át, hogy annak sértő éle is lehet.

    előzmény:
    pannacotta2 (43412)
    2019-04-22  00:11
  14. 2019. Április 22. 00:1343413.

    Jaja, tuggyuk, ők voltak, sorrendben az alábbiak:


    - a "migricek"


    - a zsidók


    - Soros


    - az ateisták


    - a liberálisok


    - Brüsszel


    vagy ezek mind együtt. És direkt és csakazértis a Nagyhéten. Mert ezek olyanok.


    Tuggyuk, unger, tuggyuk.  

    előzmény:
    unger1 (43410)
    2019-04-21  21:30
  15. 2019. Április 22. 00:1143412.

    43395. Csak egy elfogult fidesznyik - mint amilyen unger is - nevezi fóbiának azt, aki jogos és tényszerű bírálatot fogalmaz meg a miniszterelnökkel szemben.


    És te. Nemcsak unger, hanem te is. Hiszen te tiszteled, ugyebár és jól kiosztottál, hogy én - valóban tényszerűen - elmebeteg csúti parasztnak neveztem, pedig minden fóbia nélkül az (rendszeresen kezelik Grazban, saját bevallása szerint vannak skizoid beütései, Alcsúton, a falu végén földes szobában született, stb., ezek közismert dolgok, talán csak neked nem). 


    Rohantál megvédeni, a nagy tisztelettől még akár mást (konkrétan engem) szívesen ledegradálsz az érdekében. És még te állítod magadról, hogy nem vagy elfogult fidesznyik. Akkor ki az, mégis?


    Egyet árulj el cserében: mi a fenét lehet tisztelni ezen az egyénen, aki soha nem tett mást (hiszen soha egyetlen percet sem dolgozott), mint hogy jókor volt jó helyen? 


    Ráadásul mostanra már az egész világ megveti, így különösen érdekes vele kapcsolatban "tiszteletet" emlegetni.


    Egyértelmű az érzelmi azonosulás annál, akinél egyáltalában szóba jöhet a tisztelet kérdése.      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (43411)
    2019-04-21  23:36
  16. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. Április 21. 23:3643411.

    Csak kíváncsiságból! Mégis, melyik gondolatát ismételtem meg ungernek? Tényleg kíváncsivá tettél.

    előzmény:
    pannacotta2 (43400)
    2019-04-20  18:30
  17. 2019. Április 21. 21:3043410.

    Köcsögök..


    Aha.. a gond az volt hogy az elektromos okot mondták mielött egyáltalán beengedték volna a vizsgálokat..na igy születnek az elméletek.


     


    A másik hogy olyan volt a munkazárási rutin hogy minden ami elektromos lekapcsoltak legalább másfél orával a tüz felfedezése elött..  NEMVOLT semmiféle elektromos dolog áram alatt !!


     


    Ezért egyenlöre nemértik a vizsgálok sem a dolgot...


    Ezt irtam én...majd mutassátok meg hol teszek csak egy utalást is a migircekre…..


    Álmodoztok és beképzeltek dolgokat csakhogy megint pofára esés van..kisköcsögök..


     

    előzmény:
    pannacotta2 (43408)
    2019-04-21  19:54
  18. 2019. Április 21. 19:5943409.

    De csak azokkal, akik merik bírálni az ő nagyrabecsült Orbánját. Emlékszel, hogy nyalta körül Amaryndát, akit előzőleg pont ugyanígy gyalázott, amikor Amarynda még Orbánellenes volt? Mivel változott és próbálta itt a fideszes propagandát nyomni, rögtön unger szíve csücske lett, alig győzött itt bocsánatot kérni érte az előzőekért - mintha azokért lehetne bocsánat -, szóval, így működik ez az egyén. De ő nem Orbán-támogató, á, dehogy.  Mint ahogy nem is putyinista. 


    Azt hiszi, mindenki olyan Alzheimeres, mint ő maga,  aki már pár napos hozzászólására sem emlékszik, nemhogy egy-két évvel ezelőttiekre. 


    Hiába, aki elissza a nemlétező agyát is, az így jár. Igaz, egy házmesternek nem kell ész, neki amúgyse volt soha.  


     

    előzmény:
    LANIAKEA (43404)
    2019-04-21  16:22
  19. 2019. Április 21. 19:5443408.

    Persze, hogy nem, mindenki tudja. Legfeljebb az ilyen házmesterek reménykednek még, hogy hátha a "migricek" voltak (ahogy ő nevezi a menekülteket, olyan igazi keresztényként). 


    Jól lebőgött megint a Fidesz-féle lakájmédia. 

    előzmény:
    LANIAKEA (43406)
    2019-04-21  17:44
  20. 2019. Április 21. 17:4543407.

    Na mi van házmester? Szar, amikor visszanyal a fagyi, ugye? Ünnepejjé, ne szitkozóggy.

    előzmény:
    unger1 (43405)
    2019-04-21  17:17
  21. 2019. Április 21. 17:4443406.

    A hatóságok megerősítették, hogy nem történt szándékos gyújtogatás Párizsban. Ennyit erről.

    előzmény:
    pannacotta2 (43400)
    2019-04-20  18:30
  22. 2019. Április 21. 17:1743405.

    Tükörbe néztél köcsög ???

    előzmény:
    LANIAKEA (43404)
    2019-04-21  16:22
  23. 2019. Április 21. 16:2243404.

    azt hirdeti magáról, csak ezért merészeltem. Ritka mocskos lelkű egy lény!

    előzmény:
    pannacotta2 (43403)
    2019-04-21  12:08
  24. 2019. Április 21. 12:0843403.

    Keresztény....   Pont úgy, mint Orbánék. 

    előzmény:
    LANIAKEA (43402)
    2019-04-21  06:30
  25. 2019. Április 21. 06:3043402.

    ez aztán a szép húsvéti lelkület! Meggyóntad már, vagy még csak most fogod? Ha még nem, akkor előre köpködd ki magadból és nem kell kétszer menni a templomba! Te! keresztény!

    előzmény:
    unger1 (43401)
    2019-04-20  20:38

Címlap

top