Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Már tényleg jobban élek

Reszka
Létrehozva: 2010. Április 29. 20:06

AMIÓTA MEGTÖRTÉNT A 2010-ES VÁLASZTÁS MAGYARORSZÁGON,

 és hatalmas fölénnyel nyert a polgári oldal, 

 ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

 minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van;

 akárha nyaralnék.

 - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

 - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

 - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ; 

- Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve; 

- Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......  

Szóval, jó kedvem van.  

Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.    

  1. 2010. Április 30. 16:1926.

    Hai!

     

     

    Nem is hozzád volt intézve a kérdés....talán olvass vissza,....ha már belecsöppentél...

    De...

     

    Te is válaszolhatsz. És az hogy átlépsz nyocl évet...mert nem ott"kezdődött", bocs, de maszatolás.

     

    Főleg abban a szemszögben hogy itt(is) beindult a hörgés fidesz ügyben....

     

    Talán az elmúlt nyolc évvel kellene először elszámolni az elvtársaknak és olykor agyhalott rajongótáborának, aztán lehet fideszezni meg Orbánozni.

     

    Röhejes....hogy ilyen gyalázatos, sőt, minden szempontból gyalázatos nyolc év után, egy fidesz győzelemnél az első dolga néhány fasznak, hogy húúúúúúúú a fidesz így meg úgy....

    Az elmúlt húsz évben a fidesz 4 évet kormányzott....a szocik meg 12-öt....szerinted melyik a nagyobb húnyó? Melyik a felelősebb?

     

    Na tessék másoknak is így kezdeni.....szocik 12 év...és mit tettek ez alatt?

     

    Pont.

    előzmény:
    kitekata (24)
    2010-04-30  15:31
  2. 2010. Április 30. 16:0625.

    aranyoskáim, itten mostan nálunk  tanyán má gyütt a jó világ, me ez a cucilista tanyaszomszéd innen az akasztódomb megetti tanyábul, ez mióta az a Zorbán itten hatalomrakerült,  azóta nem lopja a herét a tagi fődemrül! Há mos mongyátok mög, há ez honnan tuggya ennyire előre, hogy itten mosmá rend lészen csinálva? mongyuk néki az elvcimborája a falusi röndőr, mög a mezőőr is, oszt az még nem lenn baj, me azér mer elvcimborák, azé még nem köll, hogy hallgassanak egymásra, de az ivócimborája is néki ez a két alak, oszt aszta má nálunk itten a tanyán mindenki tuggya, hogy az ivócimborájára má hallgat az embör, ha jót akar magának, me ha nem hallgat, akkó a legközelebb ha mög van szorúva, akkó ki fizeti néki a napi 12 nagyfröccsöt a kocsmába? naugyi hogy font5os az ivócimboraság, oszt lehet az, hogy ezek a rendőr mög mezőőr ivócimborák monták ennek a cucilista tanyaszomszédnak, hogy mostmá új világ gyün, a cucilista világba lophatott aki akart a tanyánm ha nem lopott többet húszezer forintná, akkó senki nem foglalkozott véle, de mostmá gyün az Orbánvilág, oszt ottan semennyitse nem lehet majd lopni. Oszt gondúlom ezé nem lop ez a cucilista a tagi fődemrűl herét. Nade azmá csak igennagyon érdekes kérdés, hogy akkú ezek a cuciliosták mibül fognak megélni, ha nm lehet lopni?

    Merugyi itten loptak terményt, meg aprójószágot, meg szerszámokat (a talicskámat meg a kukoricadarálót is láttam a cucilista szomszádná) meritten ezek az értékek, de aszonygyák, hogy ottan föjjebb má nokiásdobozokat is loptak, oszt azokba má igensok pénz is beléjeférhetett! Namostanmár ugyi ha csak ennyit mögcsinyál ez a zorbán, hogy ezek nem lophatnak, akkor nékünk csak a saját munkánkbul mögtermelt termények maradnak mög, de a zországnak azok is amiket ezek nokiásdöbözba vittek ki saját offcsór zsebeikbe, oszt azmá állítólag igensok pénz ám!

    Mostanmá akkó ez így rendbe is lenne, csak asztat nem tudom, hogy a talicskámat, meg a kukoricadarálómat asztat visszakérjem ettű a cucilistátúl? Me ahogy ösmerem magátul nem fogja visszahozni! Ezek a cucilisták nem ollanok!

          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. Április 30. 15:3124.

    Ilyet én nem mondtam és természetesen nem felelős ezért a Fidesz.

     

    Ugyanakkor az is igaz, hogy ez a rendszeres szoc. járadék "intézmény" nem is az elmult 8 évben kezdődött.

    előzmény:
    vitopmd (23)
    2010-04-30  15:22
  4. 2010. Április 30. 15:2223.

    Hai!

     

     

    Jó...

     

    De ettől az alapkérdés ugyan az marad....az ő 27.000-ért a fidesz a felelős?

     

    Ez a kérdés.

    előzmény:
    kitekata (22)
    2010-04-30  15:12
  5. 2010. Április 30. 15:1222.

    Senkivel nem akarok vitatkozni, de felvetésed mármint az, hogy

     

    Ugyanis Magyarországon a legkisebb járandóság a minimálbér 60 %-a

     

    nem állja meg a helyét. Az illető aki a kevés 27.000 Ft-jára panaszkodik olvasatom és értelmezésem szerin 40 %-os rokkant és rendszeres szociális járadékot kap melynek az összege bizony 27.000.-Ft .

     

    Egyáltalán nem is értem ezt a min.bér 60%-ára való hivatkozást mert ilyennel még nem találkoztam.

     

     

    előzmény:
    Reszka (19)
    2010-04-30  12:51
  6. Torolt_felhasznalo_847375
    Torolt_felhasznalo_847375
    2010. Április 30. 15:0921.

    Te szegényke......miért nem fogadtad meg anno a gyurcsány javaslatát????

    Megmondta ö már régen hogy elkell menni dolgozni....illen eccerü...akinek meg nemtetszik az elmehet..ellehet menni kérem...igy monta a ferink..nem emlékszel???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966034 (15)
    2010-04-30  11:04
  7. 2010. Április 30. 12:5620.

    Nem csodálkozom, hogy nincs jókedved.

     

    Köszönd is meg a 27.000-edet az elmúlt 8 év kormányának, az MSZP-nek, ami nem a FIDESZ.  Most a FIDESZ nyert.

     

    Vagy Te is úgy tudod, hogy a FIDESZ kormányzott eddig, ő vette el a segélyt?  

     

    (Emlékeztek: ....falu, rádióriport, 2006.

    Riporter:

    Kire szavaztak? 

    Hát az MSZP-re.

    És miért?

    Mert az a a jó nekünk. 

    Mért jó? 

    Mert a másik, aki eddig volt kormányon, elvette a segílyt, mindent elvett.

    De hát az MSZP volt kormányon eddig!

    Igen? Mindegy, nekünk az MSZP a jó.) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966034 (15)
    2010-04-30  11:04
  8. 2010. Április 30. 12:5119.

    27.000   ..................Euro.......................

     

    Ugyanis Magyarországon a legkisebb járandóság a minimálbér 60 %-a, és az nem 27.000

     

     

    előzmény:
    vitopmd (17)
    2010-04-30  12:28
  9. 2010. Április 30. 12:4918.

    Ma például azért élek jobban, mert igenis, fontos a számomra, és örülök hogy megkérdezik tőlem is, hogy az Ország Házában a nemzet ügyeinek megvitatásakor a nemzet zászlaja hogyan és hol helyezkedik el...... és nem,  nekem nem jó az elmúlt évek koreográfiája.

     

     

    előzmény:
    cabron (16)
    2010-04-30  11:47
  10. 2010. Április 30. 12:2817.

    Hai!

     

     

    Nem kívánok személyeskedni......de...

     

    1-Ebből a 27000-ből elég jól telik net elérésre...! Meg időre hogy itt nyomd a süket gyűlölet kampányodat. Fura...

     

    2-Erről a 27000-ről szerinted konkrétan ki tehet?

     

    3-Mi köze Orbánnak ahhoz hogy te tengődsz e vagy nem? Hiszen nyolc éve köze nem volt a hatalomhoz, döntésekhez...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966034 (15)
    2010-04-30  11:04
  11. 2010. Április 30. 11:4716.

    Na, mit sírsz?

     

    Más topkikban nyomod folyamatosan, hogy fújorbán, ki vagy akadva a választási eredmények miatt.

     

    Ja, biztos erről is azorbán tehet mi?

     

    Egy mást topikban már kértem tőled, hogy idézgetések helyett mondjál konkrét, saját véleményt, vázolj fel alternatívát.

    Ennek tudatában, hogy még mindig 27000-ből tengődsz, végképp nem értem mi bajod a kormányváltással. Magyarázat?

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966034 (15)
    2010-04-30  11:04
  12. Torolt_felhasznalo_966034
    Torolt_felhasznalo_966034
    2010. Április 30. 11:0415.

    Boldog ember! De jó neked!

     

    Én még mindig 27000-ből tengődök!!!

    Ebből még nyaralásra sem telik, a nyalás pedig nem az én műfajom!!

    Várom, hogy a jobb lét engem is elérjen......

    Ugye, nem csodálkozol, hogy nincs jókedvem?

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  13. 2010. Április 30. 07:4214.

    Hai!

     

     

    Te ismered Berlusconi életútját, politikai pályafutását?

     

    Mert ha igen akkor ekkora marhaságot, még hasonlatként sem írtál volna...

     

    Silvio egy velejéig playboy pasi, akinek folyamtosan vannak nő ügyei botrányai, több kurvával volt dolga mint bárkinek a világ ismert politikusai közül..

    Médiamogulként kezdte....Rai1 Rai2 stb stb....vagyis többszörös multimilliárdos. És nem forintban...

     

    Soroljam még?

     

    Orbán példás családapa, és soha nem olvashattál arról épp melyik nőügye borzolja a kedélyeket, épp melyik top kurva fürdött a medencéjében harmad magával....

    Orbán nem milliárdos...

     

    Soroljam még?

     

    Azért mert silvio is jobboldali, bár megjegyezném olaszországban azért kissé eltérő értelmezésben van jobboldaliság mint nálunk....szóval ezért még nem hasonlóak.

     

    Sőt....

     

    Erősen eltérő a karakterük is valamint a politikai útjuk munkásságuk is.....

     

    Óriási csacskaságot írtál valljuk be,.,,...

    előzmény:
    Maja Sager (11)
    2010-04-29  22:30
  14. 2010. Április 30. 01:3013.

    Szia,

     

    örülök, hogy ilyen jó kedved van :) 

     

    ÉN TÉNYLEG JOBBAN ÉLEK:

     

    egészségedre ;)

     

    minden reggel, mikor felébredek, jó kedvem van; akárha nyaralnék.

     

    Ismét csak egészségedre ;)

     

    - Jó kedvem van, mert megszűnik végre a modern rabszolgasorban való tartásunk,  kizsákmányolásunk;

     

    Na azért ne siessünk annyira; szeretném én azt látni is.

     

    - Jó kedvem van, mert lehetek végre nyíltan, önmagamat felvállalva normális értékrendű, normális nemi identitású MAGYAR;

     

    Miért, eddig nem tudtad magadat felvállalni? Ki tiltotta meg?

     

    - Jó kedvem van, mert végre nem köpnek ránk erdélyi testvéreink ;

     

    Érdekes, rám eddig se köptek az erdélyi rokonok-ismerősök, miért tették volna

     

    - Jó kedvem van, mert úgy gondolom, végre eltűnik a rádióból az "emeregykosutrádió" szöveg, és végre "Magyar Kossuth-rádió"  lesz a neve;

     

    Ismét csak: majd meglátjuk még azt... 

     

    - Jó kedvem van, mert végre negyvenévi szolgálat után elmehetek nyugdíjba, 57 évesen.......

     

    Egészségedre ;)))

     

    Szóval, jó kedvem van.

     

    Ha Nektek is jókedvetek van, és leírnátok, miért, ide várlak Titeket.

     

    Nekem azért van jó kedvem, mert hazajött a párom, és isteni vacsorával vártam haza :D Nemsoká pedig megyünk barátokkal találkozni ;))) Igaz, ezt eddig is megtettem-megtettük, az aktuális politikától függetlenül :)

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  15. 2010. Április 29. 22:4712.

    Hai!

     

    Zavar téged?

    előzmény:
    Maja Sager (11)
    2010-04-29  22:30
  16. 2010. Április 29. 22:3011.
    Szia, Te hiszel a magyar Berlusconi-nak?????
    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  17. 2010. Április 29. 22:1310.

    teljesen egyetértek veled!de a 2/3-nak nem örülök!

    ne is foglalkozz a sok károgóval aki azt mondja,hogy a Zorbán sem különb

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  18. Torolt_felhasznalo_227869
    Torolt_felhasznalo_227869
    2010. Április 29. 21:259.

    Jajj,hogy osszegyult rogton a sok karogo varju rad !!!!

    Kaaaarrr azOOOOOrbaaann ,kaaaarrr !

     

    De ra se rants ,en is nagyon boldog vagyok  !

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  19. 2010. Április 29. 21:138.

    Hai!

     

     

    Teljes mértékben egyetértek veled.....a fikázókkal meg nem kell foglalkozni...

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  20. 2010. Április 29. 21:067.

    Jajaja, még a nap is másképpen sütött...

    leégett az orrom

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  21. 2010. Április 29. 20:516.
    ... most, hogy mondod! Milyen igaz!
    előzmény:
    Ildiko666 (5)
    2010-04-29  20:48
  22. 2010. Április 29. 20:485.
    Na látod! Már te is röhögsz. Tök vidám kis barak ez :D :D :D
    előzmény:
    -zsuzsi- (4)
    2010-04-29  20:47
  23. 2010. Április 29. 20:474.
    előzmény:
    Ildiko666 (3)
    2010-04-29  20:44
  24. 2010. Április 29. 20:443.

    Nekem attól van jó kedvem, hogy rájövök, hogy milyen baromi naívak az emberek, hogy beszopják ezt a rossz propaganda dumát, és azt hiszik, hogy húdefasza lesz minden, pedig nagyon nem.

    Szóval tök jó érzés, hogy vannak nálam  hülyébbek.

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06
  25. 2010. Április 29. 20:342.

    Szerintem nagyon naiv vagy.

     

    De majd megkérdezem pár hónap múlva, hogy boldogságod Orbántól határtalan-e még!

    előzmény:
    Reszka (1)
    2010-04-29  20:06

Címlap

top