Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos újból

Torolt_felhasznalo_198756
Torolt_felhasznalo_198756
Létrehozva: 2010. Április 27. 17:14

Sziasztok!


Tudom,hogy indult már jópár topic a 90napos diétáról,de én ma kezdtem el és szeretnék egy kis segítséget és támogatást kérni  persze aki szeretne fogyni Ő is csatlakozzon és fogyunk együtt .


Várom a fogyni vágyokat!!!

  1. 2010. július 5. 17:31158.

    Szia Mindenki!


    Én a sportolással egybekötött étrendváltásra esküszöm. Kipróbáltam, azért mondom. Először 14 kg-ot fogytam, aztán meg 10-et. Mindkettő 3 hónap alatt volt.


    Mivel időm nem volt, korán keltem (fél 6) futni, minden másnap reggel 30-40 percet. Ez ingyenes és a kapuban is el lehet kezdeni. Mindenkinek ajánlom. Persze hozzá kell szoktatni magad, ez 1-2 hét alatt lehetséges is. Utána kellemes reggeli, kiadós ebéd, este pedig kolbász (felvágott, virsli stb.) sajttal, főtt tojással, paradicsommal.


    Sosem voltam éhes és olvadtak a kilók.


    Én nem bírtam a 90 naposnak a gyümölcsnapját, azért találtam ezt ki.


    Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198756 (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_923582
    Torolt_felhasznalo_923582
    2010. június 30. 16:59157.
    Ha javasolhatom, a vizesedés ellen igyál több vizet. Lehet, hogy keveset iszol és a szervezeted tartja vissza. Elvileg 10 testsúlykilogrammonként 4 dl vizet kellene inni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (155)
     
  3. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 29. 16:15156.
    Szia!
    Hús napon szerintem nem is nagyon ettem húst...
    Legtöbbször főtt tojást eszem, kockára vágom, teszek hozzá
    paradicsomot, paprikát, uborkát,salátát, lila hagymát, sós sajtot...hmmm...
    Szeretem a halat is, bepakolom a kiolvasztott,besózott halat a kivajazott (vajjal megijesztett) tepsibe, leöntöm egy pici tejföllel, amibe szórok fűszerkeveréket, tetejére egy kevés reszelt sajt, isteni finom.
    Vagy: paradicsomos hal, ez is kockára "vágva" + paradicsom, paprika, lila hagyma,saláta.
    Csirkemáj: kivajazott tepsibe, befűszerezve, megsütni, megenni.
    Ma kefíres sütit sütöttem, édesítőszerrel, teljes kiőrlésű liszttel...fincsi.
    Naaa, szép napot nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (155)
     
  4. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 29. 06:06155.
    Szia Rea!

    Azt hittem hogy velem van a baj, hogy ennyire nem potyognak a kilók. MOst még jön vissza ez a nagyon meleg akkor újra kezdődik a vizesedés és még jobban nem fogom érezni a leadott kilókat.
    Régebben mikor csináltam akkor 33 nap alatt, ekkor beiktattam egy víz napot is 9 kiló ment le. De itt be is fejezetem nem volt kitartásom tovább csinálni. Persze akkor nem 97ről kezdtem, hanem 82ről. Most meg örülnék, ha 82 lennék. Na mindegy. Remélem, hogy július végéig azért még lemegy 4 kiló.
    A baj, hogy kezd kimerülni az ötlet készletem és nem tudom milyen kajákat csináljak, hogy ne legyen unalmas. A keményítő napokra már vannak új ötletek, mert már olcsó lett a paradicsom és a paprika (lecs&oacute és tököt is fogok tudni csinálni. De nekem a 4 naponkénti hús nagyon sok, de kitartok, mert le akarok fogyni.

    Kitartás csajok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149548 (154)
     
  5. Torolt_felhasznalo_149548
    Torolt_felhasznalo_149548
    2010. június 28. 21:09154.
    Szia Sibyl!
    Ugyanakkor kezdtünk, eddig ugyannyit adtunk le!
    Én is úgy érzem,hogy ezen a héten nem ment le
    semmi...
    Én sem mértem magam, sem az elején sem most...
    Érzem és látom magamon, na meg a ruhákon!!!
    Kitartás!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (153)
     
  6. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. június 28. 19:15153.
    Sziasztok!

    Nekem az 50. napom volt ma! Most ismét megtorpantam, mert egy hete nincs változás -7 kiló és kész! Most olyan mintha alakulnék át egy kicsit, mert már többen észrevették, hogy valami történt.
    Én azt látom, hogy ha behúzom a hasam, akkor a gyomromnál beesik, de csajon alhasnál ott a nagy zsírpárna. Ezt nem tudom hogy fogom leadni. Lehet már most kellene elkezdenem tornázgatni erősíteni a hasizmot és mindent.

    Sajnos én centire nem mértem magam mikor elkezdtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_950682 (152)
     
  7. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. június 26. 22:51152.
    Sziasztok!
    Remélem még mindenki kitart. Nálunk lakásfelújítás volt, úgyhogy azokban a napokban örülök, hogy ettem, de hogy mit azt nem néztem. Így is jól haladok, hétfőtől folytatom.
    Rajtam is eloszlik, amikor pl. a védőnő terhesen mérni akart, akkor 70-re tette a súlyt, mondtam neki ohgy dobjon még rá egy 20ast, csak legyintett, hááát sajna nekem lett igazam. Szóval senki nem hiszi el, hogy majdnem 100 kiló voltam. Olyan max. 80-nak gondolnak. De most ott tartok, hogy derékban már lement 16 centi. Tökre meglepődtem. A mindmegettén is vezetem a fogyinaplómat, és ott szembesültem ezzel. Csípő most -11 cm. Ma volt a 27. napom és mínusz 5 kilónál tartok. 95,8 kilóról indultam és reggel 90,8 voltam. Gondolom a sittcipelés és az egész napos rámolás-takarítás testmozgásnak számít. Azért 2 liter cukros valamit megittam és össze-vissza ettem, de nem számít, ledolgoztam és hétfőtől - az eleve fehérjenap - újult erővel belevágok. Remélem 1-jére nyolcassal kezdődik majd a súlyom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top