Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos újból

Torolt_felhasznalo_198756
Torolt_felhasznalo_198756
Létrehozva: 2010. Április 27. 17:14

Sziasztok!


Tudom,hogy indult már jópár topic a 90napos diétáról,de én ma kezdtem el és szeretnék egy kis segítséget és támogatást kérni  persze aki szeretne fogyni Ő is csatlakozzon és fogyunk együtt .


Várom a fogyni vágyokat!!!

  1. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 28. 19:59126.
    Sibyl! Köszi a gratulát! Sajna nem tudom az induló súlyt, mert dacból nem álltam mérlegre, de kb 85 kg. 6 ment le, de ha tudom tartani ezt, már megérte. Majd a következő sorozatban is hátha tudok leadni! 65kg-ot szeretnék elérni egyszer... és el is fogom érni!
    Nektek is kitartást! Azért jövök még...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (125)
     
  2. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 28. 19:08125.
    Sziasztok!

    Bowly: Gratulálok. Mennyiről indultál? És mi a cél?

    Kitartás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (124)
     
  3. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 28. 18:58124.
    Sziasztok!

    Jázmin! Te érzed! Ha nem érzed jól magad, akkor hagyd abba, de lehet hogy valami virus félét szedtél össze! Ha nem is fogyizol természetes, hogy maradsz velünk!!!!!!!!!!!!
    Én is jobban érzem, éreztem magam a fogyókura alatt és most is! Igaz, 78 kg-mal zártam a fogyit, de most egy kis szünetet tartok, kb 1 hó és utána újult erővel hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!
    Üdv Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (119)
     
  4. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 28. 11:58123.

    Sziasztok!


    NEmt udom mi van velem, de tegnap...


    Keményítő (zöldség napom volt). Reggeli 3 körte, majd 11 től répát rágcsáltam egy jó 1/2 kilónyit. Majd ebéd 1/2 1-kor. Kínaiban vett zöldséges rizs és csípős káposzta saláta. Délután már kezdett fájni a gyomrom, mert a rizsbe szoktak kicsi tojást is tenni és én azt nem bírom. Estére iszonyat rosszul lettem, majd 1/2 10-kor annyira fájt a gyomrom, hogy innom kellett egy szódabikarbónás vizet. És csodák csodájára jót tett. Minden kihánytam. Nem akarok gusztustalan lenni, de még nem kezdődöt meg az emésztés és egyben rizsdarabkák, meg sárgarépa jött ki. Azért az milyen hogy 9 órán keresztül ott volt a gyomromban???? Jobban is lettem, majd még hajnalban 3-kor újabb adag. Reggel meg a wc-ről nem tudtam felkelni. És mindennek a tetejében még meg is jött.


    Így lehet igazán csak fogyózni. Ma nem merek enni nagyon, viszont a holnapi gyümi nap megterhelőlesz nagyon. Eddig két kis zsemlét ettem. Saját készítésű rozs zsemle isteni finom, még üresen is. De nem fogom erőlteni ma nagyon az evést, holnap meg szerintem a banán lesz túlsúlynam az evés terén, mert az legalább laktat.


    Majd 7 nap múlva mérem magam kíváncsi vagyok mit mutat majd a mérleg.


     


    Kitartás és jó fogyást mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_950682
    Torolt_felhasznalo_950682
    2010. május 26. 09:52122.
    Sziasztok!

    Kb. 2 hete már írtam nektek, hogy elkezdem, hát azóta se sikerült, de most már nincs mese, hétfőn kezdődik. Egyszerűen más diéta/életmódváltás nekem nem jön be. Szeretek enni na!
    Szerintem nem olyan nehéz betartani, tök jókat lehet enni. Anno én azt csináltam, hogy egy hónapra előre megírtam a tervet gy táblázatba, hogy mikor mit fogok enni és feltettem a hűtőre. Annyi jó kaját kitaláltam, hogy a férjem is ezeket ette, természetesen más köretekkel,mint én.

    Kicsit későn válaszolok, a nagyobbik fiam 3,5 éves a kicsi pedig 6 hónapos. Nyárra jól kell kinéznem és pont!
    Na kedvet is kaptam, hogy összeírjam a júniusi menümet.

    Amúgy én annak idején nagyon sokat bűnöztem, mégis lement összesen 15 kiló körül, úgyhogy én nagyon szeretem ezt a diétát mondhat bárki bármit. Ja és anno nem mozogtam mellette, most járok stepre, úgyhogy talán gyorsabban jön az eredmény. Víznapot én sose tartottam és a gyümölcsnapokat sem bírtam ki, kis tányér főzelék, vagy egy szelet kolbászos kenyér lecsúszott, mégis fogytam. És nekem napi két 3in1 kávé nélkül nem élet az élet! Csak arra kell figyelni, hogyha így belekeverünk, akkor az étkezés/kávéivás között teljen el legalább 2 óra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (74)
     
  6. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 25. 13:10121.
    Nem tornáztam semmit, és ettem normálisan azt amit lehetett...mégis tiltakozott a testem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (120)
     
  7. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 25. 12:22120.

    Sziasztok!



    Jázmin: ha nagyon túlzásba vitted mind a táplálék visszafogást, mind a tornát, akkor lehet ettől van. Egyél kicsivel többet és tornázz kevesebbet!



    Én nagyon jól érzem magam. A mai napon gyümölcsnapom van, de iszonyat éhségérzetem van. MOndjuk nem ettem gyümölcsöt még, de nem is nagyon kívánom. Leginkább azért, mert felfúj. Ezért úgy döntöttem, hogy nyers zöldsáéget eszek. Majdnem olyan jó, vagy nem? Most egy lovat meg tudnék enni oly annyira éhes vagyok! De majd egy banánt majd hazafelé megeszek és akkor jobb lesz.



    Ilyenkkor szoktam még búzakorpa tablettát bevenni, hogy az éhség csökkenjen és rá egy nagy pohár vizet.



    Kitartás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (119)
     
  8. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 25. 10:15119.
    Sziasztok lányok!
    Nagyon örülök a sikereknek! Ügyesek vagytok!
    Nos, napok óta gyötör a lelkiismeretem, mert mondanom kell vmit....
    Az a helyzet abba kellett hagynom a 90naposat. Furcsa dolgok történtek a testemmel: hideg-meleg hőhullámok (mint a klímax, 22 évesen??), aztán 3zakaró éjszaka, mert meg akarok fagyni alvás közben, rendszeres étkezések mellett normál mennyiségű étel után is borzasztó rossuzllét, "romlott" a hallásom komoly! fejzúgás ez lehet a tompa hallás oka....Állandóan káprázott a szemem, sírógörcsök....így a párom és édesanyám rám parancsolta haggyak fel vele.....
    Én napokóta gondolkodom, hogy kivétel erősíti a szabályt!! Mi szóltok ha maradok veletek?? A diétam kevés kalóriatartalmú ételek és torna.....
    Igazábaól nem szeretnék másik fórumhoz csatlakozni....tanácsot innen már saját tapasztalat alapján nem tudok adni de kitartást szurkolást igen!!Innen a partvonalról.....
    Maradhatok?
    Mindenkinek sok puszi!
    Páka Hölgyek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (118)
     
  9. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 24. 16:17118.
    Sziasztok!

    Hétvégét anyósnál töltöttük. Alig bírtam ki, hogy a diétát tartsam, de bírtam, egy kilengéssel. Szombaton és tegnap is meg ittam egy egy üveg sört.
    És nem bírtam tovább és ma mérlegre álltam! Csak hogy kapjak egy löketet, hogy nem szabad feladni. Szóval tésztanap délutánján a 15. napon 4 kiló mínusznál tartok. Szerintem ez nem is rossz! Most nagyon örülök.
    Életem legrosszabb grízestésztáját megcsináltam, így nagyon étvágyam sincs.
    Holnap gyümölcsnap, ezt szeretem, mert nem kell azon gondolkodnom, hogy mit is egyek majd.

    A sikeremen felbuzdulva még jobban fogok figyelni arra, hogy miket eszek.

    Kitartás mindenkinek és sok sok leadott kilót.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (117)
     
  10. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 23. 22:00117.
    Sziasztok!

    Sibyl: Hajráhajrá 70 kgk!!!!!

    GYerekek: Nócim úgy tűnik teljesen jól van, valóban csak gyomorrontása volt.
    Vicám egész nap nem evett. Szerencsére vizet, cicit elfogadta, így nem kellett a kiszáradástól félnem. Igaz, sokat fosizott, de estefelé már ritkult, és sűrűdött is neki.

    Kérdéseidre a válaszok SZERINTEM:

    1) én is ettem már gyümölcssalátába keverve nyers sárgarépát. Azt gondolom, hogy minimális nyers sárgarépa megengedett gyümölcs és zöldségnapon.
    2) Szotyizást én gyümölcsnapra hagynám..... olyankor ugye akár a dió vagy mogyoró is fogyasztható.
    3) Igen, ez a legnehezebb. Őszintén, én sem tudok megszabadulni a -tól.
    Annyit tudnék ajánlani ezzel kapcsolatban, hogy figyelj rá, hogy minimum 2-3 óra teljen el az étkezés és a kávéfogyasztás (tejeskávéról beszélek) között. Fehérjenapon persze nincs jelentősége.
    Másik verzió: növényi fehérjéből készült tejszínhabbal dúsítód a kávét! Persze szigorúan lightos kivitelben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (116)
     
  11. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 23. 21:29116.
    Sziasztok!

    Hegegabi: karácsonyra 70 kilósak leszünk. Kicsinek jobbulást!

    Csajok, lenne pár kérdésem, ami eddig evidensnek tűnt nekem, majd a sógornőm mondta, hogy nem jól csinálom.
    1, Nyers zöldséget nem lehet minden nap enni! Én minden nap eszek és gyümölcsnap szoktam répát enni
    2, Nálunk a szotyizás mindennapi. kettő - három csomaggal elmegy naponta. Ezzel is hagyjak fel?
    3, Minden nap 2 tejeskávé, kizárólag édeskével.

    Ha ezek tényleg nem megengedettek, akkor felhagyok velük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (115)
     
  12. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 22. 22:57115.
    Sziasztok!

    Na, gyorsban próbálok reagálni.

    Először is köszi mindenkinek, aki gondolt ránk.

    Pintyő: neked további kitartást kívánok. Meg fog az indulni! Inkább gyümölcsnap után mérd magad.

    Sibyl: jó volt olvasni a terveid. Tudod mit, én is 70 szeretnék lenni karácsonyra! Véghezvisszük:
    Kifőzdés kaja:

    Rólunk: ma jót ettem: ebédre csirkemellet, vacsira grillezett virslit.
    Nagylányomnak viszont nem esett jól valami, este beterítette a takaróját
    Legalábbis nagyon remélem, hogy nem kezdődik egy újabb betegség. Amúgy jó kedve volt, és láza teljesen elmúlt.Picim még mindig lázas, de már kicsit alacsonyabb. Elég higakat kakilt, alig evett. Még szerencse, hogy szopizik, így nem kell félnem a kiszáradástól.

    Most megyek, jó éjszakát.

    Ja, és még keresem azokat, akik már jöttek, csatlakoztak, de eltűntek! Hahó, életjelet kérünk mindenkitől!
    MeLinda! beus8999, Klaucska!
    Fantom 306!
    britte!
    Helyzet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (114)
     
  13. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 22. 21:25114.
    Sziasztok, szép estét!

    hendegabi, kicsidnek ismét jobbulást és Sibylnek is!!!!
    A kilók meg egyszer csak elindulnak!!!!!!!!!!!!!!!! Szomszédasszonynak gratula!!!!
    Én már a végére értem az első sorozat 90 naposnak, de próbálok a jövőben is ráfigyelni az étkezésekre! DE! A káposztás vmit kipróbálom

    Kellemes hosszú hétvégét Mindenkinek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (113)
     
  14. Torolt_felhasznalo_929346
    Torolt_felhasznalo_929346
    2010. május 22. 10:53113.
    Sziasztok lányok!

    Megint csak gyorsban ugrottam be.
    Most meg a kicsim beteg.
    Egész éjjel lázas volt, de már megint megy fel neki. Én meg hulla vagyok. Már 1 hete alig aludtam valami

    Legalább a diétám megy
    Így nem is lehet enni.
    93-at mérlegeltem tegnap.

    Ma husinap: már bedörgöltem 2 virslit, mert nagyon rákívántam.
    Délután meg grillezünk, ha picúrom jobban lesz. Szomszéd kisfiú szülinapja van. Az ő anyukája csinálja velem a fogyit, aki amúgy 70 kg-ot mért tegnap

    Megyek is.
    Puszillak bennetek.
    Később reagálok.

    Ja, csak annyit, hogy ez a káposztás izé.... szóval szerintem inkább a fehérjenapba lenne illeszthető a tejföl miatt. Bár a káposzta meg valóban a keményítőnapba való.... Hát, nem is tudom!
    Na, tényleg megyek.
    További szép napot, jó fogyást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (104)
     
  15. Torolt_felhasznalo_756650
    Torolt_felhasznalo_756650
    2010. május 21. 12:27112.

    Sziasztok!


    Nem veled vab a baj, nyugodjál meg, menni fog csak ne add fel. Nekem meg minden visszajött tegnap a mérleg szerint, de semmi gond, majd visszaáll minden. Ma gyümölcsnapunk van, megittam reggel a szódabikarbónás, citromos vizemet, kondiztam 1 órát, szaunáztam 1,5 órát (1 l vizet izzadtam ki), ittam 6 dl teát. Itt tartok most, ebédre banán, vacsorára gyümölcsturmix tej nélkül.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (111)
     
  16. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 20. 22:19111.
    Sziasztok!

    Hát hogy jártam! Tegnap lusta voltam a grízes tésztát megcsinálni, így kimentem a helyi kifőzdébe. Guszti spenótos pennét vettem. Majd egy fél óra múlva olyan gyomor görcsöm lett, hogy nem tudtam hova tegyem magam. Majd a maradékot megpiszkáltam és láttam, hogy van benne tojássodó vagy mi a fene, és a gyomrom már évek óta nem bírja a félig nyers tojást. Szóval végül a fele fent a másik fele lent jött ki. Mire este dokihoz mentem már nagyjából semmi bajom nem is volt. És holnap meg gyümölcs. Ez most nehéz lesz.
    Reggel nem kilót mértem, hanem derék bőséget. Sajnos én alma típus vagyok és hasra nagyon hízok. Szóval mértem és 104 cm volt. Nem tudom, hogy most ez kevesebb, mint kezdetkor, de az biztos, hogy nagyon sok.
    Ma endokrinológisnál voltam a pajzsmirigyem miatt. Közölte, hogy évek óta rosszul szedem a gyógyszeremet és lehet, hogy azért nincs akkora javulás és eshetek vissza az alulműködésbe. Hát most majd úgy szedem ahogy mondta. Úgy értelmeztem, hogy éhgyomros gyógyszert a reggeli kávéval is be lehet venni. Hát nem! Gyógyszer egy korty vízzel és fél óra múlva jöhet az első kávé. Majd 6 hét múlva újabb vérvétel, hogy akkor mit mutat. Mondta, hogy nem meri emelni a dózis, mert két dolog lehet, ha emeli a gyógyszeradagot, hogy vagy elkezdek fogyni, mert felgyorsítja az anyagcserét vagy olyan étvágyat csinál, hogy a duplájára növök. Mondtam nem kell kísérletezni, mert most már diétázok és egyenlőre ez jó nekem.

    Nem tudom ki hogy van vele, de én így a 11. napon semmi változást nem látok. Nem érzem, hogy a nadrág bővebb lenne vagy ilyesmi. Lehet velem van a baj!

    Kitartás mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756650 (109)
     
  17. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 20. 16:15110.
    wáááááááááááááááááááááá!!!!!
    3 éve????????????????????????????????????
    Aztaaaaa én 3 napot nem bírok egy folytában, bocsi igazából kettőt se!!!
    Nekem is gabona napom van, én s7zendvicsek eszek mert annyira jó, hogy ma ehetek kiflit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756650 (109)
     
  18. Torolt_felhasznalo_756650
    Torolt_felhasznalo_756650
    2010. május 20. 09:14109.

    Sziasztok!


    Azt én is tudom, hogy az izom nehezebb, mindt a zsír.  3 éve edzek minden nap, de arra mindíg odafigyelek , hogy a zsírégető tartományban edzek, nem akarok izmot fejleszteni, csak zsírt égetni.  Ma tésztás napunk van, ezt szeretem a legjobban, de gondolom ezzel nem csak én vagyok így. Azt tudom , hogy ugyan azt kell enni vacsira is mindt délben, ez csak véletlen jött így ki.


    Ma nekem palacsinta (diós-mákos) lesz ebédre és vacsira is, a páromnak gombás milánói makaróni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (106)
     
  19. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. május 19. 20:13108.
    Sziasztok!!!!!!!!

    Jázmin!
    köszi a tippet, kipróbálom!
    Gondolom az otthon az édes otthon! Az érzés ismerős...
    És az is ismerős érzés, mikor a víznap átmegy húsnapba. De nem baj!

    Pintyo, Sibyl!
    Sztem is vacsira azt mint ebédre, csak kevesebbet! De lehet, hogy Pintyo verziója sem rossz!

    Ma keményítő napom volt. Krumplipürét csináltam, kis savanyúsággal kiegészítettem. Remélem nem tettem vele rosszat!

    Sibyl! Én is hasonlóan gondolkodtam a kiló ledobásról. Nekem lassan lekettyen a 3. hónap. Azon gondolkodtam, hogy 1 hónapot szüneteltetek, de mértékletes evészettel, és utána újra indítanám a 90 napot. Hát majd látjuk...
    Üdv Mindenkinek!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (102)
     
  20. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 19. 19:50107.
    Jázmin: csodákat nem várok, 163 centimhez 97 kiló vagyok így bőven van miből hogy lemenjen. Célom, hogy most 3 hónap alatt egy 18 kiló lemegy, majd utána már tudatosabb táplálkozással és esetleg a szétválasztás elvével karácsonyig még egy nagyon max 10 kiló lemenjen. Ha a normál ütemet nézem, hogy heti egy kiló akkor van esélyem, hogy karácsonyra 70 kiló leszek. És majd továbbra is figyelni, hogy jövő nyárra elérjem a 60 kilót. Azért az éveken át "gyűjtött" kilók nem mennek le egyik percről a másikra. Csak legyen kitartásom addig. Persze az lenne a legjobb, ha holnap feszes hassal és 53 kilóval ébrednék

    Pintyő: nem ugyan azt kell enni vacsira, mint ebédre csak kevesebbet?
    Én az ilyen "élmények" miatt nem állok a mérlegre. Számomra ez egy nagy pofon lenne, hogy hiába a lemondás, ha nem is ér semmit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_799317 (104)
     
  21. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 19. 17:19106.
    pintyo!
    Tudod, hogy az izom nehezebb, mint a zsír...szóval sztem az edzések miatt van, hogy nehezebb vagy egy leheletnyivel! De tuti sokkal csinosabb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756650 (105)
     
  22. Torolt_felhasznalo_756650
    Torolt_felhasznalo_756650
    2010. május 19. 16:44105.

    Sziasztok!


    Ma zöldség napom van, gombapörköltet csináltam, pertezselymesburgonyával, vacsorára zöldborsófözelék lesz.


    Holnap tésztás nap, milánóimakaróna, csak üres szósszal, vacsira mákos-dióspalacsinta.


    Ma ráálltam a mérlegre és 50 dkg-val többet mutatott mindt tegnap, nagyon meglepődtem, pedig betartok mindent, nincsenek kilengések.Remélem hamarossan eltünik ez a fránya 50 dkg, majd belehúzok jobban az edzéssel.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (101)
     
  23. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 19. 14:57104.
    Hali!
    Nos Sibyl, ha szerinted keményítőnapra való...akkor eszek belőle ma is Csináltam zöldsalit öntettel...jónak tűnik... Bár most inkább egy jó -t innék inkább... Szerintem másfél hónap alatt akár fogyhatsz is 10kilót, de akkor a következő másfélben ne számíts ilyen sokra, bár ha azt mondod sok a felesleged... akkor a 15-18 kilo akár le is mehet a 3hónap alatt, ahogy olvasgattam itt a neten volt aki 20 kilót fogyott.Ez mindenkinél máshogy van gondolom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (103)
     
  24. Torolt_felhasznalo_930461
    Torolt_felhasznalo_930461
    2010. május 19. 05:46103.
    Sziasztok!

    Hegegabi: a 9-10 kilót összességében gondolom, vagyis május 10-től. Ha innét számítom, akkor az majdnem 6 hét. És nekem nagyon nagy a feleslegem A tornát is emiatt hanyagolom, pedig tudom ez nem mentség. Majd erre is ki fogok találni valamit és akkor lehet, hogy mi csajok itthon tornázgatni fogunk
    Jázmin87: a káposzta szerintem inkább keményítő napra ajánlott, bár mint savanyúság ....? Én keményítő napon enném ezt a levest.

    Kitartás csajok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_929346 (101)
     
  25. Torolt_felhasznalo_799317
    Torolt_felhasznalo_799317
    2010. május 18. 21:31102.
    Nos, ha vki a bűneit "kamatostul" akarja magán kívül tudni, akkor fehérje napra ajánlom nektek a következő recptet: DE csak ha bírod a savanyú leveseket:pici vizen párolod a kockázot vörös és fokhagymát ha okés rádobod a savanyított káposztát (eszetekbe se jusson átmosni!!ez a titka) só bors füstölt íz kocka, megfőzitek, ha puha pici majoranna majd végén tejfölt krémessé keverni és ráönteni. ha kicsit krémesebbre akarod étkezési keményítővel sűrítsd...
    Az eredmény jól laksz az tuti, és onnan számítva 1óra múlva ne hagyd el a lakást de még a wc-t se nagyon ne menj messzíre.
    Sztem nagyon jól kipucolja az embert és nem is kell szedni hozzá semmilyen "csodakapszulát"!
    Amiért én erre a döntésre jutottam, hogy magam csendességébe a toalett magányát választottam az volt, hogy tegnap hazamntem a szülőkhöz...(gondolhatjátok) a gyümölcsnapom délután 1kor megszünt és átment 'faljunk fel mindent ami csak előttünk van'-ba! hmm...de olyan jó volt otthon....
    Aztán jött a mainap..gondolom a tegnapi dolognak az lett vége, hogy hiába az üres , nem sikerült megszabadulnom attól a hatalmas mennyiségű ételtől amit előtte nap befaltam. Vmint egésznap farkaséhes voltam.Próbáltam ma a víznapot egészen reggel 9ig bírtam amikor vettem 5db fornettit... ne kérdezzétek nem tudom,hogy nem bírtam megállni..mintha nem is gondolkodtam volna.aztán ittam egésznap a vizet.....majd du-n3-kor úgy döntöttem fehérjenappal folytatom ugyanis éhen halok!
    így alakult!
    Bevallottam mindent...
    Azóta, hogy a levest megettem, kb 5ször voltam wécén....hát ennyi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_930461 (99)
     

Címlap

top