Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biciklit, de milyet?

helimeli
Létrehozva: 2010. március 25. 11:57

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni.

 

 

Szeretnék venni magamnak kerékpárt, áprilisban majd, egyenlőre keresgetek milyet is vegyek.

Az igényeim: sokat használom majd, városban is, túrára is, kényelmes legyen,ne fájduljon meg rajta a hátam, szép legyen,  , jó érzés legyen tekerni, ne hibásodjon meg könnyen, bírja a strapát.

 

Egyszerűen imádok biciklizni, és egy olyan modellt szeretnék, ami nem megy tönkre 1 szezon alatt. Az sem baj, ha van belőle férfi modell is, mert a páromnak is kell egy új.

És még egy kérdés: minden biciklire lehet tenni olyan gyerekszállító kis járművet? Mert lehet lesz baba is egyszer és akkor már olyat vennénk, ami bírja majd az ő súlyát is, meg az ülésének a súlyát is, és később a szállító súlyát is.

 

Szóval milyen biciklit ajánlotok ilyen kritériumok alapján?

Köszönöm.

  1. 2010. augusztus 19. 07:2528.
    hello, bocs az off-ért, te vagy esetleg, aki kályhát árul? köszi Melinda
    előzmény:
    cineva (23)
    2010-03-25  13:36
  2. 2010. augusztus 10. 11:5727.

    Serina,

    hol találom meg a kedvenc boltodat? Én is pécsi vagyok

    Köszi!

    előzmény:
    Serina (21)
    2010-03-25  13:32

Címlap

top