Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gastroyal / zsírégetőklub

*sunshine*
Létrehozva: 2010. március 1. 18:43

Sziasztok, még nem nagyon láttam a gastroyal legutóbbi "slágertermékéről" semmilyen véleményt itt a Fórumon, esetleg van még rajtam kívül valaki, aki elkezdte (vagy már abba is hagyta)? ezt az étrendet?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat,

 

sunshine

  1. 2010. július 9. 07:46151.
    50-et? ez komoly? nem túlzás?
    előzmény:
    Zana (149)
    2010-07-09  07:44
  2. 2010. július 9. 07:46150.
    Nekem egyébként ezek hiányoznak, a friss gyümölcs meg a zöldség, paprika, paradicsom, uborka... azt tudtam, hogy egy paradicsommal nem vétek nagyot. :-) És pont a gyümölcsös reggelikkel nincs bajom, kifejezetten jól esik. Szegény dietetikusok, nincs könnyű dolguk, ahány fogyózó, annyi ízlés. :-)
    előzmény:
    Linike1 (141)
    2010-07-08  21:01
  3. 2010. július 9. 07:44149.
    Neked is 30 kg, ez igen, lengetem a kalapom, látod? (Nekem kb. 50-et kéne, nagyon durva... ) A tanácsokat köszi, még nem vagyok a kedvezményeknél...
    előzmény:
    sesili (140)
    2010-07-08  20:36
  4. 2010. július 9. 06:49148.

    Hűha!

    30kg-t fogytál! Gratulálok! De tényleg!

    Köszi a tanácsot! majd megpróbálok koncentrálni:)))

    előzmény:
    sesili (145)
    2010-07-08  22:47
  5. 2010. július 9. 06:47147.

    Szia!

     

    Köszi a biztatást és a megerősítést!

    Én is azt gondolom, hogy azért így is lehet..... megpróbálok a sok folyadékra koncentrálni, mert az nálam nagy hiba, hogy nem iszom eleget. Tegnap nagyon büszke voltam magamra, mert lenyomtam 3 litert. 

    Éhes nem vagyok, sőt, inkább az is előfordul, hogy nem tudom megenni a délutáni uzsonnát. Nem így este.... akkor akármit meg tudnék enni. Gyakran vagyok egyedül esténként és amikor leülök a géphez, akkor bizony ennék, akkor pihenem ki a napot és fújom ki magam. Na, ezen kell változtatnom.:)))

     

    Én nem vagyok igazán édesszájú és a gyümölcslevest meg egyenesen utálom. 

    előzmény:
    Linike1 (144)
    2010-07-08  22:08
  6. 2010. július 8. 22:48146.

    Én nem éreztem annyira sósnak, lehet, hogy csak azért, mert most nem koncentráltam az ízére, vagy mert már megszoktam.

    Szerintem nem gyakoriak az ilyen problémák, igaz, nekem szinte minden ízlik (99%-ban). Szokták is mondani, hogy nekem érdemes főzni, mert mindent megeszek és még dicsérem is!:)

     

    Az ebédet is jóízűen elfogyasztottam, és nagyon tetszett, hogy a sajtot ráolvasztották a tetejére. Talán ezért száradhatott ki a felső rétege a sonkás tésztának. Számomra így is megfelelő volt és kiadós. Utána úgy éreztem, hogy degeszre ettem magam! :)

     

    Igazából, én minden ételnél azt nézem, hogy mi a jó benne, vagy éppen milyen jó hatással lesz a szervezetemre. Lehet, hogy én ezért vagyok ennyire pozitív.

    Arra az ételre, amit kevésbé szeretek (pl. "Lúgosító" narancsos gyümölcsvelő), mindig úgy gondolok evés közben, hogy ez most hozzásegít az aznapi 10-20 dkg fogyásomhoz, és már nem is olyan rossz ízű. ;)

    előzmény:
    Zana (139)
    2010-07-08  20:33
  7. 2010. július 8. 22:47145.

    Szia !

     

    Mindenképpen azt javasolnám ,hogy nagyon szánd el magad mert a fogyókúra fejben dől el és próbáld meg szigorúan betartani az étrendet .Neked nem kell sokat fogynod kb 2 hónap de lehet,hogy kevesebb és le megy csak az a kg  lebegjen a szemed előtt amit el akarsz érni .Szerintem a napi 5x-i étkezés igaz kis adagok de nagyjából elég csak be kell tartani a 2,5-3 órás evéseket és akkor nem éhezel.Képzeld Én 2 hónapig nem mentem sehova ahol kaja volt mert meg őrűltem volna .Elkerültem a vásárlásokat és szegény Anyósomat és nem azért mert nem szeretem őt ha nem azért mert nagyon jól főz és traktál:-))).Most már bírom a látványt és vissza tudom utasítani és ahova lehet viszem a kajámat és azt eszem meg.Igaz az előbb olvastam ,hogy van ami száraz annyit én is csalok,hogy eszek hozzá paradicsomot vagy uborkát vagy tejfőlt rakok rá.Meg az édessel is gondom van mert van amit nagyon el édesítőznek.Főleg a turmixokat Nekem ihatattlanul édes.Nálam most keserves mert 30 kg után nagyon stagnálok még úgy is ,hogy tornázom heti 4-5x.Néha majdnem eszem de akkor mindig arra gondolok ,hogy mennyit kinlódtam eddig na meg arra ,hogy "életmódot váltottunk":-))).Nagyon sok sikert kívánok várom az eredményt.

     

                                 Üdv :Sesili

    előzmény:
    moncsika100 (142)
    2010-07-08  21:05
  8. 2010. július 8. 22:08144.

    Szia moncsika!

    Te vagy az én emberem,végre olyan valaki akit zavar az édes!Nos én is azért álltam rá a szénhidrátszegényre mert a húsi vonzott nagyon,hidd el be fog jönni!

    Kicsit rendszertelen amit csinálsz igaz,de én is voltam így és ugyan úgy ment a fogyás mellette bíztatlak,hogy fog menni neked is ha csak ezeket kajálod mellé ami nem zsírdús nem lesz probléma!

    majd ha eltellik a nyár talán nincs is ilyen haveri kör akkor jobban bele tudsz fogni és rendszeresebben tudod ezt az étrendet beállítani.

    Addig is azért jó ha belekezdesz mert megszoksz egy ízvilágot és szoktatod a szervezeted az átálláshoz!

    Bízzál,menni fog! 

     

    előzmény:
    moncsika100 (142)
    2010-07-08  21:05
  9. 2010. július 8. 21:09143.

    Szia Zana!

    Ne félj 8hónap alatt 1x fordult elő de nem vacakoltam ittam közben sokat és mint egy protkós szinte nem is rágtam csak nyeltem ezeknél az adagoknál ez nem volt túl hosszú idő!

    A szárazság többször fordult elő ,de jó,hogy nem máshoz nyúltál a paradicsom jó ötlet volt mert jótékony hatású és nem hizlal,sőt!

    Én az édes dolgokra voltam kihegyezve,de nagyon telefonáltam is de mondták,hogy a rendelő nép az aki alakítja az zvilágot és tényleg van benne valami,mert akikkel eddig beszéltem mind szerették az édeset és ez nem is zavarta őket!

    Nekem ezért kihívás a megadrink meg az extra lúgosító ital,mert borzasztó édes számomra!De nem gondolkodok sokat lehúzom mert tudom csak jót tszek vele!Igazából nekem már semmi nem meglepi mert átálltam ezekre az ízekre! 

    előzmény:
    Zana (139)
    2010-07-08  20:33
  10. 2010. július 8. 21:05142.

    Sziasztok!

    Csatlakozhatok? 160 cm és 62 kiló vagyok, 55-re szeretnék lemenni. 

     

    Most a második héten eszem a lúgosító menüt (nem a levesest), igaz az első hétencsakszerdáig ettem, mert utána elutaztam.

     

    Sajnos nem tudom tökéletesen betartani, mert pl. tegnap barátokkal étteremben vacsiztunk (én csak salátát kis pirított hal darabkákkal) holnap pedig vendégségbe megyünk. Azért bízom benne, hogy így is van értelme....

     

    Ezzel a lúgosító menüvel semmi bajom nincs, csak ezek a gyümölcslevesek.... nekem nagyon édes, úgy értem valami hús-ízre vágyom (most megettem egy pár virslit magában). 

     

    Jövő héttől azt hiszem, hogy a szénhidrátszegény étrendet fogom választani.  Szerintetek?

     

     

     

     

    előzmény:
    sesili (140)
    2010-07-08  20:36
  11. 2010. július 8. 21:01141.

    Szia Zana !

    Nem ,ne félj nekem 8hónap alatt 1x fordult elő de legyűrtem csak többet ittam közbe,hogy ne érezzem,ez a protkós szindróma mintha nem tudnám megrágni csak nyeltem nyeltem!

    A szárazság már többször előfordult igen,de nem nagyon voltam válogatós én inkább az édes meleg káposztás cuccokra voltam kiakadva,de amikor telefonáltam megmagyarázták,hogy az emberek többsége alakítja így és tényleg van benne valami,hogy édesíteniük kell mert akikkel erről beszéltem eddig helyeseltek,hoyg igen szeretik az édeset és őket nem zavarja!

    Az extra Lúgosító ital meg a megadrink is nekem förtelmesen édes de megiszom,egyszerűen nem foglalkozok az ízekkel és ez idő után már nem is nagyon veszek észre ízproblémákat annyira ráálltam ezekre az ételekre!A paradicsom miatt ne okold magad nagyon jól tetted,hogy ahhoz nyúltál mert még zsírégető hatása is van! 

    előzmény:
    Zana (139)
    2010-07-08  20:33
  12. 2010. július 8. 20:36140.

    Szia !

     

    Bocs ,hogy bele írogatok a levelezésetekben. Teljesen jó indulatból szeretnélek figyelmeztetni benneteket ,hogy számoljatok mindig utána a kedvezményeiteknek. Hiába írják a kártya státuszt már az sem mindig jó pl:Nálam mind a három kártya váltásnál úgy kelett rájuk telefonálni emailozni,hogy már meg érdemlem a magasabb kedvezményt,de ennek ellenére a kártya státusz már új volt de a kedvezmény a régi.Legutóbb az aranykártyánál vissza menőleg egy egész heti kajám ingyen volt az elmaradt kedvezmények miatt.Külömben Én is úgy eszem február óta ,hogy 2 hónapig a bestof-ot ettem utána a szénhidrátszegényt 1 hónapig utána családi versenyben a bestof-ot majd megint szénhidrátszegény és most bestof .Eddig összesen 30 kg minusz a bestof-fal általában meg volt a 8-10 kg a szénidrátszegénynél 2-3 kg de általában ott stagnáltam és nem baj mert legalább pihent a szervezetem és Én sem undorodtam meg a kajától.Nagyon sok sikert kívánok és kitartást.

     

                                             Üdv Sesili

    előzmény:
    Zana (135)
    2010-07-08  11:16
  13. 2010. július 8. 20:33139.
    Akkor itt kérdezek, ha nem gond. A mai abc-s vacsi valami zöldséges sonkás csirketokány volt, amúgy nem lett volna rossz, de rettenetesen sós volt, a felénél feladtam... ez gyakran előfordul? Az ebédhez meg muszáj volt felkarikáznom egy paradicsomot salátának, mert az meg nagyon száraz volt szerintem...
    előzmény:
    The Woman (138)
    2010-07-08  12:11
  14. 2010. július 8. 12:11138.

    Szia Zana!

     

    Nálam is ez a helyzet, és én is úgy tudom, hogy talán hamarosan helyreáll a rend, és lehet használni a Profil oldalt is.

    A Fórumról még nem hallottam.

    előzmény:
    Zana (132)
    2010-07-07  15:44
  15. 2010. július 8. 12:09137.

    Szia forrester!

     

    :)

    A FormaBontó jó ötlet, én is ettem 5 hétig és nagyon elégedett voltam vele. Finomak az ételek és ott is elegendő a mennyiség. Végül is annál is 5-szöri étkezések és kis dobozos ételek vannak, tehát emiatt nem kell számítanod változásra. Annyiban változni fog, hogy ott a reggeliknél van Zsírégető pékáru és valamilyen hozzá való húskrém vagy túrókrém, vagy omlett stb.  is.

    Viszont én úgy tudom, hogy nem szerencsés váltogatni az étrendek között heti szinten, mert ezek folyamatos fogyasztással érik el a kívánt hatást. Úgyhogy személy szerint nem javaslom Neked, hogy váltogasd.

     

    Szurkolok, hogy Te is elégedett legyél a FormaBontó-val. Sok sikert hozzá!

    előzmény:
    forrester (134)
    2010-07-08  10:21
  16. 2010. július 8. 11:19136.

    Szia Zana!

     

    Fórum sose volt,nem is lesz.

     

    A profiloldal fejlesztés alatt áll kicsi technikai változtatások vannak ,de nem sokára készen áll,próbáld meg késöbb használni!Ok? 

    előzmény:
    Zana (132)
    2010-07-07  15:44
  17. 2010. július 8. 11:16135.
    Linike, köszönöm! (Már a klubtagsághoz is kétszer írtam az oldal szerkesztőinek, mire átálítódott a dolog...)
    előzmény:
    Linike1 (133)
    2010-07-07  21:17
  18. 2010. július 8. 10:21134.
    Hát én is nagyon remélem, hogy nem lesz 6 év :)) Á, biztos, hogy nem, most fél kilónként hetente, de megy az ABC-vel szépen egyenletesen lefele. Jövő hétre rendeltem úgy, hogy kipróbálom, hogy formabontóval váltakozva eszem, így változatosabb lesz egy kicsit. Mert már két hónapja csak az ABC van, kell egy kicsit most más is. Remélem nem kavarom össze itt a folyamatokat belül nagyon ezzel :)
    előzmény:
    The Woman (127)
    2010-07-06  22:55
  19. 2010. július 7. 21:17133.

    Szia Zana!

     

    Holnap megérdeklődöm neked mi lehet a gond!Hátha más tudja majd írok délelött!Nekem működik ez az oldal ezért nem értem! 

    előzmény:
    Zana (132)
    2010-07-07  15:44
  20. 2010. július 7. 15:44132.

    Nekem meg ezt írja ki:

    "Tisztelt Felhasználóink! Elnézéseteket kérjük, de profil oldalunk technikai okok miatt nem érhető el!"

     

    A Fórumot - ha van - meg még egyszer sem láttam... 

    előzmény:
    Linike1 (131)
    2010-07-07  14:48
  21. 2010. július 7. 14:48131.

    Nekem minden megjelenik oldal ahogy bejelentkezem,elérhetőek ezek a dolgok!

    Igen a kis adag még megszokásra vár de belejössz ,mert erős vagy! 

    előzmény:
    Zana (128)
    2010-07-07  08:34
  22. 2010. július 7. 11:35130.

    Egyetértek KisMea!Nekem a sógornőm volt olyan szerencsés ,hogy a szoptatással leadta mindig minden kilóját ,és bíztatott,hogy ne féljek a kalóriabevitelektől mert majd leolvad,hát nem így volt és 3x estem ebbe a hibába.Így 30kilót kaptam ajándékba!

    Én még az elején kezdtem amikor teszt alatt volt az egész és akkor a dietetikus állította össze mit egyek,de láttam a táblázatot jó és segít ez is a teszt alapján készült! 

    előzmény:
    KisMea (125)
    2010-07-06  22:32
  23. 2010. július 7. 10:22129.
    Sziasztok. aki próbálta az ABC diétát elmondaná h milyen eredménnyel járt? Én jövő héttől fogom elkezdeni, és kiváncsi vagyok kinek mennyire vált be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. 2010. július 7. 08:34128.

    Sziasztok!

     

    Én hétfőn kezdtem az ABC-t (pár hete csináltam egy egy hetes turbót, aztán mindenféle zűrök jöttek, úgyhogy feladtam a dolgot), hát elég éhes vagyok még... de gondolom, hozzá kell szokni a pici adagokhoz.

     

    Viszont azt szeretném kérdezni azoktól, akiknek sikerült klubtagként regisztrálni a honlapon (zsírégetőklub), tudjátok valamire használni a tagságot? Oké, a kedvezmények, bizonyos rendelés után. De hol a profil, a saját fogyis napló lehetősége, hol a fórum??? Működött ez a része valaha is az oldalnak? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  25. 2010. július 6. 22:55127.

    Remek eredmény, csak így tovább!

    A többi is lemegy hamar, meglátod. Ha eléggé elszánt vagy, és tényleg nem eszel mellé semmi mást, akkor nincs szükség arra a 6 évre (!).  

    Sok sikert Neked a folytatáshoz! 

    előzmény:
    forrester (123)
    2010-07-06  17:45

Címlap

top