Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gastroyal / zsírégetőklub

*sunshine*
Létrehozva: 2010. március 1. 18:43

Sziasztok, még nem nagyon láttam a gastroyal legutóbbi "slágertermékéről" semmilyen véleményt itt a Fórumon, esetleg van még rajtam kívül valaki, aki elkezdte (vagy már abba is hagyta)? ezt az étrendet?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat,

 

sunshine

  1. 2010. július 6. 22:50126.

    Szia KisMea!

     

    Azért javasolják, hogy a C-vel kezdjen az ember, ha 15 kg feletti fogyást szeretne elérni, mert akkor megszokja a kisebb adagokat és a rendszeres étkezéseket, mellyel előkészíti a sikeresebb fogyást a továbbiakban.

    Mivel nekem nem volt túl nagy a súlyfeleslegem, ezért kihagytam ezt a fázist, viszont ismerek olyat, aki azzal kezdte.

    Lehet, hogy érdemes kipróbálni... Elég kellemesek ott is az ételek, ahogy néztem. Igaz, nekem eddig szinte minden élel ízlett... :) Olyan ételt én még nem kaptam, amit ne tudtam volna megenni. Max. egy kicsit lassabban ment, vagy elsőre furcsa volt.

    előzmény:
    KisMea (125)
    2010-07-06  22:32
  2. 2010. július 6. 22:32125.

    Sziasztok!

     

    Nekem kb. 10 év alatt jött fel 20 kg felesleg. Az uccsó 5 kg a szülések után ragadt rajtam. Mondják, hogy a szoptatás olvasztja a kilókat, ezt én még nem vettem észre. Igaz, a nasi...

    Azért remélem nem kell majd újabb 10 év

     

    Megnéztem a honlapot és oott letölthető egy segítő táblázat, hogy ki mivel kezdjen attól függően, hogy mennyit szeretne leadni. Asszem 15, de lehet hogy 21 kg felett a C-vel kell kezdeni. De az meg a szinten tartó, vagy mi.

    Ti figyelembe vettétek azt a táblázatot?

    előzmény:
    Linike1 (124)
    2010-07-06  22:01
  3. 2010. július 6. 22:01124.

    Szerintem menni fog mert én most tartok a 8hónapnál és majdnem 30KG lement!

    De ne görcsölj már a nehezén túl vagy már így is sokkal könnyebb nem igaz?Legalábbis én pár hónap fogyás után úgy éreztem magam mint egy könnyed lufballon.És adj időt mert a szervezetednek is nagyon fontos a fokozatosság!

    Ügyes vagy! 

    előzmény:
    forrester (123)
    2010-07-06  17:45
  4. 2010. július 6. 17:45123.

    én is vagy 6 év alatt gyűjtöttem magamra a 40 kiló pluszt, hát nagyon remélem, hogy nem ennyi lesz mire lemegy:))) persze neeem, mert február óta, hogy az abc-t eszem már lement 25, úgyhogy remélem ez így is marad, mármint a tempó és akkor kb. egy év alatt lemegy az a 40 felkúszott.

    előzmény:
    The Woman (120)
    2010-07-05  22:58
  5. 2010. július 6. 10:57122.

    Sziasztok!

     

    Igen amit Woman mond igaz,nekem is 4év alatt jött fel és 8hónap alatt ment le 5kiló híján,de ez már nem zavar úgy mostmár nem vagyok olyan izgatott és nem görcsölök rajta,hogy mikor mennyi megy le,amitől féltam nagyon ,hogy tudom -e tartani,mert ismertem fogyókúrázókat aki még a dupláját is visszaszedték persze rosszul megválasztott főleg tablettás fogyival!

    Én kimondhatom,hogy az italok önmagában is fogyasztanak,most is csak azokat iszom és szépen lassan haladok,de szinten tuti,hogy tartanak,semmi nem jön vissza. 

    előzmény:
    The Woman (120)
    2010-07-05  22:58
  6. 2010. július 6. 10:47121.

    Szia Lavémi!

     

    Akár befőttes üveg akár lábas vagy kinek mi hozza a hatást ,igen az eredmény a lényeg,hogy mire észbe kapsz már meg is ittad,nekem itthon mindig árgus szemekkel azt figyelik,hogy tűnik el 1liter 30mp alatt.....Glugy -glugy-glugy

     

    jól mondod! 

    előzmény:
    Lavémi (117)
    2010-07-04  23:32
  7. 2010. július 5. 22:58120.

    Szia Lavémi!

     

    Azt szokták mondani, hogy adj magadnak legalább annyi időt a fogyáshoz, mint amennyi idő alatt felugrott a súlytöbblet. Na ne ijedj meg, szerintem nem kell annyi idő. Legalábbis nálam nem ilyenek az arányok. Én úgy 2-3 év alatt gyűjtögettem össze 15-20 kilót, viszont már 10 hét alatt leadtam 11-et. Ez nem ugyanaz az arány! 

    Persze, ez nem törvényszerű, lehet, hogy Nálad lassabban megy, de az is meglehet, hogy épp ellenkezőleg.  

    Szóval kell rá egy kicsit áldozni, de hidd el, nagyon megéri!!!

     

    A Gastroyal-os italokról már én is hallottam, hogy önmagukban is használhatnak, ha csak normál étel mellé fogyasztja az ember...

    (Bár én még nem próbáltam úgy!) 

     

     

    előzmény:
    Lavémi (116)
    2010-07-04  23:28
  8. 2010. július 5. 00:17119.

    Szia !

     

    Éppen ma beszélgettünk a hugommal erről horgászat alatt.Február óta ezen az étrenden élünk és hatalmas a sikerünk.Nekem 30 kg Neki 20 kg a lányomnak 15 kg és a férjemnek 14 kg minusza van. Ha bele gondolsz el mész otthonról reggel veszel magadnak reggelit ami kb: 500-1000 ft utána az ebéd ami szintén kb 1000 ft ha van családod és haza felé mész biztos vásárolsz legalább egy héten 2-3 szor ott veszel főzni valót és egy kis ezt azt amit a szemed meg kíván. Ha ezt össze adod akkor ott vagy a napi 2300 ft-nál .Amennyiben ezt rendeled meg naponta ötször eszel keveset és az italod is meg van elkerülöd az éhesen vásárlás gyönyöreit amikor is sok mindent meg veszel. Mi ! de hangsúlyozom ez ránk vonatkozik még sporoltunk is.Hárman vagyunk mind diétázunk életmódot váltottunk mert rá jöttünk,hogy ez nem mehet így tovább Én 160 kg -ról kezdtem. Amit nem a hangyák hordtak össze :-)) és nem volt olcsó.Most hárman heti 35000 ft ból eszünk ami első hallásra sok de a heti 2X15000 ft -os vásárlás és a kis plussz ez az  már fedezi is. Ha  azt is számolod ,hogy csak az evőeszközöket és a poharakat mosogatom naponta 1X vízet sporóltam 2 havonta 10 köbmétert és a kerámia lapot is csak ritkán használom már áramot is sporóltam.Azt még nem tudtam kiszámolni mert általányt fizetek de látom,hogy kevesebb. Nem kell szednem a gyógyszereket mert rendbe jött az egészségem ami havi 5000ft pluszt jelent ide. Szóval kb egy árban van a rendes  élettel.Emelett Én gyógymasszőr vagyok és tanultam anatómiát ebből is látom ,hogy mennyire tudományosan és a szervezet biológiai óráját vették figyelemben a diéta összeállításánál.Egy szónak is száz a vége szerintünk megéri,de ennek a fejben kellett eldőlnie mert kifogásokat mindig talál az ember,hogy miért nem csinálom.Bocsánat,hogy hosszúra sikerült .Mindenkinek szuper fogyókúrát kívánunk.

     

                           Üdv Sesili

    előzmény:
    hegyipatak (113)
    2010-07-04  17:42
  9. 2010. július 4. 23:38118.

    Az a plasztikai sebész még véletlenül sem haza beszélt...

    Egyébként a feszesítő masszázs is megteszi, árban sem vág úgy földhöz, mint egy plasztika. Én úgy vagyok vele, hogy azzal az erővel, ahogy a lógó has zavarna, a plasztika után maradó heget is éppen úgy utálnám... A sebész szerint szép lenne, de lelkem totál nem lenne rendben. És végülis rólam van szó, bennem kell, hogy a helyén legyen az egész, nem a sebészben. Egyszóval ezerszer többet tudsz tenni Te saját magadért, azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, mint a legügyesebb plasztikai sebész. Az csak tüneti kezelés.

    előzmény:
    nirmi (102)
    2010-07-02  12:15
  10. 2010. július 4. 23:32117.

    Lelki szemeim előtt megjelent a befőttes üvegből való ivás, mint hatékony módszer. Azóta is vigyorgok :)

    Egyébként a nagyszájú üveg-módszer tényleg nem rossz ötlet, egységnyi idő alatt több folyadék jut beléd, mire észbe kapsz, már meg is ittad az egész napi adagodat. Köszi az ötletet!

    előzmény:
    Linike1 (112)
    2010-07-04  13:59
  11. 2010. július 4. 23:28116.

    Klubtagként kaphatsz kedvezményeket az éltelek és italok árából. Persze nyilván így sem kevés, de ha belegondolsz abba, hogy nem az "idők végezetéig" kell ezt enned, akkor azért érdemes belevágni még így is. Ha magadnak állítod ossze ezt a fajta étrendet, akkor sem kerül kevesebbe, sőt. Ha anyagilag megterhelő folyamatosan ezt fizetni naponta, a következőt javaslompénztárcakímélésre: időnként tarts szünetet az ételrendelésben, azokon a heteken pedig, amikor magadnak, odafigyelve főzöl otthon, kizárólag a fogyókúrás italokat vegyed. Ezek önmagukban is használnak egyébként, hallottam olyanról, aki csak ezeket itta, normálisan evett, és fogyott.

    Egy hét egyébként nem elég. Bár így lenne. De a felszedett kilók sem egy hét alatt tapadtak a bőrünk alá, ugye...

    előzmény:
    hegyipatak (113)
    2010-07-04  17:42
  12. 2010. július 4. 22:45115.

    Sziasztok!

     

    Huhh, de sokan és sokat írtatok. Örülök.

     

    Először is mindenkinek gratula az elért eredményekhez. Egyre jobban meghozzátok a kedvem, hogy kipróbáljam. 

     

    Másodszorra, próbálok figyelni a  folyadék fogyasztásomra. Mostanában 2x főzök magamnak 1-1 liter teát és azt meg kell innom. Így legalább a 2 l tuti megvan.Amikor tele van a kis edényem, akkor pohárba töltöm a teát, amikor már kevesebb, akkor egyszerűen a lábasból iszom Így annyi megy le, amennyi jólesik és nem kell töltögetnem...

     

    Anyagilag úgy készülök rá, hogy amikor édességet vennék, akkor kevesebbet veszek, mert lemondani nem tudtam, a maradék árát elteszem. Lassan gyűlik, mert nem veszek minden nap (szerencsére), de mire kell jól fog jönni.

     

    További sikert lányok!

    előzmény:
    The Woman (114)
    2010-07-04  18:32
  13. 2010. július 4. 18:32114.
    Én is csak úgy voltam képes meginni a min. 3 litert, hogy ott volt előttem a munkahelyemen is az éppen aktuális ital. Én úgy osztottam be, hogy déli 12 óráig a Megadrinket kell elfogyasztanom, aztán 16-17 óráig egy újabb litert (Fehér teát vagy Súlycsökkentőt), és mikor hazaértem, még lefekvésig legalább 1 litert. Ez nekem nagyon bevált, és azóta sosem maradt el a minimális 3 liter. Érzem magamon, hogy ez jót tesz a szervezetemnek. 
    előzmény:
    forrester (110)
    2010-07-04  07:15
  14. 2010. július 4. 17:42113.

    Sziasztok!

    Senki ne haragudjon meg,de hogy bírjátok anyagilag ezt a zsírégető-lisztes étrendet?Ha jól olvastam,2000ft/nap.vagy elég,ha csak 1 hétig eszi valaki?Én 1 hónapja méregtelenítek,és már 6 kiló lement.Csak már hiányzik a kicsit laktatóbb étrend.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  15. 2010. július 4. 13:59112.

    Igen az üvegből ivással sokkal egyszerűbb annak is aki nem tud annyit meggini ,mine a kimért adag.

    Namost úgy képzeljétek el,hogy még a nagymamámat is rászoktattam a több liter innivalóra ezekkel a nagy szájú üvegekkel és ebben van a lényeg,hogy nagy szájúak az üvegek,egyik barátnőm még a nagyobb darab gyógyszerét is így veszi be mert egyébként megakadt a torkán ő ilyen öklendezős volt ,ha gyógyszert kellett bevennie,de most hamar leöblíti ő is!! 

    előzmény:
    forrester (110)
    2010-07-04  07:15
  16. 2010. július 4. 07:17111.
    Sunshine, a két hét Turbót hogy bírtad? Minden elismerésem, szép eredményt hozhatott, beindíthatja rendesen a fogyást gondolom, ha két hétig a Turbó étrendet nyomod.
    előzmény:
    Törperözs (107)
    2010-07-03  22:22
  17. 2010. július 4. 07:15110.
    Csatlakozom az üvegből ivás mellé. Amikor elkezdttem az ABC étrendet és mellé a 3-4 liter meg kellett inni, akkor csak így ment, hogy másfél literes vizeket üvegből illetve a Megadrinket, a Fogyolúrás teát és a Lúgosító vizet is, amit a Gastroyal hozott, is üvegből ittam meg. Valahogy gyorsabban meg hatékonyabban ment úgy.:) mostanra meg úgy maradtam...
    előzmény:
    Lavémi (108)
    2010-07-04  00:25
  18. 2010. július 4. 00:29109.

    Csatlakozom a meggyes joghurt fan klubhoz :)

    Én ugyan nem számoltam a meggyeket, de nyeltem rendesen, mint az a bizonyos kacsa...

    előzmény:
    The Woman (103)
    2010-07-02  13:06
  19. 2010. július 4. 00:25108.

    Ha nem iszol, az gond, akkor is, ha nem fogyókúrázol (pláne, ha szoptatsz is). Tudom, hogy rohanós a napod a gyerkőc mellett, de próbáld meg valahogy beiktatni. Nekem pl. nem nagyon megy a pohárból ivás, valahogy üvegből sokkal többet meg tudok inni. Az ágyad mellett legyen egy ásványvizes palack, igyál, ahogy felébredsz. Legyen egész nap a kezed ügyében, ha másként nem megy - én is ezt csinálom - strigulázd, hogy mennyit iszol. Az elején nehéz, utána kívánni fogod a folyadékot (írtam már, hogy minél többet iszol, annál többet kívánsz). A méreganyagokat is üríted a szervezetedből, depresszió ellen is jó a sok folyadék, no és a bőröd meg a hajad is hálás lesz.

     

    Nekem volt egy idétlen stratégiám, de bevált akkor, amikor nem üvegből ittam. Kitöltöttem az ásványvizet egy pohárba és megittam. Ugyanazzal a lendülettel a csapból is engedtem vizet a pohárba, annyit, amennyit megittam, és beletöltöttem egy nagy mérőedénybe, ami a konyhapulton volt egész nap. Jártam-keltem, pontosan láttam, már mennyit ittam és mennyi kellene még, ittam, töltöttem. A nap végén pedig ugyanazt a vízmennyiséget, amit én megittam napközben, a mérőedényből szépen igazságosan elosztottam a növényeim közt (sokan vannak, úgyhogy nem lettek hülyére locsolva :) Így még a viráglocsolásra is emlékeztettem magam, tiszta haszon :))))

    előzmény:
    KisMea (82)
    2010-06-25  14:39
  20. 2010. július 3. 22:22107.
    Szia Sunshine!

    Melyik "új slágertermékre" gondolsz?
    Én egy hónapja gastroyalozok, ebből volt
    2 hét turbó, 2 hét best of. Ezekről nagyon
    szívesen írok h gondolod!


    előzmény:
    *sunshine* (1)
    2010-03-01  18:43
  21. 2010. július 2. 20:16106.

    Szia Woman,

    nagyon érdekes amit írsz, mert tényleg, ez az abc étrend ebben abszolút segít, hogy mivel 3 óránként eszem és mindent eszem, ezért tulajdonképpen nem is hiányzik annyira semmilyen kaja, hogy megőrüljek érte. És így én is kibírom, hogy a gyrekeknek pl. sütök paalcsintát vagy veszek a férjemnek csokit, de magamnak nem. És ez hatalmas változás az én életemben is, ez eddig nem így volt, az biztos. :))

    előzmény:
    The Woman (95)
    2010-06-30  22:45
  22. 2010. július 2. 20:11105.
    Szia nirmi, és mennyir eigaza van:D mondjuk engem kicsit persze piszkál ez, hogy lóg a bőröm, de az a amínusz 25 kiló azért sokkal több jót nyom a latban ehhez képest:))
    előzmény:
    nirmi (101)
    2010-07-02  12:12
  23. 2010. július 2. 13:43104.

    Sziasztok!

     

    Ez így van jártam én is így a meggyes joghurttal/0,5l/ szinte csak meggydarabok voltak a számban isteni!

    De a többi joghurt közül is a hatalmas eperszemes és az erdeis pirított dióval!!!!!!!!!!Hmmmmmm!

    Nem is gondoltam volna,hogy ezek a reszelt ciromhéj,narancshéj meg pirított mogyorós,kókuszos keverékekkel ílyen ízhatást lehet elérni!

    Próbáljátok csak ki,én is azt mondom! 

    előzmény:
    The Woman (103)
    2010-07-02  13:06
  24. 2010. július 2. 13:06103.

    Sziasztok!

     

    A gyümölcsös joghurtokról én is ódákat tudnék zengeni. A meggyes a kedvencem (0,5 l), az valami fantasztikus. Egyik alkalommal 41 db meggyet számoltam meg benne (nem viccelek!!!), nem tudtam olyan kortyot a számba venni, amelyikben ne lett volna 1-2-3 db meggy. 

     

    Feltétlenül próbáljátok ki!!!

    előzmény:
    Linike1 (100)
    2010-07-02  12:08
  25. 2010. július 2. 12:15102.

    Szia forrester!

    Egyszer azt mondta egy plasztikai sebész, hogy a lógó pocaknál szebb a plasztikázott, de inkább lógjon, mint jól ki legyen tömve zsírral,

    előzmény:
    forrester (98)
    2010-07-02  08:45

Címlap

top