Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gastroyal / zsírégetőklub

*sunshine*
Létrehozva: 2010. március 1. 18:43

Sziasztok, még nem nagyon láttam a gastroyal legutóbbi "slágertermékéről" semmilyen véleményt itt a Fórumon, esetleg van még rajtam kívül valaki, aki elkezdte (vagy már abba is hagyta)? ezt az étrendet?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat,

 

sunshine

  1. 2010. július 2. 12:12101.

    Szia forrester!

    Egyszer azt mondta egy plasztikai sebész, hogy a lógó pocaknál szebb a plasztikázott, de inkább lógjon, mint tele legyen zsirral.

    előzmény:
    forrester (92)
    2010-06-30  18:43
  2. 2010. július 2. 12:08100.

    Szia!

     

    Egyébként csak olyanokkal beszéltem akiknek jól esik az édesítős kaja,jól van akkor a Gatroyal vezetősége is azt mondta,hogy ez izlik így az embereknek,nem tudom én milyen berkekből való vagyok de nem egy nagy édesszájú vagy csak a kúra óta nem annyira kívánom!Az biztos,hogy  ennek a folyékony édesítőnek nincs mellékíze más szaharinokkal szemben!

    Szerintem igen rendeld meg a shakeket is ,annyi segítséget tudok adni/igaz ez az én tapasztalatom ,kíváncsi is vagyok neked mi lesz/

    ,hogy a csokis laktatott a legjobban aztán a vaníliás és végül az epres volt nálam a 3.osztályzat.De egyiktől sem voltam éhes az tuti!

    Az új joghurtok többcsillagos 5-öst érdemelnek,én még ennyire gyümölcsös finomságokat nem ettem! 

    előzmény:
    forrester (98)
    2010-07-02  08:41
  3. 2010. július 2. 08:4598.

    Az biztos, hogy adottságtól függ ez a bőrkinyúlás, sajnos nekem ezt dobta a gép. A gastroyalos folyékony édesítőt szeretem, nincs mellékíze nekem, no meg szeretem azédeset, úh én örülök, hogy sokminden édes :)) 

     

    Az ABC-ben tegnap például csokitorta volt az uzsi, a férfi verzióban, amit a férjemnek rendelek meg vaníliás túrókrém. Nehezen álltam meg, hogy ne kunyeráljak belőle tőle :D 

    előzmény:
    Linike1 (93)
    2010-06-30  21:04
  4. 2010. július 2. 08:4198.

    Az biztos, hogy adottság kérdése, no meg ha komolyabban vettem volna a mozgást, az leeht segített volna még :D De most már ez van, azért toránzgatok is:) A Megadrink érdekes tapasztalat volt, mert elsőre furcsa volt az enyhe szegfűszeges íz, de aztán meg pont arra kaptam rá:) Én még a fogyókúrás teát próbáltam és a lúgosítő vizet, mindkettőt nagyon szeretttem. A shake még kipróbálás előtt áll, de ha azt írjátok az is nagyon jó, megrendelem.:)

     

    Az ABC-ben meg tegnap annyira jó kaják voltak, hogy magamnak sem tudtam volna jobbakat kitalálni:) pizza, rántott husi, vol titt minden:) 

    előzmény:
    Linike1 (93)
    2010-06-30  21:04
  5. 2010. július 1. 20:4497.

    Szia Linike!

     

    Örülök, hogy Neked is sikerült jó irányba változnod a kúra segítségével és a függőségedtől megszabadulnod. Óriási dolog, azt hiszem!

     

    Szerencsére nincs olyan étel, édesség stb., amelyről egyáltalán nem tudok lemondani, épp ezért könnyebb magam tartani, hogy ne csábuljak el, és ne egyek mindenfélét az étrend mellé. Azzal önmagamat is becsapnám és a mérleg sem mutatna olyan jó értékeket, mint amilyeneket folyamatosan mutat.

     

    Ami egy picit fájó, hogy nem ehetek akármennyi gyümölcsöt, és főleg nem akármikor. Na és persze a gyümölcs fajtája sem mindegy, ugyebár...

    De azért ezzel is megbirkózom, mert nagyon elszánt vagyok és látom, hogy az elszántságom meghozza a kívánt eredményt. Ezért abszolút megéri! Egyébként a gyümölcsvelő és az időnkénti alma vagy akár a gyümölcsjoghurt tízóraira kompenzál valamelyest, így nem szenvedek egyáltalán.

     

    Te mennyi és milyen gyümölcsöt fogyasztasz és mikor?

     

     

     

    előzmény:
    Linike1 (96)
    2010-07-01  13:29
  6. 2010. július 1. 13:2996.

    Szia Woman!

     

    Örülök,hogy olvasok ilyet is,hogy a szénhidrátfüggőséget másnak is mennyire leállítja ez a kúra.

    Én hűtőtépegető voltam és a szekrényt is rendszeresen látogattam a sok csoki miatt ,a fekete mogyorós csoki a mindenem volt mazsolával,most meg akartam enni egy kis kockát és megdöbbentem mennyire nem izgat!

    Viszont havonta egyszer szoktam egy szelet tortát vagy kókuszkockát enni, ha megkívánom már annyit leadtam nincs bűntudatom és nem jön fel ilyen kis adagtól semmi.De azt is észrevettem ahogy megeszem felvetődik bennem a kérdés,hogy ez most kellett-e ,mert nem mindig esik jól!

    Nagyon sokáig a milánói makaróni nem hagyott nyugodni,szint 6-7 hónapig ,mert nagyon tésztás voltam nem gondoltam,hogy ez is elmúlik végre egyszer.

    Neked van most is olyan amit nagyon nem tudsz megállni? 

    előzmény:
    The Woman (95)
    2010-06-30  22:45
  7. 2010. június 30. 22:4595.

    Szia Forrester,

     

    Én is fogyasztom a Gastroyal fogyókúrás étrendjét. Az elején volt, hogy 1,7-1,8 kg-ot adtam le, de volt már 0,7 kg is. Most viszont már beállt a heti 1 kilóra, ami éppúgy jó, mivel legalább egyenletes és tartós.

     

    Gratulálok a 25 kilóhoz, igazán nagyszerű eredmény!!!  

     

    Amúgy én is édesszájú vagyok, és mindig feldob a gondolat, ha eszembe jut a nap folyamán, hogy uzsonnára valamilyen desszertet (akár sütemény, akár vaníliás túródesszert) kapok és minden bűntudat nélkül megehetem. Sőt, még fogyok is tőle!!!

     

    Igazából én csokifüggő voltam azelőtt, szinte mindennap ettem valamilyen csokit vagy kakaós kekszet. Nem volt miért NEM-et mondanom rá, hiszen szeretem, jól esik, örömet okoz stb.

    Ez a kúra abban is segített, hogy most már nem okoz fájdalmat, ha a Párom előttem eszik egy tábla csokit vagy ha épp a kakaós csigát gyűri magába. Nem kívánom annyira, és simán le tudok mondani róla. 

    Számomra ez volt az egyik legnagyobb kihívás, amikor belekezdtem, de sikeresen vettem az akadályt. Persze az elején nem mertem vele egy szobában lenni, amikor édességet majszolt. :)

     

    előzmény:
    forrester (81)
    2010-06-24  10:23
  8. 2010. június 30. 22:2794.

    Szia KisMea!

     

    Én is csak jókat tudok mondani az ABC rendszerről, mivel nekem is sokat segített már. Én kb. 20 kg súlyfelesleggel rendelkeztem, amikor elkezdtem a FormaBontó női étrendet fogyasztani, és már több mint 10 kilót leégettem magamról. 5 hétig ettem a FormaBontó-t, aztán már szintén 5. hete eszem a Best of női étrendet. Természetesen figyelek a napi 3 liter folyadék bevitelére (Megadrink, Fehér tea; mindkettőt szeretem). 

     

    Nem fogyok nagyon nagy tempóval, de azt mondják, hogy így legalább tartós lesz. A bőröm sem ereszkedett meg egyáltalán. Heti 1 kiló megvan mostanában, és ezzel elégedett is vagyok.

     

    Már nagyon látványos a súlycsökkenésem, folyton kapom a bókokat, amiben elég sokáig nem volt részem. 

     

    Sok sikert kívánok Neked, majd ha elkezded a kúrát!

    előzmény:
    KisMea (80)
    2010-06-22  12:58
  9. 2010. június 30. 21:0493.

    Szia Forrester! 

    Ez szerintem kilótól és kórtól is függ mennyit ereszkedik a bőr nameg az adottságok,én narancsbőrös vagyok kissé ez van,sajnos!

    Szerintem már minden italt kipróbáltam nagyjából,de látod ez megnyerő számomra,hogy végre beszélek valakivel aki szereti a Megadrinket!

    imádom én is és ha belegondolok milyen egészségesek az algák egész nap azt innám!

    Egyébként most extra lúgosítót,extra zsírégető italt és fehér teát szoktam inni!

    Nekem a shakek meg a joghurtok is 5 csillagosak!Sajnálom viszont,hogy minden olyan édes!Te hogy vagy a folyékony édesítőjükkel? 

    Nagyon sok kitartást a fordulópont eléréséhez! 

    előzmény:
    forrester (92)
    2010-06-30  18:43
  10. 2010. június 30. 18:4392.

    Szia Linike, nekem még egy huszast le kell dobnom, menni is fog az, csak hát ahogy írod is, lelassult. De amikor rendelem az ABC-t akkor azért megyeget lefelé, csak nem mindig vagyok helyhez kötve, így nem tudom hova rendelni:) Gratulálok a 30 kilóhoz, ez szuper! Hú, nekem most 3,5 kiló van még egy nagy fordulóig, amikor tuti pezsgőt bontok :D

    A mozgás meg azért lenne fontos, mer tnekem sajnos megereszkedik a bőröm kissé, nem úsztam meg, hogy lógós lett a karom és a hasam, dehát ez van, azért szép lassan idomul az is az új alakomhoz.

     

    Melyik Gastroyalos italt iszod? A Megadrinket? Azt de szeretem! :) 

    előzmény:
    Linike1 (89)
    2010-06-30  10:37
  11. 2010. június 30. 15:1091.

    Húú,akkor sok sikert!Van még elötted....

    Az ivás a tejtermelődésre  is csak jótékony hatással van,úgyhogy kitartás!

    Gratulálok,hogy még minig szopik a kicsi,nekem az első fiam 14hónaposan hagyta abba,de a kislányom meg a kicsi fiam nagyon hamar 4 meg 6 hónaposan,szerintem én rontottam el valamit........... 

    előzmény:
    KisMea (90)
    2010-06-30  13:11
  12. 2010. június 30. 13:1190.

    Sziasztok!

     

    Linike, még nem kezdtem bele, mert meg akarom várni, míg a babám abbahagyja a szopizást.
    Igyekszem inni...

    előzmény:
    Linike1 (89)
    2010-06-30  10:37
  13. 2010. június 30. 10:3789.

    Szia Forrester!

     

    Én is társulok hozzátok,nekem is már van tapasztalatom benne 30kiló után!

    Én is ezen gyötörtem magam,hogy nincs időm mozogni ,de láttam,hogy szépen mennek le a kilók annélkül is,így nem görcsöltem nagyon rajta!

    3 kisgyermekem van mellettük ez nehezen megoldható!

    Egyébként ha most elkezdesz sportolni ne ijedj meg de felfelé is fognak a kilók ugrálni,mert az izomtömeg többet nyom,mint a zsír!

    A bőröm sem ereszkedett meg,pedig tartottam attól is szerintem az Gastroyálos italok segítenek benne az algák jótékony hatása.

    Nagyon lelassul a fogyás egy bizonyos leadott kilószám után ,te is ha már ennyit fogytál,ez természetes,nekem volt hét,hogy még fél kiló sem ment le főleg a havi vérzés előző hete az még kilótöbbletet is mutatott!

    Még hány kilót szeretnél leadni? 

    előzmény:
    forrester (83)
    2010-06-27  15:46
  14. 2010. június 30. 10:3688.
    Van bizony édesség, méghozzá majdnem mindennap, úgyhogy pont a hozzám hasonlóknak való, akik nem tudnak lemondnai az ízekről:) Legalábbis nekem a fogyókúrákban két dolog szokott nehéz lenni nagyon: egyrészt, hogy egyhangú és egy idő után hiányozni kezd mindenféle íz, másrészt pedig, hogy nem lehet hosszútávon bírni. Márpedig akinek 40 kilós feleslege van, mint nekem volt pl., annak nem hetekben kell mérnie a fogyókúrát, hanem sok hónapban...
    előzmény:
    KisMea (84)
    2010-06-28  12:14
  15. 2010. június 29. 15:0987.

    Szia KisMea!

     

    Megnyugtatlak én úgy adtam le 30kilót,hogy nem mozogtam nekem is 3 kicsim van és így nuku szabadidőm szinte magamra,de ezek a kaják nagyon szépen segítettek a felesleges zsírtól megszabadulni,viszont tényleg igyál ez a napi 3liter nagyon fontos!

    Mikor kezdted,hol tartasz kilóban? 

    előzmény:
    KisMea (82)
    2010-06-25  14:39
  16. 2010. június 29. 14:5786.

    Szia!

    Nem értem miért maradt le  a második kép,na igen abból nem láttál semmit....megpróbálom újra. 

    előzmény:
    *sunshine* (1)
    2010-03-01  18:43
  17. 2010. június 29. 14:5085.

    Szia sunshine!

     

    Igen én elkezdtem velük a fogyókúrát,azóta már leadtam 30kilót és ez a végeredmény ,ez volt a kitűzött cél nagyjából 6hónap alatt.

    Gondolom kíváncsi vagy,hogy tudom tartani,megerősítelek benne,hogy nagyon jól már egy ideje,de még rendelek termékeket ,főleg  a saját fejlesztésű italaikból és a kávéból is!

    Neked ,hogy sikerült haladnod azóta? Látod mit változtam?

    Lini 

    előzmény:
    *sunshine* (1)
    2010-03-01  18:43
  18. 2010. június 28. 12:1484.

    Szia Forrester!

     

    Július végén lesznek a fiúk 1, ill. 2 évesek.

    Remélem, hogy kialakul már egy rendszer, egyenlőre akkor esznek, ha éhesek. Azért próbálom tartani az időt, de ha pont délben nem éhesek, nem erőltetem az ebédet...

    És bizony jó lenne egy kis akaraterő is, hogy márpedigakkor nem (v)eszem meg azt a finomságot.Ezért is tetszik ez a fajta étrend, mert van benne édesség.

    előzmény:
    forrester (83)
    2010-06-27  15:46
  19. 2010. június 27. 15:4683.

    Szia KisMea,

    bizony z ivás tényleg fontos lenne, a dietetikus azt mondta, hogy minimum 3 liter kell a sikeres zsírból fogyáshoz. most a mozgással vannak nehézségeim, a diétát egész könnyen tartom, eszem becsülettel 3 óránként az abc-t még mindig, jövő  hétre is jönni fog, remélem legalább fél kiló lemegy tőle megint. Ha tornáznék rendesen mellé, akkor tuti hatásosabb lenne, csak most épp valahogy le vannak merülve az elemeim :)

     

    No igen, két kicsi mellett nehéz, tudom, nekem is az volt, amíg otthon voltam az enyémekkel gyeden, aztán kialakul valahogy a rendszeresség a kajálásban is. Hány évesek a gyerekek? Nem bírál senki:) én biztos nem, a nassolásért sem, tudom milyen nehéz megállni :(

    előzmény:
    KisMea (82)
    2010-06-25  14:39
  20. 2010. június 25. 14:3982.

    Szia Forrester!

     

    Köszönöm, hogy válaszoltál. Nagyon meggyőzőek az eredmények, így míg szopizik a kicsikém, addig gyűjtögetek, hogy a "B" menűt tudjam megrendelni. Én is keveset iszom, sokszor csak délután 2 körül jut eszembe, hogy reggel óta nem ittam. Két kicsi mellett enni is csak azért eszem, mert leülök velük. Mielőtt bárki bírálna nem eszem meg a saját adagomon kívül a maradékokat. Lakáson kívül keveset mozgok. Ami viszont tény, hogy sokat nasizok.

    Ha van kedved később is írd meg hogy haladsz.

    előzmény:
    forrester (81)
    2010-06-24  10:23
  21. 2010. június 24. 10:2381.

    Szia, én most  hogy megint rendelem szépen fogyok tőle. Persze a kezdeti heti 2-3 kiló már nem megy le, de már lement vele 25 összesen, úgyhogy elég nekem a heti 1 kiló is :D  És kifejezetten jót tesz a lelkemnek, hogy mákos guba és palacsinta van néha uzsonnára:)))

    előzmény:
    KisMea (80)
    2010-06-22  12:58
  22. 2010. június 22. 12:5880.

    Sziasztok!

     

    Engem is érdekelne, az ABC sikeressége! Bár én még elhalasztom a rendelést, mert szoptatom a 11 hónapos kisfiamat.

    Szóval ha van aki még benéz ide szívesen "látnám" hogy megy a fogyás.

     

    Szerintem nem fogyózik, hanem rendes menüt rendelt, amitől rosszul lett.

    előzmény:
    Lavémi (77)
    2010-06-09  14:36
  23. 2010. június 17. 19:2679.
    különben ez a legjobb ebben a diétában, hogy rászoktat a kis adagokra és arra, hogy nem kell kenyér, krumpli mindenhez. Ma például nekem az ABC étrendben töltött paprika volt az ebéd krumpli nélkül persze és nagyon jó volt így. Jól is laktam vele és kitartott délutánig simán, amikor  az uzsonna meg tiramisu volt:))) azt azért elég gyorsan eltüntettem:)) estére meg frizza, csirkehusis. Úgyhogy a mai nap olyan volt, hogy magm sem tudtam volna étteremben jobbakat kitalálni magmnak:)))
    előzmény:
    mirella2010 (78)
    2010-06-09  22:06
  24. 2010. június 9. 22:0678.
    Az anyukám 25kg-os fogyása már egy éve történt és azóta tudja is tartani a súlyát illetve talán egyszer volt azóta hogy egy hétre rendelt turbó diétát!A 6 hónap alatt amíg leadta a 25kg-ot teljesen megváltoztak az étkezési szokásai és ez sokat segít neki a súlymegtartásban!Az italokat nagyon megszerette a mai napig rendeli, a megadrink-től úgy érzi sokkal fittebb a nap folyamán!:)
    előzmény:
    *sunshine* (1)
    2010-03-01  18:43
  25. 2010. június 9. 14:3677.

    Már ne is haragudj, de 20 hetes terhesen MI A FENÉNEK fogyókúrázol?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765740 (3)
    2010-03-01  19:18

Címlap

top