Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Éden kert

Timacs
Létrehozva: 2010. március 1. 12:58

Sziasztok!

 

Ide várok mindenkit aki szeret a kertben matatni.

Az első napsugarak megjelenésével én egyre többet gondolok a kertészkedésre.

Már elültettem a petúnia és az őszi rózsa magokat, és hamarosan a paprika és paradicsom is földbe kerül.

 

Ti miket csináltatok?

Miket fogtok ültetni?

  1. 2017. december 25. 11:1815501.

    BOLDOG KARÁCSONYT!

    előzmény:
    Etucika (15500)
    2017-12-24  19:12
  2. 2017. december 24. 19:1215500.

    Sziasztok!


    Végre itt vagyok  a kisfiam segítségével sikerült,vissza jönnöm .


     


    Boldog Karácsonyt kívánok  mindenkinek!

  3. 2017. december 24. 16:0115499.

    Ma már voltam, de megint vagyok, hoztam Nektek egy szép képeslapot!


    Ezzel szeretnék idén is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánni Nektek! -sok-sok szeretettel!


    És legyen nagyon szép Szent estétek ma! :)


     


     

  4. 2017. december 24. 06:0115498.

    Sziasztok!


    Hát én, hogy hétig aludjak? Soha...hogy kell azt csinálni? Nekem nem megy, pedig nyugisan itthon vagyok, bár nem teljesen..nem tudom hogy megyek majd jövőre, abszolút de, nem szóltak ki telcsin, kiidegelnek...:(Nyugodtan akartam itthon lenni két hetet, szerintetek sikerül ez?


    Hát na...a másik dolog, meg hogy a Család nem segített, semmit sem csinálnak így meg nehéz..persze igen felnőttekről beszélünk, és kérek segítséget, de sohasem kapok, miért van ez?Azt mondtam jövőre megint fa sem lesz..de ezt nem csinálom..már mű van és összedobom...a díszítés is szép, szavuk nem lehet, és még sincs kedvük megmozdulni két percre sem, nem értem Őket...


    A Családi jelenség, fáj a lábunk, nekem a combom, de sokat létráztam, járkáltam ugye, de a Fiúk csak feküdnek, nekik meg a lábszáruk mitől vajon???


    Végül is jöttek az Ünnepek ma...megfőztem alig fogyott belőle, azt hittem estére elfogy mára, féltem..na ennyi...ezt sem tudom kiszámolni.


    A kocsonya?- még négy tányérkával van, bizony sós lett és rém borsos meg füstölt húsos..de ez van, megesszük, mi vagyunk a HŐSÖK!!! :) Ebből is tanultam, én eszem annyira kívántam már és senki sem csinált...na én igen..ehetem! :)


    A Barátnőidnek jobbulást és legyen szép Karácsonyod...a Lányodnak is gyógyulást, ha jól értem Ő a korai dohányos és aki köhög ugye? Jaj nagyon rossz is az...:(


    Összegezve azért szép Ünnepet mindenkinek..:)


    Legyen szép napotok ma csillogós és boldog nagyon! :) Nagyon úgy néz ki a hó megint nem kedvez nekünk..sajnálom ez az Ünnep pedig igazán úgy lenne szép! :(


    Hát küldök majd én, és tegnap pont négy DB -KE KÉSZÜLT MÉG NÁLAM..:) -hittétek volna? A semmiből, de kintről behordtam, ez van!!! :)


    -


     

    előzmény:
    milla55 (15497)
    2017-12-23  07:26
  5. 2017. december 23. 07:2615497.

    Szia Erika!


    Akkor most biztosan alszol még.Most a lánykám nagyon lelkes és Ő fogja megsütni a mézes kalácsot.


    Sok baj történt a barátnőimmel.Az egyik az orrát törte egy rossz lépés miatt. A másiknak pedig az epéjével van baj.Műtötték és most az epe ki van a hasára vezetve.


    Felveszem a nyúlcipőt és betegeket látogatok.

    előzmény:
    maci6609 (15494)
    2017-12-23  01:41
  6. 2017. december 23. 07:1915496.

    Nagyon izgalmas lehet a fűszeres sajt, hogyan készíted?Szívesen kipróbálnám.


    A házi doki mondja, hogy a csontritkulás miatt legjobb a sajt.Ő nem híve a tablettáknak.A vesét károsíthatja.


    Én is mindenkinek Békés nyugodt karácsonyt kívánok.

    előzmény:
    20gella20 (15493)
    2017-12-22  21:30
  7. 2017. december 23. 07:1415495.

    Sorban válaszolok mindenre.Végre legalább erre van erőm, hogy ide üljek és írjak


    Úgy volt, hogy a rettenetes köhögés nem múlt, még éjjel sem.Lánykámnak borzasztó volt hallgatni.Ő hívta az orvost.Én ugye a hallóka nélkül semmit sem hallok.


    Minden esetre nagy baj 50 évig cigizni.Mindenkit próbáljatok lebeszélni róla.Én is köhögtem akkor, de én 3 nap alatt meggyógyultam.Én életemben sosem cigiztem.


    A kocsonya biztosan Neked is sikerült.Férjecském is nagyon szerette. Most is csináltam mert a barátnőm is kérte.


    Én kicsontozom a körmöket, mindig van benne hús is.Tálban hagyom kihűlni./Nem foglal olyan sok helyet mintha tányérban lenne/A zsírt leszedem a kocsonyáról. felhasználom a főzéskor .zsíros kenyérre is szeretem.A zöldségekből francia salátát csinálok.


    Nem lehet ehetetlen, legfeljebb sótlan akkor utána sózod.


    Nagyon várom az eredményt, ízlett a családnak?


     

    előzmény:
    maci6609 (15492)
    2017-12-22  05:05
  8. 2017. december 23. 01:4115494.

    Sziasztok!


    Ma kicsit korábban keltem mint eddig szoktam, ugye azért néha kibírom négyig is...most nem éjféltől fent vagyok és nem vagyok álmos, ez van...


    Na én elintéztem a kocsonyát, de még nem is ettem belőle, ma tuti fogok! Megdermedt, finom húsika van benne, talán rossz nem lehet...a zsírt nem szedtem le róla, pedig tudtam, hogy szalvétával kéne...majd legközelebb..ez volt az első ugye amit önállóan összeügyködtem, szokni kell még na.De megcsináltam.


    Ahogy mindent tegnap, a fa is szépen feldíszívtve, ahogy megálmodtam tavaly, az előszoba, és ajtó meg a konyha is díszben áll, már csak főzni kell és sütni, amit sütés nélkül készítek...Vettem ugyanis két piskóta lapot azt megtöltöm és kész, meg ugye lesz egy sütés nélküli érdekes torta, ha sikerül szerintem a csodájára járnak  a vendégek..mert akár finom is lehet ugye.


    Hóból nem sok maradt, melegedést mond, hát ennyi volt belőle..kevés..:(


    Na már Vendégeid vannak ma is? Hát érezzétek jól Magatokat, beszélgessetek sokat, aztán hozd mutatni mit kaptál, milyen lett a fátok, mert én tudod, nagyon várom.


    Kellemes Karácsonyt kedves Mindannyiótoknak idén is...és jó, hogy így páran még mindig kitartunk a fórumon! :)


    Legyen szép napotok...de tényleg..:)


    -

    előzmény:
    20gella20 (15493)
    2017-12-22  21:30
  9. 2017. december 22. 21:3015493.

    Erika, biztos finom lett a kocsonyád.Én is ma főztem. Kicsit kihűlt, akkor szedtem ki, ami benne volt, kicsontoztam, a levet leszűrtem,Most külön hűlnek. Reggel leszedem a megdermedt zsírt róla, és kicsit felmelegítem és porciózom.Így tanultam a mamától.


    hozzánk már holnap érkezik az első pár vendég, de reggelre még maradt egy kis tennivalóm.Puszedlit habba forgatni és a gasztrós ajándékot szépen becsomagolni, és spárgával fogom átkötni. / fűszeres sajtok, csilipaprika savanyúan, piros dió mézben, trüffel többféle..../


    Az ajándékok inkább  a gyerekeknek szólnak, de a felnőttek is mindig kapnak valamit....könyvet, piperét, dísztárgyat.Mire mi is eddig értünk,/ korban/ megvan nagyjából , ami kell. Ha közben elromlik, azzal nem várunk karácsonyig, megvesszük.


    Kívánok mindenkinek nagyon csendes, nyugodalmas, békés Ünnepeket.

    előzmény:
    maci6609 (15492)
    2017-12-22  05:05
  10. 2017. december 22. 05:0515492.

    Sziasztok!


    A privi nem tudom kinél működik, nálam régóta nem..sohasem jelezte ki, ha írt is valaki, de ha idejövök megnézem mindig..!!! :) És bizony olvasom és válaszolok!


    Akkor a betegség hamar levonult, de most megfázás miatt került kiviszgálásra szegény Párod, vagy éppen rosszullét miatt és komoly bajt találtak akkor? Hogy valaki leépül és legyengül sajna nagyon rossz látni, de akit szeretünk igazán, nehéz elveszíteni, ez így természetes sajnos!!! :( De tudta, hogy mennyire szeretted, hidd el, és hogy gondoskodtál Róla és hogy nem volt utolsó perceiben sem egyedül, talán ez egy kis vígasz....


    A Karifa álljon is, nekem is mű van már, ne tudjátok meg mennyire nagy megkönnyebbülés nem könyörgöm vigyük haza, faragják be, meg db-olni sem kell nekem, szóval jó ez így...ha lesz Unoka valamikor majd lesz, na de addig lesz ez a havas!!! Bár idén fehéret szerettem volna, nem jártam ott ahol lett volna, marad ez..és rózsaszín díszekkel álmodtam meg idénre tavaly, ma fogom megcsinálni ha minden igaz!!! -már tavaly megvettem a díszeket, és talán elég is lesz rá, hiszen nem nagy maga a fa..tán 1-50-es ugye..:)


    Ami engem illet, már ismét haladtam, életem első, önálló és egyedi KOCSONYOJÁT tegnap elkészítettem...négyre végeztem vele reggel héttől, de megérte, ha finom lesz ezért aggódom még...eddig mindig más készítette, a Nővérem finomat csinált, Anyóstól meg jól esett két tányérral ugye, de már Ő sem csinál, Anyukám nagyon régen nincsen köztünk, már 4 éve ugye..:( Most én jövök, gondoltam és tegnap MEGCSINÁLTAM!!! :)


    Már dermed, bár a zsírt nem szedtem le a tetejéről, remélem jó lesz és nem teljesen a szabályok szerint csináltam, de ez egyedi és egy igazi "MACIS KOCSONYA" LESZ az tuti, senkit sem utánozva, egyedi!!! :)


    Ma kiderül mit alkottam..remélem nem kell kidobni, hogy ehetetlen!!!


    Itt este kicsit havazott ötkor, azt hittem az én kedvemért, de aztán kilenckor nagy köd volt vagy mi fene, havazás sehol, pedig mentem nézni, reggel szintén, azaz hajnalban most..megint négykor keltem, ennyi volt az éjszaka, elég volt..szenvedni nem szeretek ugye...és van fél centis, már nem hiszek benne, de itt a hegyekben sincs szép nagy, kár...azért azzal lenne az igazi az ÜNNEP!!! Mert imádom a SZERETET ÜNNEPÉT és nálunk már nem az ajándékokról szól, higyjétek el...nem a legfontosabb..bár én szép fülcsit kaptam,...arany..kis virág...örültem Neki...nagyon meglepett!!!! :) De ennek "ÉRTÉKE VAN".:) Eddig én vettem, most én kaptam ilyet, mennyire jó  érzés...:) Szóval jár a Családnak a szépen díszített lakás, finom kaják és bizony a szép fenyőfa is talán...amire nekem van gondom, de nem baj, mert örömöm lelem benne, és tényleg nagyon jó mástól kapni végre! :)


    Legyen szép napotok!!!


    -


     


     

    előzmény:
    milla55 (15490)
    2017-12-21  07:26
  11. 2017. december 21. 07:3115491.

    Elhiszem, mások is mondják.Így kell lennie az életet folytatni kell szeretteink miatt.A sorsot pedig elfogadni.


    Én mindig torok fályós vagyok amint jön a rossz idő.Most a gyógyszerész ajánlotta ezt a Strepfen sprait.Úgy néz ki hogy nagyon hatásos.

    előzmény:
    20gella20 (15488)
    2017-12-19  22:14
  12. 2017. december 21. 07:2615490.

    Nem tudok privit írni.Szóval kb. nyolc hónapig tartott az egész.Eleinte még reménykedtünk a gyógyulásban, de sajnos folyamatosan romlott az állapota.Nagyon rossz volt végig nézni.


    El kell fogadni a sorsot.


    Nem vagyok egyedül barátnőm tesóim is lányunk is mellettem vannak.


    A karifa most egyszerű lesz a műfenyőt feldíszitjük

    előzmény:
    maci6609 (15487)
    2017-12-18  10:35
  13. 2017. december 21. 05:1715489.

    Sziasztok!


    Nagyon kellemes készülődést kívánok Nektek, már csak két nap és eljön a hétvége és aztán bizony ám a KARÁCSONY a maga szépségével....:)Egy évet vártunk rá, reméljük idén is szép lesz, kihozzuk belőle a legjobbakat...


    Ami engem illet az előszoba és konyha készen áll...persze mindig van amit kirakhatnék még, pláne hogy kaptam is kari díszt sk.készítésűt szépet, meg ugye vettem is tegnap párat.


    Kéket akartam a sors fintora, hogy bizony nem lett egy kék sem..sötétkék nem volt jó kis gömbben, amit vettem meg három fehér toboz, mármint sima fehérre kicsit megfestve nagyon szép és három hógolyó...szerintetek? Hát lehetett ott hagyni? NEEEEEEEM...szóval meg vettem őket.


    Találtunk még olyan díszt, hogy ezüstös és tükör van benne és szívecske meg én olyat, hogy egy csiszolt üveg lóg a végén és olyan régies...ilyenem sem volt még, na ezek ugye nem törékenyek..kettő-kettő került a kosárba, két cukorbot, ami olyan boával van kirakva, nagy..jól mutat majd szerintem az előszobában..:) Vagy ki tudja mit álmodok még meg.


    A  Hóemberkém mától már világít, legalább tudjuk merre a folyosó vége...aranyos lett idén is, kell ez ide...


    Aztán még húst kell vennem és eldönteni mit is fogok főzni...igaz egy tortát is terveztem, de lehet a hűtőbe nem fér be...ja ma Kocsonyára szántam rá magam, még sohasem csináltam jót most szeretnék viszont...:) Megvettem a hozzávalót, viszont malacka húsra nem igazán álltam sorba, nem baj jó lesz ez a füstölt csülök is igaz? :)


    És senki se legyen egyedül, ez fontos Karácsonykor...valaki mindig kell, akár beszélgetni, akár egy jó nagyot sétálni, lazának lenni és főleg pihenni, már amennyire lehet ugye...


    Nagyon hideg van kint mára egy centis havat mond, nem hiszek már benne..nyári ruhám előkészítve, ha jó idő lesz azt veszem fel esküszöm Nektek! :)


    Legyen szép napotok!


    -

    előzmény:
    20gella20 (15488)
    2017-12-19  22:14
  14. 2017. december 19. 22:1415488.

    Sziasztok!


    Milli, igen, szomorú, de hidd el, az idő múlásával enyhül.


    Mióta együtt vagyunk, Etuci férje, az én nővérem, Erika anyukája is elment.....Ismerjük a helyzetet.


    De mindenkinek a magáé a legnagyobb fájdalom.


     


    Erika, ó de szép lesz nálad minden! Én nem kreatívkodtam, csak kiraktam adíszeket/ vagyis azért pár kis fenyőcsokrot csak csináltam.


    Több mint egy hete fáj a torkom, meg is vagyok fázva, ma kaptam antibiót, mert nyelni sem tudok.


    Elromlott a nagykapu panelje, nem nyitja ki.Itt volt a szerelő, holnap hozza az alkatrészt.


    Már sütöttem, holnap a lánykám még eljön karácsony előtt egy kicsit.


    Kellemes készülődést, boldog várakozást kívánok

    előzmény:
    milla55 (15486)
    2017-12-18  07:30
  15. 2017. december 18. 10:3515487.

    Jó, hogy jöttél...ne légy egyedül..gyere ide és jelentkezz és élni kell az életet, sajnos most már egyedül, NÉLKÜLE...de tudd mindig Veled van...valahol mélyen a szívedben, és minden napban!!! :(


    Nagyon sajnálom, hogy ez az ünnep is Őt juttatja eszedbe..de mégis mennyi idő alatt derült ki, hogy baj van? -nem is tudok szinte semmit sem...:(


    Én már itthon vagyok, munkával idén végeztem, nem is bánom, nehéz év volt, sok betegséggel...mindig mondom, fő az egészség ugye...:)


    Remélem nagyon nem leszel egyedül, Gyerekek-Unokák csak mennek majd, vagy visznek magukkal..bár lehet, most tényleg jobb lesz kicsit egyedül...ha van rá lehetőség menj és légy szeretett emberkék közt...az jót tesz...talán. :)


    Karifád lesz? Milyen színben?


     


     

    előzmény:
    milla55 (15486)
    2017-12-18  07:30
  16. 2017. december 18. 07:3015486.

    Én sem tudok ide könnyen belépni, de ez a kislány olyan szép, hogy most mégis megpróbáltam.Nagyon szép Zoé és egyre szebb lesz gratulálok.


    Nálunk most nagyon csendes lesz a karácsony, tavaly ilyenkor még semmi jele nem volt, hogy ez történik velünk.


    Mindenkinek szép és nyugodt ünnepet kívánok

    előzmény:
    Keltike (15476)
    2017-12-15  20:11
  17. 2017. december 18. 05:2615485.

    Sziasztok!


    Na most leginkább ketten vagyunk ahogy látom, de én vagyok már ma is! :) Remélem jönnek a Többiek is.


    Csuda történt, egyből beengedett az NLC...gép bekapcs, babára felmentem ráálltam egérkével és piros volt..aztán rakatt és jött, hogy lépjek be SIMÁN, semmi tiltás felszóllítás..beléptem és akkor nézem a profilt, bejött onnan meg sehová sem..nem privát levelezés, sem kedvencek, csak a profil...adatok...hát na.
    Eddig jutottam ma!!!


    Nem havazik, de mondja csütörtöktől tényleg csak pár centist...de nem hiszek benne, viszont mínusz négy van, akár meg is maradhatna, ha potyogna az égből valami végre...:)


    A konyhám gázcsöve tegnaptól díszben áll, a díszítés milyensége megoszlik családon belül...nekem TETSZIK, más meg úgy sem csinálja, és ez marad ez már tuti...vidám lett...főleg a piros-fehér-kombináció a nyerő...a függönyöm bordós idén, ott nem annyira mutat a piros, de néha kell egy kis változatosság..a citrom sárga függönyön más volt, de így is nagyon ünnepi lett! :)


    Hű van egy lógó Macikám az üdvözlő koszorún neki bizony még szájacska kell..majd ma megoldom kéne egy db piros fonal...de hol is lehet? Mindig az nincs meg ami kéne, kezdem megszokni, ez SZALMA MACIKA és annyira nehéz...mindig szenvedek vele még ott marad, de eddig sikerrel jártam.:)Galyatetőn nagy hó van ahogy látom, istenem, hogy nem tudok oda kijutni végre...:( Jó lenne.:)


    Na ma díszítem az előszobát, nem lesz kis piskóta, és majd a kis fácska is sorra kerül...hátha előkerülnek közben a dolgok, aminek most valahogy hűlt helye van..pedig tudom tavaly meg volt!!!!!


    Szép napot Nektek! :)


    -

    előzmény:
    20gella20 (15484)
    2017-12-17  21:28
  18. 2017. december 17. 21:2815484.

    Erika!


    Á, nem zanót, annak vesszői vannak....


    Nekem azt írja ki, hogy TILTVA vagy!


    Aztán felad egy ablakot , ahová lehet beírni, és jelentkezni. Régen volt olyan, h maradjak bejelentkezve...ma már nem látom.


    Igen, mond egy kis havat 25-re, na akkor jöhet egy kicsi, nem bánom!


    Legyen kellemes haladós hetetek, aztán hétvégén karácsony!

    előzmény:
    maci6609 (15483)
    2017-12-17  03:58
  19. 2017. december 17. 03:5815483.

    Ó hát, most meg visszalépett a fórumra, és föntre vittem az egeret a képtelen emberformára és kiírta: kilépés vagy profil...na ki tudtam volna lépni, de akkor már nem, írom ezt is....:)


    És ma van gyertya gyújtás ismét, már csak egy hét, hogy rohan az idő! :( És havat mond is meg nem, de inkább csak havas eső lesz az is szerintem! Kár...:(

    előzmény:
    Keltike (15480)
    2017-12-16  08:41
  20. 2017. december 17. 03:5515482.

    Sziasztok!


    De hogy vagyunk pont mi itt letiltva, csak azt úrja, hogy új topik, és tiltás...de ha vársz miután a hozzászólásra kattintottál kijön a bejelentkezés...és a pirossal jelölt BEJELENTKEZÉSRE kattintsatok...akkor beenged...más kérdés, hogy már kilépni persze nem!!! De ez van, egy-két hozzászólást el lehet így küldeni.


    Mint most én, igaz általában már csak egyet szoktam Nektek! :)


    Hű de ismerős ez a virág,mintha én is kaptam volna, de nekem tönkrement...sárga virága van tán..mint a Zanótnak nem?


    Na szép hétvégét mára is Nektek, aztán haladjon az a lakásdíszítés, mézeskalács sütés és gyertek! :)


    -

    előzmény:
    20gella20 (15481)
    2017-12-16  17:19
  21. 2017. december 16. 17:1915481.

    Sziasztok! Hogy mit nem gondolkodik, mielőtt beenged! Szegyen!


     


    Etuci is próbálkozik, de ő is tiltva van, mint én!!!


    Marika, segítség volt, dehogynem.Most megint van rajta virág, meg pár db bogyó, ...és van egy bokrom, aminek nem tudom anevét. Megnéznéd, hátha ismerős neked?

    előzmény:
    Keltike (15479)
    2017-12-16  08:38
  22. 2017. december 16. 08:4115480.

    Erika, igen ott található a topicunk, csak tudod az a baj, hogy nem mutatja az összeset. A friss hsz-nél, ha ott van az Éden kert, akkor betudok lépni.

    előzmény:
    maci6609 (15478)
    2017-12-16  05:19
  23. 2017. december 16. 08:3815479.

    Gizike, sokat játsszunk Zoéval. Szeret kirakózni, legózni, rengeteg kártyája van, azokkal játsszunk, memóriázunk.


    Van qumkvatom . Nálam a teleltetőben van. A citrusok igénylik a hideg teleltetést. Ilyenkor csak akkor kap kevés vizet, amikor már kanalasodnak a levelei. Nálam még nem potyognak a levelek,  gyümik, de még lehet, hogy mindent ledobál a teleltetés során. Meg van kb.5-6 éve, de még nem nevelt ki gyümölcsöt.  1cm-es gyümik besárgulnak, és lepotyognak. Na, ezzel aztán nem sokat segítettem, igaz?

    előzmény:
    20gella20 (15477)
    2017-12-15  20:26
  24. 2017. december 16. 05:1915478.

    Sziasztok!


    Mi tagadás nem könnyű ide eljutni, de ha meg van ugye...na az OTTHON-ban találod meg a fórumot balra lent...legalul majdnem ahogy emlékszem.


    Hű de nagyon szép kis UNOKÁD van, sokat nőtt, és mekkora lett...:) Megy az idő...nagyon szép kislány valóban vigyázz rá! :)


    20gella20!


    Pont mától MÁR NEM ...nem dolgozom végre, nagyon vártam ezt a napot, ez az év is kicsinált, még jobban mint az eddigiek, nem is a munka a betegség, sok volt már...:(


    Grincsfám sehol, de az ami kéne az alaphoz a futtató az sem, ma utánanézek, remélem megtalálom és megcsinálom a tervet, nekem azon nem a dísz a lényeg, a FEJ!!! -mert én tavaly is ezt csináltam belőle és nekem elég...jó pofa lesz, majd mutatom megint!


    Esik az eső megint, nem hiszem el..unom már..miért eső???? Havat meg nem mond..a csudába...


    Legyen azért szép napotok, szép hétvégétek...örömteli Családi napokat Nektek! :)


    -


     

    előzmény:
    Keltike (15476)
    2017-12-15  20:11
  25. 2017. december 15. 20:2615477.

    Milli, nagyon örülök, h látlak.Kár, h ilyen szomorú esemény jutott neked karácsony előtt. Lánykád hogy viseli? Megy az egyetem neki?


     


    Petra nagyon ügyes, jobb nem is lehetne:)


     


    Marika, de jó, hogy sikerült belépned!


    Zoé egy kis tündér.ASzeret veled ezt-azt csinálni? Petra ennyi idősen nagyon...mindenben benne volt...Sajna, hiányzik az az oldal, ahol meg lehet bennünket találni, nincs kedvenc megjelölési lehetőség sem....


     


    Van -e neked qumkvat gyümölcsöd?Nekem ledobálta pár kivételével az összes virágot-bogyót. Mit szeret? A meleget nem..


     


    Etuci, boldog névnapot kívánok!


    Erika, dolgozol?


    Ó, nagyon megfáztam/ vagy ki tudja?/


    Be nem áll  a szám a köhögéstől, de pocsék...

    előzmény:
    milla55 (15475)
    2017-12-15  17:09

Címlap

top