Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2003 júliusi babák

Torolt_felhasznalo_637646
Torolt_felhasznalo_637646
Létrehozva: 2004. március 15. 13:31
Sziasztok
Én 21 éves vagyok,19 hónapos a kislányom,akit Heninek hívnak. Budapestiek vagyunk.
Hasonló korú babák anyukáival beszélgetnék,esetleg személyesen is talizhatnánk késöbb.
  1. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 8. 11:301526.

    Na, lebetegedtunk . Áronnak 39 fokos láza van és fogalmam sincs mi baja lehet, mert azt mondja, hogy nem fáj semmije. 2-3 hete is produkált ilyet, 39,2 korul volt a láza,, bementunk az ugyeletre, mert csak sírt szegény és mondta a doki, hogy semmit nem lát rajta. Torka, fule, minden rendben. Azt is mondta, hogy a gyerekek néha produkálnak ilyet, lehet 40 fokos lázuk is mindenféle ok nélkul. Nálatok nem volt még ilyen?

    Age!Láttam a képeket, nagyon lehengerlo pózokat akrobatizál a mini Age és a pasitok is nagyon jóképu . Nekem az ajtóban álló visítozós a kedvencem . De a lovagló póz se semmi a kanapén .

    Nekunk nincs se csajunk, se heverunk . A szomszédba szokott hetente 2x jonni az unoka egész napra, egy hónappal idosebb kisfiú, de a nagymama ki sem teszi a lábát a lakásból ez alatt a 2 nap alatt. Nagyon ritkán áthívják Áront játszani hozzájuk, de semmi tobb . Valahogy minden gyerek megijed tolunk a játszón mikor magyarul szólok Áronhoz. Látnotok kellene a képuket . Szó szerint a foldbe gyokerezik a lábuk és úgy bámulnak ránk mintha egy másik bolygóról jottunk volna.

    előzmény:
    age (1521)
    2005-11-04  19:42
  2. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 7. 16:241525.
    A Kinder tojást mi is nagyon szeretjuk, de most ne kovezzetek meg  én még soem vettem Áronnak ilyet, sot semmiféle csokit, vagy édességet. Nem azért mert sajnálom tole, hanem azért, mert nagyon akaratos és ha egyszer megtorom a jeget, soha tobbet nem tudunk teli kosár nélkul kimenni a boltból. ( persze tele csokival)
    előzmény:
    s.monika. (1520)
    2005-10-29  15:22
  3. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. november 7. 16:111524.

    Paule, ne legyél betojva, minden rendben lesz, bár még nekem nem csináltak ilyen mutétet. A 80 éves nagymamámnak mutotték 3 évvel ezelott a csípojét, protézist raktak bele, nagy mutét volt és gyorsan helyre is jott. Elmúltak a panaszai és a mai napig úgy fut mint a nyúl. Ha nem csináltatta volna meg anno, ma tolókocsiban csucsulne .

    Szóval fel a fejjel, gondolj arra, hogy a mutét után elmúlnak a fájdalmaid!

    puszika

    előzmény:
    paule (1519)
    2005-10-28  13:36
  4. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. november 5. 21:321523.

    Sziasztok!

    Dackorszak megy nálunk is ezerrel. Gergely igyekszik addig csinálni vmit, amit nem szabad, amíg rá nem kiabálunk, aztán meg röhög. Van olyan is, hogy közli: nyugi, semmi baj. Na, mi meg próbáljunk meg komolyak maradni és nem nevetni, hogy milyen édes. Néha azt is mondja, hogy: ne kibálj, semmi baj, viselkedek. Annyira aranyos ilyenkor, de vigyázni kell, mert könnyen a fejünkre nőhet, nagyon tud dirigálni. A játszón is elirányítja a többi gyereket. Néha az anyukákat is, mert én már nem nagyon tudom emelgetni, meg nyújtózkodni és ilyenkor közli a másik anyukával, hogy pl szedjen neki gesztenyét, mert anyának nagy a hasa  

    Autómárkákban nem annyira profi, ami régi, az Trabant, ami új, az Suzuki. Ő inkább motorszakértő, nálunk a motornézés igényel sok időt.

    A pocakomnak meg töfködi a kekszet, nehogy tesó éhen maradjon, és várja, hogy kijöjjön és hozzon neki ajándékot.

    fufinho: Áron nagyon ügyesen szobatiszta lett, kicsit irigyellek Titeket emiatt.

    paule: drukkolok, hogy minden rendben legyen a műtéttel!

    Jókat mosolyogtam a történeteiteken, olyan jó, hogy már beszélnek is a csemetéink, nagyon vicceseket tudnak mondani. Meg hihetetlen, hogy már most mennyire kész egyéniségek!

    Jó éjt mindenkinek: Orsolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. age
    age
    2005. november 5. 14:341522.

    Na itt van a vakon gépelésem...

    jódképű= jóképű

    ia=már fogalmam sincs mit akartam oda írni

     

    BOCS!!!!!!!!

     

    előzmény:
    age (1521)
    2005-11-04  19:42
  6. age
    age
    2005. november 4. 19:421521.

    Na a te fiad sem semmi.ía már most jódképű és szívdöglesztő !!

    Van már menyasszonyotok? Nekünk már van egy udvarlónk, de meg lehet verekedni a Mini Age-ért... 

    itt képek frissek: http://www.kep.tar.hu/sch1/50132777/17258668#2

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1512)
    2005-10-13  02:46
  7. 2005. október 29. 15:221520.

    Sziasztok!

    Hát nem semmik ezek a kétévesek! Látom ti sem unatkoztok.... Ilyenkor kezdik észrevenni, hogy nekik is van saját akaratuk. Milyen dolog az, hogy mindig más mondja meg mit kell tenni? Korni is nagyon törekszik az önállóságra. Szokta is mondani, hogy: "én egyedül".A két nagy nem volt ennyire akaratos. A Kinder tojást nagyon szereti, habár nem is a csoki érdekli. Kikapja belőle azt a kis műanyag dobozkát, kéri, hogy nyissuk ki. Ami benne van azt ő rakja össze! Az van rajta, hogy három éven aluliaknak nem való. Nemrégen vettünk cipőt neki. Mikor hazaértünk kérte, leült vele és "megkötötte" a cipőfűzőt. Kibogozni is alig tudtam, de ő legalább jól elszórakozott vele. Megpróbálom feltölteni ezt a képet, hátha látszik valami belőle.

    Remélem mindenki egészséges!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. október 28. 13:361519.

    Sziasztok

    Kicsit be vagyok tojva , 1 hónap múlva megyek kórházba. A térdem fáj mostanában így visszamentem az Árpád kh-ba a dokihoz aki mütöt, kezelt a baleset után. Valami le van válva a térdben ami néha vándorol s az okoz panaszokat. Megtükrözik ( arthrószkópia) s kiveszik ami levállt, de közölte a doki, hogy ha benéznek ott még csunyább dolgok is lehetnek pl. nagyfokú kopás . 2-3 napra be kell feküdni . Ezt hogy csinálják ( mütét) van valakinek tapasztalata?  Engem eddig altattak mütéteknél de itt gondolom csak érzéstelenitenek helyi vagy gerinc nem tudom. Szülésnél se kértem f.csillapitást mert attól  féltem. Jó lenne már túl lenni rajta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. október 25. 00:311518.

         Nálunk is ugyanez a helyzet 

    Nekem már csak azzal lehet fenyegetoznom, hogy nem vezetheti az autót. Ugyanis o szokta leparkolni a kocsinkat . A házunktól egészen a parkolóig o szokott kormányozni, kiveszi a kapunyitó mágnest a helyérol, beilleszti a kapu kutyujébe és mindent szépen visszapakol majd teljesen egyedul leparkol 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (1517)
    2005-10-24  14:10
  10. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. október 24. 14:101517.
    "Szoktam mondogatni, hogy jó, ha nem akarsz öltözni, akkor itthon fogsz maradni egyedül. Akkor azonnal szalad." Az enyém meg közli, hogy jó. És leül.  
    előzmény:
    s.monika. (1516)
    2005-10-23  15:16
  11. 2005. október 23. 15:161516.

    Dackorszak az nálunk is van...

    Korni is, ha éppen olyan kedve van, igyekszik mindig az ellenkezőjét csinálni annak amit mondok. Sőt, mindig ellent is mond. Eleinte még nem gondoltam, hogy tudatos, de most már rájöttem. Én próbálkozom érvekkel meggyőzni. Szoktam mondogatni, hogy jó, ha nem akarsz öltözni, akkor itthon fogsz maradni egyedül. Akkor azonnal szalad. Ez olyankor van mikor kéne menni a nagyokért az iskolába. Egyébként ha mondom, hogy megyünk az isibe, ő rögtön Andihoz akar menni (egy ismerős). Ha azt mondom, hogy megyünk Andihoz, akkor rögtön az isibe akar menni. Sokszor csinálja ezt más dolgokkal is, az a lényeg, hogy nekem ellent mondjon. Hát kell hozzá türelem...  Ha minden igaz, ez a dackorszak nem fog olyan sokáig tartani, legalábbis a két nagyobb gyerekkel elég simán átvészeltük. Ilyenkor próbálgatják, hogy mit tudnak elérni a kis akaratukkal. Nem szabad rájuk hagyni, következetesnek kell lenni. Ha ilyenkor megszokják, hogy nem minden úgy van, ahogy azt ők gondolják, később kevesebb gond lesz.

    Jó egészséget!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1515)
    2005-10-17  00:02
  12. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. október 17. 00:021515.

     "elromlok". Hogy miket ki nem találnak a kicsik.....

    Mi most épp a dac korszakunkat éljuk . Nem tudom nálatok mi a helyzet, de Áronnak minél jobban mondom, hogy ne csináljon valamit, vagy fejezze be a hulyeségeit...annál inkább csinálja . Ti hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket?

    előzmény:
    s.monika. (1514)
    2005-10-15  15:52
  13. 2005. október 15. 15:521514.

    Sziasztok!

    Orsi, gratulálok a pici fiúhoz!

    Az első idő mindig nehezebb, ne ostorozd magad! Nektek is, neki is bele kell rázódni a napi ritmusba.

    Korni is imádja a lépcsőket. Egyik nap kérdeztem is, hogy mi lesz ha leesik? Erre jött a tömör válasz: "elromlok".

    Korninál megtört a varázs. Tegnap belázasodott. (eddig még sohasem volt beteg) Kristóf kezdte, tegnap Roland és Korni egyszerre lett beteg. Magas láz (40 fok), tüszős mandula, hányás, hasmenés. Nagyon ronda!

    Remélem ti nem vagytok betegek!

    Megyek mert Korni felébredt.

    Kellemes hétvégét mindenkinek!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. október 13. 12:281513.

    sziasztok!

     

    Orsi hatalmas gratula a pici fiúhoz!!!

    Fufi, ne irigyelj... a lányok is találnak kitárgyalnivalót, ha nem is autókat, habár az enyém azokat is. A márkákat még nem ismeri, csak azta, mi nekünk van és ha színben stimmel, már kalimpál is, hogy Szia Apa! Amúgy, kavicsok, gesztenye, bot a kutyának, megállni, lépcsőre fel, emelkedőre fel-le, mtorral sprintelni, úttestnél megállni, szóval nem kevésbé kalandos és rövidebb a séta egy kicsi nőneművel. Ja, ha babát lát, akkor különösen készülni kell, hogy megcsodálja. Ezt persze nem bánom, szeresse is őket ;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. október 13. 02:461512.

    Elfogyott a karakterem.... Szóval nagy gratula a kiflicske családnak!!! Megérkezett a zsomlécske . Na jó, csak okorkodtem. Komolyra fordítva a szót..nagyon sok boldogságot kívánunk az egész családnak és elsosorban egészséget mindenkinek! Pihenj sokat! A bedagadt cicik miatt nem irigyellek, mert a mai napig belém hasad a fájdalom ha csak arra gondolok milyenek voltak az elso szoptatások . Anno a kórházban elém állt a csecsemos novér és olyan masszázst adott az akkor dinnye nagyságúra duzzadt mellemre, hogy hetekig lila maradtam zzzzzzzzzzz. A bimbó védore eskuszom! Próbáld ki!

    Jesszus...kezdek tompulni, egyre lassabban verek.....megyek.....lefekszek....Isten veletek!

    Jóccakát mindenkinek, írjatok!!!puszika

    Age! Jorge azt uzeni, hogy nagyon huncut a mini age 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. október 13. 02:161511.

    Most látom csak, hogy a pár nappal ezelotti, verejtékkel megírt remekmuvem eltunt, vagy elszállt, ugyanis nincs itt . 

    De duhíto !

    Szóval megpróbálom felfrissíteni az emlékezetem  hehehe, kezdjuk rogton mondjuk egy kávéval .

    Komolyra fordítva a szót......Mónika, mintha csak Áronról írtál volna! O is keni vágja az autó márkákat és egy-kettonek már a színét is mondogatja . Lányos anyucikat most nagyon irigylem, mert hihetetlenul fárasztó így elsétálni az 2 percre lévo boltig, mert így tobb mint 30 perbe telik mire minden autót kitárgyalunk tovirol-hegyire . Vigyázat, mert a pótkerekes kisdzsipek tobb figyelmet igényelnek, rajtuk tobb csámcsognivaló van! És akkor az újonnan épult metróról ne is beszéljunk...

    Folytatom a frissítést az agyamban (milyen nagyképuen hangzik, igaz?&nbsp, hogy mit is írtam a múltkor......á...szobatisztaság. Áron pontosan 2 évesen lett szobatiszta, mondhatjuk, hogy magától. Eleinte a bilivel a fején rohangált a lakásban, de miután szemléletes használati utasítást adtam neki, ráultem, nyomtam.....képzelhetitek , kedvet kapott és már o kérte a bilit. Az elso héten gondban voltunk a nagy dologgal, képes volt napokig vissza tartani, annyira félt a rakomány elvesztésétol. Màr sírva kérte, hogy segítsek rajta, mert nagyon fáj a hasa, de hogyan nyomjak én helyette? Nem volt mese....pelust vettunk fel egy kakkancsra. Még ezt eljátszottuk 3x, aztán o kérte a bilit a nagydologhoz. Úgy belelkesedett, hogy még integetett is a barna bogyóknak a klotyóban. Én tanítottam neki , de csak azért, hogy ne féljen attól, hogy a kaki elillan a wc mélyén. Éjszakára persze még pelusozunk, nem ébred még fel az ingerre. NNNNNA, ennyit a szaftos témáról .

    Kiflicske óriási gratula Gréti konkurenciájához !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. október 11. 08:181510.

    Sziasztok

    Orsi , gratulálok a pici fiúhoz. 

    Neorsi:  bene vagyok egy taliban . Motorozás nálunk is hasonlóan zajlik, Kristóf az utcán szeret motorozni pedig elég nagy a kertünk. Én hiába szólók neki, hogy álljon meg csak annál gyorsabban hajt, de ha jön az autó akkor egyből félrepattan, bár engem igy is a frássz kerülget s inkább nem nagyon megyek ki vele az útra. bilizés még nálunk se müködik ha tisztába teszem visit hogy pelus kell. Este fürdés elött ráűl a wc-re és pisil, de napközben nem hajlandó szólni. 

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. október 10. 23:461509.

    Sziasztok Lányok!

    Na, végre összeszedtem magam és leültem a gép elé.

    Orsi: gratula az öcsihez, kitartás, ne ostorozd magad, mint tudjuk, a dedeknek nem tökéletes, hanem kiegyensúlyozott anyákra van szükségük !!!!!

    szuzzi: gratulálok a leendő tesóhoz!!!!

    paule: újfent megállapítottam, hogy Kristóf és Gergely meglehetősen hasonló temperamentumú kis gengszterek. Bele se merek gondolni, mit művelnének, ha egyszer összeeresztenénk őket. (mondjuk, egyszer meg lehetne próbálni)  

     

    Nekem még van két hónapom a hugi születéséig, kezdek már lassulni kicsit. Kivéve persze, amikor a játszóról kirohanó csemetém után szaladok. Olyankor tiszta Rubint Rékának érzem magam. A motort már csak akkor visszük, mikor apa is velünk van, mert hihetetlen sebességgel közlekedik vele. Ha meg szólok, hogz álljon meg, akkor megáll, hátranéz és mikor látja, hogy közeledek, akkor megnyugszik, hogy oké, jön anya, és tovább száguld 

    Gergely amúgy szépen beszél, jópofa, tőlünk hallott fordulatokat sző a mondókájába: " tessék édesem, jól van kicsikém, naaa, nyugi" és hasonlók. A legjobb az volt, mikor a húgom ásított és Gergely megkérdezte, hogy mit csinált. Erre mondta, hogy ásítottam. Mire a gyerek: "ásót ittál?"  Ja, és mondogatja, hogy ha kijön a tesó, akkor majd ad neki zsömlét és tejcit. Attól tartok, fog is adni......

    Hát, ennyit dióhéjban, jó volt olvasni kicsit Rólatok.

    Puszi mindenkinek: Orsolya

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. age
    age
    2005. október 9. 17:121508.

    Gratulálunk a kisfiadhoz!!!!!!!!!!

    Mostanában nem voltam errefelé...és csak most volt időm belekukkantani... és ezért csak most a gratuláció.

    Hát nem semmi, amiket leírtál, de remélem idővel már minden kezd helyre állni.

    Sok puszika

    age és a minike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705656 (1506)
    2005-10-09  16:27
  20. Torolt_felhasznalo_705656
    Torolt_felhasznalo_705656
    2005. október 9. 16:281507.
    Jujjj, de huncut a Mini!
    előzmény:
    age (1504)
    2005-10-07  16:16
  21. Torolt_felhasznalo_705656
    Torolt_felhasznalo_705656
    2005. október 9. 16:271506.

    Sziasztok kedvencedik Fórumtársaim!!!!!!!!

    Jelentem, osztódtam 2005. augusztus 29. napján, 20.17 perckor - a kis poronty létezésének 36.hetében, tehát 4 héttel korábban a vártnál... Megérkezett VII. Kiss István Ádám 3150 grammal és 49 cm-rel, alig 2 óra alatt, hála az EDA áldásos hatásának szinte fájdalom nélkül. 

    Mindjárt folytatom, csak kezdem a mea culpával. A szülés maga volt az álom, azóta azonban némileg mélyrepülésben vagyunk: gyermek a kibújásakor ép és egészséges, majd szörcsögni kezd, szubitenzív osztályra kerül, oxigént kap, nem tudom azonnal cicire tenni, besárgul, alszik, nincs tejcim, viszont van egy pokoli mellgyulladásom (2 hétig 40 fokos láz, antibiotikum, fejés könnyek között, falkaparásos fájdalom, gyermek továbbra is kínai=sárga, aluszékony...), aztán Grétus bölcsödei beszoktatása (lelki kételyek az időpont helyessége miatt...rossz anyaként önostorozás), depresszió...folytassam még???! Szóval ezért nem jártam a számítógép közelében sem... 

    Isti holnap 6 hetes, kezdek helyre jönni és kommunikálni a külvilággal...

    Bocsánat, hogy hanyagoltalak Benneteket, igyekszem gyakrabban jönni és aktiválódni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gratula minden kismama társnak és kíváncsian várom/olvasom a mi kis kétéveseink történeteit!!!!

    Ezer puszi mindenkinek: Orsi (kép még nincs, pótoljuk!!!!)

      

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. október 8. 15:361505.

    Sziasztok!

    Szuzzi köszönöm, hogy válaszoltál!

    Nagyon nem aggódom a szobatisztaság miatt, nem akarom erőltetni. A nagyokkal sem volt gond. Kristóf két éves és két hetes volt, mikor egyik napról a másikra szobatiszta lett. Éjszakára is! Roland akkor volt két hónapos, így azt sem mondhatom, hogy a kistesó visszahúzta volna. Roland két éves és négy hónaposan lett teljesen szobatiszta, szintén egyik napról a másikra. Mindkettőnek csak mondogattam, hogy jó lenne ha nem kellene pelenkát venni, vennék nekik helyette mást. Így Korni sincs elkésve, csak már jó lenne ha tényleg mást vehetnék pelenka helyett.

    Minden jót Nektek!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. age
    age
    2005. október 7. 16:161504.

    Mi is jól vagyunk, de alig van időm írni. Azért a kendenc képemet berakom ide nektek:

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. október 2. 09:061503.

    Sziasztok!

    Az én csemetém most már időben szól, bár voltak balesetek persze. Ha elmegyünk valahova, meg éjjelre persze még van pelus, de itthon simán anélkül van, és egyre kevesebb a kis baleset. Az is max egy csepp a bugyiba, szóval nem vészes. Pár hete ez még nem volt ilyen nyilvánvaló, aztán egyzsercsak az lett. Szóval kitartás és türelem, előbb-utóbb menni fog a bilibe is. Pár hétig neki is csak bugyiba ment a nagydolog, de aztán rászokott a bilre, sőt választott magának egy WC szűkítőt, így hol ide, hol oda kéri magát. És nem foghatom, ül egyedül a WC-n.

    A beszéd szintén nem gond, be nem áll a szája, de ha idegen kérdezi, megkukul. Mondjuk nem baj, néha olyanokat kérdezenk tőle!...

    Engem beengedett a rendszer, csak nehéz volt megszokni, mivel ritkán tudtam netezni, még most is tanulgatom, mi mit jelent :-)

    Fufi, a repülés nem semmi lehetett! Az éhségsztrájk miatt lett beteg Áron?

    Puzsi! szuzzi

    előzmény:
    s.monika. (1502)
    2005-10-01  15:44
  25. 2005. október 1. 15:441502.

    Sziasztok!

    Minden kismamának gratulálok!

    Most próbáltam meg utánaolvasni, úgy látom mindenki jól van. Nyáron nem nagyon volt időm erre járni a három gyerek mellett. Most, hogy elkezdődött az iskola a két nagynak, azért nincs időm.

    Mióta megváltozott az arculat, nem tudtam belépni.Hiába írom be a jelszót jól, nem fogadja el. Kénytelen voltam megváltoztatni a "becenevet", és újra bejelentkezni. Ti nem jártatok így?

    Korni szépen fejlődik. Folyékonyan, mondatokban beszél és be nem áll a szája Ha sétálni megyünk, az a legújabb szórakozása, hogy az autókat nézegeti, minden autómárkát ismer. A szobatisztaság még téma. Volt egy olyan időszak mikor szólt, hogy "kaka". Ha elég hamar kaptam elő a bilit nem is volt gond. Mostanában viszont azt mondja, hogy "inkább gatyába"! Ha magyarázom, hogy jó lenne ráülni a bilire, képes inkább visszatartani. Remélem, majd csak megoldódik ez a dolog is, nem akarok erőszakos lenni. A Ti csemetéitek, hogy állnak a szobatisztasággal?

    Jó hétvégét mindenkinek!

    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top