Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2003 júliusi babák

Torolt_felhasznalo_637646
Torolt_felhasznalo_637646
Létrehozva: 2004. március 15. 13:31
Sziasztok
Én 21 éves vagyok,19 hónapos a kislányom,akit Heninek hívnak. Budapestiek vagyunk.
Hasonló korú babák anyukáival beszélgetnék,esetleg személyesen is talizhatnánk késöbb.
  1. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. szeptember 30. 12:141501.

    Látom Szuzzi ugyanabban a cipben járunk netugyileg  Még csak most olvastam vissza 

    Lányok! Minden pocakos kismamának nagy-nagy gratula!!! 

    Csak ámulok-bámulok  ahogy vissszaolvasok, hogy mennyi mindenrol maradtam le ebben a pár hónapban.

    Nálunk sajnos még nincs tervben a kistesó, még mindig anyósnál lakunk és nincs meló . Szóval nálunk semmi változás...azaz pozitív. Áron még itthon van velunk, így nem érdemes beiratni a bolcsibe. Nagyon drága és csak végszukség esetén szeretném beiratni.

    Kiflicske! Egybe vagy még?

    Júniusban voltunk otthon 3 hetet, hívtam mocsut, mert csak az o számát tudtam, de nem vette fel . Anyuéknál is toltottunk 1 hetet Szokolyán....Áron éhség sztrájkot folytatott. Le is betegedett. Szóval nem unatkoztunk. Nagyon élvezte a belvárosi rengeteget, a metró, hévet, villamost.......

    A repulés egy kicsit macerás colt, 2x szálltunk át, azaz 3x repultunk csak oda, 3x vissza. Azt hittem a reptérrol egybol az elmegyógyintézetbe vonulok .

    Tettem fel pár új képet!

    Áron itt toporog, hogy menjunk játszani.......repulnom kell, nincs mese 

    puszika mindenkinek

    előzmény:
    paule (1500)
    2005-09-28  13:21
  2. 2005. szeptember 28. 13:211500.

    Szia Fufinho!

    Jó hallani ismét felöled. 

    Hogy vagytok, mi van veletek?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740811 (1499)
    2005-09-28  12:01
  3. Torolt_felhasznalo_740811
    Torolt_felhasznalo_740811
    2005. szeptember 28. 12:011499.

    SZIASZTOOOOOOK!!!!!

     

    Végre 4 hónap után újra van netunk 

    Úgy orulok, hogy nem halt ki a topik, már attól féltem, hogy senkit sem találok itt.Még nem volt sajna idom visszaolvasni, nem tudom azóta kivel mik torténtek, de milliószor puszilok mindenkit! Apránként elkezdem bepótolni a lemaradásom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. szeptember 23. 08:271498.

    Sziasztok

    Szuzzi: Gratulálunk a pocaklakóhoz.  

    Kristóf mellett nekem sincs sok ídőm semmire. Minumum  fiút kitesz olyan eleven. Minden érdekli, mindenre felmászik, ha nyitva ( nincs kulcsra zárva s elrejtve a kapukulcs)  a kapu már pattan is a kis motorjára , kiabál, hogy ½szia, mentem haza½ s írány ki az utcára teljes gázzal.Nem nagyon lehet levenni róla a szemünket mert nem ismer lehetetlent. Íszonyú sokat nyafog, de egy pillantással levesz a lábamról. 

    Evelin az utolsó évet kezdte az óviban, jövöre kezdödik neki az iskola, Kristófnak az ovóda, nekem a munka, már előre rosszul vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (1495)
    2005-09-22  13:56
  5. 2005. szeptember 22. 14:571497.

    Sziasztok!

     

    Jó olvasni, hogy már 3 kismamánk van a fórumon!  Vagy mégse? Orsi mi van veletek? Megérkezett már Gréta kisöccse? Nem merlek felhívni, mert tudom, hogy milyen idegesítő, amikor a rokonság és baráti társaság az utolsó pillanatokban folyamatosan kíváncsiskodik.

    Mi se sűrűn vagyunk nett közelbe. Balut szoktatom a napközibe délelőtt (kezd bejönni). Páros napokon meg suliba vagyok délután. A picurra alig marad időm. Szerencse, hogy szopizik így nincs teljesen elhanyagolva. Nagy segítség, hogy Anyum megint itt van, így nem kell mindig mindenhova magammal cipeljem a két mackót.

    Írjatok, nem baj ha keveset is!!!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (1495)
    2005-09-22  13:56
  6. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. szeptember 22. 13:571496.

    hozzáslás=hozzászólás

    soakt=sokat

    Már gépelni sem tudok  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (1495)
    2005-09-22  13:56
  7. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. szeptember 22. 13:561495.

    Sziasztok!

    Van újra netünk, négy hónap szünet után.

    Látom, nem sűrű erre a hozzáslás, meg is értem, én Zíli mellett nem soakt tudok gép előtt ülni, mert ő akarja használni! Mi lesz, ha ketten lesznek?! Merthogy januárban születik a kistesója  

    Hogy vagytok?

    Puszi! szuzzi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. szeptember 12. 22:051494.

    Sziasztok!

     

    Hát nem semmi miket tud ez az új ruhájú fórum .

    Végre mind a két gyerkőc alszik, így egy kicsit kutakodtam a gépben.

    Mi jól vagyunk, a Balcsin szuper hetet fogtunk ki. Vizsgázni végül nem mentem el, nem bírtam felkelni reggel.

    A múlthéten Balunak kerestünk bölcsit. Államiba nem veszik fel, az angol bölcsi nem akar elindulni, így egy alapítványi napköziben fog járni napi 1500 Ft

    Képzeljétek odajutottam, hogy 19-ig munkanélküli vagyok, sajnos csak így lehet elintézni, hogy Bendzivel tovább GYED-en legyek.

    A múlthéten elkezdődött a suli, már csak 2 év és mérlegképes könyvelő leszek (haj hol van még&nbsp

    Veletek mi van? Mindenki úgy el van tűnve!

    Tessék ám írogatni és beszámolni, hogy mit csinálnak ezek a 2 éves kis tündérek!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_118455
    Torolt_felhasznalo_118455
    2005. szeptember 12. 18:511493.

    Sziasztok! 

     

    Családi gyermekkuckó nyílik október 3.-én Budafokon a Bálvány utcában.

    Várom azokat a 2,5-5 év közötti gyermekeket, akik gyermekközösségben szeretnék eltölteni a délelőttöt.

    Amit kínálok:                családias környezet (gyermekbarát lakásomban, nagy udvarral várom a gyerekeket)

     

                                        Játékos foglalkozások(ének-zene, báb, mese, vers, mondókázás, barkácsolás, zenés torna)

     

                                        Kiscsoportos foglalkoztatás (maximum 9fő)

     

    Várom azokat, akik folyamatosan szeretnék igénybe venni a gyermekkuckót(egész tanévre), és azokat is akik csak alkalomszerűen hoznák gyermekeiket.

    Tisztelettel:Szilágyi Attiláné óvodapedagógus( 3 gyermek édesanyja)

    Tel:22 66 33 8    Mobil:06 30 27 68 996

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_855923
    Torolt_felhasznalo_855923
    2005. szeptember 11. 11:251492.
    Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
    Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
    Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
    Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
    Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
    MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
    A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! – Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
    Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. szeptember 6. 22:541491.

    Sziasztok!

    Mi is megjöttünk a nyaralásokból! Kistesó egyelőre úgy csinál, mintha kislány lenne, de teljes egészében még nem mutatta meg magát. Gergely meg egyfolytában dumál, nagyon jó fej. Viszont keményen dackorszakozik, sok balhénk van egymással, de szerencsére hamar lenyugszik egy-egy hiszti után.

    mocsu: remélem, azért sikerült az a vizsga!

    Orsi: kitartást! Néha már én is szeretnék a végén tartani, hogy láthassam végre a Kistesót.

    Többiek: mi van veletek?

    Megyek aludni, jó éjt! Orsolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 26. 14:211490.

    Sziasztok!

     

    Az éjjel megérkeztünk! Hulla fáradtak vagyunk, de aludni nincs lehetõségem, jobban mondva nem tudok. Holnap vizsgázom, de kicsi eséllyel, hogy sikerülni is fog.

    Tejesen meg vagyok lepve az új nlc arculatától. Elsõ látásra jól néz ki, de majd meglátjuk funkcionalitásában.

    Jövöhéten Balcsin leszünk egy hétig, még kihasználjuk ezt a csodálatos idõt  .

    Otthon egyébként jól telt, majd a két lurkóról teszek fel képet. Benjámin még nem ül, de viszont pörög mint a búgó csiga, nem lehet már az ágyon magára hagyni, mert lemászik róla. Képes a szoba egyik sarkából a másikba elkúszni.

    Balu egyre ügyesebb, sokat kérdez és minden érdekli. Otthon tanították románul és meglepõ milyen gyorsan ragadnak rá a szavak, mondatok.

    Ha hazajöttünk jelentkezem újra. Puszi. Ildikó  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. age
    age
    2005. augusztus 25. 14:241489.

    Kíváncsi vagyok hogy fogsz boldogulni 2vel.

    Én mocsu-t is csak csodálni tudom.

    Néha még így is besokallok, és ilyen vörös lesz a fejem: 

    na pusssssz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705656 (1488)
    2005-08-24  18:04
  14. Torolt_felhasznalo_705656
    Torolt_felhasznalo_705656
    2005. augusztus 24. 18:041488.

    Sziasztok!

     

    Még egyben...36.hét, türelmetlen vagyok...

    Mocsu-Ildikó: köszönjük a kedves sorokat, tényleg megy alkalomadtán az sms!!!!! Gréta kedvence a "Balus" mesekönyv, sokszor kérdezi: Balázs hol van?!...Benji gondolom már csücsül, hiszen 2 hónapja olyanokat produkált, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon vagány "kiscsávó"! Ja! És láttm Apát meg Balut valamelyik babamagazin Apás-fiús fényképei között!!!!!

    Age: jelszót kérhetnék? Elkevertem...köszi!

     

    Orsi  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. age
    age
    2005. augusztus 21. 23:551487.

    Hazajöttünk nyaralásból

    218 kép errõl, kukk akit érdekel

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. augusztus 4. 13:441486.
    Sziasztok Lányok!

    Van még itt valaki, vagy mindenki nyaral?
    Mi a múlthét közepén érkeztünk vissza a Balatonról ahol 2, 5 hetet töltöttünk. Ott ünnepeltük meg a Balu szülinapját is, voltunk hajózni és a rossz idő se szomorított el.
    Kiflicske-Orsi, mi van veletek? Küldjél majd légyszi egy sms-t ha a pocak legényke megérkezett! A Siófokon készített képeket majd augusztus végén küldöm, de valószínű, hogy kiírom CD-re és postázni fogom, mert sok van. Balu üdvözli Grétát, mi meg Szilvi mamait!
    Age-Ági, látom voltatok babanettes talin. Mi is szerettünk volna menni. A tavaly voltunk, az idén meg éppen 30-ára nyertem a hajóutat, így inkább a hajókázás nyert. Milyen volt? A hőséget leszámítva, mert az a hajón is iszonyat volt.
    Holnap utazunk haza Anyumékhoz és csak 27-re jövünk vissza. Akkor van egy bankismereti vizsgám meg esküvőre vagyunk hivatalosak.
    Ha visszajöttünk jelentkezem, most megyek és kihasználom, hogy alszanak és pakolok.
    Puszi mindenkinek. Ildikó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. július 27. 22:581485.
    Sziasztok!
    Nem túl nagy a forgalom errefelé. . . . .
    Jól vagyunk, holnap megyek genetikai ultrahangra, kíváncsi vagyok, megmutatja-e nemi hovatartozását a Tesó:-) Meg persze remélem, hogy minden a legnagyobb rendben van odabent!
    Szombattól nyaralunk, hurrá.
    Jó éjt Nektek !
    O.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2005. július 27. 10:121484.
    Sziasztok!

    Boldog születésnapot minden két évesnek!

    Bocs, hogy csak most, de ritkán jutok nethez, otthon még mindig nem kötötték be, és nem is tudják, mikor fogják, a lényeg, hogy nem terhelhetik a kábeleket, csak nem értem, miért nem korszerűsítik őket. . .

    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. age
    age
    2005. július 24. 14:411483.
    Tegnap nem voltam net közelben.

    anyde, fufinho , mocsu sok puszi a ti 2 éveseiteknek is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_431002
    Torolt_felhasznalo_431002
    2005. július 23. 21:441482.
    Sziasztok!

    nagyon régen jártam nálatok. . . . . :-((((((. . . . .
    illetve olvasni olvastam, de már irni nem jutott erőm!:-(

    A lényeg nagyon sok boldog szülinapot kivánok minden Fórumbabának. . !:-)
    és külön köszönet Agenak akitők kaptam egy szülinapos sms-t is!:-)
    nagyon jól esett tényleg, és akkor éreztem egy kis lelkiismeretfurdalást hogy csak úgy eltüntem!:-(
    de tudjátok februártól visszamentem dolgozni, és a lányom, a férjem, a háztartásom, és a munkám miatt sajnos alig jut időm, és ( persze erőm is) a netre.

    de ha nem zavar titeket, akkor alkalomadtán illetve idő-túétentengésem idején be-be néznék hozzátok!:-))

    addig is megpróbálok majd egy kicsit képbe kerülni . . . .

    sziasztok
    DIa és a 2 éves Maja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_126619 (1481)
     
  21. Torolt_felhasznalo_126619
    Torolt_felhasznalo_126619
    2005. július 17. 22:561481.
    Sziasztok!
    Boldog szülinapot a kétéveseknek!!!!!!! (hihetetlen: egy éve még az volt a téma, hogy ki hány lépést tesz vagy nem tesz, most meg már igazi kisgyerekek!!!)
    Újra van itthon internet!
    Bár nem sok időm-kedvem van leülni a gép elé, ha van egy kis nyugi, én is inkább ledőlök a gyermek mellé, estére meg teljesen kinyúlok, jó, ha heti két kis tornázgatásra rá tudom venni magam:-( De a hozzászólások sűrűségéből és hosszából ítélve ezzel ti is hasonlóan vagytok.
    Gergely is nődögél, negyedik napja tortán él, mindenhol "ünneplődik" a szülinapja:-) Sokat dumál, néha belepisil a vécébe. Majdnem 14 kg, pedig nem mondhatnám, hogy halálra eszi magát, de úgy látszik, a natúr joghurtot, málnát és a kedvenc halrudacskáit viszont jól hasznosítja a szervezete.
    Asszem, elmegyek lefeküdni, már alig látok, ráadásul a gyermek, mióta itthon van az apja, átállt a hajnali háromnegyed 6-os kelésre:-((((((
    Ja, mintha már érezném a tesó kaparászását odabentről:-)
    Jó éjt mindenkinek!
    Orsolya
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. július 15. 08:491480.
    Fent vannak az új képek a bemoldalon
    előzmény:
    paule (1479)
     
  23. 2005. július 15. 08:311479.
    Sziasztok!

    Utolag is boldog szülinapot minden 2 évesnek.
    Múlt héten jöttünk haza spanyolországból, nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni. ( 9 éve ugyanitt voltunk nászuton, akkor még nyugisabb volt ez a város) Gyerekek nagyon élvezték, tetszett nekik föleg a delfin és papagály show. Kristóf a tengerbe nem nagyon mert bemenni félt a hullámoktól. Mi a párommal elfáradtunk rendesen mire hazajöttünk, Kristóf pörgött egész nap 150 %-on, nagyon kellett figyelni rá, Evelin pedig nyafogós korszakát éli igy hozzá is kell türelem bőven :-)
    teszek fel pár képet
    pusz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 8. 07:491478.
    Kedves Kismamák!

    A Ringató honlap (www. ringato. hu) új menüpontja a Galéria lesz, ahová a Ringatón részt vett gyerekek fotóit szeretnénk gyűjteni. Természetesen, olyan képeket kérünk, amelyek nem a Ringatón készültek. Kérem az anyukákat, ha szeretnék, hogy a gyermekük képe fölkerüljön a honlapra, legyenek szívesek küldjenek e-mailben képet! A kép alatt csak a keresztnév jelenne meg. Köszönjük!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. age
    age
    2005. július 6. 21:151477.
    Egyébként köszi a köszöntést, te vagy az első akinek eszébe jutottunk
    :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705656 (1475)
     

Címlap

top